Pracovat z domu nebo ve studiu?
Jasně v poho Smile já jen že vím že s něma nemají nic společného protože jsem také kdysi kontaktovala to studio v Praze.. a když jsem pak dělala v Ov tak jsem se jich ptala zda jsou nějací partneři že mají podobné nazvy...
prosím vás máte nějaké zkušenosti se studiem AMOR v Ov? kamarádka jim posílala email a dpted ji neopověděli ale prý mají zajímavé inzeráty.. poradí někdo??
Odpovědět
Jo tak to je dobře :-) ahoj
Odpovědět
marketa Napsal(a):Jasně v poho Smile já jen že vím že s něma nemají nic společného protože jsem také kdysi kontaktovala to studio v Praze.. a když jsem pak dělala v Ov tak jsem se jich ptala zda jsou nějací partneři že mají podobné nazvy...
prosím vás máte nějaké zkušenosti se studiem AMOR v Ov? kamarádka jim posílala email a dpted ji neopověděli ale prý mají zajímavé inzeráty.. poradí někdo??


jo maji,ale jsou dobri, proc? se na to ptas kdyz pracujes v jinem studiu. maji dobre site a daji ti jakykoli kdyz ho chces a velmi rychla registrace a foceni taky je dobre, s vyplacenim penez nebyl nikdy problem, vzdy v cas jak se pise v inzeratech. uz mi proplatili solarium a take kadernika.
Odpovědět
ahoj, já už nedělám... kamarádka se mě ptala na amor protože umí pouze německy a mirage nemecký chaty nemají... tak hledá jinde..
Odpovědět
marketa Napsal(a):ahoj, já už nedělám... kamarádka se mě ptala na amor protože umí pouze německy a mirage nemecký chaty nemají... tak hledá jinde..


a jak ty muzes vedet,ze maji nemecke chaty,hm? a pokud vim,tak ses ptala na nazor amoru,hm?
Odpovědět
proc si do me furt rejpes? si snad sam Amor?? nevim zda maji nemecke chaty proto se tu ptam ne? Rozesila emaily studiim ze hleda NJ chaty protoze aJ neumi a nechce se ji ho ucit kdyz umi perfektne nemecky, nechapu o co ti jde, promin ze jsem se tu na něco vubec zeptala...
Odpovědět
marketa Napsal(a):proc si do me furt rejpes? si snad sam Amor?? nevim zda maji nemecke chaty proto se tu ptam ne? Rozesila emaily studiim ze hleda NJ chaty protoze aJ neumi a nechce se ji ho ucit kdyz umi perfektne nemecky, nechapu o co ti jde, promin ze jsem se tu na něco vubec zeptala...



kdo do tebe reje, ja jsem ti jen napsala a sam amor nejdsem,tak se klid,kdyby mela tvoje kamoska tak velky zajem tak zavola a domluvi se schuzku, na mail ti vetsinou nikdo neodepise nebo se muze i stat,ze odepisou pozde. hm?
Odpovědět
marketa Napsal(a):Kdyz jsem ješte u chatoncam pracovala tak tam naběhli policajti a byla tam kontrola jako blazen protože studio jede na černo.. Taky se mi nelíbilo nedostatečné vybavení studia a vyplácení nějakých 50% procent.. ted jsem u noveho studia a jsem moc spokojená. Dělam za 21 kč na minutu a nemohu si stěžovat. Hodně štěstí.


Milá Markéto,

studio chatoncam rozhodně nefunguje "NAČERNO" ! Se všemi modelkami sepisujeme řádné smlouvy. Co se týče policie, tak tu jsem tady opravdu nikdy neměli. Pokud vím, toto se přihodilo jinému ostravskému studiu, rozhodně ne nám. Byla zde pouze kontrola živnostenského úřadu, která je běžná a také proběhla bez problému. Studio CHATONCAM disponuje 7 samostatnými pokoji, které jsou plně vybaveny špičkovou výpočetní a záznamovou technikou! Je pravda, že vyplácíme 50%, ale máme zde bonusy pro nejlepší modelky, hry o zájezdy k moři a jiné motivační programy. Myslím, že všichni majitelé studií by ocenili, že když tady někdo něco napíše tak si to nejdříve ověří zda je to pravda. Pomluvy tohoty typu jsou opravdu nehorázné!
Odpovědět
lucie21 Napsal(a):
Brigitta Napsal(a):V recenzích jsem nenašla ostravské studio chatoncam.Máte někdo zkušenost?


ahoj a jakych ostravskych studii pracovala? na chatoncam jen vyplaceji jen 50% z vydelku.

Je velmi zavádějící, že řešíte kolik které studio vyplácí procent.. Partneři našeho studia jsou největší světoví hráči na trhu livechatu, ono totiž 50% z vysoké návštěvnosti dané modelky je ve finále daleko více než 70 % z návštěvnosti minimální.Tím se nechci dotknout žádného studia, každý má svůj systém.
Odpovědět
milý pane Luďku, pri praci u vas ve studiu jste mi doted nevystavili smlouvu, kdyz jsem odesla ke konkurenci tak jste mi vyhrozoval ze mi nepovolite vstupy na chaty, vyplatu jste nekolikrat zdrzovali.. nechapu... a jake bonusy? co to je za blbost? proc jste mi o nich nikdy nerekli? delala jsme na jasminu za 4 koruny ve vasem studiu, to je bomba.. A pane Zlatkovský stačí se podívat do zivnostenskeho rejstriku a Vase jmeno nedisponuje zadnym ičem tak co tady pišete o legalni praci.. to je jen ma zkušenost, tak se nemusite hned rozčilovat.. moc dobře víte že mělo s vámi problémy více dívek u vas ve studiu.. a za 50% .. to se to panu sefu vydelava.. chaty jsou ve vsech studiich skoro stejny a zrovna vy mate ty chaty co maji vsichni ostatni - jasmin, webcams, webcamclub, naked... ale s tim rozdilem ze vy za ne davate 50% a v ostatnich studiich alespon 65% .. to je taky rozdil..
Odpovědět
webcam Napsal(a):milý pane Luďku, pri praci u vas ve studiu jste mi doted nevystavili smlouvu, kdyz jsem odesla ke konkurenci tak jste mi vyhrozoval ze mi nepovolite vstupy na chaty, vyplatu jste nekolikrat zdrzovali.. nechapu... a jake bonusy? co to je za blbost? proc jste mi o nich nikdy nerekli? delala jsme na jasminu za 4 koruny ve vasem studiu, to je bomba.. A pane Zlatkovský stačí se podívat do zivnostenskeho rejstriku a Vase jmeno nedisponuje zadnym ičem tak co tady pišete o legalni praci.. to je jen ma zkušenost, tak se nemusite hned rozčilovat.. moc dobře víte že mělo s vámi problémy více dívek u vas ve studiu.. a za 50% .. to se to panu sefu vydelava.. chaty jsou ve vsech studiich skoro stejny a zrovna vy mate ty chaty co maji vsichni ostatni - jasmin, webcams, webcamclub, naked... ale s tim rozdilem ze vy za ne davate 50% a v ostatnich studiich alespon 65% .. to je taky rozdil..


Dobrý den,

Pan Zlatkovský? Netuším s kým, ale s někým si nás pletete... Já se nerozčilluji jen se snažím vyvracet věci, které nejsou pravdivé. Výhružky atd. to opravdu nikdy nebyl a nikdy nebude náš styl.
Odpovědět
to webcam: a nepleteš si lidi? Zlatkovský má jiné studio v brně. U něj teda jasmin nejede. Pokud jsem mimo a je to jen shoda jmen, tak se omlouvám Smile
Odpovědět
webcam Napsal(a):milý pane Luďku, pri praci u vas ve studiu jste mi doted nevystavili smlouvu, kdyz jsem odesla ke konkurenci tak jste mi vyhrozoval ze mi nepovolite vstupy na chaty, vyplatu jste nekolikrat zdrzovali.. nechapu... a jake bonusy? co to je za blbost? proc jste mi o nich nikdy nerekli? delala jsme na jasminu za 4 koruny ve vasem studiu, to je bomba.. A pane Zlatkovský stačí se podívat do zivnostenskeho rejstriku a Vase jmeno nedisponuje zadnym ičem tak co tady pišete o legalni praci.. to je jen ma zkušenost, tak se nemusite hned rozčilovat.. moc dobře víte že mělo s vámi problémy více dívek u vas ve studiu.. a za 50% .. to se to panu sefu vydelava.. chaty jsou ve vsech studiich skoro stejny a zrovna vy mate ty chaty co maji vsichni ostatni - jasmin, webcams, webcamclub, naked... ale s tim rozdilem ze vy za ne davate 50% a v ostatnich studiich alespon 65% .. to je taky rozdil..


Jen pro pořádek, sídlíme v centru Ostravy, ale nesídlíme na nebo blízko ulice Stodolní... pokud je mi dobře známo, policejní kontrola proběhla právě tam. Nikdo z majitelů tohoto studia se nejmenuje Zlatkovský. Řekl bych, že mícháte jabka a hrušky... poslední poznámka, dle mých propočtů, pokud jste dostávala 4Kč za minutu pvt z jasminy, tak Vas brali na hůl.... to totiž není ani těch 50 procent z minimální ceny...
Odpovědět
marci Napsal(a):
Nikole Napsal(a):Tak to u nás fakt není,mám provizi každý měsíc za každou 1000-2000 dle toho zda je doma či ve studiu.Jelikož jsou u nás všechny holky zapojený v různej soutěžich o dovolené tak vidim moc dobře,zda je v ní nahlášená a pracuje.


dovolené???? nahlášeny????

promin ale taky jsem obešla docela dost studií a myslím že do soutěží se přihlašovat nemusíš tam prostě jsi tím že v tom studiu pracuješ a o dovolené co to jako je prosímtě. Byla jsem ve studiu, kde lákali na soutěž o dovolenou jednou za rok a byl to nesmysl proto se ptám, že u vás se hraje dokonce o více dovolených.

Blbost, pracuji v brněnském studiu kde nelákají na zájezd k moři, ale je to fakt ! 2x jsem ho vyhrála na Kanárské ostrovy a po třetí mě vzala spolupracovnice co vyhrála a nebudu se zmiňovat o dalších cenách. Takže jestli říkáš nesml, tak to bylo asi jiné studio a nebo jsi to zavčasu vzdala. :-)
Odpovědět
Já taky byla už 4x na dovolené od studia
Odpovědět
Ahojky, poradí mě někde kde upravovat fotografie - zmenšovat , zvětšovat ... Na chatech často chtěj někde FSK 18 někde 16 ... mám v tom docela zmatek .... zkoušela jsem to různě upravovat , ale na zmíněné FSK jsem nikde nenarazila ... díky za odpoveď a předem se mě nesmějte nejsem moc počítačovej talent :o)
Odpovědět
Holky co si myslite o homosexualech na livechatu?Ted nam je zacali nabirat do studia a je to peklo.Jsou strasne vycurani a zli,jaky mate s nima zkusenosti?Nas holky akorat deptaj a urazej.Neda se s nima delat.
Odpovědět
Mirage v Praze do je celkem mazec. Kdysy dávno to bývalo dobré studio ale tedka už tam fakt nikdo nedělá .Bohužel tam měnily systemy atd. a klienti se nemohou nalogovat a nebo vypadávají z prívátu atd. a taky je to dost drahé.Jinak je to tam celý ušmudlaný a v létě sem tam fakt nedá dýchat.Navíc tam není nic zvláštního pochcaná sedačka nebo koberec od slečny co dělala piss atd.Prostě fujkaaaaaa.
Odpovědět
No buzící sou děsně náladoví ,těžký s nima vyjít.Jako lepší si jich moc nevšímat ,nemyslím chovat se zle ,ale sou celkem zákeřný.Samozřejmě ne všichni ale když je to chytne tak to aby člověk měl nervy ze železa.
Odpovědět
Markéts Napsal(a):Ahojky, poradí mě někde kde upravovat fotografie - zmenšovat , zvětšovat ... Na chatech často chtěj někde FSK 18 někde 16 ... mám v tom docela zmatek .... zkoušela jsem to různě upravovat , ale na zmíněné FSK jsem nikde nenarazila ... díky za odpoveď a předem se mě nesmějte nejsem moc počítačovej talent :o)
Ahoj, poslala jsem ti maila...tak čekam že odpoviš...
Odpovědět
Ahojky lidičky,
hned na začátek děkuju moc za tyto stránky! A všem kdo tady píší zkušenosti. Zabrala jsem se do čtení už několik hodin a už ani nevím jak jsem se k této stránce dostala Big Grin
Ale teď ke mně. Jsem z okolí Brna, ale nemůžu začít z domu, takže hledám studia, jdu se podívat do magiclife, lipstick, elity models. Chci pracovat měsíc ve studiu, abych vydělala nějaké peníze, odjíždím pak totiž k příteli do Anglie a ráda bych pak pokračovala tam z domu. Sehnat totiž jinou brigádu je snad nadlidský úkol..
Myslíte, že je to reálná představa? Zatím mi řekli že by to nebyl problém, ale netuším jak se dá jinak pracovat, abych měla jistotu, že mi přijdou peníze, jen tak se někde zaregistrovat? Ihned z domu začít nemůžu, nemám dostatečné soukromí.
Takže bych se zaregistrovala pod studiem, a pak bych se připojovala v Anglii, máte s tím nějaké zkušenosti? Nebo jsou lepší podmínky, kdybych šla nějak na sebe přímo z Anglie? Díky internetu už mám trochu představy, co a jak. Ale vše mi není jasné a neznám všechny možnosti a starosti, pište, díky moc. Jde mi hlavně o to, abych vydělávala, mám velké výdaje a nechci se upisovat někde, kde to nemá budoucnost.
Odpovědět
čau jo jasně je to dbrej nápad doma je doma..taky bych nemakala ve studiu někam dojíždět a děti někam házet na hlídání..hodně lidí tvrdí že je lepší si to vyzkoušet párkrát ve studiu..já mám jiný názor..doma jsi ve svojim nemusíš se stydět já bych asi byla rudá se před někým cizím vyslíct ale zase někoho nechci odrazovat ..já jsme si dala první směnu pár panáku jinak bych to nedala když se mi rozblikalo okno že jsem v pvt tak sem se třebala jak ratlíkSmilea jela jsem jak fredka ze strachu aby mi neutekl..ma všechno si člověk zvykne..ted si jedu v pododě a když skončíš práci tak si hned ve svojí posteli..doma je doma v anglii normálně můžeš vysílat jako by jsi byla tady..tak ti držím palce a potom písni kterou agenturu jsi si vybrala..a jakou máš koupenou kameru ?tak pa Jenny
Odpovědět
[=claudinka3]

Kamerku budu kupovat asi logitech, novou než pojedu, jelikož mladej má nekvalitní. Problém bude s internetem, na testu tam vyšly známky od 1 do 3... asi by měly být samé jedničky že? Jenže nový internet by tam byl ted asi problem, mame ho totiz v celym domecku Smile Myslis ze to bude v pohode? Internet má asi 4 mega, normalne na notebooku...
Jinak ve středu jdu na dva omrknutí studií a chci hned začít dělat, uvidím kde se mi bude líbit, ikdyby me to moc neslo musim neco vydelat takze t oasi budu delat ikdyz by me to moc nebavilo Big Grin
Myslíš že můžu vydělávat dobrý peníze i bez kostýmků a hraček? Teď nemám tolik peněz abych mohla nakupovat tyhle blbůstky, to spíš až časem. Co mám mít na sobě abych vydělala co nejvíc? Všude tu jsou o tom u plně rozepře Big Grin
Odpovědět
Ahojky,vidíš to já budu kamerku logitech pro9000 prodávat..mám novou kameru profesionální tahle by mi ležela zbytečně doma..tak kdyby někdo holky měl zájem tak písněte..samozřejmě i se záručním listem je naprosto v pořádku dobře se mi sní pracovalo..mám učet i na aukru tak kdyby jste chtěli tak ji můžu prodat i přes aukro..jo Jenny s tím internetem nevím to ti řekne určitě technik,ale myslím si že když budeš vysílat jen na jednom chatu tak to bude určitě stačit..ty studia co jsi psala nemaj multáky že ?já právě vysílám na 6 ted zkouším ještě dva mám internet hodně rychlej ale asi ho ještě jednou zvýším..to je jasný že hned nemáš peníze na kostýmky korzety a tak,,já kdyz jsem začla tak jsem si koupila ten nejobyčenější za 2 stovky dildo, lubrigační gel si kup ten stojí 100 a klidně začni s plavečkama nebo kup od veitnamca nějaký výrazný prádlo kalotky a podprdu to už nic nestojí..pak si to časem pořídíš..hodně chtěj ty vysoký boty naty sem si taky prve vydělala ty stojí asi 2500..ted už mám pěknou výbavičkuSmilepouta,několikatery boty,asi 11 dildo,kostými korzety,sestřičku,školačku,všelijaký hračky,paruku kdo chce,a tak..ono právě každej má jiný chutě když máš tyhle věci tak vyděláš mnohem víc..tak mi písni jaký studio jsis vybrala a jak se daří držím palečkySmile
Odpovědět
zajímave dlám tam od začátku a takovou aferu si rozhodně nepamatuji....je to nejlepsi studio co znám...jen tak dálSmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)