LiveJasmin
#26
ahojky holky...
tak to tady procitam a myslela jsem ze ten jasmin je na nic...
ted docela koukam...
chtela jsem ze zeptat, jestli nevite o nejakem dobre placenem, ale ne free chat..
mluvim jen nemecky, par chatu mam. a docela to jde, jdou nemecke
Odpovědět
#27
já dělám na německých nude,ale jsou placené teda míň než jasmin,ale mám jich celkem 7,pokud by si i tak chtěla ,jsem na ICQ 333438846
Monali Napsal(a):ahojky holky...
tak to tady procitam a myslela jsem ze ten jasmin je na nic...
ted docela koukam...
chtela jsem ze zeptat, jestli nevite o nejakem dobre placenem, ale ne free chat..
mluvim jen nemecky, par chatu mam. a docela to jde, jdou nemecke
Odpovědět
#28
ahoj Viviane a jake máš chaty?Mám velký zájem ale jen o německé.At nemám dvakrát ty stejné :-) mocinky děkuji a pěkný dník.Když tak můj email je arwenkaa@centrum.cz
Odpovědět
#29
ahoj Viviane,moc diky,tak to mame to same, tak to je skoda,dost to upada posledni rok asi budu muset zacit makat na amerikach ale napred si zaplatim par lekci anglictiny.Jak to tady ctu tak je jasny ze bez angliny si nevydelam nic.
Odpovědět
#30
nemáš zač,kdyby si chtěla ten jasmin z 80-ti % tak písni
Elisa Napsal(a):ahoj Viviane,moc diky,tak to mame to same, tak to je skoda,dost to upada posledni rok asi budu muset zacit makat na amerikach ale napred si zaplatim par lekci anglictiny.Jak to tady ctu tak je jasny ze bez angliny si nevydelam nic.
Odpovědět
#31
já jsem si předevčírem na jasminu zadala že umím i NJ a včera mi tam už němci začali chodit,jsem střídavě na free a nude,ale mám tam převážně AJ,tak nevím jestli pokud si zadáš že umíš jen NJ tak ti tam budou chodit výhradně němci,tohle jsem nějak nezkoumala,ale určitě někdo ze zkušených bude vědět jak to je
Elisa Napsal(a):ahoj Viviane,moc diky,tak to mame to same, tak to je skoda,dost to upada posledni rok asi budu muset zacit makat na amerikach ale napred si zaplatim par lekci anglictiny.Jak to tady ctu tak je jasny ze bez angliny si nevydelam nic.
Odpovědět
#32
Viv díky za radu zkusila jsem na jasminu to nude a měla jsi pravdu,díky,díky Smilejá jsem si právě myslela že když se přepnu do toho nude že mě furt vidí když tam byli..tak pa
Odpovědět
#33
čau ,nevidí tě,nemáš zač,jen si to nepopleť až se budeš přepínat Big Grin já si to radši 20x zkouknu abych náhodou nebyla na free a dělala show Big Grin
claudinka3 Napsal(a):Viv díky za radu zkusila jsem na jasminu to nude a měla jsi pravdu,díky,díky Smilejá jsem si právě myslela že když se přepnu do toho nude že mě furt vidí když tam byli..tak pa
Odpovědět
#34
Mám takovou otázečku. Vyplací jasmin tak jako to tam má napsané, tzn dvakrát do měsíce. Nebo měly ste holky s vyplácením peněz na tomto servru nějaké potíže. ???? Děkuji za odpověď. Přeji hezký večer.
Odpovědět
#35
ahoj ja pracuji sama na sebe u jasminu cca.3 roky a nikdy se nestelo ze by mi neprisla vyplata chodi mi to na epasporte .a vse bez problemu .zatim ahoj nicol.
Odpovědět
#36
Elizabeth Napsal(a):Mám takovou otázečku. Vyplací jasmin tak jako to tam má napsané, tzn dvakrát do měsíce. Nebo měly ste holky s vyplácením peněz na tomto servru nějaké potíže. ???? Děkuji za odpověď. Přeji hezký večer.
Já i kamarádky jsme měly problém,že jsme si nechaly napřed šeky,které nepřišly.Pak karty,které se také ztratily a když jsem zhruba po 2 a půl měsicích dostala kartu do ruky,tak jsem zjistila,že prvních 5 plateb na šek a ztracenou kartu berou jako proplacené a odmitly mi to proplatit.Do dneška mám u nich přes 50tisíc czk a kámarádky taky nějaké desetitisíce.Bylo to před 4 lety a všem nám to přišlo jako záměr jasminy ušetřit.A to jsme s nimi strávily opravdu x hodin,s jejich supportem a na mejlech.Upozorňuji,že umím perfektně anglicky a dorozumněli jsme se s nimi skvěle.Jen nás prostě okradli.Takže já tam nedělám,jen občas to zapnu přes studio,když se nudim
Odpovědět
#37
neviete ako je to s shemales/transvestitami na tomto chate. da sa tam dobre zarobit ako u obycajnych zien?
Odpovědět
#38
Přesně tak jak píše tygřice,mě na livejasminu support před pár měsícema blokl upně učet,kvůli tomu že jsem se vydávala za mladší než je 18 let,hrála jsem pro klienta jen takovou hru,čuměl na to zrovna support tak mi dal ban napořád,zkoušela jsem si potom psát se suportem že to byla jen hra at mi učet znovu aktivují ale prý to nejde,v pravidlech je to opravdu napsaný že zato je ban napořá uplný zrušení učtu,pak tam mají 5usd za nahotu ve free,to mi taky kdysi ztrhl,to jsem byla opravdu 2 sekundy nahá,tak potom nechámpu jak tady holky píšou že ostatním to prochází když jsou ve free nahé..A stím že server padá to je taky pravda,taky se mi to stalo že jsem si myslela že mám dlouhý pvt nešlo mi psát,ani klient nic nepsal,pak jsem se podívala do výdělku a pvt bylo asi minutu,tak když nemohu psat tak vím že se to bloklo,učet sem si zde mohla založit nový ale ne všichni klienti si mě tu znovu našly protože jsem musela změnit uplně jméno,a pravda zde je hodně velká konkurence..občas si ho jako doplnkový taky hodím k chatům..
Odpovědět
#39
Není mi moc jasné nastavení procent, v Memberu 30% a ve Free 35%. Pak jsem ještě viděla nějaké hlášení ve Free, že mi někdo poslal "surprise 5 dolarů". Nevíte někdo, co to je? Díky moc
Odpovědět
#40
Ahoj, pracuji jenom na jasminu a nemůžu si stěžovat. Víc chatů bych asi nestíhala Big Grin. Ve free jsem vždycky jen pár minutek a někdo mě bere na privát, třeba dva tři lidi... Je pravda, že nemám nastavený vysoký tarif, je tam velká konkurence, ale vydělat se tam dá hooodně dobře i s nižším tarifem.
Odpovědět
#41
Já jsem tam začala teď a spíš se zatím tak nějak rozkoukávám, ale protože nedělám moc v noci, tak přes den tam moc lidí nemám, uvidíme :-)
Odpovědět
#42
Taky jsem tam jenom přes den. Vždycky jen pár hodin, protože jsem vždycky hodně vysílená. Je fakt, že klienti jsou většinou spokojení a vrací se mi. Snažím se jim splnit většinu jejich přání, komunikovat, usmívat se, občas prohodit nějaký vtípek nebo zajímavost, aby to bylo osobnější. Občas jsou chlapíci rádi, když je požádám, aby si taky zapli kameru. Ne, že by mě to nějak bralo, ale jim se líbí, že se o ně zajímám. Mám jen dva menší vibrátory, protože když jsem jich měla víc a větší, tak s nimi vymýšleli psí kusy. Ani s oblíkáním to nijak nehrotím, snažím se být vždycky jinak upravená, oblečená, načesaná, nalíčená, ale že bych měla stovky oblečků, tak to ani náhodou Smile
Odpovědět
#43
lolkiss Napsal(a):Taky jsem tam jenom přes den. Vždycky jen pár hodin, protože jsem vždycky hodně vysílená. Je fakt, že klienti jsou většinou spokojení a vrací se mi. Snažím se jim splnit většinu jejich přání, komunikovat, usmívat se, občas prohodit nějaký vtípek nebo zajímavost, aby to bylo osobnější. Občas jsou chlapíci rádi, když je požádám, aby si taky zapli kameru. Ne, že by mě to nějak bralo, ale jim se líbí, že se o ně zajímám. Mám jen dva menší vibrátory, protože když jsem jich měla víc a větší, tak s nimi vymýšleli psí kusy. Ani s oblíkáním to nijak nehrotím, snažím se být vždycky jinak upravená, oblečená, načesaná, nalíčená, ale že bych měla stovky oblečků, tak to ani náhodou Smile

Tak to máš asi kouzlo osobnosti :-). Sama jsem zvědavá, jak to tam pojede..Já mám jinak německé chaty.
Odpovědět
#44
Sama jsem překvapená, protože jsem dřív dělala i jinde a takhle pěkně to nikde nešlo, tak doufám, že to vydrží Smile Jinak přeji hodně štěstí Smile
Odpovědět
#45
ahoj a prosim ty jsi psala ze jede za nzkou cenu to jedes za 1.99 nebo i vice tam jsou holky ktere jedeou za 3.99 i vice tak prave premyslim zda si ty holky neco vydelaj pekny den nicol.
Odpovědět
#46
lolkiss mohu se zeptat kolik si za hodinu vyděláš?
Já jedu jen němce.I když si myslim že sem atraktivní a mluvim celkem dobře tak mám tak 450-600 za hodinku.Nejhorší na tom je že vysílam vždy hodinku a už sem unavená :-(.sem začátečník.myslim si že jim dávám víc než bych měla a ukazuju se za pár kaček,ale snad to zlepším.
Livejasmin mám v plánu taky rozject .Potřebuji asi ŽL že?Neumim ale anglicky,jen německy.myslíte že i tak tam mám šanci?Díky

Jinak já mám strašně oblečku.Kdybych se převlíkala každých 5 minut tak vše obleču tak za 12 hodin:-( a je to uplně k ničemu.Většinou stejně chtěj abych si svlékla vše takže opravdu stačí pár kousku a 3 hračky.Já se nechala strhnout a jen za věci a pomucky sem dala 50000.Sice už se mi to vrátilo ale leží mi to tady.
Odpovědět
#47
Teda 50. tisic joooooo 8-) to ziram a to jsi nakupovala co prosimtě nebo to mysliš i s kamerou . . . ? No jinak ja jasminu taky zkoušela ale mě se pak sekaly němci takže jsem se na to vyprdla mě bavi a jedou němci. No pokud máš aspoň základni anglické fráze tak mužeš pěkně makat na jasmině a žl neni potřeba žl potřebuješ jen u LIVESTRIPU.
Odpovědět
#48
Ano počítám do toho i kamerku a pc:-).Hadru mám ale opravdu strašně.Četla sem zde jak je duležité mít spoustu oblečku tak sem si nakoupila spoustu kompletu+ 6 kostýmu,kloboučky.Pak mám ruzné vakupumpy atd:-)to sem ani nepoužila
Odpovědět
#49
a ještě vysílám na visit a tam taky potřebuji žl.
Odpovědět
#50
ahojky chci se zeptat jsou tam 4 metody vyplácení - jaká je nejlepší zvolit?díky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)