SecretFriends
#1
Tento server jsme v našem studiu testovali několik měsíců ale bohužel jsme nebyli spokojeni. Není zde sice příliš mnoho dívek online takže by se i zdálo že zde není až taková konkurence jako na ostatních stránkách. Priváty jsou zde také a to v dostatečné míře, ale problém je kolik za minuty ztrávené v privátní místnosti modelka dostane. Platící klienti za minutu privátu platí 1 dollar a někteří dokonce i méně takže provize pro dívky jsou opravdu malé. Tento server je dobrý jako doplněk k ostatním serverům, protože jste pořád na nude chatu a každý kdo vstoupí do vaší místnosti rovnou platí. To je snad jediná výhoda, že nemusíte přemlouvat 50 klientů aby si vás koupili ale klient si Vás vybere sám na základě Vašeho videa, které je v horší kvalitě a o dost pomalejší něž když je klient v privátní místnosti.

Co říkáte na SecretFriends? Wink
Odpovědět
#2
Secretfriends ma jednu nevýhodu. Majitel sítě si přeje aby s ním studia pracovaly exlusivne a neni dovoleno vysílat na ostatních sítich ve stejnou dobu. A jak jste jž řekli , provize jsou malé a pracovat pouze na této síti není úplně nejleší volba.
Odpovědět
#3
Zdravím všechny, náhodou jsem narazila na toto fórum a občas sem něco napíšiSmile

Exkluzivitu na secretfriends můžu jen potvrdit, ve studiu kde pracuji to byl docela problém. Před několika lety jsme dokonce opravdu pracovali jen na této stránce ale ty provize jsou tak malé a dollar šel tak dolů, že jsme byli přinuceni začít pracovat systémem multichat a dokonce tam byl zařazen i secretfriends. Myslím si, že majitel určitě poznal, že pracujeme i na jiných stránkách a nic s tím neudělal asi zjistil, že kdyby modelky opravdu nutil pracovat jen na secretfriends tak by mu všechny odešliSmile

Všem přeji krásně prožité vánoce, papa.
Odpovědět
#4
no sf má výhodu je že můžete mít několik platících klientů zaráz v místnosti, ale co se provizí týče, nicmoc, taky se tam show jentak pronic zanic neukazuje Big Grin
Odpovědět
#5
No musím říct, že se na secretu dají vydělat i nějaké penízky..ale samozřejmě mám zaplé zároveň i jiné ;-) ale díky TIPs sem před týdnem vydělala za chvilku z jednoho membra 600 =)) na seret to fakt jde. Mám ho zaplý pokaždé zároveň s jinými free chaty, někdy si na secretu jen povídám.
Odpovědět
#6
Zdravím všechny,
bohužel já mám hrozně špatnou zkušenost se SF. Je to tragickej server, protože výdělek nula nula nic za hodně času na pvt. Obrovskej problém vidím v tom, že všichni zdarma vidí i priváty takže nefunguje to jako na jiných stránkách, že když si vás někdo vezme do privátu tak pro ostatní co jsou v roomu zmizíte. Zde jsem vidět pořád at dělám show nebo ne a to je fakt otřes.

Nikdy víc SecretFriends - pouze můj názor.
Odpovědět
#7
Souhlasím holky, SF si žádá být exkluzivním serverem a je nutné vysílat tak, aby klient nepoznal, že vysíláte ještě někde jinde. Samozřejmě zákazníci nejsou hloupí a vědí, že vysíláte i pro jiné sítě, takže je to takové veřejné tajemství. Máme ho ve studiu, a za minutu máme pro sebe 2-3 Kč, záleží na kurzu dolaru. Takže prd Smile Z toho důvodu si tam jen povídám a tancuju. Svlékám se jedině za tipy. Show už nedělám, protože ostatní lidi- může jich být klidně přes 300, na vás celou dobu můžou koukat. Takže proč by chodili do místnosti a ten mizerný dolar za minutu platili, když si můžou udělat dobře zadarmo na úkor jednoho blbečka, který jim pvt zaplatí Smile Kdyby bylo to okno alespoň rozostřené, hodně zmenšené, tak dejme tomu, ale má to normální velikost a normální kvalitu. Jen o chloupek pomalejší, ale zdarma spy? Komu by to vadilo!!! SF se mi hodí, když je nuda, tak jsem ráda, že si můžu s někým popovídat a nějaké korunky z toho dostanu, ale přestože na vás je schopno permanentně v jednu chvíli (ať už tam něco děláte nebo jen sedíte) zírat 150 chlapů, dovnitř skoro nikdo nejde. Dejme tomu jeden člověk za dvě hodiny, který fakt zůstane na větší pokec, tř. 20min. Holek je online vždycky kolem dvanácti. Tak málo? Proč asi Big Grin
Odpovědět
#8
ještě dodatek k SF, přestože není moc děvčat, které na něm vysílají. Náhodou jsem vypátrala fórum membrů, kteří se baví o zdejších modelkách... Docela zajímavé počtení. Vesměs o tom, co která co zadarmo ukáže apod. Zaradmo rozuměj aniž by oni poslali tip, tj. za tu almužnu za minutu... Našla jsem tam i staré komenty o sobě. Ze začátku, když jsem tam byla nová a ještě nevěděla, jak to tam funguje, tak jsem tam ukazovala vše jen za to, co klient platil, když tam vešel... plus dělala jsem i show. Takže celkem senzace pro ně. Takže tam byly hned komenty, že vypadám jak ta a ta herečka a jestli mě někdo nezná... Ještě upozorním, že veškeří komentující byli jen ti, co nikdy za mnou nešli do místnosti, žebráci ubozí. Jen čučka přes to okno- zdarma spy, jak jsem ho nazvala v příspěvku výše.. Odpověděl nějaký týpek: Dokud tam dělá úplně všecko, proč bych ju hledal někde jinde. Samozřejmě, proč Smile Až když mi někdo poslal tip, jsem zjistila, že tam vůbec tipy jsou!!!!! A protože jsem v té době taky zjstila, že vás celou dobu všichni vidí, tak jsem přestala show dělat úplně. Jen chat!!! + strip za tipy, jinak nic. Takže je jasné, že pak tam běžely komenty, kde jinde vysílám, na kterých serverech tu show dělám... no takže holky... show se tam opravdu nevyplatí dělat, protože ti membři nejsou tupí, jen vychcaní... A pokud se jim líbíte, tam si vás na 100% dokážou najít jinde, takže o penízky nepříjdete...SF je možná dobrý server akorát jako reklama, cca na měsíc dva, protože si vás plno lidí díky tomu najde, jak jsem psala dříve, je schopno vás sledovat 150 chlapů nonstop, ale jinak nic. Dovnitř jde někdo výjimečně... je tam plno lidí, co dojdou, napíšou hi, hru, a za minutu show tits, play with dildo a když napíšete že strip for tips, no show, tak samozřejmě zdrhají nebo si začnou stěžovat, že už platí, když jsou v místnosti. Pokud vypadají inteligentně, tak jim řeknu, že tady tady na SF dostávám 1USD/8min a za dolar mu show prostě dělat nemíním. Většina teda uzná, že je to fakt málo a navštíví mě po dohodě na jiném serveru. Takže tento server mám jen na povídání. Teď budu z časových důvodů rušit jeden server, tak uvidíme, jestli to bude SF nebo IC, výdělkama mi to příjde na stejno Big Grin Jsou to jen dva litry za měsíc navrch, to se fakt nevyplatí si vydržovat oba... Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)