LiveJasmin
Děkuji za inspiraci.

Založil jsem speciální téma, kam každá dívka může zapsat podvodného klienta ať dělá na jakémkoliv serveru.

ChargeBacks


PS: nadále zde pokračujte v konverzaci o LiveJasmínu Smile
Odpovědět
na support jsem psala včera i dnes a psali mi ,že je to odeslané,at se zeptám na bance a na bance tvrdí,že tam žádný problém nemám ,že prostě nic nepřišlo...
Odpovědět
napiš jim znovu třeba pořád dokola než to vyřešíte
Odpovědět
claudinka3 Napsal(a):psTongueOZOR na membra jménem romking před měsícem mi kvůli němu vzali okolo 100usd,nebyl tam semnou na ráz ale chodil pár dní vkuse hajzlík,supprot mi vysvětlil pouze to že ho blokli at jsu klidná,že už nepřijde že měl falešnej učet,a byl v pvt zase když jsem tam byla sjiným klientem jen čuměl nemluvil,tak jsem to kvůli jinýmu nevypla odešel a dneska mám znovu mínus 10usd,tak bacha

počkej to nechápu....oni ho blokli a on přišel znova??? nebo přišel znovu ještě než ho blokli? já teda měla chargeback nejvíc asi tak 3 usd.....zatím

jinak nechápu proč to víc nezabezpečí.....jak to dělají ty membři,to někomu ukradnou kreditku a platí z ní pvt?to ten okradenej ztrátu nenahlásí?člověk aby se nakonec bál,že mu všechno strhnou Sad
Odpovědět
Crystalka Napsal(a):na support jsem psala včera i dnes a psali mi ,že je to odeslané,at se zeptám na bance a na bance tvrdí,že tam žádný problém nemám ,že prostě nic nepřišlo...

já myslím,že ti to dorazí ty peníze,livejasmin by si nedovolil nezaplatit,pokud je to na účet v normální bance mohlo se to pozdržet,počkala bych tak do pátku
Odpovědět
jj oni mi psali že ho blokly at jsem klidná že nepřijde znovu,no a on přišel znovu,když mi odečetli tu větší částku tak jsem psala že je to pro mě teda dost peněz a že nechápu jak mi to mohou odečíst,a on jen napsal že jim prachy odečetli taky a že je to online business že stím musí každá modelka počítat..tedka pár dní naštěstí klid
Odpovědět
Livejasmin plus Lj,mě začíná pěkně deptat,za ty roku tenhle server šlapal bez chybičky,včera jsem asi 6hodin se supportem s L řešila že chci pouze pracovat na livejasminu ,jenže to prý není možné.Nechápu co se mi to děje,normálně se naloguji ,pár minut je vše ok,vše super,pak zničeho nic pouze v livejasminu vidím v okénku jak se mi seká obraz,a když chci psát tak na písmenko musím kliknout tak dvacetkrát protože je to šíleně pomalé,takže to musím uplně vypnout a nalogovat znovu,na všech ostatních sítích vše šlape tak jak má,nikde jinde se nesekám...Zas chtěl vědět pořát otázky dokola,jakej mám rychlej internet,typ počítače,zda nejedu přes nějaken ant.atd atd.pak mi radil jakýsi rady psal kam mám klikat a problém teda vyřešen,ale nastal uplně jinej,ted už tedy na všech chatech když se hýbu tak tak jednou za minutu sekání videa jak kdybych měla nějakej tik,ruka skáče obličej atd,takže nevím jak to vyřešit,kdyby někdo věděl prosím písněte,jinak budu muset celý pc přeinstalovat a to mě asi trefí šlak,toto je pro mě vždycky to nejhorší,když vše šlape tak jak má a mě jede krásně třeba 7 chatů v kuse pěkně to naskakuje tak si toho ani nevážím
Odpovědět
CrystalkoSmile co ty peníze dorazily nakonec?
Odpovědět
jsem pěkně nasr.... holky Sad ty membři jsou takový hajzlové Sad dělala jsem zadarmo 50 minut v pvt Sad 42 usd chargeback,fakt výborný Sad
Odpovědět
máme to teda novinky na LiveJasminu Smile

podle výdělku se zvednou procenta Smile no těch 30% než uděláme 100 usd si mohli odpustit a z member chatu jen 25% Sad pak následuje 35% 40% 45% 50% 60% což vůbec není špatný,ale kdo udělá za peridou nad 2500 usd aby pak z každého dalšího pvt měl 60%??? já teda ne Big Grin

tabulka je následující :

1) pod 100 usd 30% z každého výdělku
2) 100-300 usd 35% z každého výdělku
3) 300-650 usd 40% z každého výdělku
4) 650-1500 usd 45% z každého výdělku
5) 1500-2500 usd 50% z každého výdělku
6) 2500 a víc usd 60% z každého výdělku

do tabulky se nezapočítává výdělek doporučení modela,fan club,zprávy,team 69 a videa

to tedy znamená,že jakmile uděláme 100 usd máme až do 300 usd 35% jak jsme zvyklé,no jsem zvědavá jak toto dopadne....rozhodně je rozdíl 30% a 60%

např. pvt cena 2.99 délka pvt 10 minut a 30% je 8,97 usd
nad 2500 usd už to bude 60% tudíž ze stejného pvt bude výdělek 17,94 usd

já osobně si myslím,že je to spravedlivé aby modelky které vydělávají hodně měli více procent Smile na LiveJasminu nemají mimo týmu 69 žádné ceny pro TOP modelky tak alespoň toto,že vymysleli Smile

co vy na to holky?
Odpovědět
Jee tak mě se to dost líbí,uvidíme,okolo 1500 mám,tak se budu více snažit a třeba těch 50procent bude,dobrý
Odpovědět
Tak už mám 100 dobrá motivaceSmile
Odpovědět
Celkem s tím souhlasím, myslím že reagují na to, že spousta dobrých modelek odešla ke konkurenci. Aby taky ne, když jim vydělávají 300 tis a mají provizi jen 35%. Žádná odměna pro top výdělky není. 100 usd a 30% se dá přežít.
Team 69 je naprostá kravina, nevětší cena je tam 100 usd a to většinou mají nové modelky. LJ by se mě l zlepšit v mnoha věcech. Prostě 35% bylo málo.
Odpovědět
ahoj , tak výplata stále nikde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už jsem pěkně nasraná!!! Hlavně že vymysleli novou motivaci :///
Odpovědět
tak to je super claudinko já se na 1500 asi nevyšplhám Sad i když už jsem to asi mohla dávno vydělávat nebýt starého zlobivého pc a toho,že mi zrušili první profil Sad takže odznova se škrábat nahoru nic moc teda,ale já se nevzdám Big Grin

Crystalko tak to je hodně divný,že ti nedorazila výplata,však za týden už má dorazit další.....
Odpovědět
ahoj, tak výplata díky bohu přišla.. ještě že tak...

Holky mám dotaz ohledně těch procent - např těch 50 procent z pvt se bude počítat až z každého pvt po 1500?? nebo jak..díkec
Odpovědět
tak to je dobře že výplata přišla Smile

jj přesně jak říkáš....50% z každého pvt budeš mít jakmile dosáhneš částky 1500 usd,po té každý další pvt bude fifty fifty Big Grin

jinak dneska jsem se dostala online tak na 10 minut možná,oba softwary padaly a já strávila půlku noci na chatu se supportem,navíc ten star HD nejel vůbec,normálně mě to nalogovalo,že jsem online a koukám nikde nikdo ani guesti,bylo mi to divný páč tam lezou hned jak se naloguju,kouknu na sebe a ukazovalo to na stránce,že jsem offline.....no moje nervy.....celou noc to nešlo,prý usilovně pracují na vyřešení problému........stihla jsem si vydělat 30 centů za surprise, to je na guienessovu knihu rekordů takovej super výdělek Big Grin Big Grin Big Grin
Odpovědět
Taky jsem včera měla nervy, padalo to , ale já se nevzdávala, procenta mě nutí hrabat co nejvíc:-D několikrát mě to vykoplo, ale pak dobrý naštěstí.
Odpovědět
díky za objasnění Smile

mě se včera nešlo přihlásit, ale po hodinovém jednání se supportem se zadařilo a ještě jsem si stihla i vydělat. Smile Každopádně malá mi vstala extra brzo a ted si chrní,jenže mě se jak na svinu nechce že bych se dospala...aaaaach jo Big Grin
Odpovědět
Ahoj, jak si prosím vás mám na jasminu nastavit němčinu? V nastavení jazyků mi nejde angličtinu zrušit a na chatu jsou dokonce tak hodní, že mi francouzštinu a němčinu chtějí překládat automaticky do angličtiny. Já to chci ale v němčině. Sad Díky
Odpovědět
angličtina vyškrnout bohužel nejde,americkou vlaječku tam mají všichni a nejde to zrušit,překladač bohužel překládá pouze do angličtiny,už jsem to též zkoumala jestli tam třeba nejde čeština Big Grin nešla...
Odpovědět
Holky to já jasmínu vzdala,nešlo mi to tam prostě.Tak se teď věnuju lepším chatům a tam mi to docela jde.
Odpovědět
jj každému vyhovuje jiný chat Smile mně to na jamíně naštěstí jde čím dál líp hlavně v mature tam není taková konkurence Big Grin
Odpovědět
Ahoj holky už jsem delší domu registrovana na livejasmin, chci se zeptat zda je možné být naha na četu, pořádně jsem si nezjištovala. Pracuji na streamate.com, tam musíš čekat na pvt, tak si myslím že asi u livejasminu je to stejné, děkuji. Brenda.
Odpovědět
brenda Napsal(a):Ahoj holky už jsem delší domu registrovana na livejasmin, chci se zeptat zda je možné být naha na četu, pořádně jsem si nezjištovala. Pracuji na streamate.com, tam musíš čekat na pvt, tak si myslím že asi u livejasminu je to stejné, děkuji. Brenda.

a jak ti to jde?
ja jsem na nem pracovala asi pred rokem a docela nic moc, bylo tam hodne guestu a member spis vyjimecne. Taky pracuju na streamatu a tam si docela vydelam..
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
2 host(ů)