Pracovat z domu nebo ve studiu?
#76
Haha,optimista jste velkej,tak uvidime za par měsiců jo?Jinak já se to učila na 5x ,celkem 3 měsice a to jsem začala lepší prachy nad těch 40tis dělat i dost rychle oproti kámoškam...Tak jestli budete mít holky jako jsem já nebo každá druhá modelka,tak vám přeju pevný nervy :-)Každopádně se mějte,ja jdu na ty svý kocoury,ať na mě od neděle nezapomenou,lol.Hezký den p.s. A když to virtualni studio bude na holky,tak co z toho budete mít?Kdyz to bude na ne,tak by mely penize dostavat rovnou 100%,ne?
Odpovědět
#77
Ahoj,píši tobe,ty se vyznáš v chatech,prosím,múžeš mi poradit?Chci pracovat na chatu,nebo doma,ale jsem s Hodonína,a co jsem našla tak je jenom v Brne.Nevíš náhodou o studiu,které by sídlilo tady?Nebo na koho se mám obrátit,když chci delat sama doma.?Prosím,porad
Odpovědět
#78
Já dělám v Praze, jsem Pražanda.U nás jsou jen holky z Ov nebo Sk.V Brně jsou dobrý studia taky,hledej ty co fungujou aspon 3 roky a mají jasno ve věcech dani atd.Tam nehroži,že nedostaneš zaplaceno nebo tě vyrazí bez smlouvy.Ta chasey co sem píše, ti poradí asi líp.Zlom vaz a už jdu fakt makat,lol :-)
Odpovědět
#79
Nikole Napsal(a):Tak to u nás fakt není,mám provizi každý měsíc za každou 1000-2000 dle toho zda je doma či ve studiu.Jelikož jsou u nás všechny holky zapojený v různej soutěžich o dovolené tak vidim moc dobře,zda je v ní nahlášená a pracuje.


dovolené???? nahlášeny????

promin ale taky jsem obešla docela dost studií a myslím že do soutěží se přihlašovat nemusíš tam prostě jsi tím že v tom studiu pracuješ a o dovolené co to jako je prosímtě. Byla jsem ve studiu, kde lákali na soutěž o dovolenou jednou za rok a byl to nesmysl proto se ptám, že u vás se hraje dokonce o více dovolených.
Odpovědět
#80
Ja jsem prosla dost studii a ve 3 davaly nejlepsi holce dovolenou k mori.Nekde za pul roku,nekde za rok.V jednom davali poukaz na plastiku.Ale ted uz jsem to ale dlouho nikde nevidela.
Odpovědět
#81
chacey Napsal(a):Velice zajímavá otázka. Pravdou je že studia nabízí vyšší provizi pro dívky pracující ze svého domova a to proto, že s nimi nemají spojené náklady na energie a podobně. Avšak kvalita osvětlení, videa a zvuku je v 95% práce z domu absolutně nevyhovující a už vůbec nemluvě o rychlosti internetu. Znám mnoho modelek, které se mi chlubili, že pracují z domu a mají 80% provize a když jsem je potkala po několika měsícech už nebyly tak nadšené. Vysvětlení je zcela jednoduché, při práci ve studiu s profesionálním vybavením nalákáte do placené zóny mnohem více klientů než z domu se špatným osvětlením a pomalým obrazem. Ve výsledku vyděláte více ve studiu s menší provizí než z domu s vyšší provizíSmile

Takže jaký typ spolupráce preferujete Vy?


ahojky,díky za super forum :-)Člověk se nestačí divit,co se tady vše nedozví:-) a proto,že se dnes divím,až moc,chci tě poprosit,jestli bych ti mohla písnout na meilík-potřebovala bych kapku poradit...Díky
Odpovědět
#82
Ahojky,vyzkoušela jsem už asi 3 ostravská studia a ted jsem začala pracovat v jednom,kde myslím,že budu spkojená.Chtěla bych jen poradit,jak je modelka placená?Moc jsem to nepochopilaSadBylo mi řečeno,že normálně za minutu je 1.99 Usd,z toho ten chat pošle studiu 35-40 procent a z těchto procent já dostanu polovinu?Tzn.přibližně 10 korun na minutu?Děkuji za odpověd.
Odpovědět
#83
V recenzích jsem nenašla ostravské studio chatoncam.Máte někdo zkušenost?
Odpovědět
#84
ahoj ,jo chaty posilaji tak málo,je to tam vetšinou i napsané,jen pár chatů posílá 50%...Studií co davají jen 50% moc není,většinou dávají spolehlivým modelkám 60-65%.Takhle ti to vychází asi na 8kč za minutu.
Odpovědět
#85
Brigitta Napsal(a):V recenzích jsem nenašla ostravské studio chatoncam.Máte někdo zkušenost?


ahoj a jakych ostravskych studii pracovala? na chatoncam jen vyplaceji jen 50% z vydelku.
Odpovědět
#86
Aha,hm,tak to není zrovna mocSadChtěla bych pracovat sama z domu na amerických chatech,ale vůbec nevím,jak se tam přihlásit na ty chaty,jestli je spolehlivé vyplácení a tak..Víte o tom někdo něco?Děkuji moc za příspěvky
Odpovědět
#87
Kdyz jsem ješte u chatoncam pracovala tak tam naběhli policajti a byla tam kontrola jako blazen protože studio jede na černo.. Taky se mi nelíbilo nedostatečné vybavení studia a vyplácení nějakých 50% procent.. ted jsem u noveho studia a jsem moc spokojená. Dělam za 21 kč na minutu a nemohu si stěžovat. Hodně štěstí.
Odpovědět
#88
Ahoj Market,až tak?No to jsi mě teda nepotěšila..SadMůžeš mi prosím napsat na mail u jakého studia jsi nyní?Děkuji.
Odpovědět
#89
ahoj. ja jsem tam jednou volala ohledne livechatu a dokonce jsem mela sjednanou schuzku,lae nedosla jsem, jeste jsem jim psala kolik ma modelka provize a hruza jen 50%
Odpovědět
#90
Ahoj holky,tak jsem sehnala jedno studio,mirage.net,které nabízí práci z domu za výhodných podmínek.Máte někdo zkušenost?Děkuji,Brigitta
Odpovědět
#91
Já tam dělala tady v Praze před 3 rokama na paušál,utekla jsem po 2 tydnech.V součastnosti je tam skoro prázdné studio,nikdo tam nevydělává,vsichni odcházej,píše mi obden nějaka byvalá kolegyně kde jsem.A hlavně modelky oslovuji těmi nejhoršími jmény a pokuta 5000-10000 není nic neobvykleho.Taky nevypláci to co řeknou,vždycky tam něco chybi.A když chceš odejít,tak musíš počkat,až tě pustí oni ,jinak chtejí po tobě pokutu.V leté zabednily okna aby jsme si je nemohly otevřit,že si někdo stěžoval na hekání a nebyla tam klima ani větráky.Tam si každy připadá jak hadr na podlahu.Ale ta siť je jinak super,hodně věci pro membry ale drahá.Vétšina klientů si mé našla a byv.modelky jinde.Já mám z toho stejně a oni platí půlku co na interclimaxu.
Odpovědět
#92
ahoj, tak se pridam k mirage net. taky s nemi nemam moc dobre zkusenosti jak rika nikol, nevyplaci to co maji, takze jsem odesla kvuli tomu, proste hruza!
Odpovědět
#93
hMM,TAK TED UŽ OPRAVDU NEVÍM..SadMůžete mi doporučit nějáké studio,které zprostředkovává práci i doma?Co třeba live-models.eu?Děkuji
Odpovědět
#94
Ahoj, já myslím, že většina studií zprostředkovává práci i doma. Ale dle mých zkušeností se vydělává mnohem více a rychleji, když se to napřed naučíš ve studiu. Mne to i motivovalo a pomáhalo mě to, když mě holky řikaly, co tam dělají a jak, jak se oblíkaly, líčily atd. Šéfka se mnou prvních 5 směn trávila skoro pořád, učila mě co a jak, pomáhala mě psát. A taky si nalákáš mnohem více klientů, když začneš na opravdu kvalitní kameře, rychlém internetu, profesionálním osvětlení atd. Hodně cizinek má ty super kamery, HD a klienti si raději vyberou je než dívku s webkou doma, špatným světlem a uživatelským internetem. Já jsem dělala doma pár měsíců, ale jsem zase zpět ve studiu. Já mám prostě asi smůlu, vypadával mě internet, pak vyhořela elektrika v celém domě - shořel mě nějaká deska v PC a kamera taky a pak mě sousedka vytopila,když jsem byla na týden pryč, takže jsem to psychicky vzdala a než doma vysílat s plísní a uloupanou omítkou, tak jsem to raději zabalila a šla zpět. Teď bydlím ve studiu a čekám až dá majitel barák dohromady, ale moc se k tomu nemá, ani mě nechce proplatit moje zničené věci, takže asi budu i hledat nový pronájem. Doma mě to šlo dobře , hlavně ze začátku, ale pak si klienti začínali stěžovat na osvětlení a pomalejší internet. Určitě mě nějak okrádali, protože technik vždycky naměřil mnohem míň, než jsem měla na faktuře.
Odpovědět
#95
Hlavně si vždycky řekni o smlouvu a ověř si podle IČA , že tam firma opravdu existuje. Četla jsem tu, že hodně studií jede na černo nebo ty firma vůbec neexistují. Lidi si do inzerátu napišou jsme agentura... bla bla a nikdy na netu ji nenejdeš, dokonce mě jedna paní z Teplic napsala, že oni se schválně nikde nezobrazujou, což byl kec. Každá firma musí být povinně v obchodním rejstříku a tam je najdeš podle IČO. Oni se takhle můžou třeba po půl roce zbalit, přestěhovat a máš smůlu, výplaty fuč a nikde se nedovoláš.
Odpovědět
#96
ahoj nevim jak ty ale já měla s Mirage dobré zkušenosti, jako jediní mi dávali výpis k výplatě kde jsem viděla všechny své minuty kolik jsem udělala a kolik mám zisk a také jako jediní mi dali opravdu 80% a ne že jsem přišla a řekli mi no když budete šikovná tak uvidíme.. ted máte 60% a zdarec.. Byli velmi ferovi a vyhovovala mi tam ta volnost, pohodovej sef a samostatný pokoje a vždy když jsem potřebovala dostala jsem zalohu, penize jsem měla vždy pravidelně na učtě a studio maji legalně protože jsem je našla v rejstříku
.. bohužel jsem se vdala a přestěhovala.. ale kdyby to šlo jsem u nich do dnes.. a to jsem prosla jiz 5 studii.. tam jsem byla nesjspokojenější.. věc názoru.. dívkám kterým to ale nejde si vždy budou stěžovat na studio...
Odpovědět
#97
To je asi tim,ze když jsem tam byla já a moje kamarádky tak tam žádnej šef nebyl ale 2 šefky a nikdo jsme nedostaly vice nez 10% z celkové sumy a co vím,tak jsou tam pořád,ale % zvýšily.Ale jinak holky co byly v jejich Voayer house v Holandsku,tak si to nemohly vynachvalit.Siť je dobrá a lidi v cizině taky super.A mě to jde, lidi mé chodily ale nenechám na sebe řvát a dělat ve 40stupnich bez možnosti otevřit okno to fakt není pro mě.
Odpovědět
#98
Nikole, mirage z Prahy nemá s Mirage Net nic společného, maximálně název ale to je vše... jen pro vyjasnění Smile
Odpovědět
#99
ale já mluvím o MirageNet z Ostravy ne o Praze, to jsou dvě odlišné splečnosti... v Praze jsem také dělala ale u jiné společnosti..
Odpovědět
Já ale psala,že jsem délala v Praze ..Já neříkám,že v Ostravě je to špatné.Ale oni mají taky pobočky.Když jí vede někdo dobrej,tak to může být uplně jinak...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)