StreamRay - Cams.com
#26
Pravda, těch jsou plné chaty, říká se jim guesti Big Grin
Odpovědět
#27
Cathy Napsal(a):Pravda, těch jsou plné chaty, říká se jim guesti Big Grin

asi moc neobohatím tuto konverzaci svým příspěvkem, ale musím reagovat - Big Grin Big Grin Big Grin opravdu's mě pobavila, trefa do černého! Big Grin

a bohužel se tu nikde nedají odesílat soukromé zprávy, proto mohla bych tě cathy poprosit, nebo kohokoli jiného, mohli byste mi doporučit nějaký anglicky mluvící chat z vlastní zkušenosti?
Odpovědět
#28
Musíš zkusit a uvidíš, no. Každý má jiný názor na to, kde to sype. Kdyby ses chytla na MFC (myfreecams.com), tak nemusíš do konce života pracovat Big Grin Profláknutý je LiveJasmin.com, ImLive.com nebo ChatOnCam a Interclimax jsou taky zajeté servery... To je moje zkušenost, takže to nemusí platit všeobecně Sad
Odpovědět
#29
Cathy Napsal(a):Musíš zkusit a uvidíš, no. Každý má jiný názor na to, kde to sype. Kdyby ses chytla na MFC (myfreecams.com), tak nemusíš do konce života pracovat Big Grin Profláknutý je LiveJasmin.com, ImLive.com nebo ChatOnCam a Interclimax jsou taky zajeté servery... To je moje zkušenost, takže to nemusí platit všeobecně Sad

ChatOnCam je server ? pokud je mi známo, tak se jedná o livechatové studio na sev.Moravě -)
Odpovědět
#30
Přesně tak Sandri. Pardon Smile
Odpovědět
#31
Cathy Napsal(a):Přesně tak Sandri. Pardon Smile

ne, v pohode :-) já jen mrkla na net, myslela jsem , ze to bude nakej trhak a nakonec jen studio .-)
Odpovědět
#32
Ahoj,tak jsem se také registrovala na Cams.com.Účet už mám schválený,ale e-mailem mi poslali,že jim mám poslat vyplněný formulář W-8 žádost o osvobození od daně srážkové.Posílali jste ho také?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)