Vysílání a těhotenství
#1
Propadla sem vysílání a rychlému výdělku a zároveň bych chtěla znovu otěhotnět.Myslíte že těhotné modelky i když jinak atraktivní mají vubec šance uspět?
Máte někdo zkušenost zda se to dá skloubit?
Dítě už mám.I v těhotenství sem kromě bříška byla hubená a s pěknou postavou ale vubec netušim jestli tohle vubec někoho bere.
Nerada bych se vzdala jistého výdělku a zároveň i té zábavy kolem:-)

Budu vděčná za každý postřeh či zkušenosti popřípadě kde vysílat a zda tam kde vysílám musim změnit nastavení a šoupnout se mezi těhule??První 3 měsíce samozřejmě neni nic znát ale pak opravdu těhotenství nezamaskuji. Děkuji
Odpovědět
#2
Určitě si v těhu vydělaš, to neboj. Ja tudle jukala na top 10 na PX24 a mezi nima těhulka, ale teda žádná fešanda to nebyla Big Grin

Já teda kdysi dávno pracovala taky jako těhulka do 5. měsíce, ale vubec to na mě nešlo poznat. No ale potom jsem musela ze zdravotních důvodu přestat.

A výdělky jsme měla pořád stejné ja jim ani nepsala že jsem těhu ;-)
Odpovědět
#3
Tak to mám velkou radost.Pořás sem měla pocit že si musim vybrat to a nebo to:-).Děkuji moc
Odpovědět
#4
To rozhodně neeeeee :-) stejně jako u mateřské mužeš dělat oboji, jen bohužel toho času u mateřské moc není, stejně jako v těhu, to je zase člověk unaveny :-) . . . Ja pracovala v těhu prvni měsice fakt hodně a potom méně . . . no a pak už jsme nemohla ;-)
Odpovědět
#5
Já taky právě počítám s tím že tolik už toho ani nezvládnu proto že jednoho raubíře mám kterej teda až do jednoho roku spal snad nonstop ale už začne chodit do školky a začíná už pěkně zlobit tak počítánm s tím že to už nebude tolik slavné.
Zatim vysílám jen o víkendech a pak jeden den v týdnu když mám domluvené pvt a mm toho dost:-) ale od září chci rozjet i dopoledne až bude v Mš a pak otěhotnět:-).
Odpovědět
#6
bohous Napsal(a):Propadla sem vysílání a rychlému výdělku a zároveň bych chtěla znovu otěhotnět.Myslíte že těhotné modelky i když jinak atraktivní mají vubec šance uspět?
Máte někdo zkušenost zda se to dá skloubit?
Dítě už mám.I v těhotenství sem kromě bříška byla hubená a s pěknou postavou ale vubec netušim jestli tohle vubec někoho bere.
Nerada bych se vzdala jistého výdělku a zároveň i té zábavy kolem:-)

Budu vděčná za každý postřeh či zkušenosti popřípadě kde vysílat a zda tam kde vysílám musim změnit nastavení a šoupnout se mezi těhule??První 3 měsíce samozřejmě neni nic znát ale pak opravdu těhotenství nezamaskuji. Děkuji

No kámoška dělala sice je pravda že budeš unavená nebo tak,ale zas kámoška udělala nehorázný prachy na německých chatech oni jsou na to ujety na brisko a taky na mliko v kozach....ver ze ji tam litaly furt mela dost dobry prachy, nejdriv to taky furt skryvala ale pak jsem ji konecne donutila si naotit fotky s brichem a jak ji to hezky slo
Odpovědět
#7
ahoj holky taky jsem těhotná,už pokročile :-D nastupuju 7měsíc a nevím jestli to má cenu zkoušet to teď nebo si počkat.ještě jsem nic takového nedělala ani doma ani ve studiu,takže se i trošku bojím co a jak.ale určitě by se mi nějaký ten přivýdělek hodil.už jednoho prcka doma mám a mateřská stojí za ....
Odpovědět
#8
smazáno
Odpovědět
#9
No tak pokud chceš začit s livechatem, rozhodně začni ve studiu, určitě je to lepši.

Co se týče těhotenstvi, ja pracovala od svych 22let dvou na live chatu, nejprve ve studiu, potom z domova.

Kdybych byla ve studiu rozhodně bych těhotna nepracovala. Tím že jsem pracovala z domu tak do nějakeho 5 měsice jsem pracovala( ne kvuli penězum, ale nenudila jsem se, pracovala jsem minimálně), ale víc rozhodně neeee :-) do páteho to na některych ani nejde poznat takže pohodičkaaa :-) ja jim vlastně ani nepsala že jsem těhotna nic takove ... byla jsem fit ... ale patym měsicem jsem skončila a vic nic, nevim neumim si to představit potom pracovat.... s většim bříškem ... Měla bych strach o svoje miminko, takže z vlastní zkušenosti doporučuji ( PRÁCI JEN Z DOMOVA ) do pateho a potom raděj toho nechat ....

Jinak je fakt že některym chlapum se to určo libi takže myslim že by přišli, ale pro tebe rozhodně nejlepší začit ve studiu a někde si tu práci vyzkoušet ...

Jinak ja v těhu použivala jen svou ručičku a to jsem ještě hrala nejlepe zdalky ... a až po delšim privatku jsem ukazovala zoom ... ale opravdu hrala jsem velkee divadlo v těhu chichi

Muj názor je pokud žena dělá tuto práci několik let a živit se tim proč to nedělat i v těhu ze začatku, ale pokud chce začit v těhotenstvi tak je to opravdu blby ... a ještě pomalu před porodem, aby jsi nezačala před kamerou tooo :o) Big Grin

"vyděláváte na nenarozeném dítěti" - nebo vydělává pro dítě aby se mělo dítko dobře hmmmm :-)
No ale pokud nema břiško tak to člověk ani nepozna. Ja se tim rozhodně nechlubila chichi měla jsem stáláky
a nechtěla jsem o ně přijit, no asi by mi bylo blbe se chlubit

S tou hygienou je to jasne, je jine pracovat doma a jine ve studiu. FUJ HNUS JAK SI VZPOMENU NA STUDIO fuuuuj měla jsem vždycky strach ať něco nechytnu těhotna ve studiu fuuuuuj to rozhodně ne doma klidně :-) NEBO NOSIT SVOU KLAVESNICI SVOU MYŠ .... Big Grin

Jinak s čím se v dnešní době setkavam mam vcelku hodně znamych a normálně ti chlapi bab nechcou robit a voni s nima jsou, prostě mě připada u některých chlapu modni nerobit a ať je žena živi mazec Big Grin ti chlapi někteři chichi píši NĚKTEŘI Big Grin

Takže to je můj názor :-) pokud se žena živi livechatem tak proč ne ;-) do páteho měsice pokud nejsou klomplikace a ženu to BAVIIIIII :-)

Ja jinak meho chlapa našla na diskotece ... Big Grin někdy se poštěsti a i rodinný typ se najde na diskotece.
Odpovědět
#10
smazáno
Odpovědět
#11
No to je fakt že je to jine, ja teda potkala sveho chlapa svych snu ve svych 19 letech :-) právě na disceee
noo a jsme spolu do tedka ;-) vlastně pochopil i práci live chat kterou jsem začla dělat ve svych 22 letech ... takže pohodaaaaa je zlaty :-)

V dnešní době taky najit hodneho chlapa je velký problem, lidi se nechtěji ženit, vdavat, dítě až po třicitce ...
je jinak doba, teda mě eště neni třicet Big Grin ale je to vše jine ... práce ... hodně lidi nema ani čas hledat partnera ... :-) přesně jak řikaš hodně lidi si chce uživat sex na jednu noc ... vubec na chatu to chce snad každy sex na jednu noc a platit....

No kdybych si nevydělala tak bych tuto práce nedělala ale když to šlape tak proč makat někde jinde, ale stejně kdysiiii jak jsme začinala to bylo jineeee ;-) a ted studia na každem rohu




Druid01 Napsal(a):to rebelka:

Ahoj.
Máš recht. Je dobré vědět, že všechno más vou hranici. Někdo nepřestane ani po tom pátém měsící a ve vidině peněz jede dál a byť "nevědomky" ohrožuje své dítě, kterého se nikdo zeptat nemůže, zda si toto přeje nebo ne. Když pupíček není vidět, tak pro mě za mě:-) Ale opravdu nechápu pupkaté těhu před kamerou, válející se na posteli a vedle sebe hračky. Tak jak to můžeme vidět na amerických freečkách.

Miluji livechat, zbožňuji ho - sice jen tu technickou část - je to práce co mě baví. Ale dle mého má své hranice. Ať si holka před kameru chodí kdy chce, třeba ihned po porodu. Ale pupek s dítětem fakt ukazovat nemusí:-)

Jinak s manželem držím palce:-) Nevím co jsi za ročník, ale nezapomeň, že dříve bylo disco úplně něco jiného než teď. Dříve chodili lidi, co rádi tanec... Teď je to o alkoholu, drogách a sexu na jedno noc, zvláště pokud je návštěvníkům 15 - 16 let:-)

Tož tak, Patrik:-)
Odpovědět
#12
Tak ja k tomu take napisu svuj nazor.
Praci na chatu delam 9let,kdyz jsem otehotnela poprve tak uz jsem asi pul roku mela pauzu,pak jsem o dite prisla ale ihned otehotnela podruhe.Sedela jsem cele tehotenstvi doma,ale v zivote me nenapadlo jit delat.Takovy strach o miminko jsem mela.
Mam kamaradku,ktera snad az do porodu na chatu byla,pry za ni chodil borec,pred kterym si hladila brisko,ale i tak...Tehotenstvi je pro me vec intimni a ja neminim takovou intimnost sdilet s nekym,ktery si koupi tokeny a zaplati za to.
Dalsi otehotnela s klientem v Australii,ten se na ni vybod a tak se vratila domu a delala taky snad az do porodu.

Je sice rozdil makat ve studiu,kde i ja mam zkusenosti,ze me obcas bylo zle,kdyz jsem videla tu spinavou mys a klavesnici a z domu,ale ja si proste stojim za tim nazorem,ze tehule nema za kamerou co delat.
Odpovědět
#13
A ja si zase myslim, ze je to kazdeho vec. Nikdo nezna situaci ve ktere ty tehule jsou a nevidim nic spatneho na tom, ze i v tehotenstvi pracujou pred kamerou. Pokud je po zdravotni strance vse v poradku tak jen do toho.
Zakaznici asi ani neocekavaji nejakou akrobacii, spis je to asi nejaky druh fetisismu. Do niceho ji nikdo nutit nemuze a je jen na ni co je ochotna pred kamerou delat.
Ja teda tehotna nebyla a snad jeste dlouho nebudu, ale nevidim na tom nic spatneho. Znam jednu slecnu ktera v tehotenstvi pracovala, nic moc pred kamerou nedelala a vydelala si o dost vic nez pred tehu.
A co si pamatuju kdyz jsem byla ve studiu kazda si nosila svoje prosteradlo, pred a po ukonceni sichty se otirala mys a klavesnice dezinfekci. Pokud to tak nekde neni tak to je sila. Nebo jak uz bylo psano koupit si mys a klavesnici.
Samozrejme, ze je lepsi v tehu takovouhle praci nedelat a uzivat si to, ale ja byt tehotna a bez chlapa tak bych nevahala a livechat delala dal kdyby mi to zdravotni stav umoznil.
Odpovědět
#14
Ahoj Holky,chci se zeptat jak jste resily tehotenstvi s praci na livechatu..zkoncily jste cinnost a nebo pozastavily?Platim si zdr.soc.i dane ale pry materskou dostavat nebudu???
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)