LiveJasmin
#51
holky chtela sem se vas zeptat jake mate ceny na jasminu zdalito neni tajne ja mam 2.99 a nevim zdali to neni moc nicol
Odpovědět
#52
Holky jak je to s pvt, když si vás veme jeden a přijde i druhý, musím to odsouhlasit nějak, nebo tam přijde a vidí to automaticky? Díky
Odpovědět
#53
Holky tak ten Jasmín mě překvapil! Sice mě vyděsila provize 35% na free, ale denně si vydělám kolem 60 dolarů pro sebe a to pracuju max 4 hoďky .
Odpovědět
#54
Ahoj, chci se zeptat, jestli na jasmine jde snížit sazba, stoupla mi automaticky na 1.99 t je nejnizsí mozna? A postupne se to pry zvysuje, ale jde si to nechat max na 1.99?
Odpovědět
#55
jj nejnižší možná. Ale chodí i za víc. Jen se musíš strašně moc snažit, je tam snad největší konkurence ze všech chatů na světě.
Odpovědět
#56
Cicmunda Napsal(a):jj nejnižší možná. Ale chodí i za víc. Jen se musíš strašně moc snažit, je tam snad největší konkurence ze všech chatů na světě.

ale nejnižší sazba za pvt ze všech amerických frý četů
Odpovědět
#57
PrimerakNatazenyPresHlavu Napsal(a):
Cicmunda Napsal(a):jj nejnižší možná. Ale chodí i za víc. Jen se musíš strašně moc snažit, je tam snad největší konkurence ze všech chatů na světě.

ale nejnižší sazba za pvt ze všech amerických frý četů

Jo to jo, čím větší návštěvnost, tak mají menší sazby. Asi platí víc za reklamy nebo jsou prostě nenažraní :-)
Odpovědět
#58
Ten livejasmi, ale nefunguje jako 777 nebo strip, že?Jako, že si to nastavim tak, aby hned platili?Jestli ne, tak nemá cenu abych ho tedy měla.
Odpovědět
#59
siklar Napsal(a):Ten livejasmi, ale nefunguje jako 777 nebo strip, že?Jako, že si to nastavim tak, aby hned platili?Jestli ne, tak nemá cenu abych ho tedy měla.
Můžeš si to dát na member chat, ale tam ti budou skákat pouze když budeš mít nejnižší cenu a uplně super sexy profi fotky!
Jinak ani náhodou. Na free se dá vydělat slušně, ale nesmíš si brát ty kecy těch membrů. Některý holky to moc řeší a prožívaj každou kravinu, co jim member napíše.
Odpovědět
#60
Ahoj holky, tak já mám 2,99 za minutu už od začátku a lidi chodí.Teď už většinu dnů mám kolem 100 dolarů, takže se tam vydělat skutečně dá. Sice sem tam škemrají o snížení, ale nereaguju na to. Poslední dobou frčí jeden privát za druhým, nicméně je to velmi namáhavé, takže dávám tak 3 - 4hoďky maximálně. Nejvíc mě štvou ty krátké pvt - třeba minuta a míň, to je příšerné. Prosím vás, nevíte co je to Charge Back ? Mám odečtěno už podruhé, nechápu co to má znamenat. Psala jsem na support, ale nepochopila jsem, co se mi snažili říci. Díky. Jo a jinakty blokace do ČR platí jen pro guesty, ne pro membry. Mám z toho docela vítr ...
Odpovědět
#61
Tak jsem ten jasmin nakonec taky dneska prudla.Takže to střídám.jednom mám jen zaplej jasmín, pak zas jen německé chaty.Taky jsem byla mile překvapena.Jinak jsem zkoušela mít vše zaplé, jenže ten jasmín jak se přepíná aby mi tam nikdo nešel?Jestli mi rozumíte?Já to pořád dělala exitem, tak nevim nevim.A taky mám problém s anglinou, takže píšu zatim německy.
Odpovědět
#62
Cinnamon -> ChargeBack=vrácení peněz - buďto z důvodu nespokojenosti klienta s Tvojí show( málokdy ) a nebo z důvodu toho, že klient zneužil cizí kartu - to se teď bohužel objevuje velmi často a nemůžou s tím nic udělat..
siklar - Když dáš "Go to Members Area" tak Ti můžou membři psát, nebo vstoupit do privátu, ale do té doby nikdo nevidí tvůj obraz z kameryWink
Odpovědět
#63
takže mě vidí jen když půjdou do privátu ju?Ted jsem to udělala, ale mám tam pořád 13 guests, takže jestli tomu dobře rozumim ty mě nevidí ju?
Odpovědět
#64
ju ju ju
Odpovědět
#65
Já nse raději už ptám 10 krát.Na 777 jsem byla jako pohlaví muž a na tom jasmíně jsem na minutu dělala akci zdarma.Ale ted by mě zajímalo kdo má MDH a privat-akt.Jde mi o to, že MDH mi už šlape, ale nevim jak se dostat na privat akt abych tam i byla online.Je to nějak propojený a já v tomhle jsem opravdu amatér zkrz registrace atd.Ale jsem ráda, že jednu sama na sebe...konečne.
Odpovědět
#66
Ahoj, chtel jsem se zeptat, jak je to se skupinami, resp. kdyz ma nekdo pod sebou vic holek? To jim potom poskytuje pc, kamery a prostory a ony za to jsou u neho ve skupine Livejasmin a plati mu nejaka procenta? Ato je tak, ze ma kazda holka svuj pc a jen jsou registrovane v te dane skupine? Jde mi jen o to, proc jsou nejake takove Master skupiny, kdyz se holka muze normalne sama registrovat a jet jen na sebe. Diky predem za odpovedi.
Odpovědět
#67
Přesně tak, support mi psal něco o kartách, nepsali nic o nespokojenosti...jak říkáš, odcizené karty, copak já za to můžu?? Proč to strhávají modelkám? Jak to jako mají poznat?Ale nebylo to nic moc, takže snad se to nestane už.
Odpovědět
#68
Jinak všem ještě chci poděkovat za rady.Tak už to snad mám všechno, ale nechápu ten jasmin.první den 40 dolarů a ted nic.Tak už tam moc ani chodit už nechci.
Odpovědět
#69
no já první den měla 65, protože jsi ze začátku levnější, jakmile ti to stoupne na 1.99 tak nic moc uz :-(
Odpovědět
#70
Margarito a ty jedeš sama na sebe?A můžu vědět na kolich chatů?
Odpovědět
#71
nene dělam zatím ve studiu, časem chci pracovat z domu, ale přes studio...zatím dělám na 7 chatech, ale studio mi nabízí nejméně 10 :-) dobře jednou německé nudechaty, ale musím se lépe naučit německy!!!

můžem si psát nějaké nové poznatky a zážitky :-) pegginkasauerova@seznam.cz
Odpovědět
#72
jsem ti poslala e-mail
Odpovědět
#73
Holky jsem tu s dalším dotazem. Všimla jsem si na LJ že některé holky tam mají i dva účty, to jde si tam založit dva účty? Normálně vysílají, každý účet mají pod jiným jménem, tzn. že mají i vyšší příjmy asi, že? Víte o tom něco?
A ještě se chci zeptat, ty obrázky "Mebers only" na profilu jsou taky placené? A placené video máte taky? Skutečně je membři sledují když jste offline? Mně to přijde dost vysoká cena na video, přemýšlela jsem, že si nějaké nahraju, ale jestli to má vůbec smysl.
Díky
Odpovědět
#74
NA jasmině si můžete nahrát video pouze když jste online 100 hodin za měsíc,teprve pak můžete mít na stránce video,chtěla jsem to nahrát v páru s mojim chlapem,ale vysílá semnou strašně málo takže to nejde,a když jsem si nahrála videa jako girl alone tak vůbec nic,já si myslím že když chce chlap chatovat a bavit se s holkou na chatu tak si ty prachy nechá když je holka zase online,zde dělám za 3,99
Odpovědět
#75
Tak s tím zamrzáním musím souhlasi. několikrát se mi stalo, že jsem měla pvt a nebyl zaplacený ani cent! Pochopila bych, že to zamrzne (už si dávám bacha, jakmile neodepisuje, končím pvt), ale dvakrát se mi stalo, že jsem měla privát, jeden dlouhý asi 50 min, normálně mně member psal, celých 50 min a pak se podívám do statistik a ani jediný cent započítaný!!
Psala jsem okamžitě na support, co to má znamenat, jejich oblíbená věta zněla, že to prověří, že to není možné, že se jim to u nikoho nestalo!! Přesně jak píše Druid, udělali ze mě idiota, který tam tomu stejně nerozumí. Tak chtěli jméno membra, naštěstí jsem si ho zapamatovala, ale oni mi řekli, že jsem s NIKÝM TAKOVÝM privát neměla!!!! Jasné že nic neviděli, když to nebylo ve statsitikách!
Prej mi pošlou mail, že to budou prověřovat. Dodneška čekám, je to asi měsíc a nic neposlali. Tak jsem psala technikovi ze studia, kde jsem a tomu nakonec řekli, že šlo o technickou chybu, kterou nelze řešit :-D :-D Podruhé se mi to stalo asi za týden, bylo to 10 min, opět jsme psala na support a opět mi řekli že to není možné :-D
takže si dávám bacha. pokud member nepíše déle jak 5 min, končím pvt.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)