Vysoké výdělky snadno a rychle?
#1
Jeden z nejčastějších titulků reklamních kampaní mnoha studií je právě "VYSOKÉ VÝDĚLKY SNADNO A RYCHLE!" a myslím, že oprávněně.

Mnoha dívkám se tento titulek nezdá reálný a nevěří mu ale ti co zkusili práci na livechatu a vydrželi v ní se určitě přesvědčili že až takový nesmysl to není. Když si vezmeme, že za 6 hodin práce je reálně si vydělat až 4000kč, dokonce jedna dívka v našem studiu utržila na silvestra minulého roku rekordních 10000kč na jednom nejmenovaném chatu.

Co si budeme namlouvat o extrémě náročnou práci se také nejedná, když si vezmeme že vlastně při práci ležíte, sedíte, smějete se a přitom se bavíte no co více si od práce slibovat. Moji první pracovní zkušenosti po dokončení střední školy bylo doplňování zboží v hypermarketu a musím vám říct, že to byla trošku jiná dřina a proto jsem se rychle a snadno přesunula před kameru asi mi byla tahle práce souzenaSmile

Co myslíte vy? Lze si prací na livechatu vydělat rychle a snadno?
Odpovědět
#2
Uplne s tebou suhlasim. Tiez si viem predstavit aj narocnejsiu pracu,ako je tato. Najlepsie je, ked ti je praca zabavou a beres to ako hru,pobavenie a mas za to aj zaplatene..
Odpovědět
#3
Ahojky, chtěla bych se jen zeptat. S prací na chatu nemám žádné zkušenosti. Situace mě dohnala k tomu, že jsem začala hledat. V jednom studiu u nás mi nabídli paušál 100 Kč na hodinu na freechatu a 4Kč/min na HC. Podle toho, co tu píšete se mi to zdá dost málo. Ale třeba je to normální pro začínající nebo zrovna v tomhle studiu. Kolik by si teda modelka měla asi říct nebo jaký je asi tak průměrný výdělek? Díky za odpovědi
Odpovědět
#4
Nikole Napsal(a):Ahoj, já jsem začínala na Direct sex za 1000Kč za 6hodin. /před 3 roky/ Pak jsem zkusila ještě další dva solo chaty, sice s větším paušálem ale po pár dnech mě ho sebrali, takže jsem se zase vratila na DS.Pak mě managerka ukecala na multichaty, je pravda , že jsem o tom sama taky přemýšlela, protože holky na multacich dělaly vedle na pokojich a když jsem je slyšela na chodbě, jak mají třeba 3oo-400 dolarů za směnu, tak mě to docela štvalo.Připadala jsem si jako příšera, ale je pravda že na DS platili hrozně málo a ke konci vůbec nikdo nechodil. Učila jsem se to sice dlouho, bylo to těžký přejít ze sola na multichaty, ale tak zhruba po 6 měsících jsem těch 250-300 dolarů dokázala taky vydělat. Ted už rok makám doma, (pro studio, které bych už nikdy neměnila), vždycky dělám do doby než vydělám 4000 pro sebe, tj 250 dolarů celkem ,je to můj limit.Některé dny, třeba v neděli se mi kolikrát podaří udělat i dvakrát tolik. Můj rekord je 8ooo tisíc už pro mě za 4 hodiny. Ale někdy je to slabší tak dělám i 6 hodin online. Takže všem radím at to zkusí, ale musí vydržet, mě to fakt trvalo půl roku a to jsem měla už praxi skoro rok a půl ze sóliček. Není to pro holky, co chtějí mít peníze hned, ale když vydržíte , tak peníze mít budete a lidí mraky. Nejlepší je jít do studia s učitelkou, mě drtila x týdnů, ukázovala mě jak psát a co, jak přepínat chaty, jak dělat show, aby byla pro chlapi zajímavá a jak dělat víc show najednou. Některý holky se styděly, že je vidí učitelka nahý ale mě je to jedno, ona taky dělala na chatu, takže se ke mě chovala jako rovná k rovný a nebyla nijak povýšená. Mějte pěkný týden a hodně štěstí při práci. Zdravím Nikola





cau a u jake spolecnosti delas?
Odpovědět
#5
Ahoj, chtěla jsem se zeptat kdo z vás má tuto práci jako jediný výdělek?? nastupuju teď do jednoho studia a ráda bych to měla jako svý zaměstnání co myslíte, dá se to?
Odpovědět
#6
Ahoj,ja a vetsina holek co znam,tak taky.Kdyz chces delat prachy,tak te druha prace od toho zdrzuje.Ja mam od 40ti do 70ti mesicne,ale kamoska mela uz i vic.O normalni praci kde by me daly tolik za 120h nevim. Ale jako pri skole se to delat taky v pohode.I brigadne muzes vydelat,jen se musis smat a byt mila,vesela.
Odpovědět
#7
Natalka Napsal(a):Ahoj,ja a vetsina holek co znam,tak taky.Kdyz chces delat prachy,tak te druha prace od toho zdrzuje.Ja mam od 40ti do 70ti mesicne,ale kamoska mela uz i vic.O normalni praci kde by me daly tolik za 120h nevim. Ale jako pri skole se to delat taky v pohode.I brigadne muzes vydelat,jen se musis smat a byt mila,vesela.



jo a na jakych chatech delas a kolik mas procent?
Odpovědět
#8
A kolik tak mate za smenu? za 7 hodin? je to tak ze kdyz zacinate tak mate min nez kdyz delate uz dyl???
Odpovědět
#9
ahoj,no kdyz jsem zacinala tak jsem byla na multaku ale na pausalu 4tis a za 20 dvanactihodinovek ,tak jsem mela 80tis.Pak studio behem nekolika mesicu krachlo.Tak jsem sla do studia kde byla moje kamoska na provize na multaky.Tam jsem mela mesic tak 500 -800 za smenu.Potom co jsem se naucila delat show pro vic lidi zaroven,tak 1000-1800,no asi po 3,4 mesicich co jsem mela uz svy staly a dokazala delat na vsech chatech (celkem jich mam ted 12) a kdyz delam v noci a sousedi me neokradaj o net,lol,tak mam ted tak 3000-4500 za 4-5h.Ja dyl vysilat nevydrzim, bolej me pak zada a ruce.Mam 8 free multaku z celyho sveta ,3 nude nemce a 1 nude svycary.Nazvy rikat nemuzu,mam to ve smlouve.Uz me za to jednou sefka sjela :-( Hlavni je vydrzet ,me ucila kamoska.Ona udela i 2x tolik co ja,ale taky to dela dvakrat tak dlouho :-) Jo a doma mame obe 75% a ve studiu jsme mely 50% .
Odpovědět
#10
Jestl,i ale delas dyl nez mesic,dva tak a mas min litr,tak delas asi neco blbe :-( Mas aspon 2 hracky,malujes se a taky je dobry se kazdou hodku prevlict a nenosit dva dny po sobe stejny pradlo.Nektery membri si toho vsimaj a vadi jim to.Taky je dobry se vic malovat,fakt hodne,udelat si manikuru,pedikuru a vzdycky mit umyty rozpusteny vlasy nebo culiky na daddy girl.A pozadi,ja je menim co 4 mesice( povesim za sebe povleceni na postel nebo kus latky) a fotky,do galerie i ostrejsi s hrackama .A hlavne teda postava, musis vypadat pevne a hebka kuze.Tak je dobry se mazat samoopalovakem nebo slunicko a i pred vysilanim se namaz kremem se trpytkama,odrazi to svetlo,nejsou pak skoro videt strie a celulitida.Tim se mazou modelky pred focenim.Je toho hodne co ma clovek delat aby delal penize.Audio,mejly ,fotky a asi jak rika sefka,tak si verit,ze na to ma kazda,smat se a mit dobrou naladu.Je to beh na dlouhou trat,ale jak zacnes delat lepsi penize,tak te to bude bavit a budes to delat intuitivne. Tak zlomte vaz a at se vam dari :-)
Odpovědět
#11
Natalka Napsal(a):Jestl,i ale delas dyl nez mesic,dva tak a mas min litr,tak delas asi neco blbe :-( Mas aspon 2 hracky,malujes se a taky je dobry se kazdou hodku prevlict a nenosit dva dny po sobe stejny pradlo.Nektery membri si toho vsimaj a vadi jim to.Taky je dobry se vic malovat,fakt hodne,udelat si manikuru,pedikuru a vzdycky mit umyty rozpusteny vlasy nebo culiky na daddy girl.A pozadi,ja je menim co 4 mesice( povesim za sebe povleceni na postel nebo kus latky) a fotky,do galerie i ostrejsi s hrackama .A hlavne teda postava, musis vypadat pevne a hebka kuze.Tak je dobry se mazat samoopalovakem nebo slunicko a i pred vysilanim se namaz kremem se trpytkama,odrazi to svetlo,nejsou pak skoro videt strie a celulitida.Tim se mazou modelky pred focenim.Je toho hodne co ma clovek delat aby delal penize.Audio,mejly ,fotky a asi jak rika sefka,tak si verit,ze na to ma kazda,smat se a mit dobrou naladu.Je to beh na dlouhou trat,ale jak zacnes delat lepsi penize,tak te to bude bavit a budes to delat intuitivne. Tak zlomte vaz a at se vam dari :-)
Paaani moc diky za info, moc mi to pomohlo, ja ted delam prvni tyden, v pondeli sem mela olem 700, v utery 1300, a streda a ctvrtek mi teda prisly dost slaby, ale privatky bylySmile zatim delam na 2 freechatech, 2 nudechatech s tim ze budu mit pa jeste dalsi free ameriky, tak sem zvedava, nemam problem s tim se predvadet, jen sem chtela vedet jestli a to vubec mam s tim mym zacatkem, ikdyz jsem schopna se ucit dalSmile
Odpovědět
#12
Ahoj,tak jestli si jen na tak malo chatech udelala prvni dva dny tolik,tak seš fakt dost dobra a mas na to tak na 200%.To ja bez pausalu udelala 1300 asi az 20.smenu.Gratuluji ti.Ja jdu ted vysilat,na velikonoce to jde uplne celej den i noc,tak si davam ted dvanactku.Snad neodpadnu.At zije semtex,lol.
Odpovědět
#13
Natalka Napsal(a):Ahoj,tak jestli si jen na tak malo chatech udelala prvni dva dny tolik,tak seš fakt dost dobra a mas na to tak na 200%.To ja bez pausalu udelala 1300 asi az 20.smenu.Gratuluji ti.Ja jdu ted vysilat,na velikonoce to jde uplne celej den i noc,tak si davam ted dvanactku.Snad neodpadnu.At zije semtex,lol.
Tak to si me potesilaSmile uz bych potrebovala nejaky penizky abych mohla nakoupit nejaky hadriky atd tak uvidime nooo, tech 1300 sem mela jeden, den ted sem to pocitala z chatu a mela sem ze 4 chatu za 4 dny 5000kč tak snad mi to pak půjdeSmile
Odpovědět
#14
Elienne Napsal(a):A kolik tak mate za smenu? za 7 hodin? je to tak ze kdyz zacinate tak mate min nez kdyz delate uz dyl???


Ahoj,já po pravdě nevím,kolik si vydělám,dělám z domova přez jedno studio a mám to za odchat.hodiny (zřejmě).Za cca 25 hodin online jsem si vydělala 1700, statistiky můžu vidět jen na některých chatech.Zatím mám 6 chatů...Když vidím,kolik si některé vydělaly,skoro se mi tomu nechce věřit.Minulý měsíc jsem měla cca 62 hodin,tak uvidíme...O zákazníky nouze není,jen mít více času...:o
Odpovědět
#15
Kačík Napsal(a):
Elienne Napsal(a):A kolik tak mate za smenu? za 7 hodin? je to tak ze kdyz zacinate tak mate min nez kdyz delate uz dyl???


Ahoj,já po pravdě nevím,kolik si vydělám,dělám z domova přez jedno studio a mám to za odchat.hodiny (zřejmě).Za cca 25 hodin online jsem si vydělala 3400, statistiky můžu vidět jen na některých chatech.Když vidím,kolik si některé vydělaly,skoro se mi tomu nechce věřit.Minulý měsíc jsem měla cca 62 hodin,tak uvidíme...

Smile teda tedaaa tak to bys měla vědět jestli to máš hodinově nebo podle toho kolik vidiš na chatech, jinak tě taky pěkně mužou šidit. No já mam jak kdy včera za dvě hodinky litr, na svátky se velimi dařilooooo Big Grin ale je fakt že to je jak kdy. A já pracuji malo :-) vic nestiham u moji male princezničky.Ale kdyby měl někdo zájem o práci tak pisněte mohu doporučit studio, ale jen vážní zájemci. Pracuji z domova. A mam 11 chatu ale zapinám si je jak kdy a jak ktereeee.Wink Tak papaaaaa a přeji mnoho hc minut na chatuuuuuuuuu Smile
Odpovědět
#16
U vsech chatu lze zakazat statistiku modela,jen camconomy ji opravdu nema.Pokud ti schovavaj statistiku,tak te na 99 % okradaj.Me taky takhle nabizeli 70% ve studiu a 80% doma ale z ceho to pak pocitaji,to vi pak jen oni samy.Jak neni statistika,tak je to leva.
Odpovědět
#17
ahoj,ja mám v průměru litr na hodinu uz pro sebe celoročně.Teď přes velikonoce jsem měla 2x osmičku za 5h vysílání.Ale to bylo těma Velikonocema,co jsem se ptala holek,tak měly všechny lepší výdělky než běžně.Ale znám i holku co má pořád 100-200za hodinu.Nemluví,málo píše ,nemá hračky a má 2 plavky celoročně.
Odpovědět
#18
Nikole Napsal(a):ahoj,ja mám v průměru litr na hodinu uz pro sebe celoročně.Teď přes velikonoce jsem měla 2x osmičku za 5h vysílání.Ale to bylo těma Velikonocema,co jsem se ptala holek,tak měly všechny lepší výdělky než běžně.Ale znám i holku co má pořád 100-200za hodinu.Nemluví,málo píše ,nemá hračky a má 2 plavky celoročně.


Ahoj,tak to u mě nehrozí...já píšu tak rychle,že chlapi ani nestíhají...Big GrinSound zapínat nemůžu, protože většinou mám zapnutou chůvičku a huláká mi do toho malej, hraček mám dost a plavek taky...Smile
Odpovědět
#19
A nekdo psal,ze se to tyka tebe? :-)
Odpovědět
#20
A proc rikas malymu princeznicka?Nebo mas dve deti?
Odpovědět
#21
Nikole Napsal(a):ahoj,ja mám v průměru litr na hodinu uz pro sebe celoročně.Teď přes velikonoce jsem měla 2x osmičku za 5h vysílání.Ale to bylo těma Velikonocema,co jsem se ptala holek,tak měly všechny lepší výdělky než běžně.Ale znám i holku co má pořád 100-200za hodinu.Nemluví,málo píše ,nemá hračky a má 2 plavky celoročně.


Nikolee jo jo jsi šikulkaa Smile To je fakt některé baby vím jak jsem kdysi dělala ve studiuuuu no to bylo některé baby měly snad prádlo z roku jedna dva ... No mě taky jen mrzi že nemohu používat sound :/ v jednom pokoji manža a v druhem baby Big Grin Holkyyyy a do kolika si myslíte že jde prácee dělaaaat cooooo? Nikol a ty pracuješ z domovaaa jooo?Wink Nic papinyy lalinyyyy mějte se krásněěě a užijte si sluníčkaaa konečněěě už zase svítí
Odpovědět
#22
Nikole Napsal(a):A proc rikas malymu princeznicka?Nebo mas dve deti?

Zdá se mi že Kačik má jednoho broučkaaa Big Grin
Odpovědět
#23
Kačík Napsal(a):
Nikole Napsal(a):ahoj,ja mám v průměru litr na hodinu uz pro sebe celoročně.Teď přes velikonoce jsem měla 2x osmičku za 5h vysílání.Ale to bylo těma Velikonocema,co jsem se ptala holek,tak měly všechny lepší výdělky než běžně.Ale znám i holku co má pořád 100-200za hodinu.Nemluví,málo píše ,nemá hračky a má 2 plavky celoročně.


Ahoj,tak to u mě nehrozí...já píšu tak rychle,že chlapi ani nestíhají...Big GrinSound zapínat nemůžu, protože většinou mám zapnutou chůvičku a huláká mi do toho malej, hraček mám dost a plavek taky...Smile


Jo jo žádná srandaa pracovat když jsou malé dětičky Big Grin Sound mě taky mrzi :/ jsem na tom stejně
Odpovědět
#24
Tak to je roztomily,to Vas holky obdivuju,ze to s detma zvladate,jste dobry :-) hodne stesti a pekne slunecne dny.ahoj N.
Odpovědět
#25
Ahojiky lidi,tak dnes jsem zjistila,že jsem si za cca 63 online hodin za měsíc vydělala 3000.Přijde mi to málo.Neříkám,že bych měla hc celou dobu,ale práce byla...Jsem z toho docela zklamaná,ačkoliv chápu,že když není tolik času,nebude tolik peněz,ale myslím si,že jinde si slečny vydělají i více...Po pravdě,když jsem začínala,za 100 online hodin jsem mívala 10000 (to bylo u jiného studia)...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)