Pracovat z domu nebo ve studiu?
Ahojky. Jsem tu úplně new, ale ráda bych sem přidala pár zkušeností ze studia. Nejsem sice z Ostravy, ani z Prahy, ale ze severu čech.. studií tu není zrovna moc, proto není jak moc vybírat. Co se týče provizí , myslím si že jsou všude téměř stejné. U nás ve studiu holka dostává na začátku 5O% a po roce se jí to zvedne na 55 % což je strop. pro páry je zde běžné 55 již na začátku, ale to už je taky konec zvyšování.. Je to moje první studio, takže nemůžu posoudit zda to je málo či hodně, ale vzhledem k tomu že vím že v mém městě jsou bohužel už jen horší studia , není co řešit.
Když tady čtu , kde v jakých studiích je jaká kvalita studia, profi žárovky, kamery,.. raději nebudu popisovat to u nás, ALE , bohužel také musím říci že jsou i horší. znám holky, které dělali ve studiu které není zrovna vybaveno po estetické a ani technické stránce.
Velmi ráda bych vysílala z domova, ale tentokrát už sama na sebe, jenže se furt nemůžu odhodlat a nebo spíše mám strach, že ztratím jistotu, kterou mi studio dává..
Co se týče pokut , to je pravda, proto bych tu nikomu nedoporučovala pracovat jak doma i ve studiu bez svolení šéfa, protože ikdyž vám nedá pokutu, minimálně vám blokne nějakej chat ( vím o jednom, kterej de stopnout na dva měsíce a můj šéf to občas rád praktikuje)
Přeji všem holkám hodně výdělků a děkuji za toto fórum, jsem ráda za cenné informace
Odpovědět
Ahoj holky! Zajímala by mě práce na livechatu, ale tady jsem zatím nenašla všechno, co bych chtěla o této práci vědět. Jsem z Jižní Moravy a ráda bych se setkala osobně se zkušenou modelkou, abych tyhle věci mohla probrat dopodrobna a co nejvíc se o tom dozvědět. Byla by některá, z vás zkušených, ochotná se mi věnovat pár desítek minut? Samozřejmě zvu. Smile
můj mail: mosqito@centrum.cz
Odpovědět
Ahojte :-) Tak čekám na odpověď od pána z elity models a zatím nic. Tak jsem si zabrousila na MFC a něco o tom přečetla... Registrace tam vypadá docela snadno, tak uvažuju, jestli není lepší zkusit to sama...? A ještě - může te mi vysvětlit? - na MFC stránkách píší, že vyplácí 60% a na Elity Models 80% - znamená to, že Elity Models vyplácí 80% z těch 60?? A ještě, jak je to pak v případě, že bych dělala na MFC sama, s převodem peněz?? Se zahraničními bezhotovostními styky nemám zkušenost, tak by mě zajímalo, jak se to řeší (kdyžtak mě odkažte na diskuzi, kde to můžu zkoumat ;-))
Odpovědět
přesně jak píšeš, studio ( konkretně Elity models) ti budou vyplacet 80 procent z toho ,co vyplácí server ... u MFC vyplata bude zřejmě pres epassporte ... na MFC je ale pry velmi složité se uchytit , aspon jsem to slysela od vice holek , ja tam nepracuju
Odpovědět
Ahoj Smile, v Recenzí studíí ČR jsem nenašla studio ChatOnCam, znáte ho někdo, nebo s ním máte nějaké zkušenosti? Děkuji
Odpovědět
Studio ChatOnCam bohužel doporučit nemohu, mám s ním zkušenosti velmi negativní, stručně se to dá říci - když ptáčka chytají pěkně mu zpívají,ale skutek utek.
Odpovědět
Dobrý den.myslíte si někdo že modelky které pracují přes mujlivechat někdy od tohoto studia získají své peníze zpět?Výplata už měla přijít před 20 dny.Nikdo se neozval a nikomu se nedá dovolat.Tam kde se dovoláme je nám jen zděleno -já s tím nemám nic společného,zavolejte tam a tam a samozřejmě tel. už nikdo nezvedne.
Nevíte někdo co se děje?Kontaktujte mě na muj meil pokud máte stejný problém s mujlivechatem charlotaellas@email.cz
Odpovědět
(2010-11-17, 19:21:50)charlotaellas Napsal(a): Dobrý den.myslíte si někdo že modelky které pracují přes mujlivechat někdy od tohoto studia získají své peníze zpět?Výplata už měla přijít před 20 dny.Nikdo se neozval a nikomu se nedá dovolat.Tam kde se dovoláme je nám jen zděleno -já s tím nemám nic společného,zavolejte tam a tam a samozřejmě tel. už nikdo nezvedne. Když už byl tedy volila terapii, vybrala bych masáže Praha Libeň nebo Karlín, na osmičce.
Nevíte někdo co se děje?Kontaktujte mě na muj meil pokud máte stejný problém s mujlivechatem charlotaellas@email.cz

Osobně také dělám masáže doma ve svém vlastním studiu. Není nic lepšího než ráno vstát, připravit věci a pracovat bez toho, abych opustila barák  Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)