LiveJasmin
#76
Zdravím všechny,

musím souhlasit co se týká Jasminu o všem co tady píšete. Často se mi také stává, že jsem na privátě a buď se z ničeho nic privát ukončí nebo mi zamrzne, v poslední době se mi to stává velmi často a moji stálí klienti, kteří za mnou chodí si myslí, že privát ukončuji sama ale přitom to tak vůbec není. Před dvěma dny jsem měla 40minutový privát a když jsem se podívala poté do mé statistiky, tak jsem zjistila, že ho nemám vůbec započítaný ve svých výdělcích a to mě samozřejmě naštvalo tak jsem psala na support a tam samozřejmě dělali jako že o ničem nevědí a řekli mi, že to budou prověřovat, prostě bláboly, kterým opravdu nevěřím.... a o admínech ani nemluvě a jejich přístupu. A ještě před dvěma měsíci jsem měla snimi problém. Pracovala jsem na dvou profilech a dodnes mi nevyplatili 200 dolarů z druhého profilu. Když jsem psala admínovi, jak je možné, že jsem neobdržela jednu platbu z profilu, tak si mě tam přehazovali jako horkou bramboru a pak mě odkázali na emailovou adresu abych se se svým problémem obrátila tam, no a dodnes mi neodpověděli, prý to prověřují....a prý mi platbu určitě posílali...
Byl to vždy můj oblíbený server ale poslední dobou musím říct, že když na něm pracuji tak se jenom naštvu.
Odpovědět
#77
to: Sonriente, Cinanamon
napada mne ciste teoreticky, zda nemate byť i nevedomky nainstalovanou nejakou "cache proxy", nebo "turbo proxy" a taky si pohrat s "Temporary Internet files" a nastavit "zjistovat vzdy aktualni verzi stranky" v nastaveni Internet Exploreru.
Jasmin nepouziva, jak jiste vite vlastniho klienta, ale pouziva objektove komponety (zrejmne JQuery, AJAX) a tam muze dojit ke kolizi mezi vasim prohlizecem a serverem Jasmin, pokud je s vasim prohlizecem neco nestandartniho. Ruzny malware v prohlizeci muze delat problemy. Na supportu samozrejmne nesedi samotni vyvojari, ale jen "sledovaci "provozu.
Odpovědět
#78
Druid01 Napsal(a):to Janaxxx:

Ahoj.
Zbytečné cokoliv řešit a kontrolovat. Zamrzání privátů na LiveJasmin je věc, kterou trpí mnoho lidí. Chyba nebude u modelů / modelek. Chyba je na straně LiveJasmin, který má nekompatibilní software s čímkoliv jiným, než je webkamera od firmy Logitech - kterou si můžeš zakoupit přímo na LiveJasmin skrze jejich partnerský obchůdek:-) Navíc jejich software není kompatibilní s prohlížečem Firefox 3.6.

Někdo na LiveJasmin nemůže vysílat vůbec. Ty štastnější mají zase výpadky a zamrzání privátů. Jejich support je pár vyškolených operátorů, kteří jednou podle scriptů, které mají předem sepsané. Aź bude více času, sednu si a zjistím jak problémy obejít i s běžnou analogovou kamerou.

no pokud to dela vice lidem (byť nepravidelne), ale casto, tak to vypada na neosetrenou udalost, kdy nastane kratkodoby vypadek konektivity. Obraz, ktery tece mezi jinymi porty se navaze znovu, ale komunikace na ssl portu se ukonci...ono odladit za pochodu takovy moloh chvili potrva, ale zahy prijdou dalsi verze prohlizecu a frameworku, takze nekonecny proces.
Odpovědět
#79
ahoj všichni,včera mi jeden kluk poslal svůj link kvůli registraci na jasmině,co to pro mně znamená když bych se zaregistrovala přes něho?on by něco dostal za to z mého výdělku nebo jak?nevíte někdo o tom něco? díky za odpovědi
Odpovědět
#80
lady goodiva Napsal(a):ahoj všichni,včera mi jeden kluk poslal svůj link kvůli registraci na jasmině,co to pro mně znamená když bych se zaregistrovala přes něho?on by něco dostal za to z mého výdělku nebo jak?nevíte někdo o tom něco? díky za odpovědi

http://registration.livejasmin.com/begin...ang=en&new
tady se zaregistruj a pojedeš 100% jen na sebe Wink
Odpovědět
#81
Ahojte, nevíte jak je to na jasmině s pořadím modelek na stránce?(podle oblíbenosti) Nemyslíím si, že je to podle počtu hodnocení, protože ta která má třeba víc hodnocení, je třeba na druhé stránce než ta co mám míň. Je to podle počtu pvt, nebo jak?
Díky
Odpovědět
#82
Ahojky všem,začala jsem dělat na Jasmině z domova,zajímalo by mě,zda máte také někdo problémy se zpomalováním obraz,zpomaluji se tak o 4 s,což pak na PVT blby,řešila jsem to s jejich adminem,připojení a vše mám prý o.k.děkuji.Ještě by mě zajímalo,jestli tu náhodou není nějaká holka z Teplic,kt.tohle dělá,mohly by jsme si vyměňovat informace.Můj mail: sexnight@seznam.cz
Odpovědět
#83
Ahojky,já jsem taky začala pracovat na Jasmíně Smile jsou to teprve 2 týdny co tam jsem a s tím obrazem to mám taky tak,ale né 4 sec.max.tak 2 sec.,ale nikdo si nestěžoval ani na pvt. Já jsem z K.Varů a taky mám problém najít někoho kdo tohle dělá na popovídání si Sad sice mám kamarádky co ví co dělám,dokonce to ví i rodiče,ale nikdo z mých známých to nikdy nedělal tak moc neví co to obnáší....Teď jsem byla 2 týdny na Jasmíně a ode dneška jdu zkusit na 2 týdny ImLive tak jsem zvědavá jak to dopadne Big Grin
Odpovědět
#84
Díky Lady,jsem ráda,že nejsem sama,mě se to taky zpožďuje tak o ty 2-4 s,taky si nikdo zatim nestěžoval,takže zatím dál pracuji,kdyby byl problém,tak doufám,že mi daji sami vědět a upozorní mě na to.A jak často a na kolik hodin chodíš pracovat?Já jen večer,jsem na MD a mám 2 malé děti,takže můžu jen,když spí,jinak mi můžeš napsat i na mailConfusedexnight@seznam.cz
Odpovědět
#85
Jéééé Marky tak to jsme na tom úplně stejně Smile jsem taky na MD,ale mám jen jedno dítko,dcerku (20 měsíců) a jsem samoživitelka.Vysílám jen večer když malou uložím spát,snažím se tam chodit skoro každý večer tak na 4 hodiny,malá naštěstí spí dlouho tak se i já docela vyspím.Později ti tedy písnu i na email Smile teď už musím jít....můj email je lady.goodiva@seznam.cz to jen pro jistotu kdybych na tebe zapomněla Big Grin mám hroznou paměť a hlavně přes den se moc nezastavím,ale to určitě znáš Big Grin zatím pa pa
Odpovědět
#86
To znám,přes den si sednu tak na půl hodky k PC a jinak nic.a jak ti to šlo na to ImLive a jak ti to vůbec jde na Jasmině,jsi úplný nováček v téhle branži nebo jsi to už někdy dělala,děláš sama na sebe?Jak ti z Jasminy posílaj peníze,přes ten Payoneer?
Odpovědět
#87
No včera jsem zkusila ten ImLive,byla jsem dost zmatená z toho jejich systému(2 chatovací okénka,odsouhlasení klienta když mě chce na pvt.atd.),ale tím že mám promo cenu tak mě brali na pvt. dost Smile skoro stejně jako na Jasmíně ze začátku....pak jsem šla ještě chvíli na Jasmínu,ale bylo to slabý ostatně jako minulé pondělí,mám dojem,že pondělky moc nejdou Sad dělám to teprve od začátku roku peníze mi ještě nepřišly,čekám až mi dorazí karta payoneer a musím jí aktivovat...jinak dělám sama na sebe a chci dělat multichaty...myslím si,že je zbytečné dávát někomu(agentury,studia atd.) procenta z výdělku jen proto,že mě kdesi zaregistruje když se tam dokážu zaregistrovat sama.Angličtina a španělština mi zatím bohatě k výdělku stačí i když výdělek není nijak závratný,s tím jsem ani nepočítala jako nováček,ale nestěžuji si Smile není to moje první práce v erotice,ale na chatech dělám poprvé...
Odpovědět
#88
Taky čekám na tu kartu,jo pondělky na Jasmině nic moc,všichni by chtěli vše zadarmo,ale to je asi všude,že,ten první den na Jasmině byl nejlepší,byla jsem skoro furt na PVT,ale teď už s nima musim i dost dlouho psat a to mě moc neba,ale vydržímSmile)).Co to je ten multichat,jestli to je tu hloupá otázka,tak se všem omlouvám,ale informace zatím vstřebávám a pořád zjišťuji.
Odpovědět
#89
Jestli můžu trochu pomoct... jsem na chatu totiž už pátým rokem Smile Multichat znamená, že nevysíláš jenom na jednom serveru např. Live Jasmin, ale na více zároveň... počet neomezen Big Grin V mém případě je to třeba tak, že na MFC - Myfreecams.com se mi podaří udělat za měsíc v průměru 100 tisíc, ale třeba na Naked.com jsem za měsíc měla jenom 2 tisíce, takže nic moc Big Grin Abys mohla být na více chatech najednou potřebuješ si stáhnout nějaký program z netu, který rozdělí obraz z kamery na více serverů.

Osobně si myslím, že je lepší dělat sama na sebe bez studia, i když jsi úplný začátečník, mně třeba studio naslibovalo a vůbec nikdo mi nepomohl, na všechno jsem si musela přijít sama. A šlo to. Abych někomu za to, že používám jeho počítač a kameru dávala 50 tisíc chahahahahahahahahahahahahhahahahahahha Big Grin
Odpovědět
#90
Jsi hodná,moc děkuji za radu,no,je fakt,že to není jen tak,vychytat ty technické problémy a tak,oproti tomu už je chatování s těma .....brnkačkaSmile)))
Odpovědět
#91
Druid: ja radsi o Sipkove Ruzence Big Grin
Odpovědět
#92
Juuuuuuuuuu juknu na forum po x letech pomalu a voni tady same pohádky woooow
Odpovědět
#93
MFC to abych se tam šla taky regnout a vydělavat a opravdu se tam dá tolik vydělat :lol: asi tam za chvili budeme všichni neeeeeeee
Odpovědět
#94
A co se vam nezda? To, ze psala o 100 tis. z jednoho chatu? Vzdyt nenapsala kolik hodin za ten mesic zvladne, treba udela 200 hodin, to znamena 500kc za hodinu z toho jednoho chatu. Mozna keca, ale zvladnout 500 za hodinu z jednoho chatu taky neni zadnej zazrak.
Odpovědět
#95
no to je fakt , sedet u toho kazdej den 6-7 hodin by se mi teda nechtelo ...

me spise prekvapuje ,ze dotycna vydela na chatu , kde je denne online 1000 holek 100 tisic a na chatu , kde je holek 150, vydelava 2 litry .. a pak me prekvapuje, proc ma chat, na kterem ma 2000 , kdyz na hlavnim ma 100 000... a kdyz uz ,tak bych naked nechala stranou a najela na jasmin, imlive atd
Odpovědět
#96
Rebelka Napsal(a):MFC to abych se tam šla taky regnout a vydělavat a opravdu se tam dá tolik vydělat :lol: asi tam za chvili budeme všichni neeeeeeee


jasne, pujdem holkam udelat konkurenci Big Grin Big Grin Big Grin

co jsem slysela, tak se tam nevydelava , pac tam holky delaji show na freecku... prej se tam vydelava na tipech
Odpovědět
#97
No to me taky ne....ale spousta holek (spis ve studiich) to tak s tim online casem ma. Nic moc neuveritelnyho. Za tolik hodin to opravdu zadny umeni neni.
Odpovědět
#98
MFC je na hovnooooooooooooooooooooooo

*pardon, musela jsem si ulevit
Odpovědět
#99
a privát není za 4 USD, ale 5,99USD
Odpovědět
shauni Napsal(a):a privát není za 4 USD, ale 5,99USD

a kolik procent z tech 6 dolacu vyplacej?Smile

Druid: a zapomnel jsi na rumunky a rusky Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)