sexier.com
#1
patří pod ImLive........děláte tam někdo?zkoušeli jste?
Odpovědět
#2
Já tam jsem automaticky přes Imlive... když se někdo objeví, tak se ukáže odkud se tam vzal Big Grin Když se zaregistruješ sama, tak máš větší provizi než přes Imlive.
Odpovědět
#3
aha,no já tam jsem taky přes ImLive,ale ještě jsem to nezkoušela,holek online není moc okolo 200-300 tak jsem zvědavá jak to tam šlape Smile
Odpovědět
#4
Hodně holek má od memberů sexier vracečky, tak pozor Sad
Odpovědět
#5
fakt jo? Sad vždyť tam píšou NO CHARGEBACKS na stránce become a model
Odpovědět
#6
Oni asi trošku kecají Big Grin Nebo možná sem to blbě napsala Big Grin Oni né, že by jim ty peníze vrátili, oni nikdy nezaplatili... umí to obejít. Načte se ti to do výdělků, ale pak ti to Imlive při výplatě odečte.
Odpovědět
#7
máš na mysli zneužití kreditky?no oni někteří membři jsou pěkní hajzlíci.....teda ale koukala jsem,že si guesti můžou změnit nick,já když jsem mrkla na nějakou slečnu dostala jsem nick např.guest4 a když jsem klikla na změnit tak jsem ho mohla přepsat na co jsem chtěla,to je trošku blbý ne?a nebo mě to nenechá odeslat?to jsem totiž nezkoušela
Odpovědět
#8
tak jsem pod změněným nickem normálně odeslala HI :-O jak potom ta holka rozpozná membra od guesta? to mi hlava nebere Big Grin
Odpovědět
#9
To nevím, tomu já vůbec nerozumím... ale někdo tady určitě pomůže Smile
Odpovědět
#10
Já sem totiž v jiné sekci a tam to funguje jinak...
Odpovědět
#11
Cathy když znáš ImLive chtěla bych se tě zeptat co znamená na ImLive u nicku membra zelený dolar prosím?Někteří totiž mají normální nick,ale bez toho dolaru,tak v tom mám celkem zmatek.Psala jsem stejnou otázku do vlákna ImLive ale jak si to tam zapadlo a asi už nikdo neodpoví Sad

děkuji Smile
Odpovědět
#12
To sem ještě nikdy neviděla, my to asi nemáme... je tam nějaké (p) a (f) za jménem a to taky nechápu Big Grin Asi tak tipuju free a premium a s efkama si nepíšu Big Grin
Odpovědět
#13
aha ty budeš asi v non-nudity,že? Smile
Odpovědět
#14
A ty asi v nudity Smile
Odpovědět
#15
jj já ukazuji vše Smile proto mě zajímá jak ty membry rozdělit Big Grin no každopádně těm s tím dolarem odepisuji,těm bez dolaru občas když stíhám a guestů si nevšímám vůbec Big Grin ostatně jako všude Big Grin
Odpovědět
#16
Haha Big Grin Guesti jsou nejlepší, hajzlíci jedni Tongue Tak hlavně ať ti chodí jenom samí zelení dolaři Smile
Odpovědět
#17
děkuji Smile a Tobě přeji hodně příjemných membrů Smile

P.S. nikdy bych netušila co to dá přemáhání se stále usmívat i když ti guest napíše "fucking bitch eat my shit" Sad no každopádně okamžitě dostal pěknej kopanec (kick) Big Grin
Odpovědět
#18
Lol Big Grin jak se mu to rýmuje Big Grin
Odpovědět
#19
no asi se snažil složit básničku Big Grin
Odpovědět
#20
Fuj sem teď snědla celou pizzu... SAMA Big Grin Je mi blbě Tongue Jinak kdyby ti chodili chlapci ze sexieru, tak se přihlas rovnou pod ně, budeš mít o 15% větší provizi Smile
Odpovědět
#21
to se máš Big Grin no já tu mám jen párky Big Grin musím s malou do Tesca Smile

myslíš jako udělat si novou registaci na sexieru zvlášť? no já to nevěděla,že když se zaregistruju sama tak je provize větší Sad já to odsouhlasila rovnou v ImLive a mám stejný přihlašovací údaje jak na ImLive tak na sexieru,prostě jen naklonovali můj profil z ImLive na Sexier
Odpovědět
#22
Já už nikdy nejím Big Grin jé ty máš holčičku, závidím Smile Smile Smile mně tak akorát přítel slibuje a kde nic tu nic, ho asi kicknu Big Grin

Časem uvidíš, jestli by se ti nová registrace vyplatila. Jedna holka o tom psala na Imlive fóru, jestli budeme mít taky takou provizi, jako holky ze sexier a odepsali jí něco ve smyslu ať si trhne Big Grin
Odpovědět
#23
neboj večer si dáš znovu papání Big Grin jj mám holčičku (20 měsíců) jsem na ní sama,ale zase mám větší klid Smile a jestli budou ještě slušné peníze tak budu úplně spokojená Smile jj kickni ho a pořádně Big Grin sliby se mají plnit Smile

no jsem zvědavá jak dlouho ta větší provize vydrží Big Grin za jak dlouho to sníží Big Grin ještě se chci zeptat,ty když se naloguješ na ImLive tak se rovnou objevíš online i na sexier nebo se tam musíš nalogovat zvlášť? a uvidím teda odkud se membři na mně připojili,jestli z Imlive nebo sexier?
Odpovědět
#24
Ano, automaticky jsi na všech jejich dalších stránkách... je jich několik, nevím přesně názvy. Když jim potvrzuju pvt, tak se mi ukáže odkud jsou, nebo to pak vidím u přehledu návštěvníků u jména.
Odpovědět
#25
aha,no to jsem si nikdy nevšimla Big Grin já když mi vyskočí okýnko na pvt. tak se snažím ho rychle odkliknout a nezkoumám co je tam napsáno Big Grin oni někteří nechtějí čekat a když ho rychle neodkliknu tak žádost zruší,ale to se mi stává málokdy Smile

děkuji za Tvojí pomoc a my teď frčíme do toho Tesca Smile

Přeji Ti mnoho kšeftíků pa pa Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)