sexier.com
#76
Sandrito a ty se můžeš na ImLive přepnout sama do pvt.? mně to nejde,musím trčet na free a blbý je,že když na Jasmině chtějí ukázat hračky tak ImLive musím vypnout,protože tam se to nesmí Sad....no já těch 120 hodin snad do konce roku odsedím Big Grin já přes den na chaty nemůžu bo mi tu běhá moje prdelinka Smile

no přeci sexier je můj třetí chat Smile ale profily mám 4,protože na Jasmíně mám 2,zkusila jsem to i na sexieru,ale ten novej profil mi zmrazili,protože se to nesmí mít 2 a až se prý rozhodnu tak jim mám dát vědět který mi mají vymazat Big Grin
Odpovědět
#77
sandrito, vim že můžu dělat oba. ale ještě mi nepřišla karta, bez ní se nemůžu registrovat. spíš to vidím, že po registraci na jasmíně skončím imlive, nějak mě ten chat nezaujal.. ale kdo ví, třeba se mi to tam ještě rozjede Big Grin
a jak říká lady goodiva, docela mě štve, že na imlive nemůžeme ukazovat hračky a furt se pauzovat je na houby.. Sad
Odpovědět
#78
S tou snizenou cenou je to na imlivu tak, ze musis mit splnenej urcitej cas v pvt...dohromady vim, ze musis vydelat kolem 36 dolaru, kolik casu nevim, snad dve hodiny v pvt...tak nejak....jinak do toho privatu jak psala lady goodiva se muzes prepnou pres to prostredni tlacitko (temporarily free live chat mode) tobe se to ukaze jakoze mas pauzu, ale memberi te vidi, jakoze mas pvt.. jinak po odpracovani tech 120 hodin ve free se da mistnost nastavit jako nude (lidi ti chodi rovnou do pvt) je na to tlacitko set room as pvt
Odpovědět
#79
lady goodiva: jj, přesně jak píše ˇˇnepi.po.rybeˇˇ, tak takhle se dá přepnout do pvt , já jsem na pvt celou dobu Big Grin

tady říká každej úplně neco jineho , pokud jde o to navýšení ceny Big Grin

lady: tys měla jako zaplej sexier a imlive zaroven ? ja myslela , ze sexier je jen dcerinná stranka Imlive ? však jsem pri registraci zaškrtávala, že se chci objevovat zároven i na sexier.com
Odpovědět
#80
mně teda ImLive taky moc nezaujal....jinak já se registrovala na chatech i bez karty Smile zaškrtla jsem tam šek a když mi přišla karta tak jsme to změnila na výplatu přes payoneer,takže teď mám všechny chaty napojené na payoneer a dneska už se mi tam konečně objevili první penízky Smile

to jsem si kurňa nevšimla toho tlačítka pause na ImLive.....na sexieru jsem si ho všimla a když jsem na to klikla na zkoušku jako co to je,tak mi to napsalo,že za 10 minut mě to hodí zpátky na free a že to ještě můžu zmáčknout už jen myslím 5x za 24 hodin Sad dneska se podívám pořádně Big Grin když mně ten ImLive přijde děsně nepřehlednej
Odpovědět
#81
sandrita: a kolik ti tam chodi lidi, kdyz mas porad pvt? parkrat jsem to zkousela, ale vydelala jsem mnohem min, tak me zajima, jestli je to mym profilem nebo si memberi radeji nejdrive prohlidnout nazivo do ceho jdouBig Grin
Odpovědět
#82
já spíš chodím jen na sexier a jasmínu,ten ImLive mě moc nebere byla jsem tam jen 2x

já jsem myslela,že se sama nemůžu přepnout do pvt. dokud neodsedím těch 120 hodin na free,takhle jsem to alespoň pochopila z toho jejich nepřehlednýho systému Big Grin

sexier patří sice pod ImLive,ale můžu si tam profil upravovat jak chci,nastavit si cenu jakou chci,můžu tam mít jiné fotky než na ImLive atd. není to jako ostatní stránky na kterých se objevuješ když si online např.na Jasmíně....proto tam chodím zvlášť Smile
Odpovědět
#83
nepi.po.rybe:
to je celkem i dost pravděpodobné, že když je holka na free, tak přiláká více klientu ,ale ja mám těch chatu hodně ( jen privatni), kde vzdycky nake zakazniky mam , takze bych ani nemohla byt na free, ani nechci ...
já jsem tam byla teprve 3 hodky ,ale skakali mi tam celkem casto , i po třech , to je tou nizkou cenou


lady : někdo mi kdysi říkal, že na sexier není možne se přepnout do pvt :/
Odpovědět
#84
takže odpovědˇ z imlive je následující


When you complete 120 hours in Free Live Chat, you will automatically become a regular Host. However, as a New Host, you still earn money from Guests who enter your room from the Host list or from your Free Video Chat.

takže povinné to není , jen se změní status
Odpovědět
#85
Sandrita: teď jsem koukala na chatovací okno sexieru,mám ho vyfocené Big Grin a je tam tlačítko set room as privat,já ho zatím nezkoušela jsem spíš na free takže to asi půjde přepnout se do pvt.
Odpovědět
#86
Sandrita Napsal(a):takže odpovědˇ z imlive je následující


When you complete 120 hours in Free Live Chat, you will automatically become a regular Host. However, as a New Host, you still earn money from Guests who enter your room from the Host list or from your Free Video Chat.

takže povinné to není , jen se změní status

chtělo by to zjistit jak je to s tím navýšením té ceny Big Grin když už teď víme,že to není povinné Big Grin
Odpovědět
#87
lady: já se tam tedˇ registruju a je to úplně to samé co na Imlive ...ty si teda můžeš zapnout zaroven Imlive i sexier a ty,co ti přišli na Imlive , tak je na sexieru nevidis ? mně to přijde zvláštní Big Grin
Odpovědět
#88
Sandrita: jj registrace je úplně stejná jako na ImLive,vlastně je to celé stejné Big Grin já jsem se tam neregistrovala akorát jsem odsouhlasila v ImLive,že chci mít profil i na Sexieru a mám tam stejné přihlašovací údaje jako na ImLive...ještě nikdy jsem neměla zaplý dohromady ImLive a Sexier,ale myslím,že když se naloguju na ImLive tak se automaticky objevím na Sexieru,ale když se naloguju jen na Sexier tak na ImLive asi nebudu online Big Grin jsme z toho celá zmatená Big Grin asi by to chtělo otravovat supporta Big Grin
Odpovědět
#89
lady goodiva Napsal(a):Sandrita: jj registrace je úplně stejná jako na ImLive,vlastně je to celé stejné Big Grin já jsem se tam neregistrovala akorát jsem odsouhlasila v ImLive,že chci mít profil i na Sexieru a mám tam stejné přihlašovací údaje jako na ImLive...ještě nikdy jsem neměla zaplý dohromady ImLive a Sexier,ale myslím,že když se naloguju na ImLive tak se automaticky objevím na Sexieru,ale když se naloguju jen na Sexier tak na ImLive asi nebudu online Big Grin jsme z toho celá zmatená Big Grin asi by to chtělo otravovat supporta Big Grin


tak proč jsem se tam registrovala ? Big Grin

a po Tvém posledním příspěvku tomu už vubec nerozumím Big Grin

jdu se prihlasit na imlive a omrknu, zda jsem i na sexieru ... kdyz uz nic, tak si na sexier muzu nastavit sama cenu Tongue
Odpovědět
#90
Sandrita Napsal(a):
lady goodiva Napsal(a):Sandrita: jj registrace je úplně stejná jako na ImLive,vlastně je to celé stejné Big Grin já jsem se tam neregistrovala akorát jsem odsouhlasila v ImLive,že chci mít profil i na Sexieru a mám tam stejné přihlašovací údaje jako na ImLive...ještě nikdy jsem neměla zaplý dohromady ImLive a Sexier,ale myslím,že když se naloguju na ImLive tak se automaticky objevím na Sexieru,ale když se naloguju jen na Sexier tak na ImLive asi nebudu online Big Grin jsme z toho celá zmatená Big Grin asi by to chtělo otravovat supporta Big Grin


tak proč jsem se tam registrovala ? Big Grin

a po Tvém posledním příspěvku tomu už vubec nerozumím Big Grin

jdu se prihlasit na imlive a omrknu, zda jsem i na sexieru ... kdyz uz nic, tak si na sexier muzu nastavit sama cenu Tongue

někdo tu psal,že když se na sexier registruješ přes imlive tak máš těch 30% z ceny ale když se registruješ sama od sebe na sexier tak dostaneš těch 42%.....já jsem se koukala do výdělku na sexieru a mám tam napsáno host comission 42% tak teda nevím jak to je....jestli jseš i na sexieru poznáš tak,že se tam můžeš přihlásit svýma přihlašovacíma údajema co máš v ImLive....a jestli si dokončila registraci a už jsi na sexieru přes imlive tak ti napíšou to co mně,že dva profily jsou proti pravidlům a ten druhý registrovaný ti zmrazí Big Grin
Odpovědět
#91
hm, bomba Big Grin každopádne na sexier vidět jsem , kdyz jsem online na imlive ... hned mi tam musel někdo skocit na privat ,ale mel smulu , potřebovala jsem to vyresit a ne se mu predvadet Big Grin

ale nechápu, proč se nezobrazujes na imlive, když seš na sexier ... :O

takže mi zmrazi ten sexier s 42 procenty, ze ? no super Big Grin
Odpovědět
#92
fakt jo Big Grin někdo ti tam vlezl jo? Big Grin no tak alespoň vím,že když se naloguju na ImLive tak se objevím i na Sexieru,ale mám takový dojem,že když na mně někdo vleze ze sexieru tak dostanu jen těch 30% Sad kdežto pouze na sexieru bych z něho měla 42%

jj zmrazí ti ten druhý co jsi teď registrovala Big Grin mně nejdřív poslali mejl,že můj účet aktivovali a hned druhý den ráno,že mi ho zmrazili Big Grin

napsali mi toto : Dear *********** ,

We are writing to you in regards to your model account.

It has come to our attention that you currently have 2 active model accounts on the site. Please be reminded that it is not allowed by site's Rules, therefore, your new account is frozen.

You will need to choose one account and delete the other one. Please notify us when this has been completed, so we may look into reactivation of your account.

Thank you for your cooperation.



Sincerely,

Mia

Customer Service Representative

Sexier.com

já bych si ten první klidně nechala smazat až by mi poslali peníze,ale mám tam pod sebou modelky a mám z nich procenta,tak hold budu chodit na sexier zvlášť a ImLive zatím vynechám
Odpovědět
#93
jj,skočil Big Grin a to jsem schválně byla na free a měla namířenou kameru do zdi ,aby jako videli , že tu nejsem Big Grin

já bych si tedy nechala zrušit ten imlive, ale už tam mám náké penize , tak až mi dojde karta, nechám si prevezt penize , imlive zruším a regnu sexier Big Grin

a za jak dlouho ti prisla karta od payonner ? Smile
Odpovědět
#94
no třeba se mu líbila tvoje zeď Big Grin

no já mám na ImLive nějakých 15 USD tak mě to nijak nedrtí Big Grin spíš pojedu ten sexier,udělal na mně lepší dojem Smile

karta od payoneer mi přišla přesně po 21 dnech po registraci
Odpovědět
#95
Česko se přes sexier zablokovat dá úplně stejně jako ImLive Smile já jsem psala předtím,že mi to Česko nezablokovalo,ale ono to chvíli trvalo než se to aktualizovalo,svůj profil na sexieru nyní z ČR nenajdu Smile
Odpovědět
#96
.
Odpovědět
#97
shauni: sexier vyplaci 42 procent a imlive jen 30


lady : tak už mi profil schvalili ale dočetla jsem se, že 42 procent je, pokud ke mně klient vstoupí z freechatu ... už na to kašlu, stačí mi imlive Big Grin
Odpovědět
#98
.
Odpovědět
#99
shauni Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):shauni: sexier vyplaci 42 procent a imlive jen 30


lady : tak už mi profil schvalili ale dočetla jsem se, že 42 procent je, pokud ke mně klient vstoupí z freechatu ... už na to kašlu, stačí mi imlive Big Grin


Tak já už tomu ale vůbec nerozumím lol Co znamená, že je 42%, když klient vstoupí z freechatu? vždycky musí jít z freečka, ne? A nebo je tam zase možnost nude :-D


zřejmě už je tam možnost nude Big Grin
Odpovědět
shauni Napsal(a):já jsem se teď dívala na sexier a nenajela mi ani jedna kamera. Tak nevím, čím by to mohlo být teda.
Lady goodiva díky za odpověď. Pokud bych tyto chaty chtěla zkusit a abych se vyhnula zdvojení účtu jako ty, tak je asi nejlepší udělat si registraci na imlive, tam dát, že nechci, aby mi tam chodili lidi ze sexieru a pak si udělat nezávisle registraci na sexier, chápu to dobře? Ale pak budu muset mít otevřené navíc dvě okna, že? Kdybych to nechala spojit, nemusím mít otevřené oba chaty, ne?

já to mám taky tak,nedetekuje mi to kameru,ale já jedu přes splitcam,kvůli více chatům a přes splitcam už to můj obraz najde Smile jj přesně tak, po registraci na ImLive nepovolit sexier a udělat si tam účet zvlášť, ImLive z toho úplně vynechat...když si to necháš spojit budeš mít okno jen jedno,ale jak jsem psala,přes ImLive si o 42% jako na sexieru můžu nechat zdát,koukala jsem do výdělků na ImLive a u lidí co mi vlezli do pvt.z jiných stánek mám 30% Sad jinak v chatovacím okně rozpoznáš membera ze sesterský stránky tak,že je ho text je modrej,kdež to text membrů na ImLive je černej Smile radši budu mít otevřená dvě okna Big Grin mám to i na Jasmíně 2 okna a jen překlikávám Big Grin no ale je to docela na palici Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)