Ifriends
#1
Nikde sem nevidela ani zminku o tomhle chatu..ja osobne tam pracuju uz 5 let a maximalni spokojenost..tak jak tady vetsina holek pise ze pracuje na vice chatech najednou, tak to si nedokazu predstavit, mne jeden chat bohate staci a nepripadalo by me to fair vuci zakaznikum chatovat na vice chatech najednou. Ifriends davaji 50% a cenu si stanovi holka, nejmin je 1.99$ a maximum je 5.99$ za minutu. Funguji tam jak free to pvt tak klasicky live pay chat, kde zakaznik plati hned jak vstoupi do videa.. kazda holka ma fanclub, plati se za fanclub membership, a taky se da vydelavat na replays..je tam vazne hodne moznosti jak svuj vydelek zvysit.. penize chodi kazdy tyden, nikdy nebyl problem..ja muzu Ifriends jen doporucit :-)
Odpovědět
#2
Zní moc pěkně, to děláš z domova?
Odpovědět
#3
Ano, pracuju z domova.registrace byla jednoducha a bez problemu..
Odpovědět
#4
Můžu poprosit o přesnou url adresu?? Díky...
Odpovědět
#5
niesom si isty, ale asi myslela ifriends.net popripade ifriendsv2.net
Odpovědět
#6
zajímalo by mne, který z chatů měla opravdu na mysli..Smile
Odpovědět
#7
Ahojky. Mohl by mi někdo poradit jak se na tento program mám registrovat?? Janiecka21@seznam.cz
Odpovědět
#8
Ifriendsv2 je pouze nova verze ifriends, takze holky co delaji na ifriends se objevuji i na ifriendsv2, myslim ze casem tu starou stranku ifriends odstavi a uz bude fungovat pouze ifriends v2, kde je spousta vylepseni a novych nastroju pro lepsi uzivani chatu.
a tady je link na tu registraci http://www.ifriendsv2.net/ifpage.dll?t=s...ntro&pClub=
Odpovědět
#9
Ahoj holky, jak jste se regitrovaly na tenhle chat? Nějak nechápu tu jejich metodu placení...
Odpovědět
#10
ahoj ženy,tak já registraci tady na tom chatu asi nedokončím,protože nevedu ani tiskárnu ani fax....nechápu když některým chatům stačím ofocená občanka a fotka s občankou u hlavy, tak proč jiné chaty vyžadují odesílání dopisů a faxů kamsi ??? No každopádně jsou to jejich pravidla,ale na mě dost složitá registrace...
Odpovědět
#11
Pandora Charms

Jordan 1

YEEZY SUPPLY

Adidas UK

Pandora Charms

Pandora Jewelry

Nike Outlet

Adidas Shoes

Nike Shoes

Nike Outlet

Pandora Jewelry

Pandora Outlet

Jordan Shoes

Air Jordan 4

Pandora Charms

Pandora Jewelry

Pandora Rings

Pandora Bracelets

Adidas Yeezy

Yeezy

Pandora Charms

Nike Outlet

Adidas Yeezy

Air Max 720

Nike Air Max 270

Air Jordan 11

Air Force 1

Air Jordan 1

Nike Jordans

Jordan 1s

Pandora Charms

Pandora UK

Nike Jordan 1

Nike Air VaporMax Flyknit 3

Jordan 1

Pandora Sale

Jordan 11

Nike Air VaporMax

Pandora Jewelry Official Site

Nike Vapormax Flyknit

Air Jordan 1 Mid

Yeezy 350

Adidas yeezy

Yeezy Shoes

Yeezy 350

Adidas Yeezy

Yeezy 350

Nike Shoes

Yeezy

Nike Outlet

Yeezy

NFL Shop Official Online Store

Nike UK

Yeezy Shoes

Yeezy

Yeezy 350
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)