Pracovat z domu nebo ve studiu?
#51
Ahoj Lindo, záleží na tom zda máš zkušenosti a jestli hledáš studio s paušálem, solo chat nebo multichat. Jestli chceš, tak mě napiš na můj mejl, když se zaregistruješ, tak je tam viditelný
a já ti pošlu několik odzkoušených studií v Praze. Podle pravidel se to sem nesmí psát, berou to jako skrytou reklamu.Ahoj Danča
Odpovědět
#52
Ahoj taky by mě zajímalo jaké studio je dobré - já hledám práci z domova, protože jsem v zahraničí... kousek od ČR, ale ne na denní dojíždění Cool A jak je to s průměrnými výdělky třeba ze začátku??? Kolik hodin denně / týdně pracujete?
Odpovědět
#53
Nevíte prosím někdo kde se dá zařídit epassport? V jaké bance tady v čr? nebo musím přes internet? Předem děkuji za odpověď..
Odpovědět
#54
Ahoj, hledám studio v Praze kde se dá vydělat a není tam špína. Budu ráda když mi napíšete nějaké vyzkoušené tipy na mýho maila Smile Je mijedno zda to bude multichat když tam budou jen dobré chaty nebo solo chat na kterém se dá vydělat. Paušál ale nechci.Předem všem moc děkuju. Cool
Odpovědět
#55
JessicaLalala Napsal(a):Ahoj, hledám studio v Praze kde se dá vydělat a není tam špína. Budu ráda když mi napíšete nějaké vyzkoušené tipy na mýho maila Smile Je mijedno zda to bude multichat když tam budou jen dobré chaty nebo solo chat na kterém se dá vydělat. Paušál ale nechci.Předem všem moc děkuju. Cool


Ahoj Jess, tak az neco najdes, ozvi se TongueTongueTongue oryna
Odpovědět
#56
Viviane Napsal(a):ne to není UPC,je firma Frýzl
JessicaLalala Napsal(a):to máte upc?já mám net strašně pomalej..upload

nedělej tu reklamu, žádnej Fryzl to není, o tom jsem v životě neslyšela:-) dělám z Jižní Moravy a je to jen lokální firmaWink
Odpovědět
#57
co mě napadáš?! nemám důvod dělat reklamu,jen jsem odpovídala na dotaz,Frýzl je poskytovatel bezdr. internetu jen pro Dvůr Králové a tato firma zde i sídlí,už jsem tot u někde někomu psala,že je to jen pro naše město
Sarra Napsal(a):
Viviane Napsal(a):ne to není UPC,je firma Frýzl
JessicaLalala Napsal(a):to máte upc?já mám net strašně pomalej..upload

nedělej tu reklamu, žádnej Fryzl to není, o tom jsem v životě neslyšela:-) dělám z Jižní Moravy a je to jen lokální firmaWink
Odpovědět
#58
tak to nic já hledám net v Praze abych měla upload aspoň 1mb.
Odpovědět
#59
tak jedině holky co jsou z Prahy,sand se tu někdo najde a poradí ti
JessicaLalala Napsal(a):tak to nic já hledám net v Praze abych měla upload aspoň 1mb.
Odpovědět
#60
zdá se že tu není nildo z Prahy kdo má rychlej net a není to upc...
Odpovědět
#61
Delala jsem na chatu pred rokem v Praze,ted bydlím v Hodoníne,ale chci se k tomu vrátit,nevíte jestli tady funguje nejaký chat?Nebo i pracovat z domu,ale nevím na koho se obrátit.Budu strašne vdečná za radu.díky
Odpovědět
#62
Zdravím holky,
za pár dní zde bude velice zajímavý projekt pro dívky, které mají zájem pracovat z domu. Projekt bude velice zajímavý v tom, že nejen že budete pracovat na livechatu z domu ale taky protože si budete moci přidávat pod sebe své kamarádky nebo jiné modelky a mít tak z nich provizi. Vydržte ještě pár dní prosím.

Díky
Odpovědět
#63
no jestli se nepletu,tak to už funguje i teď,že máš provize za nové lidi
MujLivechat Napsal(a):Zdravím holky,
za pár dní zde bude velice zajímavý projekt pro dívky, které mají zájem pracovat z domu. Projekt bude velice zajímavý v tom, že nejen že budete pracovat na livechatu z domu ale taky protože si budete moci přidávat pod sebe své kamarádky nebo jiné modelky a mít tak z nich provizi. Vydržte ještě pár dní prosím.

Díky
Odpovědět
#64
ano Vivien,mas pravdu.Ja mam provize za divky uz 2 roky.Nic noveho v tom nevidim a jestli to nekdo nazyva projektem ,tak to bude nejaka opicarna.
Odpovědět
#65
Ano, to máš pravdu funguje to i ted ale většinou je to jednorázová provize a nebo ti řeknou že modelka, kterou jsi studiu dohodila už nepracuje.

V tomto projektu to bude vše maximálně transparentní a defakto každá modelka bude mít virtuální livechat studio, kde si může sama přidávat jiné modelky za provizi 10% z celkového výdělku každý měsíc!

Například:
pošleš kamarádce na libimseti odkaz k registraci a automaticky se přiřadí pod tvoje studio a nebo ji můžeš sama zaregistrovat a z kamarádky se stává tvůj pasivní měsíční příjem.
Odpovědět
#66
MujLivechat
aha,a tvoje studio sídlí kde?
Odpovědět
#67
MujLivechat není kamenné studio je to jen pro dívky pracující z domu! A proč tomu říkáme projekt poznáš pokud se zaregistruješ.
Odpovědět
#68
díky za nabídku MujLivechat,ale já pracovat bohužel nemůžu,psala jsem to tady,mám pomalé PC ...
Odpovědět
#69
MujLivechat
jedna holčina našla studio tady poblíž mého bydliště ,tak jsem jim taky napsala,čekám na odpověď,uvidím jestli poskytují vybavení na splátky,pokud ne,tak bych musela do studia dojíždět a na vybavení si vydělat,uvidím co napíšou,je to nově odevřené studio
Odpovědět
#70
Tak to u nás fakt není,mám provizi každý měsíc za každou 1000-2000 dle toho zda je doma či ve studiu.Jelikož jsou u nás všechny holky zapojený v různej soutěžich o dovolené tak vidim moc dobře,zda je v ní nahlášená a pracuje.
Odpovědět
#71
Na to co nabizite,se nemusej holky u vas registrovat,staci kdyz to naucite tu první :-) Jestli na tomhle chcete zakladat studio, tak to fakt hodne stesti,budete ho potrebovat!
Odpovědět
#72
Hmm to je fakt slušná provize, ale proč mít 1000kč když můžeš mít třeba 4000,- ???

Například:
dívka zaregistrovaná pod tvým studiem vydělá celkem 40000,- a 10% z toho (4000,-) je tvých!

Já neříkám že nikdo nedává provize za tebou domluvené modelky jen říkám, že tento projekt je jedinečný a to v mnoha věcech což zjistíš sama pokud se zaregistruješ.
Odpovědět
#73
MujLivechat Napsal(a):Hmm to je fakt slušná provize, ale proč mít 1000kč když můžeš mít třeba 4000,- ???

Například:
dívka zaregistrovaná pod tvým studiem vydělá celkem 40000,- a 10% z toho (4000,-) je tvých!

Já neříkám že nikdo nedává provize za tebou domluvené modelky jen říkám, že tento projekt je jedinečný a to v mnoha věcech což
zjtíš sama pokud se zaregistruješ.

múžeš mi napsat více na e-mail?
Odpovědět
#74
Já tomu neverim,ze to bude fungovat na takovy urovni.Mě se pořád snažej někam přetáhnout,lezou mě i managerky jinejch studií na chaty, ale zatim u nás v Praze jedou dobře 4 studia a všichni ostatní neplatej.Podle mě nemá cenu nic zkoušet když tady mám pod sebou za posledni 2 roky 12 holek a 16 litru měsičně za nic jen tak na ulici nenajdu.Můžu si takhle dát o 5 směn min.A hlavně na to aby človék doma fakt dělal prachy,tak musi mit vybaveni a nekdo ho to naucit.A to bez studia asi nejde,nebo budete holky objizdet a ucit je to u nich doma?Tak to by bylo fakt hodne amatersky.
Odpovědět
#75
Ano samozřejmě 16tis je krásných ale v našem projektu můžeš 16tis mít ze 4 dívkama i to je reálné a co se týče techniky a vysvětlování chatů a zapojení kamery vše bude mít každá modelka vysvětleno ve své administraci.

pro Janu: my žádné studio nezakládáme, to modelky co se do systému budou registrovat budou zakládat virtuální studio, do kterého si budou moci zaregistrovat jiné dívky. Každá dívka bude mít stejnou šanci na registrování jiných dívek takže nestačí to naučit jen jednu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)