LiveJasmin
stáhni si z netu splitcam ten ti rozdělí video do kolika chatů chceš...
Odpovědět
Katuško a to se ti opravdu oplatí dělat za 20 dolarů? neříkám, že 200 dolarů bylo pokaždé, ale když jsem měla třeba 140, brala jsem to jako špatný den, takže průměrně 160-180, i víc jak přes 200 se mi podařilo. A to jsem paradoxně měla obyč kameru - Logitech, teď mám sony evi a opravdu jak píšeš, měla jsem i NĚKDY 5 membrů v pvt, málokdy jen 1, průměrně tak 2-3 a vydrželi dlouho, to potom hodně skákalo... a taky jsem byla dražžší, 2,49 a teď mě to donutilo slevnit na 1,99 aby chodili, a to jsem po těch 3 hodinách zničená jak Hirošima. Nechápu holky co vydrží 6 nebo 8 hodin denně makat...někdy se poštětsí den, že si jenom povídám, nebo tancuju, to je super:-)
Odpovědět
Ahojky všem,na Jasmině už dělám přes agenturu z domova,ale přišel mi payoneer a chtěla bych tu začít dělat sama na sebe,protože agentuře odvádím peníze za nic,vše jsem si musela zařídit sama,kromě registrace,což je prkotina,můžu mít na Jasmině 2 účty nebo mě mohou takhle zablokovat,když jeden bude na mě a druhý na agenturu,díky za odpověď.
Odpovědět
Ahoj, neviem velmi anglicky a po zaregistrovani som stale v sekcii "Talents on Free Live Cams" ale chcem byt v sekcii "Free Adult LiveSex Cams". Ako sa tam dostat alebo kde som urobil chybu? Diky za rady.
Odpovědět
Ahoj
jak je to s vyplacenim na Jasmine? Je tam minimum 300 dol, cokdyz to v jedne periode nezvladnu, ale mam tam treba 300 dolaru az po 2 mesicich? Pak to posilaji nebo to musi byt v te 1periode? To asi ne ze :-)
Odpovědět
Janet Napsal(a):Ahoj
jak je to s vyplacenim na Jasmine? Je tam minimum 300 dol, cokdyz to v jedne periode nezvladnu, ale mam tam treba 300 dolaru az po 2 mesicich? Pak to posilaji nebo to musi byt v te 1periode? To asi ne ze :-)

Ahoj já mám na jasmíně pro vyplacení minimum 100 usd,pokud těch 100 usd neudělám za periodu (což nehrozí cheche Big Grin) ale dejme tomu,že budu nemocná a neudělám 100 usd tak mi ty peníze převedou do další periody,takže pokud v 1.periodě udělám např.62 usd tak mi peníze nepošlou,ale počítá se to do další periody což znamená,že mi stačí udělat v 2.periodě jen 38 usd aby mi peníze poslali Smile prostě dohromady 100 usd Smile o minimu 300 usd nic nevím,myslím,že tam bylo na výběr 100,500,1000....
Odpovědět
Holky prosím jak je to s poplatka na LJ? zakládám si nový účet, payoneer mám již aktivovaný, kolik je poplatek za odeslání peněz z LJ? Píšou tam něco o 35 až 100 usd! To je trochu moc ne? Třbea vydělám jen 105 dolarů za periodu :-) tak mi vyplatí jen 5 dolarů? (při limitu 100 dolarů) ?
Odpovědět
A ještě se chci zeptat, když se registruju a 3 chatech a každý má jinou metoud vyplácení (ne každý má třeba payoneer) jak to udělám? to budu mít několik platebních karet? Nebo to lze propojit na 1 kratu? Chci odejít ze studia (tedy dělám doma přes studio) a nevyjde mě nakonec dráž zaplatit za všechny poplatky atd než kdybych platila provize studiu?
Odpovědět
Cinnamon Napsal(a):Holky prosím jak je to s poplatka na LJ? zakládám si nový účet, payoneer mám již aktivovaný, kolik je poplatek za odeslání peněz z LJ? Píšou tam něco o 35 až 100 usd! To je trochu moc ne? Třbea vydělám jen 105 dolarů za periodu :-) tak mi vyplatí jen 5 dolarů? (při limitu 100 dolarů) ?

ahojky,pokud si z jasmíny necháš vyplácet peníze na payoneer tak neplatíš žádný poplatek,ty poplatky tak vysoké jsou kdyby jsis peníze nechala poslat na nějaký devizový účet v ČR a to se opravdu nevyplatí Big Grin takže za mně jedině payoneer pokud tam možnost na chatu je....takže pokud si na jasmíně vyděláš jak píšeš např.105 usd tak ti na payoneer přijde 105 usd Smile
Odpovědět
Lady goodiva: no ja si to prave nechavam posilat na bezny devizovy ucet, kde je minimum 300 usd....jinak poplatky nejsou tak vysoke, v české spořce je to například 1% z částky - min 100 max 950 :-)
Odpovědět
aha no to je možné,že u účtu je nejnižší částka 300 usd Smile a každá banka to má určitě jinak s těmi poplatky Smile já taky platím poplatek za výběr z bankomatu z karty payoneer,jsou to necelé 3 usd
Odpovědět
ahoj, mám dotaz ohledně tohoto serveru - dá se na něm v dnešní době reálně vydělat nějaké větší peníze? Je tam tolik modelů že mi to přijde nemožné Big Grin Big Grin
Odpovědět
OldShatterhand Napsal(a):Ahoj couro,
všichni tam vydělají, jenom ty ne Big Grin
Odpovědět
OldShatterhand Napsal(a):Ahoj couro,
všichni tam vydělají, jenom ty ne Big Grin

opakovaný vtip už není vtipem,to ti nikdo neřekl? nemáš nic lepšího na práci než se vesrat všude kde se na něco ptám? opravdu tě lituju...božatko
Odpovědět
Zde se mi funclub neosvěčil,chat dobrý je to ted můj nejsilnější,zvedla jsem cenu,ale ten fetish livejasmin oničem,hrůza děs,na livejasminu mám kolem 1000 guestu,na fetishu tak trapných par desítek,a platících ani nemluvím,a hlavně když jsem byla zde na normálním livejaminu,a fetish lv součastně s jinýma chatam tak jsem měla ty problémy který jsem nedávno psala ,klienti viděli uplně něco jiného co dělám,já jsem byla dávno vyslečená a oni pořád psali at se vysleču,ejsem žádnej technikSmileale troufla bych si říct že mi dva livejasminy strašně žrali internetové připojení,co nedělám na fet. tak žádnej problém,vše šlape jak má,
Odpovědět
Já na něm dělala asi měsíc. Když jsem byla v promu, tak se mi za hodinu a půl zvedla cena... A pak už to bylo slabší Smile Není špatný, vydělat se na něm samozřejmě dá, ale já na něj přestala mít čas, protože mi lidi skákali spíše na priváty z jiných sítí. Tady hodně chtěli, abych je lákala a sváděla na pvt Big Grin Tomu jsem se vždycky jen zasmála, proč bych je měla lákat, když mi jinde za 5 minut skočí member do pvt sám Big Grin Je to prostě tím, že je tady kopa holek a ti lidi to ví, a někdy toho využívaj. Falešné tipy mi nejvíc chodili na tomto serveru.
Odpovědět
Ahoj.Nedávno sem se zaregistrovala na Jasmínu z domova.Chtěla sem se zeptat jak je to s vyplácením? Zda nejsou problémy atd. Maj mě to posílat na účet do banky dík.
Odpovědět
Ahoj mně chodí výplaty bez problémů tak jak mají,ale na Payoneer,do banky bych to nechtěla,určitě ne do české,těch 40 usd nebo kolik berou za převod se mi zdá dost...
Odpovědět
Zdravím po dlouhé době,

nevíte jak je to s blokací na Slovensko na LJ? Vím že celá ČR je blokovaná jen pro guesty a pro membry jen region, což znamená, že třeba známý z města 100 km vzdálenéhho mě může vidět?A Slovensko je tím pádem blokované jak? jen guesti nebo i membři?
Odpovědět
Jinak holky jak Vám to jde přes letní prázdniny na LJ? Se mnou je to jak na houpačce v těchto měsících - někdy vydělám balík, pvt je jak šílených a jindy je to slabota, že to raději vypnu, protože nemám nervy na ty žebrácké kecy na free. Jiné měsíce se mi zdají stabilnější, že mám výdělek v podstatě stejný . Možná je to obdobím dovolených, ale na lidi v roomu si nemůžu stěžovat, nicméně méně pvt pozoruju.
Odpovědět
Ahoj potřebuju poradit, ohledně livejasmin nevím jestli je lepší freechat nebo members area??Kde se dá víc vydělat?Za hodinu na freechatu mám jen 0.6 dolarů, není to nějak málo??Jsem nová takže zatím tarif jen 0.99 za minutu( až po čase si ho budu moct zvýšit), co je zatím nejlepš udělatí pro takový výdělky jako máte vy? Sad Kterej chat je váhodnější? Dík moc
Odpovědět
ahoj ahoj, jdu se zeptat těch co dělají na livejasmin - už Vám přišla výplata?? Ta co má chodit do 25?? mě se poprvé stalo,že ji ještě nemám - vždy ji mívám tak o 3 dny dřív...
Odpovědět
ano přišla už 21.10.
Odpovědět
mě taky,písni hned supportovi a zeptej se...
Odpovědět
psTongueOZOR na membra jménem romking před měsícem mi kvůli němu vzali okolo 100usd,nebyl tam semnou na ráz ale chodil pár dní vkuse hajzlík,supprot mi vysvětlil pouze to že ho blokli at jsu klidná,že už nepřijde že měl falešnej učet,a byl v pvt zase když jsem tam byla sjiným klientem jen čuměl nemluvil,tak jsem to kvůli jinýmu nevypla odešel a dneska mám znovu mínus 10usd,tak bacha
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)