sexier.com
#51
lady goodiva Napsal(a):
Cicmunda Napsal(a):Podle mě jo, já dělám tam. Nabízeli mě, jestli chci přesunout na sexier, ale imlive je právě dobře zabezpečenej, tam jsem fakt nikdy neměla Čecha. Nevidí ani tvoje fotky...Ne jako jiný chaty. Tady je ta blokace fakt 100%.

mně to na ImLive vůbec nenabídlo jestli chci zablokovat celou ČR jen jsem mohla vybrat města Sad takže mě nejspíš Češi vidí
Tak jsi se špatně koukala, vždycky tam jsou na výběr země a pak i města. Jo tak to tě asi všichni vidí :-)
Odpovědět
#52
no dalo mi to na výběr zablokovat jakoukoli zemi,tak jsem vybrala ČR a hned vedle v okýnku byli na výběr česká města,já chci ale zablokovat celou ČR ne jen 3 města Sad ach jo mrknu se a zkusím to nějak prostudovat....každopádně mě nějak nedrtí,že mě někdo známý může vidět,ať si trhne,nájem mi nezaplatí tak co Smile
Odpovědět
#53
tak jsem to udělala tak,že jsem tam nechala jen czech republik,žádná města jsem tam nezadávala...můj profil to nenašlo,ale bohužel nemohu říci to samé o sexieru Big Grin
Odpovědět
#54
Ahoj, ja delam na imlive uz nejakou dobu a vracecku jsem teda nemela ani jednou. Vcera se mi stalo, ze tam prisel nejakej typek a psal, ze chce ve free 20 minut show za 80 dolaruBig Grin..odmitla jsem a zavolala "support", ten zacal vyhrozovat, ze mi zavre ucet. Napsala jsem jim mail a samozrejme to support nebyl, tak do pul hodiny dali ban obema nickum. Ale vydelavat se tam da slusne, super vychytavka je discount club, pokud tam mas lidi, vydelavas ani nevis jakBig Grin...No a to zabezpeceni...muj stalej zakaznik je slovak, presto, ze mam slovensko blokovany. Oni te sice zablokovali primo na imlivu, ale aby me zablokovali i na ostatnich strankach, to mi dalo fakt zabratBig Grin. Je to stejny jako jasmin pred 3 mesici jeste, sice tam byla blokace tri zemi, ale pres a-livejasmin.com a podobry sestersky stranky jsem se bez problemu divala na svoje free, kdyz jsem psala supportu rekli, ze s tim nic neudelaji a ze blokace neplati pro sestersky site. Nastesti uz to zmenili a pres a-livejasmin.com uz najdu jen svuj profil ale do mistnosti se nedostanuSmile.
Takze tak...Smile
Odpovědět
#55
a jj, sexier je na kocku, tam pry blokace je, ale proste te nebloknouBig Grin...pres seznam se najdes a co hur, normalne ti muzou cesi vejit do mistnostiSad
Odpovědět
#56
Já tam dělám přes rok a vracečky začaly skákat tak po 4. měsících. Jinak jsem pouze na Imlive, tam se dalo nastavit, jestli chceš být na sesterských sítích nebo ne. Opravdu nikde jinde vidět nejsem, sice mám menší reklamu, že nejsem jinde, ale tak mě aspoň neočumujou sousedi.
Odpovědět
#57
tak už i sexier mám bloklej pro celou ČR Smile ono to chvilku trvalo než se to aktualizovalo Smile
Odpovědět
#58
stejně stačí jít přes anonymizér a normálně se Čech dostane , kam chce , pokud chce ... já mám taky livejasmin pro Cesko blokle ,ale pres anonymizer svuj profil najdu a muzu si ho v klidu prohlížet Big Grin takže to je taková iluzorní blokace pro klid modelek
Odpovědět
#59
jj já to znám tohle Big Grin i když zadám do google přímo svůj nick tak se najdu na sesterských programech a klidně tam na sebe čumím Big Grin o tom,že existuje ten anonymizér mi řekl kámoš,no co ať se podívají když to doma nemají Big Grin
Odpovědět
#60
a pritom by mohli dat do blacklistu na jejich firewall alespon ty nejznamejsi (free) anonymizery, ani to se jim nechce...
Odpovědět
#61
jj, ale pres seznam se hleda lip, google ti najde neco, ale seznam vetsinou vyplivne skoro vsechny chaty modelky. (streamate ve vsech podobach)Big Grin
Odpovědět
#62
Jenze cesi neberou do privatu, maji to strasne drahy, z uctu se to strhava v eurech, takze cech zaplati treba 800, ale ja z toho mam pri cene 1.99 jen 5 dolaru treba..navic cesi obecne obrati korunku dvakrat nez ji pusti...a snazi se vyjednavat a premysli jak to nejlip obejitBig Grin
Odpovědět
#63
mně berou na pvt. Slováci,ale Čech ani jeden Big Grin po té co Češi chodili opruzovat jsem smazala českou i slovenskou vlaječku Big Grin Slováci se vrací i bez vlaječky a Češi už neprudí Big Grin
Odpovědět
#64
nevíte , jestli na Imlive je povinnost být určitý počet hodin na free ?
Odpovědět
#65
Why do I need to use Free Live Chat?
Hosts new to ImLive must complete 120 hours using Free Live Chat Mode before you have the option to skip Free Video Chat Mode, if you choose to. Although you do not earn a per-minute fee in Free Live Chat, you do get paid for private sessions. Convert as many Guests as you can for maximum benefit.
Odpovědět
#66
hm bomba a za jak dlouho je nutno udelat tech 120 hodin ? doufam, ze na to mam tak rok , pac šaškování na free teda nemusim Big Grin
Odpovědět
#67
to nevím,myslím,že to není omezené časově,prostě až uděláš těch 120 hodin ve free už nebudeš NEW a nebudeš muset šaškovat na free Big Grin mně zbývá teda taky ještě dost Big Grin
Odpovědět
#68
takže nehrozí, že by mi po mesici napsali neco ve stylu , nebyla jste na free, nepošleme Vám peníze ? jsem na free byla asi 7 minut Big Grin

děkuju za info -)
Odpovědět
#69
ty jo Sandrito fakt nevím,ale jak jsem to študovala tak jsem nikde nic nenašla,žádné časové omezení,já tam mám nastavené,že mi peníze pošlou když udělám 50 USD,ještě je nemám byla jsem tam jen 2x Big Grin a to na chvíli Big Grin no budu tam muset zase vlézt ať mi tam ten "majlant" nestojí Big Grin

snad ještě někdo potvrdí jestli je to tak jak píšu Smile nerada bych tě uvedla v omyl...
Odpovědět
#70
já jsem psala supportovi , pokud odpovi, tak jsem zkopíruju odpovědˇ.A já jsem si říkala, proč některé holky, které jsou na Imlive regle už třeba 4 měsíce, maji v profilu stále nápis NEW.a nevís , prosím Tě, kolik musím mít těch hodnocení, aby se mi cena zvedla z 0,98 na 1,99 ?
Odpovědět
#71
abys měla tu cenu 1.99 stačí snad odsedet si před kamerou tech 90 minut ne? Smile nestrašte, že to záleží na nějakém jiném hodnocení Smile ale teda zajímalo by mě, jak lákat na privát. hodne holek jak jsem koukala, tam jen sedí, znudene se opírají o ruku, poradne se ani neusmějí... a mají víš kšeftů než já, která tam šaškuju Big Grin a neříkejte, že nemam šaškovat Big Grin
Odpovědět
#72
dixy Napsal(a):abys měla tu cenu 1.99 stačí snad odsedet si před kamerou tech 90 minut ne? Smile nestrašte, že to záleží na nějakém jiném hodnocení Smile ale teda zajímalo by mě, jak lákat na privát. hodne holek jak jsem koukala, tam jen sedí, znudene se opírají o ruku, poradne se ani neusmějí... a mají víš kšeftů než já, která tam šaškuju Big Grin a neříkejte, že nemam šaškovat Big Grin
dixy, ja ti nevím , cicmunda psala, že záleží na hodnoceni klienta ...a těch 90 minut myslis na free ? já jsem na imlive byla online celkově 3 hodiny ( ale z toho na free jen 7 minut) a cenu mam stále 0,98
Odpovědět
#73
jj na free.. to fakt jako můžu být celou dobu jen za dolar? minule šel na privat borec asi na 2 minuty a zbytek lidí si chtel jen povídat.. to teda asi hodne vydelám.. až už přijde karta a jdu na jasmínu Smile
Odpovědět
#74
já mám odsezeno na free 1 hodinu a 12 minut Big Grin a mám pořád těch 0,98 možná se to změní po strávení určitých hodin v pvt. a nebo opravdu záleží na hodnocení,čím lepší hodnocení,tím vyšší cena Smile no každopádně alespoň,že tam skáčou když tam mám tu nízkou cenu Big Grin ale pořád jí mít rozhodně nechci Big Grin no a s tím lákáním nevím,mně přijde,že na ImLive jsou membři takový opatrnější než vezmou modelku na pvt. i za tu nízkou cenu,když to porovnám s Jasmínou za tu nízkou cenu tak Jasmína byla teda pořádnej hukot Big Grin ovšem teď škoda mluvit Sad tak lákám a lákám na všech 3 chatech bo nic jiného mi nezbývá Big Grin
Odpovědět
#75
dixy: však můžeš dělat imlive a zárovenˇ i livejasmin, ne ? :-)


hm, tak to budu mit cenu 0,98 ještě za rok , protože na free nebývám, neladí mi to k jinym chatum...
jeee, misto toho vykecavani tu jsem ten imlive mohla mít zaplej a odsedět si freečko Big Grin


lady:a jaky je Tvůj 3.chat ?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)