Vysoké výdělky snadno a rychle?
#26
A na cem delas a pro koho?To mam za 3,4 hodky vysilani.To je teda sila! Videla jsi statistiky?
Odpovědět
#27
Jeste sem se vas chtela zeptat je to tak ze kdyz teda zacinate tak vydelavate min nez kdyz pak delate dejme tomu 4 mesice? nebo se to pak uz moc nenavysuje?myslim teda praci kdy delate 15-20 smen v mesici
Odpovědět
#28
ahoj Elienne,záleží na tom ,jak začneš...Já si na prvni směnu donesla tašku oblečení a 2 hračky,dělala jsem dp,anál všecko.Moje sestra dělá na chatech 5 let, takže jsem věděla co a jak.Takže jsem dokázala udělat i 2 tisice za 6 hodin na 3 chatech,vic jsem jich nestíhala.Teď mám 4tis tak za 3- 4 hodiny.Trvalo mě to tak 4 měsice.Jo a webcams dnes frčel,udělala jsem 230 dolaru,tak jsem happy :-) ale chtějí tam pořád všechno a moc se tam na pvt nemluví...Kolik máš hraček a co děláš za show?Každá show a hračka navíc je podle mě tak +30% odhadem.Mě jak to upadá,tak vyhážu hračky,sundám pozadi,nakoupím vše nový a zase je to ok.Nejhorší je když má holka sociální prádlo,co nosí každý den, žádný dildo,dělá max.fingers.Tak to pak nevydělá,to je jasný.Je obrovská konkurence a někdy i krásná,tak se musím otáčet.Každá investice se mi vždy mnohonásobně vrátila :-)
Odpovědět
#29
Ahoj holky, jen sem se chtela zeptat jak vam to tenhle tyden slo??? me to prislo teda jako slabota tak jestli v tom jsem sama nebo ne?Smile
Odpovědět
#30
Ahoj elienne,tak máš pravdu ted je to malinko slabší,ale neboj hojné měsíce nás ted čekají,co mám zkušenosti tak v červencu srpnu to jde samo,červen taky dobrej..a ty jsi psala nedávno že pracuješ pro lipstic že?ale píšeš že děláš na multácích,oni mají i multichat?tak kdyžtak písni paSmile
Odpovědět
#31
claudinka3 Napsal(a):Ahoj elienne,tak máš pravdu ted je to malinko slabší,ale neboj hojné měsíce nás ted čekají,co mám zkušenosti tak v červencu srpnu to jde samo,červen taky dobrej..a ty jsi psala nedávno že pracuješ pro lipstic že?ale píšeš že děláš na multácích,oni mají i multichat?tak kdyžtak písni paSmile
Ahojky, pro lipstick sem delala jen z domova ted uz delam pres mesic pro jedno prazsky studioSmile
Odpovědět
#32
ahoj,no me dost klientu pise ze koukaj na hokej,tak kvuli nim zacinam az v noci a kupodivu mam i vic nez obycejne.Ono je asi dost holek hned otravenejch a ty nocni nedelaj.
Odpovědět
#33
ellienn prosím tě porad kde to bylo lepší,na tom jednom chatu v lipsticu nebo na mutichatech?zatím čao
Odpovědět
#34
Jana Napsal(a):ahoj,no me dost klientu pise ze koukaj na hokej,tak kvuli nim zacinam az v noci a kupodivu mam i vic nez obycejne.Ono je asi dost holek hned otravenejch a ty nocni nedelaj.
Aaaha no ja delala smeny od 16-23, takze myslis ze je lepsi delat nocni smeny?? ja furt nevim no zatim sem jinou nedelala nez tenhle cas
Odpovědět
#35
claudinka3 Napsal(a):ellienn prosím tě porad kde to bylo lepší,na tom jednom chatu v lipsticu nebo na mutichatech?zatím čao
No rozhodne multaky
Odpovědět
#36
ahoj, já obyvkle dělám 18-00 ale ted se mi to začíná rozjíždět až okolo té 22 hodiny. tak ted dělám 22-04 a skoro se nezastavím, fakt hodně lidí, ale je pravda že mě hodně lidí psalo, že jsem nová, vůbec mě neznali .Ale jako dobrý. Dobrý výdělky, lepší než normálně. Nebojte ženy, hokej brzo skončí a bude to zase fajn. Hlavně člověk nesmí upadat do depky a pořád se musí snažit a smát, taky můžeš změnit visage, nakoupit oblečení, hračky a být na každého milá.
Odpovědět
#37
jana Napsal(a):ahoj, já obyvkle dělám 18-00 ale ted se mi to začíná rozjíždět až okolo té 22 hodiny. tak ted dělám 22-04 a skoro se nezastavím, fakt hodně lidí, ale je pravda že mě hodně lidí psalo, že jsem nová, vůbec mě neznali .Ale jako dobrý. Dobrý výdělky, lepší než normálně. Nebojte ženy, hokej brzo skončí a bude to zase fajn. Hlavně člověk nesmí upadat do depky a pořád se musí snažit a smát, taky můžeš změnit visage, nakoupit oblečení, hračky a být na každého milá.
No me prave taky zacali chodit lidi nejvic po ty 22 a to ja uz zas za hodku koncila...chjoo tak to budu muset ted nak prezit kdyz uz mam ty smeny napsany noSad
Odpovědět
#38
Tak je prepiš, jestli máš normálního šéfa, tak bude v pohodě.
Odpovědět
#39
Já dělám jen nočni,od ty doby co začal hokej.doufám,že to brzo skončí.Červen až srpen to šlo vždycky nejlip.A jak to jde vám ostatním tento měsíc?
Odpovědět
#40
Nikole Napsal(a):Já dělám jen nočni,od ty doby co začal hokej.doufám,že to brzo skončí.Červen až srpen to šlo vždycky nejlip.A jak to jde vám ostatním tento měsíc?


ahoj, me to jede velmi dobre a je jedno jestli rano ci vecer nebo odpoledne :-) tak jsem moc rada za sve klienty :-)
Odpovědět
#41
čau,tak já jsem teprve začala,dělám asi14 dní pod pražským studiem z domu ,mám odpracovaných cca 90 hodin,chodím na chat hned po práci,takže do práce ,z práce na chat,z chatu do práce ..... tak jsem na chatu pořád Smile co se týče návštěvnosti tak bych řekla ,že celkem v pohodě,chlapů by kecalo dost,že ani kolikrát nestíhám psát,PVT už jsou horší,ale asi to je taky tím,že ještě neumím pořádně zaujmout a ty chlapy na PVT navnadit,taky u PC sedím,nebo pak na PVT stojím a to je na prdlačku,musím to nějak vymyslet,když nemůžu dát PC k posteli,co se týče peněz tak za těch 14 dní mám asi tak tolik co zkučené za 1-2 dny Smile njn musím doufat,že to bude lepší a lepší,k pracovní době-pracuji jak dopoledne,tak odpoledne,večer i v noci,dopoledne je to o něco slabší
Odpovědět
#42
Ahoj holky, tak sem se chtela zeptat kolik tak delate v prepoctu na nase koruny penez za 5-ti hodinovou smenu?? Trochu me stve, ze jde ted ten dolar tak dolu teda s euremSad
Odpovědět
#43
Dělám v přepočtu pro sebe 1500 - 2500 Kč. Vyšší částka o víkendu, to dělám odpolední a noční. Jinak dělám ráno tedka, mám novýho přítele a ten žárlí, tak nechci před ním vysílat, tak to vypínám tak v 18h když přichází domů z roboty :-)
Odpovědět
#44
*
Odpovědět
#45
Tak to ti gratuluju,za hodinové váleni se v posteli litr.....to já mám v průměru taky litr...minutu nemám pauzu,makám jak divá, prostě se tu hodinu nezastavim. Ono mit několik zákazníku najednou, prostě narváno s válením na posteli asi nejde. Tak to jsi asi první které platí za válení....myslím,že být opravdu dobrá na chatu je docela dřina. Kdyby to bylo tak jednoduché jak tu píšeš, tak by tu tohle fórum nebylo.
Odpovědět
#46
*
Odpovědět
#47
Ja muzu rozumet jen tomu co pises, ne tomu co si zrovna mela v hlave,nebo ze si to jinak myslela a jinak napsala. Vestsina holek je rada,ze ma 2000kc za celou 8hodinovou sichtu a ty tady pises o 1000 za hodinu a valeni se. Pisu to jen proto aby si nekdo kdo ma ty 2000 za sichtu nemyslel, ze je to jen tak mit 1000 za hodinu.
Odpovědět
#48
*
Odpovědět
#49
Je dobre ze ti to jde a mas tolik uspechu.

"je taky velmi dulezite, na jakych chatech holky delaji, na kolika chatech , pro koho ( ci na sebe ), jak moc jsou atraktivni, sympaticke , komunikativni, zdatne v jazycich atd."

Mas pravdu,ze tohle vsechno je dulezite. Ale neverim, ze je jen jedna cesta k uspechu. I kdyby kazdej pracoval tak jak ty, nebudou mit vsichni 1000za hodinu.
Odpovědět
#50
*
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)