Hledám práci - jsem modelka!
#76
Hledám dobré live chat studio v Ostravě... poradí někdo ? kde kdo pracuje a jaké má zkušenosti ? Předem děkuji a těším se na odpovědi...
Odpovědět
#77
Ahojky,
najde se zde dobre studio v Praze Smile) Anglicky i nemecky umim, delam vsechno od analu po dp, fisting Smile) tuto praci delam uz dlouho cca 5 let, zrusilo se studio, kde jsem pracovala a doma to neeeechci Sad miluji Jasminu, streamate :o))jsem zvykla pracovat 20 dni v mesici i vic, kdyz se to vyplaci Smile) Dekuji
Odpovědět
#78
hledám práci na live chatu doma potřebuji veškeré vybavení na splátky.děkuji za nabídky email:kacansko@seznam.cz
Odpovědět
#79
chloe Napsal(a):Ahojky,
najde se zde dobre studio v Praze Smile) Anglicky i nemecky umim, delam vsechno od analu po dp, fisting Smile) tuto praci delam uz dlouho cca 5 let, zrusilo se studio, kde jsem pracovala a doma to neeeechci Sad miluji Jasminu, streamate :o))jsem zvykla pracovat 20 dni v mesici i vic, kdyz se to vyplaci Smile) Dekuji


Ahoj můžu ti jedno doporučit v Praze napiš na ******@email.cz
Odpovědět
#80
Dobrý den. pojďte do Ostravy. Ubytování zajištěno. www.livechatostrava.cz, Studio Prima
Odpovědět
#81
Nabízím ženám, párům ale i třeba jen mužům dobrou možnost výdělku.POdmínkou je mít počítač, internet a webkameru a pak se stačí mrknout na stránky http://livechat-nadoma.webnode.cz/ a tam se zaregistrovat, popřípadě i doporučit dále svým známým atd.. váš výdělek je garantovaný a kolik si vyděláte je pouze na vás.
Odpovědět
#82
Hledám práci na livechatu Z DOMOVA,možno od dubna 2010.Vybavení,PC,webcam mám,znalosti a zkušenosti též.Upřednostňuji větší množství chatů a přijímám nabídky jen od ověřených společností,nikoliv od jednotlivců bez web.stránek a důležitých informací.Uvítám dlouhodobou spolupráci,práci se mohu věnovat denně.
Prosím o info na :
Chatgirl26@seznam.cz
Odpovědět
#83
ahoj holky. Poradí mi některá dobré studio v Praze, nejlépe v Českých Budějovicích?Ale tam myslím žádné není:-( Zkušenosti s livechatem mám s prací z domova, ale momentálně mám 4měsíčního kluka a s tím to bohužel z domova nejde. Hledám práci tedy pouze večer, tak 3x do týdne a v Praze, pokud možno někde na metru (dojížděla bych z Tábora).Mluvím anglicky a německy, ale teď jsem cca 4 roky nepoužívala, ale myslím, že se to brzo zase osvojí. Díky
Odpovědět
#84
Ahoj,hledame 6 divek se znalosti AJ nebo NJ,prace u nas ve studiu v Praze, metro Zličín
pouze 3 min .Moznost prace z domova vyplacime az 85% z vydelku.Prace mozna take
pro pary z domova,otevreni dalsiho studia v dohledne dobe ,tak pozdeji i u nas.Po zapracovani
vyplacime penize po 3 smenach.Smeny dle vasich moznosti na 6-8 hod .V pripade zajmu
napiste na email **********
Odpovědět
#85
sara Napsal(a):ahoj holky. Poradí mi některá dobré studio v Praze, nejlépe v Českých Budějovicích?Ale tam myslím žádné není:-( Zkušenosti s livechatem mám s prací z domova, ale momentálně mám 4měsíčního kluka a s tím to bohužel z domova nejde. Hledám práci tedy pouze večer, tak 3x do týdne a v Praze, pokud možno někde na metru (dojížděla bych z Tábora).Mluvím anglicky a německy, ale teď jsem cca 4 roky nepoužívala, ale myslím, že se to brzo zase osvojí. Díky



Ahojky videochatstudio Praha metro zlicin 3 min chuze ,budete jiste spokojena
email: **************
Odpovědět
#86
Ahoj jsou v praze ještě nějaká studia umožňující ubytování??myslím natrvalo, ségra takhle dělala a bydlela rok...díky za odpovědi
Odpovědět
#87
nabízím super přivýdelek. kontaktuj mě na meilu taadynka@seznam.cz
Odpovědět
#88
prosim vas nevite nekdo o nejakem dobrem studiu v PRAZE???, prosim prosim B l o n d i i e n k a@sez nam. cz
Odpovědět
#89
Ahoj, hledám práci na chatu v Ostravě, pracovala jsem už před 2 lety, ale teď nějak nemám přehled, co tady jsou za studia. Můžete i něco doporučit? Díky
Odpovědět
#90
INTERMAXINTERNET - sidli na stodolni dávají paušál 100/h plus dalši penize vysilani ( maji německé chaty). Potom to WEB SOLARKO ( http://www.chatstudio.cz/jobs.htm ) -sídlí v Přívoze ,také dávají paušal ( myslím že taky mají německé chaty). A potom STUDIO PRIMA ( http://www.livechatostrava.cz/) - ( myslím že maji německe, americke či i jine chaty ) . . . no více se dočteš na stránkách :-)
Odpovědět
#91
Rebelka Napsal(a):INTERMAXINTERNET - sidli na stodolni dávají paušál 100/h plus dalši penize vysilani ( maji německé chaty). Potom to WEB SOLARKO ( http://www.chatstudio.cz/jobs.htm ) -sídlí v Přívoze ,také dávají paušal ( myslím že taky mají německé chaty). A potom STUDIO PRIMA ( http://www.livechatostrava.cz/) - ( myslím že maji německe, americke či i jine chaty ) . . . no více se dočteš na stránkách :-)

Díky za odpověď. intermax ještě funguje? Myslela jsem, že už skončili. A ty máš nějakou osobní zkušenost?
Odpovědět
#92
Joo s Intermaxem jo ale dělala jsem tam kdysi za dob kdy tam nebyly paušaly ( už je to taky let :-)) a dalo se nádherně vydělat 50 měsičně :-) No co jsem slyšela ted tam dávají paušaly a jinak se přemistily na Stodolní. Fungovat stále funguji :-)
Odpovědět
#93
Rebelka Napsal(a):Joo s Intermaxem jo ale dělala jsem tam kdysi za dob kdy tam nebyly paušaly ( už je to taky let :-)) a dalo se nádherně vydělat 50 měsičně :-) No co jsem slyšela ted tam dávají paušaly a jinak se přemistily na Stodolní. Fungovat stále funguji :-)
A neměla bys náhodou kontakt prosím, nemůžu je najít na netu. Díky :-)
Odpovědět
#94
simonaX Napsal(a):
Rebelka Napsal(a):Joo s Intermaxem jo ale dělala jsem tam kdysi za dob kdy tam nebyly paušaly ( už je to taky let :-)) a dalo se nádherně vydělat 50 měsičně :-) No co jsem slyšela ted tam dávají paušaly a jinak se přemistily na Stodolní. Fungovat stále funguji :-)
A neměla bys náhodou kontakt prosím, nemůžu je najít na netu. Díky :-)


http://www.firmy.cz/detail/599094-inter-...mesto.html to mi našlo jediny kontakt
;-) jinak kontakt nemam
Odpovědět
#95
A co třeba ChatonCAm, máte někdo zkušenosti?
Odpovědět
#96
Hledám práci na kvalitním, spolehlivém, včas platícím live-videochatu. Zkušenosti s modelingem mám, ovládám angličtinu, němčinu. Jižní Čechy, Jižní Morava - provizní vyplácení výdělků - pro začátek. Tel.: 777 157 568 Monika
Odpovědět
#97
Ahoj, chci pracovat na live chatu v Praze, nebo na live chatu z domova.
Kdo nabídne práci pohledné transsexuální slečně (shemale).
S touto prací zatím nemám zkušenost, ale chtěla bych jí moc dělat.
Znalosti s výpoč. technikou mám, znalost angličtiny nějaká je, ale není to žádná sláva.
Jsem sice mimopražská (bydlím v Ústeckém kraji), ale můžu dojíždět a nebo v Praze u kámošky přespat.
Jsem nezávislá, přispůsobivá, spolehlivá a pohodová holka.
Pokud tedy bude zájem o TS slečnu, a nebo by měl někdo nějaký tip na práci, tak mi prosím pište na email: femmina@email.cz
Odpovědět
#98
Daniela Napsal(a):Potřebuji práci z domu paušálně. Schůzka možná jen se studii z Ostravy. Je mi 20 let, zkušenosti mám. Upřednostňuji rychlé a upřímné jednání před finanční výhodou. Děkuji
ahoj zasilame kontakt na nas - prace z domu **********
Odpovědět
#99
Ponuka pre modelky z CR a SR, ktore chcu pracovat z domu

ponukame:
- PODIEL AZ 87%
- registraciu AZ NA 16tich SERVEROCH

LiveJasmin
MyFreeCams
777livecams
CamPrime
Streamray (Cams)
ScoresLive
ExtasyCams
Sexier
Wickvid
LivePimpin
NeedLive
Streamate
Flirt4Free
Homecams (Inoveo,Privatefeeds,Playpen)
CamWorld
Xmodels
Camspot
..a dalsie

- online technicku podporu v case 15:00-5:00
- poradenstvo v oblasti "multichatu"
- poradenstvo v oblasti kvality videa
- znalostnu bazu
- software

pozadujeme:
- vyplnenie dlheho dotaznika, o ktory si poziadajte na ************************
Odpovědět
ing.Modelka Napsal(a):Ahojky!
Nabízím všem příjemným modelkám práci ve svém studiu.Studio se nachází v Ostravě-Hrabůvce.Také nabízím práci doma až s 80% provizí.Nezkušené zaškolím.Práce ve studiu pouze 3 až 6 hodinové směny.Práce doma libovolná,ale podmínkou je 50-60 hodin za měsíc.Mám 18 serverů, mulťáky, americké i německé chaty.
Pokud máš zájem to zkusit tak mi napiš na ************@gmail.com
Budu se těšit na spolupráci...

Mám zájem pracovat z domu, zkušenosti mám. 1nikk@seznam.cz děkuji
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)