sexier.com
Sandrita Napsal(a):lady : tak už mi profil schvalili ale dočetla jsem se, že 42 procent je, pokud ke mně klient vstoupí z freechatu ... už na to kašlu, stačí mi imlive Big Grin

fakt jo Big Grin aha no já jsem furt na free tak mi tam naskočilo ve výdělku 42% ale to jsem nevěděla,že 42% je jen když ti skočí z free :o a kolik je když ti skočí na pvt. když jsi v nude chatu?
Odpovědět
lady goodiva Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):lady : tak už mi profil schvalili ale dočetla jsem se, že 42 procent je, pokud ke mně klient vstoupí z freechatu ... už na to kašlu, stačí mi imlive Big Grin

fakt jo Big Grin aha no já jsem furt na free tak mi tam naskočilo ve výdělku 42% ale to jsem nevěděla,že 42% je jen když ti skočí z free :o a kolik je když ti skočí na pvt. když jsi v nude chatu?


to právě zase nikde nepíšou , jdu opět kontaktovat supporta Big Grin
Lady , ty máš i na jasmině 2 okna ? podobnej případ jako na imlive , nebo na jasmíne máš prostě 2 účty ?
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):
lady goodiva Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):lady : tak už mi profil schvalili ale dočetla jsem se, že 42 procent je, pokud ke mně klient vstoupí z freechatu ... už na to kašlu, stačí mi imlive Big Grin

fakt jo Big Grin aha no já jsem furt na free tak mi tam naskočilo ve výdělku 42% ale to jsem nevěděla,že 42% je jen když ti skočí z free :o a kolik je když ti skočí na pvt. když jsi v nude chatu?


to právě zase nikde nepíšou , jdu opět kontaktovat supporta Big Grin
Lady , ty máš i na jasmině 2 okna ? podobnej případ jako na imlive , nebo na jasmíne máš prostě 2 účty ?

jj zeptej se supporta prosím bo to mě teda zajímá Big Grin

jj na Jasmíně jsem zaregistrovaná jako když se registruje studio nebo couple a v mém master centru mám své dva profily,otevřená mám obě chatovací okna,ale mám je zmenšené tak aby se nepřekrývala a já nemusela pořád překlikávat,mám totiž jeden profil v girls a druhý v mature woman Big Grin
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):
shauni Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):shauni: sexier vyplaci 42 procent a imlive jen 30


lady : tak už mi profil schvalili ale dočetla jsem se, že 42 procent je, pokud ke mně klient vstoupí z freechatu ... už na to kašlu, stačí mi imlive Big Grin


Tak já už tomu ale vůbec nerozumím lol Co znamená, že je 42%, když klient vstoupí z freechatu? vždycky musí jít z freečka, ne? A nebo je tam zase možnost nude :-D


zřejmě už je tam možnost nude Big Grin

je tam tlačítko set room as privat,já ho teda nezkoušela ale je tam Big Grin možná to ale má jinou funkci než nude....
Odpovědět
lady goodiva Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):
shauni Napsal(a):Tak já už tomu ale vůbec nerozumím lol Co znamená, že je 42%, když klient vstoupí z freechatu? vždycky musí jít z freečka, ne? A nebo je tam zase možnost nude :-D


zřejmě už je tam možnost nude Big Grin

je tam tlačítko set room as privat,já ho teda nezkoušela ale je tam Big Grin možná to ale má jinou funkci než nude....


já jsem to , tuším, včera ze zvědavosti zmáčkla a vyskočily mi jakesi podmínky , kdy tuto funkci mohu využít... jednalo se o happy hour Smile takze ne nude -)
Odpovědět
shauni Napsal(a):Mi to připadá úplně složité, na tento chat abych měla vysokou školu, fakt Sad Udělala jsem si registraci, a po xtém kroku to po mě chce fotky s občankou a datem.
To zvolení, zda sexier přidat k imlive bude až později, nebo kdy?
To stejné s platbami, musela jsem úplně na začátku zadat Check, protože na payoneer mě to nepustilo. A bez zatrhnutí check mě to taky nechtělo pustit. doufám, že to tam pak půjde někde změnit :-D


presne , vypada to desne slozite ,ale za chvilku si zvykneš

zda chces delat i na sexieru se tě , tuším, zeptaji az po schvaleni Tveho profilu

platbu si pak můžes změnit ,ale nejprve je nutná cela registrace komplet
Odpovědět
shauni Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):
shauni Napsal(a):Mi to připadá úplně složité, na tento chat abych měla vysokou školu, fakt Sad Udělala jsem si registraci, a po xtém kroku to po mě chce fotky s občankou a datem.
To zvolení, zda sexier přidat k imlive bude až později, nebo kdy?
To stejné s platbami, musela jsem úplně na začátku zadat Check, protože na payoneer mě to nepustilo. A bez zatrhnutí check mě to taky nechtělo pustit. doufám, že to tam pak půjde někde změnit :-D


presne , vypada to desne slozite ,ale za chvilku si zvykneš

zda chces delat i na sexieru se tě , tuším, zeptaji az po schvaleni Tveho profilu

platbu si pak můžes změnit ,ale nejprve je nutná cela registrace komplet

díky moc, snad bude chat potom jednodušší. Nějak mě nebere to půl dne studovat.
Jak dlouho asi tak trvá schválení?
Chtěla jsem se teď dostat do toho profilu, na mail mi přišly údaje o hesle a jméně, dívala jsem se na ně, opisovala a když mi to systém ani potřetí nesežral, tak mi to napsalo, že mi na 15 mi zmrazili profil :-D Tak to je taky síla.


schválene jsem to měla behem chvile -)

mne vcera take zmrazili účet, ze jsem pry nahrala fotky s logem jineho serveru , coz jsem teda nenahrala ... prisla mi odpoved , ze smazali spatnou fotku bez loga , znovu mi aktivovali účet s poznamkou, ze jestli se to bude jeste jednou opakovat , bloknou me nastaloBig Grin takze ja jsem spatne nic neudelala, oni pochybili ,ale priste me bloknou nastalo ,lool


pockej , az uvidis poprve ten jejich software, to je taky jobovka , na prvni pohled to vypada slozite ,ale po zorientovani se, je to oka -)))
Odpovědět
shauni Napsal(a):ježíš, to jsou tam takoví tvrďáci?
A neumí ani přiznat chybu?

budu muset něco stahovat nebo se tam jde přímo ze stránky?


možná náka chyba v komunikaci , nevim, kazdopadne jsem se nasmala Big Grin
Odpovědět
Zdravím prosím o pomoc...zná někdo telefon.kontakt nebo adresu kde sídlí - MujLiveChat -nějak zapomíná posílat penízky co patří dívkám které si je vydělali..Děkuji předem za jakoukoliv odpověď a pomoc...Vanessa
Odpovědět
shauni Napsal(a):ježíš, to jsou tam takoví tvrďáci?
A neumí ani přiznat chybu?

budu muset něco stahovat nebo se tam jde přímo ze stránky?
Ahoj, tam ti nikdy nepřiznají svojí chybu, s tím nepočítejte. Já si jednu dovolila napsat, že jsem prostě nedokázala udělat show, (strip, pussy + anal )ve 4 min, co byl member v chatu ...a mě tak zdupali... Strhli mě to (těch pár drobných)a musela jsem se jim omluvit, protože mě nechtěli znovu zapnout...
Jestli tim anonymizérem myslíte měnič ip adres , tak jsem se opravdu nikde nenašla. Ale nevím, jestli to prostě třeba dřív neblokovali líp.
Jako nudáč si normálně dáš tu pauzu free videa, je to pak jako čekačka..Jasmina je prolezlá heckerama, nedávno si mi dokonce ve freečku frajeři posílali odkazy na web, kde byl uložený hekovací program. Bohužel jejich "inteligentní"support, to nepochopil, ani když na ten odkaz koukal...
Odpovědět
Vanessa Napsal(a):Zdravím prosím o pomoc...zná někdo telefon.kontakt nebo adresu kde sídlí - MujLiveChat -nějak zapomíná posílat penízky co patří dívkám které si je vydělali..Děkuji předem za jakoukoliv odpověď a pomoc...Vanessa
No podle mě Můj livechat patří sem pod livechaty.cz vždyt to máš nahoře uprostřed ne? Aspoň to tady jednu někdo psal, že to všechno je jedna firma...
Odpovědět
shauni Napsal(a):ježíš, to jsou tam takoví tvrďáci?
A neumí ani přiznat chybu?

budu muset něco stahovat nebo se tam jde přímo ze stránky?

nic stahovat nemusis

tak jsem prozkoumala soft na sexier a prepinat se do privatu nelze , na imlive ano
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):tak jsem prozkoumala soft na sexier a prepinat se do privatu nelze , na imlive ano

aha a k čemu teda slouží to tlačítko set room as privat? :o jak jsem psala nezkoušela jsem na to klikat...
Odpovědět
lady goodiva Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):tak jsem prozkoumala soft na sexier a prepinat se do privatu nelze , na imlive ano

aha a k čemu teda slouží to tlačítko set room as privat? :o jak jsem psala nezkoušela jsem na to klikat...


tak na něj zkus kliknout Big Grin

když jsem na něj klikla v sexier ( ten už jsem smazala) , hodilo mi to hlášku ,že ve free privat room spoustet nesmím ...

a v imlive žádnej problém nebyl , akorát netuším, jakou to má přesně funkci ... kdyz chci byt na nude , tak kliknu na pauzu .. spíše si myslim , ze set privat room je, kdyz chci mít v místnosti jen jednoho klienta ,ale jen moje domněnka Big Grin
Odpovědět
včera jsem se supporta dotazovala , kolik procent ma modelka z privatu v pripade, ze čeka na nude , odpovědˇ je následující :

You can earn a huge 42% commission for every person that goes from your free chat to your private chat. You will receive 42% on every credit that a person spends in your private chat room. For all private chats that don't begin in free chat, you'll earn 35% commission. Don't forget that the more members you chat with in free chat, the higher the chances are that they'll enter your private chat room, and you'll earn 42% commission.

může mi, prosím Vás , někdo říci, jak se do toho memberchatu přepnu ? já jsem tam žadné tlačítko k tomu určené neviděla ,kujuuuuu Smile)
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):
lady goodiva Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):tak jsem prozkoumala soft na sexier a prepinat se do privatu nelze , na imlive ano

aha a k čemu teda slouží to tlačítko set room as privat? :o jak jsem psala nezkoušela jsem na to klikat...


tak na něj zkus kliknout Big Grin

když jsem na něj klikla v sexier ( ten už jsem smazala) , hodilo mi to hlášku ,že ve free privat room spoustet nesmím ...

a v imlive žádnej problém nebyl , akorát netuším, jakou to má přesně funkci ... kdyz chci byt na nude , tak kliknu na pauzu .. spíše si myslim , ze set privat room je, kdyz chci mít v místnosti jen jednoho klienta ,ale jen moje domněnka Big Grin

no já si myslím,že když na něj kliknu tak mi to ukáže stejnou hlášku jako tobě Big Grin no a když to ve free privat room spouštět nesmíš tak kdy ho jako máš spustit? Big Grin možná to je tak,že když máš pvt. a nechceš aby tam skákali ostatní,fakt nevím...

na sexieru je také pauze,ale ta tě po 10 minutách hodí zpátky do free a můžeš jí použít jen několikrát....myslím,že tu někdo psal,že set room as private na ImLive znamená,že je plno,že se věnuješ jen jednomu klientovi,no tak jsem z toho magor Big Grin
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):včera jsem se supporta dotazovala , kolik procent ma modelka z privatu v pripade, ze čeka na nude , odpovědˇ je následující :

You can earn a huge 42% commission for every person that goes from your free chat to your private chat. You will receive 42% on every credit that a person spends in your private chat room. For all private chats that don't begin in free chat, you'll earn 35% commission. Don't forget that the more members you chat with in free chat, the higher the chances are that they'll enter your private chat room, and you'll earn 42% commission.

může mi, prosím Vás , někdo říci, jak se do toho memberchatu přepnu ? já jsem tam žadné tlačítko k tomu určené neviděla ,kujuuuuu Smile)

no tak to musí jít čekat na nude,ale otázka je jak???nejdřív jsem myslela,že když píšou toto : "For all private chats that don't begin in free chat, you'll earn 35% commission." tak tím myslí,že dostaneme 35% z každého kdo vstoupí do pvt.jako další účastník,ale koukala jsem do výdělků a i z dalších v pořadí mám taky 42% tak už teda nevím....snad někdo poradí Smile
Odpovědět
sexier - pouze freechat

In relation to your email, please note that Sexier.com is based only on Free Live Chat. FLC is proven to be a great tool to attract new visitors in to your room.
Odpovědět
ten chat napravo je pouze textchat , kde ti mohou psát ,ale nevidí Tě .

dolar u jména značí , že ma nabitej kredit -)

peníze ve statistice značí čistě Tvou provizi , minuty se v chatu neukazují

že chceš být i na sexier by se Ti mělo zobrazit hned na první stránce , ve spodní části ( ale ne úplně dole) napravo
Odpovědět
shauni Napsal(a):Díky, všechno je mi jasné, až na ten proklatý sexier. Napravo vidím nějakou síň slávy, nejlepšího nováčka atd. ale nikde nic o sexieru, nad tím jsou obrázky hodinek a kamery. pokud myslíš tu stránku, odkud se loguju. A už ani nemůžu najít zakázané státy, kdybych si to chěla změnit nebo přidat, tak vubec netuším kde to hledat, a to jsem tam proklikala snad všechno.
A ještě prosím, když jsem si při registraci blokla česko a slovensko, bude to bloklé i pro sexier, když mi tam chodí přes Imlive?
Já si nejsem totiž vůbec vědoma, že bych to někde zatrhávala. A to anglicky umím dobře.

Tak jsem to našla, bylo to na jiné záložce (ten sexier), ale vypadá to, že ho nemám aktivovaný, ale včera mi tam chodili lidi i z jiné/ých chatů.Měli černou i modrou barvu jak jste psaly. Tak to je zase divné :-D

jestli tam ten sexier vidíš na Imlive tak ho nemáš aktivovaný,já už tam tu nabídku nemám,jinak když jsi na ImLive tak se automaticky objevuješ i na jiných stránkách a právě z těch stránek vidíš ty lidi modře,někdo tu psal,že mu to dalo práci zablokovat to aby se neobjevoval nikde jinde než na ImLive,to ale myslím že je třeba kontaktovat support

jinak zakázané státy najdeš na host page - my account - manage your profile - update your profile information Smile

jinak jestli se přihlásíš na sexier přes Imlive tak tvůj profil naklonujou a budeš tam mít blokované ty státy které jsis vybrala
Odpovědět
zvuk asi vypnout nepujde -)
pvt potvrzovat nemusis , myslela jsem , ze jo ,ale už se mi stalo parkrat, ze jsem to nestacila potvrdit, protoze jsem mela lidi na jinych chatech a on automaticky do privatu preskocil sam -)
Odpovědět
no jestli chceš bloknout na těch stránkách tak určitě kontaktuj supporta Smile přesto,že mám na ImLive bloklou ČR a svůj nickname zadám do google tak hned první odkaz je můj profil na ImLive a normálně se na něj dostanu Big Grin ale mně to zase tolik nevadí,mám to spíš bloklé proto aby mi tam nechodili opruzovat Češi Big Grin

jo tak ten příšerný zvuk to jejich dink dink i když mi vleze na chat jen guest to je něco Big Grin vypnout to ale asi nejde,protože i ostatní holky které mají více chatů tam ten zvuk mají,koukám na nějakou modelku ve free na jasmíně abych se přiučila a slyším dink dink z ImLive a zase obráceně,u modelek na Imlive slyším tá dadadadá pvt. z Jasmíny Big Grin vypnout to asi teda nepůjde Sad na ImLive asi musíš potvrzovat lidi do pvt. ale to mně docela štve když jsem v akci a přihlásí se další čumil a já ho musím přijmout,což znamená napůl přerušit show a natáhnout se k pc,rozhodně si koupím bezdrátovou myš Smile na sexieru taky vyskakuje okýnko,ale tam když ho neodsouhlasíš tak přesto začne pvt.automaticky sám za 5 sekund Smile okýnko vyskakuje jako upozornění když by jsi zrovna byla mimo záběr kamery,alespoň tak to píšou v info Smile možná je to i tak na ImLive,že to po několika sekundách začne samo,ale to nevím bo jsem všechny zatím odsouhlasila hned Big Grin ovšem moc tomu nevěřím,že to začne samo,protože jednou member čekal na pvt. a než jsem ho stačila odsouhlasit tak se odpojil,nemají trpělivost,všechno chtějí hneď teď Big Grin
Odpovědět
aha tak je to tedy s tím pvt.jako na sexieru,po několika sekundách to začne samo Smile no alespoň,že to vím Smile příště na čumily prdím když to naskočí samo Big Grin
Odpovědět
teda ale holky jedné věci se bojím a to když se zrovna sejdou pvt. na jasmíně a např. na sexieru,jeden bude chtít jedno a druhý něco jiného,to fakt nebudu tušit jak to skloubit Big Grin zatím se mi to ještě nestalo,sexier stejně vypínám když mám pvt.na jasmíně ale jasmínu právě hážu jen do memberchatu když mám pvt. na sexieru a odtamtud můžou klidně skočit do pvt. a já budu víte kde Big Grin Big Grin
Odpovědět
na privatnich chatech je zcela bezne , ze tam je 5 a vice lidi zaroven a vubec neresim, ze jeden chce to, druhej to , proste si jedu podle sebe a kdyz se nekomu neco nelibi , tak at odejde , ja se kvuli nim nepretrhnu, navic kdyz si chvili pocka, tak mu to treba splnim Big Grin
42 procent bys mela , pokud bys byla prihlasena pres sexier ... pokud mas registraci pres imlive a jen jsi zaskrtla, ze chces byt i na sexier, tak budes mit stale za klienty ze sexier jen 30 procent... musela bys mit reg. na sexier ,abys mela 42 procent ,ale nekdo tu psal, ze kdyz mas reg. pres sexier, tak se neobjevujes na imlive

co mě ale překvapilo , ze 3 lidi ,co jsem mela na visitu, se mi vzapeti objevili na imlive :O netusim, jestli je to nejak propojene , se mi nezda ,ale moc tomu nerozumim, jak behem par sekund mohli z visitu preskocit na imlive, kdyz mam na imliv absolutne jiny nick nepodobny tomu na visitu , je fakt, ze slo tedy jen o amiky , nemci zustavaji na visitu ,coz je fajn, protoze visit je drazsi nez imlive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)