sexier.com
shauni : já tam mám pořád tu nízkou cenu,byla jsem tam jen 2x a to na půl hodiny,mně se na tom chatu zatím moc nelíbí,nevím proč,přitom je stejný jako sexier,teda až na to,že má ty dvě chatovací okýnka,a co mi vadí,že ty okýnka jsou dost malá Sad krásně tam můžu někoho přehlédnout Sad na ImLive nechci teď chodit,protože mě to automaticky přihlásí na sexier jen za těch 30% musím napsat na support,jestli když mi zablokují ten profil na sexieru který mám přes imlive co se stane stěma penězma co tam mám a jestli by nešli přehodit y ty modelky podemnou na ten zmrazený profil,přeci jenom jsem jedna a tatáž osoba,ne?no uvidím...

jinak těch 42% na sexieru dostaneš když se tam naloguješ zvlášť,že nezapneš ImLive,protože jakmile se naloguješ na ImLive tak se objevíš i na sexieru,takže já se loguju zatím jen na sexier a ImLive nechávám odpočívat Big Grin až co mi napíše support

chatovací okénka na obrazovce si dělám co nejmenší,ale abych nikoho nepřehlédla a svůj obraz vidím v náhledu mojí kamery který mám položený přes ta okna,sice po kliknutí na některé z oken náhled padne na lištu,ale nemusím se pořád vidět pokud nejsem v pvt. Big Grin
Odpovědět
shauni Napsal(a):Akorát jak psala Sandrita, že si chtěli jen povídat, tak se mnou si nikdo nechtěl povídat, celou dobu jsem musela makat.Sad

jenom někteří si chtěli povídat ,ale to meli smulu , protoze by mi odesli lidi z jinych ( dražšich )chatu a vest tu hovory za necelych 5 kc na minutu by se mi nevyplatilo
Odpovědět
no tak když mám v pvt.na jednom chatu třeba 3 lidi tak to moc neřeším,většinou se věnuji tomu kdo tam skočil jako první tak je to i v pravidlech,mně spíš šlo o to,že co dělat když budu mít např. pvt na sexier a někdo mi skočí do pvt. z memberchatu na jasmíně Big Grin není to moc pravděpodobné ale stát se to může Big Grin ale myslím,že když už zrovna budu mít rozjetou show tak ho to asi trkne,že mám pvt.jinde, i když u chlapů člověk nikdy neví Big Grin

jo to přepnutí se do nude když máš pvt.jinde je fakt nářez Big Grin taky se bojím a většinou to zkontroluju alespoň 3x i když mám jen 3 chaty,ImLive zatím nepočítám Big Grin myslím se že 4 freečka je tak akorát,mít víc tak by mi asi cinkalo v hlavě Big Grin

jo jinak na ImLive si se mnou taky nikdo nepovídal,vše jsem musela odmakat Sad
Odpovědět
shauni:ne , ja ty jejich reklamy nevyuzivam, ja to ani necetla, takze nevim Big Grin

jj, imlive je jen za 30 procent, pokud sis neodskrtla sexier, tak na nem videt nejsi ...

mo ja mela ostatni chaty zaple, proc bych se pripravovala o penize z jinych chatu , imlive jsem mela zaplej , nevenovala jsem se jim( teda napsala jsem jim hi, h ru ? Big Grin ), jen koukali a penize naskakovali , takze jako privydelek dobry -)

lady : no vsak tak jsem to myslela , mit 5 chlapu na ruznych chatech ... je jasné, ze mu dojde , ze uz jedu pro nekoho jineho ,ale tak ma moznost volby , zustane a honi a nebo jde jinam Big Grin
Odpovědět
To je tak, že když vysílám přes Imlive, tak jsem vždycky!!! zároveň na Sexier, pokud zaškrtnu Sexier v nabídce stránky - znamená to jenom to, že budu pro návštěvníky Sexier vyditelná na kameře cca 10 sekund zdarma, pokud na mě najedou myší. Pokud nechci být na Sexier, jediná cesta je nepracovat ani na Imlive.
Odpovědět
Tak ten náhled nebude fungovat, ale pořád tam budeš v nabídce. Oni to berou tak, že to je propage jako součást Imlive, ne nic naví o čem můžeš rozhodovat. Já sem to nevěděla a mačkala sem si beďary a tak a všichni na mě koukali Big Grin
Odpovědět
díky za info Cathy. Dneska jsem tu každopádně zbytečně, lidí chodí málo, škemrají a pořád chcou něco vidět.
Odpovědět
shauni Napsal(a):díky za info Cathy. Dneska jsem tu každopádně zbytečně, lidí chodí málo, škemrají a pořád chcou něco vidět.

a nebude to tou vyšší cenou?
Odpovědět
Cathy Napsal(a):Tak ten náhled nebude fungovat, ale pořád tam budeš v nabídce. Oni to berou tak, že to je propage jako součást Imlive, ne nic naví o čem můžeš rozhodovat. Já sem to nevěděla a mačkala sem si beďary a tak a všichni na mě koukali Big Grin

já to nepochopila Cathy,ty jsi byla na ImLive v nude a na sexieru tě viděli?nebo jak si to myslela?
Odpovědět
shauni Napsal(a):no tak mi tam 1,98 skočilo samo. a moc mi to nepřipadá. na Mfc jsem za 5,99 a na nk 3,99 a lidi chodí

jj já vím,že ti to tam skočilo automaticky...mně to přijde jako jasmína,za cenu 0,98 se můžou přetrhnout a jakmile už je cena 1,99 tak skoro nic Sad
Odpovědět
nevíte někdo jestli je na ImLive nebo sexieru povolená handbra?
Odpovědět
ja jsem teda nikdy nechapala ty vratky...jako jak s tebou muze byt nekdo na pvt,ty delas co on chce a pak si blbec necha vratit prachy a oni mu je vrati....tak snad kazdy pvt se automaticky nataci,takze snad na supportu vidi coz delala nebo psala ne?
Ja teda delam na americkych strankach kde se tohle nikdy nestalo,ale stat se to jednou,tak tam udelam po deseti letech peknej bordel.
Odpovědět
Holky na sexier se zaregistrovat nemohu, když mám Imlive?
Odpovědět
Cinnamon Napsal(a):Holky na sexier se zaregistrovat nemohu, když mám Imlive?

proč by jsi nemohla?patří to pod ImLive Smile pokud přímo v ImLive zaškrtneš,že chceš i sexier tak když půjdeš online na imlive tak se automaticky objevíš na sexieru a dostaneš 30% z částky co platí member za privátní show,můžeš se zaregistrovat na sexieru samostatně ne přes imlive a dostaneš 42% z částky za privátní show,ale to znamená tím pádem,že budeš mít otevřená dvě chatovací okna,já tedy chodím pouze na sexier,moc lidítam není,ale když už někdo přijde tak to stojí za to Big Grin
Odpovědět
právě jsem se dočetla na sexieru,že nahota ani sexuálně explicitní chování ve FLC(freelivechat) není porušením pravidel....a já se bála ukázat hračky Big Grin no takže tam je to jako na MFC,to potěš ass Big Grin
Odpovědět
shauni Napsal(a):Regla jsem se na sexier zvlast a z pvt mam jen 30%. Kde je kruci tech 42? Byla jsem na freecku.

divné já mám skoro vždy 42% jen asi 2x tam mám 30% a absolutně netuším proč? tam ani nikde jinde než ve free být nemůžeš,member chat tam není což mě štve a nechodím tam,pořád se dokola vypínat a zapínat mě vážně nebaví Undecided
Odpovědět
shauni Napsal(a):jsem tam prvni den a nikde zadni lide. ani ti priblbli guesti. Dosli mi presne 2 memberi a mela jsem 2 privaty. Fakt nuda.

tak to jseš na tom ještě dobře Big Grin já tam přestala chodit,protože tam fakt nikdo není Sad za půl hodiny nedošel nikdo ani guest a to mám cenu 1,49 když jsem začínala bylo to mnohem lepší,ale ta slabota tam mě odradila..
Odpovědět
na imlive jsou lidi, protoze má po netu bezvadnou reklamu, at kliknes, kam kliknes, vsude vyskakují odkazy na livejasmin, imlive , ale sexier nic Big Grin stejne tak dobrou reklamu maji 777 , visit, MDh
Odpovědět
shauni Napsal(a):
lady goodiva Napsal(a):
shauni Napsal(a):jsem tam prvni den a nikde zadni lide. ani ti priblbli guesti. Dosli mi presne 2 memberi a mela jsem 2 privaty. Fakt nuda.

tak to jseš na tom ještě dobře Big Grin já tam přestala chodit,protože tam fakt nikdo není Sad za půl hodiny nedošel nikdo ani guest a to mám cenu 1,49 když jsem začínala bylo to mnohem lepší,ale ta slabota tam mě odradila..

Já se tam regla, protože některé holky psaly, že to je docela dobrý chat. Jedná se sice o odnož Imlive, ale nechápu, proč na Imlive lidé i priváty jsou a na Sexier absolutně nikdo. Jak tam holky mají vydělat, když tam nikdo ani nepřijde? :-D
Dala jsem si zrovna 1,99 a i to je málo. Chtěla jsem si tak jako na Imlive dát víc, ale takto teda nevím :-D Otázka spíš je, jak dlouho na tohle budu mít nervy.

ze začátku to bylo dobré když jsem se tam regla,měla jsem i 50 guestů v roomu což je na sexieru úspěch Big Grin udělala jsem minimum za cenu 0,98 nechala si to poslat,zvedla cenu na 1,49 a nic,nikdo nepřijde a to jsem na zkoušku na chvíli dala cenu dolů na tu nejnižší jestli to není tím a výsledek byl úplně stejný,prostě nikdo nepřijde protože tam nikdo není Sad na sexier jsem se vyprdla a šla jsem hold zase na imlive a to je sakra rozdíl v návštěvnosti,proč tvrdnout někde kde nikdo není,kámoška je na tom úplně stejně..jediný co je tam dobrý,že posílají peníze prakticky hned po ukončení periody,dorazily mi ani né za 24 hodin po ukončení periody,ale když tam nevydělám je mi to k ničemu,že..
Odpovědět
peníze posilaji ihned po ukonceni periody i na imlive, aspon já je druhy den mívám.
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):peníze posilaji ihned po ukonceni periody i na imlive, aspon já je druhy den mívám.

fakt?no tak to je super,to jsem nevěděla,doufám,že se mi povede udělat výplatní limit do konce periody hehe,ta cena 0,98 je fakt děs..
Odpovědět
škoda, no. myslela jsem si, ře ten sexier bude vhodná varianta, že to bude jako imlive. ale než abych dělala za 0,98 nebo kolik, tak tam skončím. a čekat celou směnu na 3 lidi tam, tak to by mě mohli :-)

jo, peníze fakt chodí 1-2 po bdobí, je fakt, že z MFC přijdou peníze vždycky o něco dřív.

Lady: děláš na privatefeeds.com?
Odpovědět
shauni Napsal(a):škoda, no. myslela jsem si, ře ten sexier bude vhodná varianta, že to bude jako imlive. ale než abych dělala za 0,98 nebo kolik, tak tam skončím. a čekat celou směnu na 3 lidi tam, tak to by mě mohli :-)

jo, peníze fakt chodí 1-2 po bdobí, je fakt, že z MFC přijdou peníze vždycky o něco dřív.

Lady: děláš na privatefeeds.com?

no já nastavila tu nízkou cenu jako abych se uvedla a fakt to šlo,ale už je to mrtvý,taky tam už nechodím

jj dělám na DHL
Odpovědět
shauni Napsal(a):
shauni Napsal(a):škoda, no. myslela jsem si, ře ten sexier bude vhodná varianta, že to bude jako imlive. ale než abych dělala za 0,98 nebo kolik, tak tam skončím. a čekat celou směnu na 3 lidi tam, tak to by mě mohli :-)

jo, peníze fakt chodí 1-2 po bdobí, je fakt, že z MFC přijdou peníze vždycky o něco dřív.

Lady: děláš na privatefeeds.com?

a jak jsi tam spokojená?Mám hotovou registraci, ale ještě jsem tam nebyla.

no ze začátku dobrý,ale teď mi zvedli cenu na 4,99 a je to v řiti Sad to mě teda naštvalo mám jen semi pvt...vlastně měla jsem jeden pvt za tu vysokou cenu asi minutu a půl Big Grin no nevím jestli se na to nemám vykašlat,je tam hodně guestů,narváno,membrů moc ne od tý doby co mi zvedli tu cenu Sad
Odpovědět
.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)