VisitX.com
#51
Ahoj lady dala jsem si anglickou i německou, předtím jsem pracovala pod jednou dotičnou a nic moc. Ale přítel mě tam registroval a zjistil co a jak.Já jsem se stím nezdržovala, taky jsem se tu dočetla že mají holky problémi s fotkama, jsem je stokrát nahravala a pořád je neschvavolli. Ted to mám ok, jenom jsem to nepochopila, no taky jsem si dala placený video a fotky, ale nemám fotak, tak přes webku.
Odpovědět
#52
já tam zkusím teď od prosince tu vlajku šoupnout a uvidím jestli se to zlepší....nevím v kolik hodin je tam nejvíc lidí či v kolik tam ty němci lezou....já chodím dost pozdě online až tak okolo 23 hod.tak je možné,že už je tam míň membrů....

jj ty flirt fotky to byl děs a pár videí tam taky mám
Odpovědět
#53
Ahoj lady dala jsem si anglickou i německou, předtím jsem pracovala pod jednou dotičnou a nic moc. Ale přítel mě tam registroval a zjistil co a jak.Já jsem se stím nezdržovala, taky jsem se tu dočetla že mají holky problémi s fotkama, jsem je stokrát nahravala a pořád je neschvavolli. Ted to mám ok, jenom jsem to nepochopila, no taky jsem si dala placený video a fotky, ale nemám fotak, tak přes webku. A taky jsem měla s toho peníze. Já jsem začala ted od listopadu 12 a mám vyděláno přes 400 eur. Taky dostavam mejli od klientu, tak jim odepisuju, a taky je tam služba že mám i placený mejl. Já jsem moc spokojena. To jsem na jinem četu neměla. Mě jdou dobře němci a Amíci. Pracovala jsem skoro na 15 četech měla jsem denně 800 až 1500. Ale jsem si vybrala stoho 4 a výdělky mám lepší. Na visitu píšu německy i angicky. A nemám stím problém, teda co byl asi problém že jsem měla 15 i více četu a nejde se věnovat na 100% všem, tak pak není takový výdělek. Ted jsem vyřadila skoro 70% četu. A výsledek je teda pro mě spokojený.
Odpovědět
#54
Já si myslím že je to jedno, ale přes den si myslím že je větší frmol, no od ledna budu muset taky dělat večerní hodiny.
Pokud chceš tak mi napiš mejlíka a můžem si psát, tady to nechci řešit a řeknu ti kde ještě pracuju. Ještě že mám přítele ten ty registrace chápe.
Odpovědět
#55
Holky visit platí jen šekem nebo i na účet?
Odpovědět
#56
Ahoj když ti někdo napíše že na českej účet ne, tak to tak už není. Už platí i český i šekem. Ale nešlo mi zadat číslo účtu do kolonky. A tak jsem napsala na suport. A oni mi psali at jim pošlu číslo účtu iban atd. A že si to udělají sami. Ted čekám až mi peníze dojdou, ale poradila mi lady goodiva.
Odpovědět
#57
400 eur? no to si můžu nechat zdát Sad tak já hlavně německy moc neumím,jen ty základy,možná je to tím a nebo tou debilní vlajkou Big Grin lupnu jí tam a uvidím,snad si nebudou stěžovat,že jsem jim nerozuměla....

jj po emailu to bude lepší než to tu řešit veřejně Smile

Lucipisek: je to tak jak píše Megi,nepotřebuješ ani eurový účet,já mám normální v korunách a peníze přišli bez problémů
Odpovědět
#58
nikde tu nevidím tvůj email tak když tak písni na můj Smile

lady.goodiva@seznam.cz
Odpovědět
#59
Holky děkuji.Jeste jedna otazka-nevite jak to s nemeckyma chatama,oni nejak nahlasujou dane nebo nejak tak,ted pri registrackach jsem na jukla.Normalne danim jen je to odlisný od americkejch freeček,tak proto.
Odpovědět
#60
Můj mejlík prizenka@seznam.cz. Zítra ti napíšu a pak třeba si můžem psat na icq. Každá rada dobrá.
Odpovědět
#61
Tak teda nevím, ale čekám na peníze které mi byli brzo ráno v pondělí na visitu vystavene na profilu kolik posílají. Je čtvrtek a ještě nic,
Za Americký čet jsem peníze do 3 až 4 dnu měla na účtě. Někdy si myslím že i české banky to zdržují, kamarádka mi posílala peníze Č.S NA K.B. v sobotu a měla jsem je až ve středu. Megi.
Odpovědět
#62
Megi neboj se peníze určitě dorazí Smile

Já bych se chtěla zeptat holek které pracují na visitu jestli některá víte co je to ten fix chat,je to hodně málo placené a jestli to jde nějak zrušit,protože za 14 minut v pvt si vydělat 5 euro je teda opravdu hodně málo Sad cena nejde změnit,píšou tam,že to stojí 0,35 eur za minutu pro modelku a ten chat fix mobile je ještě horší 0,25 centů za minutu děs běs
Odpovědět
#63
Tak kdo se registruje na visitu, tak at si 10 krát prověří přes suport kam peníze pošlou. Já jsem si nastavovala peníze na banku. A oni mi to pošlou šekem. No krásný peníze na dárečky a něco na zaplacení, no ale peníze dostanu na nejhuř do měsíce.
Odpovědět
#64
Ahoj, je tu někdo, kdo pracuje na visit-x? Začala jsem tam pracovat a potřebovala bych se na něco zeptat. Díky za ohlas.
Odpovědět
#65
Elsa Napsal(a):Ahoj, je tu někdo, kdo pracuje na visit-x? Začala jsem tam pracovat a potřebovala bych se na něco zeptat. Díky za ohlas.



ahojky ja delam na visitu...........copak by jsi potrebovala vedet?
Odpovědět
#66
Ahoj, chtěla bych se zeptat na výdělek. Uvádí, že dávají ze svých klientů 30 - 50 %, já mám z jejich klientů necelých 20. Když jsem psala na support, velice se tomu divili, a že mám poslat screenshot stránky, kde se to píše. Když jsem ho chtěla udělat, tak jsem zistila, že se nedostanu na chat, po několika dnech mailování mi napsali, prý jsem je požádala o zrušení, tak ho zrušili. Ted už je zase aktivovaný. V Account oweriew jiná cena cena než v Payable amount plus payment fees 10 euro. Odečtené peníze z privátů s vysvětlením, že klient asi neměl peníze na kreditce. Takže když si spočítám, kolik jsem pro ně udělala a kolik z toho dají, je to bída. Přitom jsem kdysi pracovala ze studia, a z jejich klientů bývala krásná provize. Tak bych se chtěla zeptat, kolik tedy dávají.
Odpovědět
#67
Nyní mám v Payable amount poloviční částku než je Account overview, původně byl rozdíl menší. Z posledního privátu byla provize 12 eur, v Payable mi přibylo půl eura. Nechápu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)