LiveJasmin
No tak ja tam nedelam, nevim jak dobre nebo spatne se tam da vydelat. Ja to brala spis z pohledu na chaty kde delam ja. Kde 500 za hodinu neni nic dramatickyho.
Odpovědět
to je fakt ,s 500 kc na nemcich za hodinu by mel clovek pocit, ze je blbej den Big Grin
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):
shauni Napsal(a):a privát není za 4 USD, ale 5,99USD

a kolik procent z tech 6 dolacu vyplacej?Smile

3USD
Odpovědět
Marky1 Napsal(a):Taky čekám na tu kartu,jo pondělky na Jasmině nic moc,všichni by chtěli vše zadarmo,ale to je asi všude,že,ten první den na Jasmině byl nejlepší,byla jsem skoro furt na PVT,ale teď už s nima musim i dost dlouho psat a to mě moc neba,ale vydržímSmile)).Co to je ten multichat,jestli to je tu hloupá otázka,tak se všem omlouvám,ale informace zatím vstřebávám a pořád zjišťuji.

písla jsem ti email Smile
Odpovědět
Co to tady vidím, já chtěla pomoct a zase sem narazila. Ach jo Sad Moje cam score je kolem nějakých 4000 a přede mnou jsou češky, které mají třeba 7000, takže proč by nešlo vydělat i přes sto tisíc? Je pravda, že jsem někdy online 4 hodiny jindy 12, ale za ty peníze... Nejsem žádná kráska, aby ze mě někdo spadnul na zadek, ale chci si vydělat a i za půl den prosezený u počítače je výdělek pořád ohromný. Někdy je to pod 500 na hodinu, ale i to je nejméně pět krát víc, než jsem kdy vydělala v běžné práci. Ale stejně jsem si naběhla sama, se stejnou reakcí jsem se setkala i u holek ve studiu, které věděly, kolik si vydělám. Nešlo jim do hlavy, že takové třicetileté strašidlo si může někdo vzít na pvt.
Odpovědět
Já ti to přeju jsi dobrá.
Odpovědět
LadyMarry Napsal(a):Co to tady vidím, já chtěla pomoct a zase sem narazila. Ach jo Sad Moje cam score je kolem nějakých 4000 a přede mnou jsou češky, které mají třeba 7000, takže proč by nešlo vydělat i přes sto tisíc? Je pravda, že jsem někdy online 4 hodiny jindy 12, ale za ty peníze... Nejsem žádná kráska, aby ze mě někdo spadnul na zadek, ale chci si vydělat a i za půl den prosezený u počítače je výdělek pořád ohromný. Někdy je to pod 500 na hodinu, ale i to je nejméně pět krát víc, než jsem kdy vydělala v běžné práci. Ale stejně jsem si naběhla sama, se stejnou reakcí jsem se setkala i u holek ve studiu, které věděly, kolik si vydělám. Nešlo jim do hlavy, že takové třicetileté strašidlo si může někdo vzít na pvt.

tak to se omlouvam za neduveru , v pripade , ze minutova provize cini 54 kc a venujes tomu tolik casu , kolik pises, tak to neni nic neuveritelneho -)

to ja musim mit tak 5 klientu naraz ,abych mela 54 lc na minutu Big Grin
Odpovědět
No je to tak, má výplata není způsobena mou šikovností cam girl, ale dlouhýýým čekáním, ale je fakt, že mě to i baví a děti mi neumřou hlady Smile
Odpovědět
Marky1 Napsal(a):Já ti to přeju jsi dobrá.

Děkuji Marky.
Odpovědět
Taky děkuji Big Grin Asi se nad sebou budu muset zamyslet a nakoupit nějaké knížky Smile
Odpovědět
LadyMarry Napsal(a):No je to tak, má výplata není způsobena mou šikovností cam girl, ale dlouhýýým čekáním, ale je fakt, že mě to i baví a děti mi neumřou hlady Smile

jak tu práci děláš?
Odpovídáš i sockám, co chtějí vidět něco na free? Snažíš se na ně mluvit? Nebo spíš provokuješ?
Odpovědět
Mutuju guesty a registrované, nevím jestli je to dobře, ale nemám na ně nervy... Když jem začínala, tak jsem se bavila s každým, ale stalo se mi jenom jednou, že se z guesta vyklubal solidní stálý host, který tipuje tkzv. za pokec.

Mám tam pár stálejších memberů, kteří se mi vždycky nějak poskládají v místnosti a oni vlastně vedou ten chat. Já používám mikrofon a občas ty smajlíky, mám pocit, že když slyší hlas, tak zůstanou déle free/pvt. Dívala jsem se na statistiky a mám v průměru jeden pvt za den Big Grin Tokeny se mi poskládají zase z těch stálých, někdo dá 10, 20 a myslí si, že se budu vykecávat jenom s nima, ale jiní dají 500 za to, že se jim věnuju v těch PM zprávách.

Pár z těch memberů mám i docela ráda, nevím jestli to máte někdo taky tak... ale je fakt, že kdyby neměli tokeny, tak asi láska zmizí Big Grin

Nedělám group show, tam mám tak maximálně jednoho a půl membra to moc nevynáší Big Grin

Nevím, jak bych mohla pomoct, v přepočtu na hodiny vydělávám opravdu směšně v porovnání s holkama, které tady taky přispívají.
Odpovědět
LadyMarry Napsal(a):Mutuju guesty a registrované, nevím jestli je to dobře, ale nemám na ně nervy... Když jem začínala, tak jsem se bavila s každým, ale stalo se mi jenom jednou, že se z guesta vyklubal solidní stálý host, který tipuje tkzv. za pokec.

Mám tam pár stálejších memberů, kteří se mi vždycky nějak poskládají v místnosti a oni vlastně vedou ten chat. Já používám mikrofon a občas ty smajlíky, mám pocit, že když slyší hlas, tak zůstanou déle free/pvt. Dívala jsem se na statistiky a mám v průměru jeden pvt za den Big Grin Tokeny se mi poskládají zase z těch stálých, někdo dá 10, 20 a myslí si, že se budu vykecávat jenom s nima, ale jiní dají 500 za to, že se jim věnuju v těch PM zprávách.

Pár z těch memberů mám i docela ráda, nevím jestli to máte někdo taky tak... ale je fakt, že kdyby neměli tokeny, tak asi láska zmizí Big Grin

Nedělám group show, tam mám tak maximálně jednoho a půl membra to moc nevynáší Big Grin

Nevím, jak bych mohla pomoct, v přepočtu na hodiny vydělávám opravdu směšně v porovnání s holkama, které tady taky přispívají.
no a jeste ten odkaz na http://mujlivechat?id=....a je to cele:-)
Odpovědět
To byla odpověď pro OldShatterhand, ne žádná propagace.
Odpovědět
LadyMarry Napsal(a):Dívala jsem se na statistiky a mám v průměru jeden pvt za den Big Grin

jeden pvt za den a máš z toho 100t za měsíc? To děláš real, ne? Big Grin
Odpovědět
Jo... kde jsou ty časy, na real bych už potřebovala zaučit Sad
Odpovědět
Holky začla jsem dělat na jasminu a první den super... kolem 30ti privátů, některé několikavteřinové, nekteré minutové, ale dobrý... pak mi zvedli taxu na 1.99 a ani ťuk. Dělám vše úplně stejně, myslím, že nejsem žádná příšera, ale privát ani jeden a to jsem tam každý den asi 4 hodiny. Usmívám se, koketuji, nakrůcám a nic. Je to ze začátku normální,nebo je něco špatně? díky za radu.
Odpovědět
onlysissi Napsal(a):Holky začla jsem dělat na jasminu a první den super... kolem 30ti privátů, některé několikavteřinové, nekteré minutové, ale dobrý... pak mi zvedli taxu na 1.99 a ani ťuk. Dělám vše úplně stejně, myslím, že nejsem žádná příšera, ale privát ani jeden a to jsem tam každý den asi 4 hodiny. Usmívám se, koketuji, nakrůcám a nic. Je to ze začátku normální,nebo je něco špatně? díky za radu.

jj, ze zacatku tam jses za promo cenu 0,98, tak toho vetsina se snazi vyuzit a skacou ...
ja jsem na jasmine delala, nedelala, delala, nedelala, ted na nem delam pravidelne uz asi mesic a skacou mi tam celkem casto , ale jsem pouze v meberchatu , ne na free, mam pocit, ze kdyz vidi dotycnou v memberchatu , tak si myslej , ze je v akci , a tak tam chodej
Odpovědět
to onlysissi

tak já dělám na Jasmíně měsíc a jsem tam skoro každý den....taky jsem ze začátku měla narváno za 0,98 Big Grin ale od té doby co mám 1,99 je to slabší,ale stalo se mi pouze jednou jedinkrát,že jsem odešla s prázdnou,na tom memberchatu asi něco bude jak píše Sandrita,protože já byla celou dobu na free a objevila jsem skvrnu na obraze a i mě na ní upozornil jeden member tak jsem šla do memberchatu,sundala kameru a začala skvrnu čistit,skvrna bohužel dolů nešla,ale když jsem dala kameru zpátky na místo a chtěla se přepnout do free tak najednou privátek Big Grin a zůstal 10 min. ještě,že nepřišel o něco dříve to by asi chudák koukal co se to děje s kamerou Big Grin a ve čtvrtek taky tak,privátek z memberchatu,zrovna jsem se oblíkala po jiném pvt.každopádně to chce vydržet a nevzdávat to Smile
Odpovědět
nevíte jak je to na Jasmíně, když modelka přestane na nějakou dobu vysílat? Posune se hodně dozadu? Já jsem bohužel měla víc jak měsíc pauzu, byla jsem v nemocnici a jsem z toho jasmínu smutná:_( Můj nejoblíbenější server, kde jsem poslední dobou vydělávala za 3 hodinovou směnu 200 usd, a po měsíční pauze je to bída:-( s těží udělám 100 a to se fakt musím snažit... Sice lidí mám hormadu, ale pvt se nějak nehrnou. Máte s tím některá zkušenost?
Odpovědět
Ahoj,
dělam na Livejasmin skoro rok, jsem tak tak v průmeru 4 hodiny denně a když si vydelam za tu dobu vic jak 20 dolarů, tak jsem happy.... Tak nevím, co tě štve ....
Odpovědět
No jo, kazdy ma jine cile..... 4hodiny a neco kolem 20dolaru....no ja bych byla pekne vynervovana, to by pro me nemelo cenu ten pocitac vubec zapinat.
Odpovědět
aspoň nekecá Smile
Odpovědět
ale tak zřejmě slečna nedělá taky jenom na jednom chatu .-)
Odpovědět
Dělám jen na jednom chatu a to na Livejasmin za 1,99, když jsem si tam dala za víc, tak mi tam nešel skoro nikdo . Nemyslim si, že jsem nějak oškliva,ale asi přitahuji jen ty ne moc majetne členy ... zkoučela jsem už všechny možné taktiky ,ale i když mam privat kazdých 5 minut tak si stejne moc nevydělam, protože jsou jen tak max. 3 minuty dlouhy a to je úřes dva dolary... No stejně těch 200 dolarů za tři hodiny, to bych musela byt v privatu pořad a mit tam minimalně tří membery najednou.

Poraďte mi někdo jak si vydělat více a jak být na více chatech najednou, kdyz mám jen obyčejnou usb kameru a ta mi dovoli byt online jen na jednom chatu.

Děkuji
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)