Fóra Livechaty.cz
StreaMate - Verze k tisku

+- Fóra Livechaty.cz (https://livechaty.cz)
+-- Fórum: Live video chat studia, livechaty a videochaty v ČR a SR (https://livechaty.cz/Forum-Live-video-chat-studia-livechaty-a-videochaty-v-%C4%8CR-a-SR)
+--- Fórum: Servery (https://livechaty.cz/Forum-Servery)
+--- Téma: StreaMate (/Thread-StreaMate)

Stran: 1 2


StreaMate - Kiss_inka - 2009-06-18

Tady se dá taky docela vydělat, ale dávají malé provize je to okolo 35 % z ceny za minutu, výhodou je, že cenu si můžete samy nastavit, pokud si dáte třeba 1.99 a !níž! tak máte větší šanci, že na pvt bude chodit i více klientů...


StreaMate - nicola - 2009-06-19

Kiss_inka Napsal(a):Tady se dá taky docela vydělat, ale dávají malé provize je to okolo 35 % z ceny za minutu, výhodou je, že cenu si můžete samy nastavit, pokud si dáte třeba 1.99 a !níž! tak máte větší šanci, že na pvt bude chodit i více klientů...
ahoj prosimte a ty na tom delas ze studia nebo ses zaregistrovala na nem sama.me totiz to zaregistrovani na tom ne a ne jit .take sem natom pracovala ale prs studio a penizky se tam opravdu vydelat daji , to je pravda ale ted chci pracovat samam na sebe .


StreaMate - justy - 2009-06-19

Tam neberou jednotlivce samy na sebe,proto ma ten chat jeste uroven s opravdickyma modelkama!


StreaMate - Quizzy - 2009-06-21

justy Napsal(a):Tam neberou jednotlivce samy na sebe,proto ma ten chat jeste uroven s opravdickyma modelkama!

Odkdy ty chytrá? no asi neumíš moc číst...dole na stránce streammate.com je models wanted a tam je registrace pro jednotlivou modelku a ješte je tam zdůrazněno "make tons of money right from home, be your own boss" Registrovala jsem se a je to jen sama na sebe bez studia.


StreaMate - Kiss_inka - 2009-06-22

nicola Napsal(a):
Kiss_inka Napsal(a):Tady se dá taky docela vydělat, ale dávají malé provize je to okolo 35 % z ceny za minutu, výhodou je, že cenu si můžete samy nastavit, pokud si dáte třeba 1.99 a !níž! tak máte větší šanci, že na pvt bude chodit i více klientů...
ahoj prosimte a ty na tom delas ze studia nebo ses zaregistrovala na nem sama.me totiz to zaregistrovani na tom ne a ne jit .take sem natom pracovala ale prs studio a penizky se tam opravdu vydelat daji , to je pravda ale ted chci pracovat samam na sebe .
ahoj, dělám ve studiuSmile


StreaMate - claudinka3 - 2009-08-03

Ahoj holky tak jsem se zaregistrovala jsem sama na sebe,registrace celkem složitá,ale nejvíc mě překvapilo že máš ve svojim account kolonku kde můžeš blokovat pouze jednotlivce membry,ale nemůžeš blokovat celo českou republiku,to mě zarazilo,tak jsem si psala se suportem aten my napsal že se omlouvají ale nejde to.holky vám nevadí že vás s česka vidí?za tolik let jsem se nesetkala abz mě někdo někde poznal protože to bzlo vždz bloklý pro čechy,tak to zírám to zkusím raději zas nějaký jiný..


StreaMate - Danča - 2009-08-03

Když se chce, tak jde všechno :-) Mě tam za dva roky nepřišel ani jeden čech a blokovaný to mám.


StreaMate - claudinka3 - 2009-08-03

mmm tak to jseš dobrá a hlavně dík za radu


StreaMate - claudinka3 - 2009-08-03

holky kdyžtak poradte díkySmile


StreaMate - Danča - 2009-08-03

Já to myslela tak, že kdyby support chtěl, tak ti to zablokuje.Pro ně to není problém, ale patrně se mu nechce...


StreaMate - Paryss - 2009-08-26

Ahojky holky...taky bych se chtěla tady zaregistrovat a pracovat sama na sebe..mohl by mi někdo poradit a pomoct s registrací??Nebo mi napisat,kde se ta registrace provádí??Prosím,prosím pisně te mi na meil.Janiecka21@seznam.cz
děkuju.


StreaMate - Maggie - 2011-06-16

Quizzy Napsal(a):
justy Napsal(a):Tam neberou jednotlivce samy na sebe,proto ma ten chat jeste uroven s opravdickyma modelkama!

Odkdy ty chytrá? no asi neumíš moc číst...dole na stránce streammate.com je models wanted a tam je registrace pro jednotlivou modelku a ješte je tam zdůrazněno "make tons of money right from home, be your own boss" Registrovala jsem se a je to jen sama na sebe bez studia.

Ahoj, mohla bys mi prosím poradit jak nastavit ty platby na streamate. Díky jasmíně jsem si nechala udělat Pyoneer kartu, ale streamate se na ni nikde neptá.. Zadávala jsi tam číslo osobního účtu? To přece nejde, když ho máš českej, tedy jestli ho máš v Čechách.. Poraď prosím


StreaMate - Janaxxx - 2011-06-16

Maggie Napsal(a):
Quizzy Napsal(a):
justy Napsal(a):Tam neberou jednotlivce samy na sebe,proto ma ten chat jeste uroven s opravdickyma modelkama!

Odkdy ty chytrá? no asi neumíš moc číst...dole na stránce streammate.com je models wanted a tam je registrace pro jednotlivou modelku a ješte je tam zdůrazněno "make tons of money right from home, be your own boss" Registrovala jsem se a je to jen sama na sebe bez studia.

Ahoj, mohla bys mi prosím poradit jak nastavit ty platby na streamate. Díky jasmíně jsem si nechala udělat Pyoneer kartu, ale streamate se na ni nikde neptá.. Zadávala jsi tam číslo osobního účtu? To přece nejde, když ho máš českej, tedy jestli ho máš v Čechách.. Poraď prosím
co kdyz ho nema v Cechach, ale na Morave..:-)


StreaMate - brenda - 2011-06-22

Ahoj je tu někdo kdo pracuje na streamat.com? Já pracuji už asi rok, jsem docela spokojena a dá se tam vydělat slušně.
Ale jenom mě dostalo to že stream zrušil Internetové peněžní bankovnictví na Emc 2. Peníze mi chodili pravidelbně
každý týden. A pak přestali chodit. Nemohu na tuto stránku dopustit ale než jsme se snikým s pojily tak to trochu trvalo,
je tam tolik mejlu že jsme psali a psali. Nakonec jsme se spojily s adminem a ten nám oznámil že s Emc2 už nespolupracují.
Že jsem musela dostat mejla do meho boxu nebo přímo na mejla. No nic jsem takového nedostala. Tak jsem si musela udělat payoneer. Dočetla jsem se že to využíva spousty modelek. Tak toho se nebojím ale problém je že nevím kdy karta dorazí, byl to můj výdělek na nájem atd. A ted jsem na suchu. Četla jsem starou správu na této stránce že karty dorazily po 3 týdnech.
Mě jí poslali 1. 6 a zatím nic, počítam že snad dorazí dříve, než mi píše payoneer že poslední termín na dodání je 11.7.
Tak se chci zeptat má stím někdo skušenosti? Ještě že mám přítele který umí psát anglicky a mluvit. Já mám základy na psaní to mi bohatě stačí, ale řešit ty to věci tak to bych se asi nikdy nedočkala.


StreaMate - brenda - 2011-06-22

Pokud máš zájem o komunikaci přes mejlíka, tak mi napiš a mohli by jsme si pomoc. Já pevně doufám že to není podfuk, psala jsem přímo s adminem. Do ted mi platily, tak snad to nebude něajký podvod to by. By se sám strm pošpinil. Já ti napíšu mejla a napiš a proberem to. Jsem koukala že dost livechatu tuto službu poskytuje. No mám tam dost peněz o které bych nerada přišla. Tak mi napiš a já pokud budu mít informace tak budu dávat vědět. No jak se naskytne něco nového, tak se modelky atd vyděsej. Mám i kontakt na admina přes icq. Je škoda že není froum aby si mohly modelky pomáhat a informovat. Prizenka@seznam.cz


StreaMate - lady goodiva - 2011-06-29

celá ta stránka streamate je taková jednoduchá oproti ostatním chatům...nejde mi změnit výplata na payoneer,dává mi to na výběr pouze šek,bank.účet a to EMC2,ale to už nefunguje....ach jo nevíte někdo jak to propojit s payoneerem?


StreaMate - lady goodiva - 2011-06-29

napsala jsem na support radši,protože sem přijde leda kokot Prawda hlásat svoje moudra Big Grin


StreaMate - brenda - 2011-06-29

lady goodiva Napsal(a):celá ta stránka streamate je taková jednoduchá oproti ostatním chatům...nejde mi změnit výplata na payoneer,dává mi to na výběr pouze šek,bank.účet a to EMC2,ale to už nefunguje....ach jo nevíte někdo jak to propojit s payoneerem?



lady goodiva, ahoj já pracuji na str. a zezáčátku jsem měla emc2, ale pak to zrušily a tak jsem si udělala payoneer. Tobě ráda poradím, pokud si s Čech tak na streamatu si budeš ten payoner založit. Šek ńedoporučuji, poradila nám lizerd. Pokud umíš dobře anglicky můžeš se sní spojit na icq. Taky jsem se v tom placala, přítel umí docela anglicky tak tuto práci nechávám na něm..
Měla jsem obavy zda karta dorazí, někdy si říkam jestli mám sem psát o rady vždycky odepíše nějakej b.............. a ten napíše nic nepřijde. Seš v p.........
Pokud se registruješ na payoneer tak registrace a schválení mi trvalo 1 až dva dny. Musíš ale počítat že karta ti přijde od schválení
do 4 až 6 týdnu. Mě jí poslali 1,6 a dostala jsem ji 28,6 a ten den jsem si šla vybrat hned peníze.
Ale poradím ti pokud máš schránku kam ti mohou lide strčit ruku, a vytáhnout tak si to zabezpeč, nebo si nech na poště zařídit na čas odebírání s pošty. Mě jenom překvapilo že to neposílají doporučeně ale jako obyčejný dopis.Pokud budeš chtít s něčím poradit tak mi napiš a mohli by jsme si písnout na mejla to opravdu nechci řešit tady. Je to doba čekat na kartu ale nic jiného nezbývá.


StreaMate - lady goodiva - 2011-06-29

brenda Napsal(a):
lady goodiva Napsal(a):celá ta stránka streamate je taková jednoduchá oproti ostatním chatům...nejde mi změnit výplata na payoneer,dává mi to na výběr pouze šek,bank.účet a to EMC2,ale to už nefunguje....ach jo nevíte někdo jak to propojit s payoneerem?



lady goodiva, ahoj já pracuji na str. a zezáčátku jsem měla emc2, ale pak to zrušily a tak jsem si udělala payoneer. Tobě ráda poradím, pokud si s Čech tak na streamatu si budeš ten payoner založit. Šek ńedoporučuji, poradila nám lizerd. Pokud umíš dobře anglicky můžeš se sní spojit na icq. Taky jsem se v tom placala, přítel umí docela anglicky tak tuto práci nechávám na něm..
Měla jsem obavy zda karta dorazí, někdy si říkam jestli mám sem psát o rady vždycky odepíše nějakej b.............. a ten napíše nic nepřijde. Seš v p.........
Pokud se registruješ na payoneer tak registrace a schválení mi trvalo 1 až dva dny. Musíš ale počítat že karta ti přijde od schválení
do 4 až 6 týdnu. Mě jí poslali 1,6 a dostala jsem ji 28,6 a ten den jsem si šla vybrat hned peníze.
Ale poradím ti pokud máš schránku kam ti mohou lide strčit ruku, a vytáhnout tak si to zabezpeč, nebo si nech na poště zařídit na čas odebírání s pošty. Mě jenom překvapilo že to neposílají doporučeně ale jako obyčejný dopis.Pokud budeš chtít s něčím poradit tak mi napiš a mohli by jsme si písnout na mejla to opravdu nechci řešit tady. Je to doba čekat na kartu ale nic jiného nezbývá.

Ahoj Brendo,díky za odpověď,ale já už payoneer mám,chodí mi tam peníze z jiných chatů,jen sem nevěděla jak to propojit,ale už mi napsal support na email,prý mi tam chybí doplnit nějaké info..


StreaMate - Nadia - 2011-07-05

Ahoj, na tomto serveru se mi dařilo dobře Smile Lidi chodili na pvt vemi často, i když jsem měla cenu pvt 2.něco... A nikdy jsem nedostala z pvt horší hodnocení jak 4 hvězdičky... Lidi trošku žebraj, ale když vidí, že zadarmo ani kuře nehrabe, jsou narozdíl od jiných serverů ochotnější chodit na pvt. Příjde mi, že je tady seriózní klientela... Z free chatových serverů je na tom StreaMate tedy celkem dobře. Kdybych se měla teď rozhodnout, že si zas přiberu nějaký chat, asi by to byl tento. Každopádně už teď moc nestíhám, tak to k návratu moc nevidím. Ale jinak doporučuji Wink


StreaMate - lady goodiva - 2011-07-06

tento server je blokovaný pro ČR že? chtěla jsem v profilu zablokovat ČR ale není tam ve výběru a celkově se jako member nebo guest na stránku nedostanu,vidím jen profilové fotky,ale jakmile na někoho kliknu odkaže mě to na nějakou seznamku či co Big Grin


StreaMate - Nadia - 2011-07-06

jj, to se mi taky stávalo...


StreaMate - lady goodiva - 2011-07-06

já se chtěla alespoň podívat jak to vypadá na chatu,ale bohužel,tak tam hold rovnou hupsnu,snad tam není moc funkcí...


StreaMate - Gizzellle - 2011-07-06

Můžu se zeptat, jak moc velký rozdíl je v paypal a payoneeru? Chci začít, ale nevím, který si mám založit a kde? Můžu poprosit nějaké rady? Moc děkuji a pěkný den


StreaMate - lady goodiva - 2011-07-06

paypal si nezakládej pokud chceš přijímat platby z chatu,založ si payoneer.... ten si založíš při registraci na chatu kde chceš pracovat