Hledám práci - jsem modelka!
#26
Nikole ,nejdu hned k nim,protože pražské studio mi zapůjčí vybavení a mám první měsíc zkušební,takže si zkusím jak to budu zvládat a pak se uvidí,pokud mi to půjde,zareg. se i u na mujlivechat,ale musím to nahlásit ve studiu ,aby o tom věděli,kde ještě budu pracovat
Odpovědět
#27
dobře,jdu ti napsat mail,dám ti kontakt na pani co ti vše vysvětlí a na vše se můžeš zeptat,od toho tam je,je za to placená Big Grin
bibi Napsal(a):Ahoj Vivien,tak to bych byla moooc ráda,chci delat z domu,jenom fakt nevím na koho se obrátit.Budu ráda když mi písneš, domluvíme se.SmileSmile
Odpovědět
#28
Aha,jo tak je dobry ale tezko poznas jak ti to pujde za mesic.Mne trvalo a ostatnim taky tak 2,3 mes nez jsme si nasly klienty a naucily se to.Tak zlom vaz.ahoj
Odpovědět
#29
to máš pravdu,že to trvá dýl,ale za ten měsíc aspo%n snad zjistím jestli na to mám nebo ne ...,může se stát,že za 14 dní zjistím,že to prostě nezvládám a bude,no uvidím,nebudu předbíhat,díky za podporu a užij si dovču Smile
Nikole Napsal(a):Aha,jo tak je dobry ale tezko poznas jak ti to pujde za mesic.Mne trvalo a ostatnim taky tak 2,3 mes nez jsme si nasly klienty a naucily se to.Tak zlom vaz.ahoj
Odpovědět
#30
Diky ,uz se tesim.Hlavne si ver a sprtej anglinu.Usmev, pratelska povaha,zhava show ,jazyk a dobra cena= uspech.Ahoj
Odpovědět
#31
Big Grin jj,já si věřím,jen mám trochu strach,ale jdu do toho,časem se v tom určitě naučím chodit,mám kamarádku,která už má zkušenosti a i jedna tady z diskuse mi dává rady Wink
Nikole Napsal(a):Diky ,uz se tesim.Hlavne si ver a sprtej anglinu.Usmev,sebevedomi,zhava show a jazyk = uspech.Ahoj
Odpovědět
#32
bibi ,už ti přišel mail?
Odpovědět
#33
Ahojky ,já si k tomu sedla až ted.Mejlík mám,určite se s paní spojím a dám ti vedet.Ty pracuješ z domu?
Odpovědět
#34
jo,z domu pod studiem,začnu někdy příští týden,vše ode mě jim už došlo,v pondělí mi odesílají vybavení
bibi Napsal(a):Ahojky ,já si k tomu sedla až ted.Mejlík mám,určite se s paní spojím a dám ti vedet.Ty pracuješ z domu?
Odpovědět
#35
Ahoj,
Jsem z Ostravy a pracuji zde u jedne agentury jako modelka. Dostavam 60 procent a 75 dostavaji modelky pracujici z domova.
Rada bych porovnala kvality agentur v Ostrave, popr. se poptavala u nejake o praci.
Popr.poradte jak modelka nejlepe zaujme!!!
Odpovědět
#36
Re: Hledám práci - jsem modelka!Ahoj,
Jsem z Ostravy a pracuji zde u jedne agentury jako modelka. Dostavam 60 procent a 75 dostavaji modelky pracujici z domova.
Rada bych porovnala kvality agentur v Ostrave, popr. se poptavala u nejake o praci.
Popr.poradte jak modelka nejlepe zaujme!!!
Odpovědět
#37
Nela PK Napsal(a):Re: Hledám práci - jsem modelka!Ahoj,
Jsem z Ostravy a pracuji zde u jedne agentury jako modelka. Dostavam 60 procent a 75 dostavaji modelky pracujici z domova.
Rada bych porovnala kvality agentur v Ostrave, popr. se poptavala u nejake o praci.
Popr.poradte jak modelka nejlepe zaujme!!!


ahoj, pokud mas namysli to co vim, tak ti teda tuhle spolecnost doporucuji,protoze ti daji veskere chaty ne jako v jinych studii a v ostrave je malo studii co maji vice chatu najednou, nektere studie ti daji jen 2 nebo mas jen 1, a malo kdy vydelas jen na jednom nebo dvou chatu.
Odpovědět
#38
armaricci Napsal(a):
Danča Napsal(a):Ahoj Marcelo, jestli se ti podaří najít studio , které vyplácí provizi 75% ve studiu, tak se zapiš do Guinessovy knihy rekordů. Všechny vyplácejí 50%, jen jedno jediné z Prahy vyplácí 65%, a tam po dlouhém hledání a mnoha zkouškách pracuji. A procenta skutečné vyplácejí, ne aby to měli napsáno jen v inzerátech. Ahoj Danča



je i studio v ostrave kde vyplaci az 80% z vydelku, to je co?


Ahoj ARMARRICI, jsem take z Ostravy, ktere studio je podle tebe dobre a hlavne na urovni, jedna se o seriozni pristup a splneni hromadu lakajicich duvodu jit pracovat k nim, jak se vetsinou v inzeratech objevuje, ale nakonec to zustane jen u provizi.
Odpovědět
#39
Ahoj všichni, hledám práci z domova nejlépe na těch mulťákách, ale pokud možno ne žádný freečka. Jestli víte někdo o někom tak mi písněte. dík
Odpovědět
#40
ahoj to se ještě vyplácí 60%?? no tak to je mi líto to děláš jen na majitele ne? Já dělám na mulťákách mám 75% ze zisku a ještě pravidelně vyhrávám ve studiu měsíčně odměnu 1500 za výdělky, dělám v Ov... Nejlepší holky tu mají i 80% a když jsem pro ně pracovala z domova tak jsem měla také 80%... Za 60% bych nědělala ani náhodou, taková zlodějina.. Tak ať se daří ..
Odpovědět
#41
V Praze taky některá studia vyplaci 80% ale maji půlku statistik schovaných.Ono ne vždy 80% je skutečně 80%.Když jsme spočitali kolik plati klient,kolik posílají,tak to bylo 60% ale inzerujou pořád 80% :-( já mám 75% vše vidím,vše souhlasí a od studia jsem už potřeti dostala poukaz na 5000 Kč,ktery si musím vybrat u fishera na dovolenou,takže si nemůžu stěžovat.Dostává to každá pravidelnf dobře vydělávajici modelka.Jezdime tak s holkama společně k moři.
Odpovědět
#42
Nikole Napsal(a):V Praze taky některá studia vyplaci 80% ale maji půlku statistik schovaných.Ono ne vždy 80% je skutečně 80%.Když jsme spočitali kolik plati klient,kolik posílají,tak to bylo 60% ale inzerujou pořád 80% :-( já mám 75% vše vidím,vše souhlasí a od studia jsem už potřeti dostala poukaz na 5000 Kč,ktery si musím vybrat u fishera na dovolenou,takže si nemůžu stěžovat.Dostává to každá pravidelnf dobře vydělávajici modelka.Jezdime tak s holkama společně k moři.



souhlasim s tebou hodne studii nabizi 80% ale malo kdy uvidis statistiky.
Odpovědět
#43
Ahojky holky, já statistiky taky vidím jinak nechápu jak si holky mohou spočítat jinak výplatu?? Ani jsem nevěděla že jdou statistiky skrýt.. Děláme na sítích kde to nejde skrýt, řekl mi boss... to je teda pěkný podraz když Vám šefik skryje statistiku to je pak jasný že je to klamání... Každá modelka by měla mít právo nahlížet přeci do svých výdělků, vědět kolik má na minutu a vidět statistiky.. Můj názor, naštěstí si ve studiu nemohu stěžovat a každou výplatu dostávám výpis kolik jsem udělala minut, jaký je výdělek a kolik mám na minutu. Jinak si to ani nedokáži představit.. Hoky krásnou neděli!
Odpovědět
#44
Jo tak já to mám jinak,mám to po vteřinách,cenu si můžu všude ménit sama,mám penize za fotky a videa.A je to teda jediný studio kde vidím vše a to jsem stejné chaty měla i přes jedny lidi z Děčína,asi na 2 tydny před pár lety.Pak jsem to po výplatě raději ukončila.
Odpovědět
#45
Novy live chat server pro CZ klientelu.
http://eroticlivechat.eu
50% pro individualni modelky
60% pro studia
registrace pro modelky: http://eroticlivechat.eu/exec/performer/join
registrace pro studia: http://eroticlivechat.eu/exec/manager/join
1 mesic akcni podminki, blizsi info emailem.
moznost platby predem nebo pousalne!
Kontaktujte prosim: podpora(zavinac)eroticlivechat.eu
Odpovědět
#46
Hledám práci v Praze ve studiu, zkoušela jsem dělat přes agenturu z domu, ale jsem docela zklamaná. Samozřejmě tohle dělám pro peníze a myslím, že kvalitní vysílání je určitě lepší než zašmudlaný obraz...
Jestli někdo o něčem víte, prosím písněte, moc děkuju
Odpovědět
#47
Dobrý večer.Měla bych zájem o práci na live chatech.Jsem pohledná blondýnka,která se vůbec nestydí.Jen ty jazykové znalosti nejsou tak velké.Jazykovou znalost mám ze střední školy z Německého jazyka spíše tedy základní.Ráda bych dělala ve studiu v Praze na plný úvazek,ale spíše na amerických chatech.Anglištinu a samozřejmě nejčastější fráze bych se postupem času naučila.Seženu nějaké studio kde mají ze začátku než se naučí modelka ovládat jazyk dopisovatelku-překladatelku?
Odpovědět
#48
Ahoj, zjišťuju, že bych do toho šla.. pokud nejsem moc škaredá nebo stará (28l)? prostě jsem obyčejná ne tlustá, plnoštíhlá - holka, 80D, dlouhý vlasy, líbit by se to mohlo (snad?). Aj umím myslím dooost dobře hovorovou, svlíkání ok, hračky botky atd. to je jasný, předvádět se chci, jen se musím rozkoukat, NĚKDO MI S TÍM MUSÍ PORADIT ZAČÁTEK, abych se rozkoukala.. pokud, tedy. Co myslíte? Jsem na MD, sama, určitě bych nechtěla doma, určitě studio, smlouva, určitě noční směny, Brno. Dost jsem toho tu přečetla, nechce se mi experimentovat s nějakým složitým hledáním "toho správného studia", radši jistá spolupráce, soustředit se na práci. Nejlíp, co jsem koukala, LiveCzechModels.. jen mi vrtá hlavou, spíš zvažuju jestli můžu být vůbec pro tuto práci atraktivníUndecided - asi by bylo nejjednodušíí osobně se někde přímo stavit. Zajímal by mě někdo, kdo do toho šel "už starší", kdo má taky nějaký závazek v podobě malého dítěte atd. Předem děkuju za odpověď, vyskytne-li se tu nějaká pro mě;o)
Odpovědět
#49
Ahoj hledám praci na Live chatu v Praze! Tuto práci moc dobře znám 16 měsíců jsem si tak přivydělávala.Pak jsem odjela do zahlaničí jako table tanečnice.Nyní bych se chtěla vratit na live chat.poradí mi někdo nebo dá kontakt? díky moooc Bianca
28Bianca28@seznam.cz
Odpovědět
#50
ahoj,jestli je vam nekomu 18-30, pisete dobre anglicky,delate show s hrackama a chcete si pres leto dat brigadu v Praze na 15 smen za mesic,tak me napiste na email.Dohodim vas do dobryho studia s ucitelkou kde dostane vzdy vse.Primo o studiu info nepodavam,jelikoz chci provizi :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)