Hledám práci - jsem modelka!
Ahojky, hledám práci z domu na HPP, ŽL a vše potřebné mám, mohu začít hned. Mail 1nikk@seznam.cz
Odpovědět
ahoj ženy, pracuji na live chatu pod szudiem, ale chci se zaregistrovat taky sama na sebe. Můžete mi někdo poradit nějaký slušnýb live chat, hlavně jestli máte skušenosti s hondským a nebo německým. Budu ráda za každou zkušenost, předem vám děkuji. Prosím pište na mailík radka775@seznam.cz
Odpovědět
Ahoj děvčata,začínám pracovat doma pod studiem a jelikož umím lépe německy,anglicky jen pár slov a dané studio má více amerických četů než těch evropských,tak vás moc prosím jestli by jste mi mohla některá z vás dát tip na nějaké evropské livechaty,kde by jsem se mohla zaregistrovat sama.Můj email Dornicka.22@seznam.cz
Děkuji
Odpovědět
Co Ty jsi za kreténa, to nechápu... Urážet a navážet se do jiných, to by Ti šlo. Koukej odtud padat, nikdo tady na Tebe zvědavej není!!! Léčíš si tu komplexy, nebo co?
Odpovědět
Hledám livechat studio jen v Ústí nad Labem, s touto prací mám letité zkušenosti. Věk,ani další podrobnosti zde sdělovat nebudu, vše napíši do emailu budoucímu zaměstnavateli. Mám zájem pracovat cca 6 hod/denně (jen přez všední dny),víkend nepracuji. Spolehlivost. Prosím o nabídky na email :

chattzena@seznam.cz

Prosím,nenabízejte práci z domova. Vyhovuje mi práce ve studiu, pro práci z domova nemám dostatečné soukromí a prostor.

Děkuji.
Odpovědět
Ahoj, já jsem se rozhodla dělat sama na sebe ale mám problém s prostorem, doma je to hodně riskantní, a tak hledám někoho, kdo by poskytoval již vybavený pokoj za nějaký nájem.. třeba ve svém studiu nebo kdekoli... spěchá to... prosím kdyžtak napište na kerstiin@seznam.cz kdybyste o něčem věděli díky moc
Odpovědět
Dobrý den,

Chtěli bychom touto cestou nabídnout práci ženám, dívkám, ale také párům v našem studiu v Orlové. U nás se snažíme modelkám nabídnou přátelskou atmosféru, soukromí v samostatných pokojích, příjemné klimatizované prostředí. Výplaty 2x měsíčně a provize až 80%.

Více info na www.livechatmoravia.cz

Budeme se těšit na připadnou spolupráci
Odpovědět
Live chat studio v Praze hledá dívky na livechat.

Profesionální Live chat studio v Praze hledá slečny či paní ve věku 18-40let. Nenabízíme nereálné astronomické
výdělky, ale stabilní paušální honorář vyplácený 2x měsíčně! Dále nabízíme silné zázemí české společnosti PK62,
a.s., která je dlouholetým lídrem na trhu erotické zábavy, pracovní směny podle vašich potřeb a možností, pro mimopražské dívky je zde možnost ubytování zdarma. Požadujeme příjemný vzhled, vystupování a komunikativnost.
Zkušenosti nejsou podmínkou.

Zájemkyně pište prosím na tento email: hotline@pk62.cz


Těšíme se na Vás!
Odpovědět
Ahoj holky Smile

Úvodem Vás chci krátce varovat před camstudiem. Toto studio je již v krachu.

Ráda bych Vás ale všechny, které sháníte práci pozvala k nám do studia, ve kterém pracuji. V plánu je přestěhování do větších prostor, aspoň je vidět, jak studio prosperuje. Wink Momentálně rozšiřujeme náš tým, který je naprosto skvělý a rády přivítáme mezi sebe další holky, které práce bude bavit, jako nás. Musím říct, že za dobu, kdy sama tuto práci provádím jsem se nesetkala se studiem, které je tak pohodové, má nejlepší techniku a je luxusně a efektivně zařízené, používající ty nejlepší a osvědčené metody pro co nejvyšší výdělky holek! Sama za sebe mohu říci to samé, co mé kolegyně, že o vyšších výdělcích a lepším studiu v Praze nevím. Výplaty včas a VYŠŠÍ, než si samy spočítáme dopředu. Řekněte sami, jaké studio Vás překvapí výplatou včas a navíc i milými ciframi na kontě? Já osobně jsem v minulých studiích byla ráda za to, že jsem peníze vůbec dostala a pokud ano, stejně jsem byla okradena. Nechci házet všechna studia do stejného pytle, ale právem si studio CHAT-ONLINE může říkat, že je nejlepší! Ostatně to bylo jedno z prvních studiích v Praze a je zavedené již 12 let! O studiích ve kterých jsem byla předtím mohu vyprávět telenovely, ale to své nejlepší jsme s holkama již našly. Lepší vedení, které nám poskytuje naprostou podporu, lidské i profesionální jednání, včetně bonusů a premií, super a spolehlivé vyplácené provizí jinde nenajdete. K dispozici permanentky do solárií a mnohem více! Navíc to, co dnes jiná studia prezentují jako novinky, s tím CHAT-ONLINE přišel jako první! Až v tomto studiu jsem skutečně přišla na kloub tomu, co jsem dříve při této práci dělala špatně. Nikdo mě už totiž neposadil před kameru, neukázal mi pouze, jak se pracuje s multichaty a ,,plav a vydělávej nám prachy." Tohle studio je zárukou nejvyšších výdělků, za to sama dám ruku do ohně, mám to vyzkoušené. Wink Proto všem holkám, které chtějí rozšířit náš tým chci nabídnout práci v tomto studiu. Dělám v něm modelku i pomáhám našemu úžasnému vedení s náborem nových dívek. Ozvěte se buď přes naše stránky, na které se určitě podívejte: www.chat-online.cz
nebo přímo mě na tento mail: tereza@chat-online.cz nebo na toto telefonní číslo 605 016 778 a pozveme vás na pohovor, ať se můžete podívat, do čeho jdete. Ale za sebe mohu říct, pokud vás tato práce baví, nebo ji chcete zkusit, nebudete litovat. Studio se nachází pár metrů od stanice Náměstí Míru, takže nejlepší dostupnost. Neváhejte proto a pokud máte minimálně základy AJ, NJ, rády vás přijmeme mezi sebe. Tak už holky nevěřte tomu, čemu dříve já - opravdu existují i studia, kde s vámi budou jednat fér a nebudou vás o nic okrádat a taky se budete cítit jako doma v našem útulném prostředí a díky super atmosféře mezi přátelskym kolektivem. Smile
Tak všem holkám zdar Smile
Odpovědět
Ahoj, nabízím práci z domova na zahraničním live chatu, platíme 2x do měsíce 80% z Vašich výdělků, které začínají na 2,49 dolarů/ min a mohou dosahovat 7,99/min dolarů. Hledáme i muže, páry, travestiti nebo shemale. Není problém pracovat i na jiných live chatech zároveň. Nejsou žádné limity týkající se věku, vzhledu ani odpracovaných hodin.

Registrovat se můžete zde
https://www.webcamadmin.com/signup.php?s=7279

Registraci Vám aktivujeme max do dvou dnů, tj. můžete začít pracovat skoro hned.
Odpovědět
Ahoj nabízím možnost práce na livechatu v Olomouci, nové studio, diskrétní prostředí, samostatné pokoje... kontakt czechstudio-ol@email.cz
Odpovědět
Nabízím práci na live chatu z domova. Jedná se o americké chaty - základní znalost aj nutná. Výplata 75% z výdělku, platba každý týden. Záleží pouze na Vás jak hodně či málo chcete pracovat. Se vším pomohu Smile Kontaktujte mne na e-mail cclgroup.register@gmail.com.
Odpovědět
Ponukam pracu na livechate na slovensku najlepsie okolie poprad moznost robit aj z domu techniku zabezpecime provizia az 80%
v pripade zaujmu na mail adrian48@azet.sk
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)