StreaMate
#26
No pokud se nezměnil design, tak je tam pořád v jednom sloupci seznam membrů, s tím, že když jde někdo na pvt, tak ti member přeskočí do placené zóny pod tento seznam- pod čáru. Někdy se to lehce přehlídne Sad Membři ve free nevidí tvoji show, i když jsou tam stále v seznamu napsaní, ale když budou zvědaví, a to tady oni celkem i jsou, můžou za tebou do pvt místnosti a samozřejmě platí taky. Celkově vzhledově je StreaMate takový jakoby starší- nebarevný, nezajímavý, ale já fakt nevím, třeba to tam už vypadá úplně jinak, zas ti nechcu kecat Big Grin
Odpovědět
#27
jj to jsem si taky všimla,že je takovej neslanej nemastnej Big Grin to neudělá ani žádný zvuk,že někdo skočil do pvt?no to je blbý teda,hlavně když má člověk víc chatů,to abych pořád hlídala tu čáru Big Grin no zajdu se tam podívat a dám vědět,jak to tam teď vypadá Smile
Odpovědět
#28
tenhle chat je divnej.......píše to přímo v okýnku na chat kdo se přihlásil a zase odhlásil,např. blabla login on,blabla logged off atd. nejsou tam žádné funkce mimo end show,žádný member chat a tak.......ještě to tam zkusím no,ale vůbec netuším k čemu tam je okýnko paid chat,tam nikdo nepřišel,jen do toho okýnka guest chat a tam to psalo jejich nicky,jsem z toho volajaká zmetená Big Grin
Odpovědět
#29
a ještě si jednou přečtu pořádně pravidla,protože spousta holek tam má vyvalené kozy ve free,alespoň to teda poznám podle fotek co se fotí na free automaticky
Odpovědět
#30
Ahoj,tak já jsem se tu také registrovala a už čekám na schválení účtu dva dny.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)