VisitX.com
#1
Další z těch populárnějších německých chatu, takže sem s informacemi.
Odpovědět
#2
Přesně tak platbu do čr posílají jen šekem ;-) nedavno jsem se registrovala a taky tam psala. Takže lepší mít banku v německu ;-)
Odpovědět
#3
tygrice1988 Napsal(a):Abych trošku pomohla modelkám, které chtějí nechat peníze převádět na německý účet. Založení účtu není problém ani zde z Česka, přes http://www.vr-bank-zittau.cz/
Údajně mají i internetové bankovnictví v češtině. Vedení účtu zdarma, platí se pouze za převod. Takže tím by se problém převodu peněz z Visit-x měl vyřešit:-)
ty jsi zlato Smile
ja si porad lamu hlavu jak to udelat s tim posilanim penez a oni Nemci uz to maji vyreseno.diky moc
Odpovědět
#4
Sally ty jdeš do němců ??? Smile děláš myslím jenom ameriky ne ?
Odpovědět
#5
https://sicherheit.sparkasse-oberlausitz.../index.php taky banka německa
Odpovědět
#6
claudinka3 Napsal(a):Sally ty jdeš do němců ??? Smile děláš myslím jenom ameriky ne ?
jj,delam,ale zkusit se ma vsechno,ne?vzdyt ja neznam vic jak ty dva moje chaty Sad
ale vezmu to postupne Jasminu,flirt4free atd.,no a u tech nemeckych jsem porad nevedela co s tim uctem
Odpovědět
#7
sally registrace na to webcamsu co si vzpomínám není vůbec těžká,jako nová sem byla nahoře a vždycky chodí ohodně víc lidí když si nova to je fakt,tady jako nová jsem měla ze začátku fakt hodně tak sem si říkala jak to pojede,ale spadla jsem ,protože jsem ho dost vypínala když si mě někde jinde vzali do pvt,protože tady nemůžeš jít sama do pvt,zazkoušku nic nedáš i kdyby to mělo naskakovat jenom ze začátku tak si myslím že se ti registrace vyplatí a když se ti nebude dařit tak ho nechaš jako doplnkovej nebo ho vyměníš,já je tak hodně měním pa Smile
Odpovědět
#8
Ahoj.Tak u mě se stala nějaká chyba a nebo opravdu nevim co se děje.
Jinde mám vysoké výdělky a hodně zákazníku a udělala jsem registraci na V a udělala 100% profil spoustu fotek i videi a za 2 hodiny jsem vydělala 2dolary:-()!Nechápu co je špatně .
Mužete mi někdo prosim vysvětlit kde ta chyba je:-))??
Nainstalovala jsem split i jejich program a ukázalo se mi bílé okno kde v levo byl muj obraz a pak sloupek kde se psalo online-ofline + když někdo něco napsal,nikde nic víc.Myslela jsem že si mohu vybrat zda budu mít multichat a nebo ten spaner chat atd.. ale to se nestalo?Je to tak správně a nebo jsem udělala nějakou chybu??
Opravdu jsem s toho neštastná proto že od visitu jsem čekala že to pořádně rozjedu a uplně mě to nějak vykolejilo.Je pravda že jsem ještě neposlala Žl ALE PÍŠOU TAM ŽE I PŘES TO MOHU VYSÍLAT A NEBO NÉ???
Budu moc moc vděčná za jakoukoliv radu.Zustala jsem s dětma sama a potřebuju co nejrychleji peníze abych neskončila pod mostem:-((
Ještě jedu Livestrip tam je to super+amaters. jsem posílala smlouvu a MDH už čekám 10 dní na schválení videa:-(.Chci jen nudechaty.Děkuji moc moc moc
Odpovědět
#9
Prosim prosim přez co chodíte online na visitu??Je tam někde políčko jít online a nebo chodíte přez
Chat Test??děkuji moc
Marie
Odpovědět
#10
bohous Napsal(a):Ahoj.Tak u mě se stala nějaká chyba a nebo opravdu nevim co se děje.
Jinde mám vysoké výdělky a hodně zákazníku a udělala jsem registraci na V a udělala 100% profil spoustu fotek i videi a za 2 hodiny jsem vydělala 2dolary:-()!Nechápu co je špatně .
Mužete mi někdo prosim vysvětlit kde ta chyba je:-))??
Nainstalovala jsem split i jejich program a ukázalo se mi bílé okno kde v levo byl muj obraz a pak sloupek kde se psalo online-ofline + když někdo něco napsal,nikde nic víc.Myslela jsem že si mohu vybrat zda budu mít multichat a nebo ten spaner chat atd.. ale to se nestalo?Je to tak správně a nebo jsem udělala nějakou chybu??
Opravdu jsem s toho neštastná proto že od visitu jsem čekala že to pořádně rozjedu a uplně mě to nějak vykolejilo.Je pravda že jsem ještě neposlala Žl ALE PÍŠOU TAM ŽE I PŘES TO MOHU VYSÍLAT A NEBO NÉ???
Budu moc moc vděčná za jakoukoliv radu.Zustala jsem s dětma sama a potřebuju co nejrychleji peníze abych neskončila pod mostem:-((
Ještě jedu Livestrip tam je to super+amaters. jsem posílala smlouvu a MDH už čekám 10 dní na schválení videa:-(.Chci jen nudechaty.Děkuji moc moc moc

Možna se ti nedaři PROTOŽE MOC MOC CHCEŠ PENIZEEEEEE :-) Třeba si zkus řict nic nechci a pujde to :-)
Ja si taky kolikrat řekla hlavně ať mam kilo na hodinku dneska se mě nechce a ejhle a bylo 600,- :-))
Odpovědět
#11
ahojky.
Na visitu jsem o víkendu měla 200 asi za 3 H :-( ale lepší než dřív.měla jsem to teda jen zaplé na liště a dělala celou dobu šou na livestripu,ale pak jsem měla asi 20 zpráv kdy budu online tak snad se to zlepší.-)
livestrip právě dělám pvt i hodinku dvě v kuse se stálákáma ale většinou tam mám tolik najednou že se mi ani pvt nevyplatí.mám tam za měsíc asi dvacet stáláků co přijdou vždy tak tam to jde.-)rychlí honibrky tak nemám,spíše uchyláky a nebo ty co si c htěj povídat
proto že tam mám stáláky několik hodin tak si nedokážu představit že bych si jí třeba 4 hodiny v kuse projížděla umělákem.-).Když jedu zoom tak to je samozřejmě nevyhnutelné a nebo pokud mám kuličky atd..

ameriku nezvládám.muj mateřský jazyk je němčina a i čestina mi dělá problémy i když jsem tu od dětství tak anglinu už nedám.


Na tom visitu určitě jedu ten starchat nebo jak se to jmenuje ale právě nechápu jak to přepnout a nebo to si přepnou sami????
ještě začánám na mdh
Odpovědět
#12
na visitu jdou bud do text chatu nebo video chatu, ty na nic klikat nemusis. Pod jeho jmenem pak je bud TEXT nebo VIDEO. Sama pak poznas kdy plati a vidi te nebo jen pise a nevidi te.
Odpovědět
#13
sandrito 200kč.-))
Já jsem právě takovej vyvrhel.-).v dětství jsem žila v německu a od 9 let v čr takže pro mě jsou oba jazyky těžké ale rozumim německy ale spíše klasickou komunikaci takové ty sprostárny a pracovní věty se učim.

kuchelmaus děkuji to jsem si právě myslela ale pak když mám zaplej jinech chat kde dělám šou tak vlastně vidíí vše skoro zdarma.asi se na visit vykašlu.-)
Odpovědět
#14
jo jo na visitu te nikdo zadarmo videt nemuze. U toho text chatu te nevidi, muzou jen psat.
Odpovědět
#15
myslela jsem to tak že když mě pustí hned jsem tam v akci z robertem bez povídání takže se tam udělaj hned.-)
Akorát tam byl j eden co zapnul cam tak ten mi něco málo vydělal ale doufám že to bude lepší:-) a lepsí.

SANDRIT DÍKY.2oo E BY BYLO LEPŠÍ ALE V TO ANI NEDOUFÁM.-)
Odpovědět
#16
Ahojj Holky moc se omlouvám,, že otravuji ale zkousela jsme se registrovat na VX profil mám jiz na 100procent ale zatim jsem nevyplnovala nikde am mi budou chodit penizky?? Prosím vás v kategorii Konto mám pouze :

2 Auszahlungen pro Monat sind kostenfrei, ab der 3. Auszahlung (innerhalb eines Monats) wird eine Bearbeitungsgebühr von 5 Euro pro Auszahlung erhoben.

Wann kann ich mich auszahlen lassen?FAQ

Auszahlung beantragen

Auszahlung derzeit nicht möglich.
FAQ

NA tomto chatíku zadavam cislo konta az po tom co vydelam nejake penize ?
Odpovědět
#17
Tenhle server neznám, ale z toho citátu co tu uvádíš zkus asi kliknout na to Auszahlung beantragen, mělo by tě to určitě někam navést.

Jinak ta první věta jen říká, že dva převody za měsíc jsou bez poplatku, třetí v rámci měsíce je za poplatek 5 EUR ... Sad

LovKitty Napsal(a):Ahojj Holky moc se omlouvám,, že otravuji ale zkousela jsme se registrovat na VX profil mám jiz na 100procent ale zatim jsem nevyplnovala nikde am mi budou chodit penizky?? Prosím vás v kategorii Konto mám pouze :

2 Auszahlungen pro Monat sind kostenfrei, ab der 3. Auszahlung (innerhalb eines Monats) wird eine Bearbeitungsgebühr von 5 Euro pro Auszahlung erhoben.

Wann kann ich mich auszahlen lassen?FAQ

Auszahlung beantragen

Auszahlung derzeit nicht möglich.
FAQ

NA tomto chatíku zadavam cislo konta az po tom co vydelam nejake penize ?
Odpovědět
#18
vysílat mužeš ale dokud nezadáš své ičo tak peníze nepošlou:-)
Odpovědět
#19
charlotaellas Napsal(a):vysílat mužeš ale dokud nezadáš své ičo tak peníze nepošlou:-)


Pošlou, pošlou ti papir ( na email ) na vyplněni a ty tam zatrhneš bud soukroma osoba , nebo osoba na ič . . . a penize jim napiš že chceš bud šekem nebo na čislo učtu, ale vyplaci jen na německe čislo. Šek v pohodě dojde, ale bohužel si strhnou velkou častku za šek. Takže lepši na německý učet.
Ten papir jim musiš poslat vyplněny poštou, je to tam i na strance ke stažení. A až potom si mužeš zatrhnou
jak chceš penize aby ti chodily dřív to nejde pokud ten papir nepošleš vyplněný, ja pracuji na Visit-x 3 měsice, a taky jsem to takto musela vyplnit . . . kdysi to asi nemuselo byt.
Odpovědět
#20
ČISLO KONTA PUJDE NAPSAT AŽ JIM POŠLEŠ POTVRZENY PAPIR, PAK SI MUŽEŠ VYBRAT JAK CHCEŠ VYPLACET PENIZE.



LovKitty Napsal(a):Ahojj Holky moc se omlouvám,, že otravuji ale zkousela jsme se registrovat na VX profil mám jiz na 100procent ale zatim jsem nevyplnovala nikde am mi budou chodit penizky?? Prosím vás v kategorii Konto mám pouze :

2 Auszahlungen pro Monat sind kostenfrei, ab der 3. Auszahlung (innerhalb eines Monats) wird eine Bearbeitungsgebühr von 5 Euro pro Auszahlung erhoben.

Wann kann ich mich auszahlen lassen?FAQ

Auszahlung beantragen

Auszahlung derzeit nicht möglich.
FAQ

NA tomto chatíku zadavam cislo konta az po tom co vydelam nejake penize ?
Odpovědět
#21
tak to vubec nevim.Jak to že to nevim:-).už jsem tam reglá tedy dlouho a vysílám až od ted.Tak to schválně prozkoumám a když tak budu otravovat o radu:-)
Odpovědět
#22
Ještě se zeptám ten papír mi pošlou až tam budu mít 100E?Nebo si ho mohu stáhnout sama už ted??Moc moc prosim o radu mám tam
Dvě plateb za měsíc je zdarma, od 3. Výplata (v rámci jednoho měsíce) bude účtován manipulační poplatek ve výši 5 € za odstoupení od smlouvy .

Platba poplatky:
10 € za platbu

Kdy mohu stáhnout sám?FAQ



Žádost o platbu
Vaše platba může být provedena pouze tehdy, pokud částka splatná částka EURübersteigt 100 .



Platba Průvodce
Můžete dostat zaplaceno asistentů tak, že je použití vaší pravidelné platby automaticky .

Setup Wizard nyní .

Kdy a jak často si mohu stáhnout sám?
Můžete týden až do neděle , 18:00 hodin ( GMT) žádosti o platbu. obrat v okamžiku vypořádání v rámci "Vyplácení částky" Pozice , přijede v příštích dnech s vámi .

Pozor :
Dokumenty o propuštění můžeme přijímat pouze do hodiny sobota 19:00 ( CET ) .

Při nahrávání dokumentů , daňové číslo může být odloženo , dokud účet je věnována bude aktivován .

Platba poplatků
Dvě plateb za měsíc na účet v Německu , jsou zdarma , od třetího Výplata (v rámci jednoho měsíce) bude účtován manipulační poplatek ve výši 5 € za odstoupení od smlouvy .

Auto- zaplatit dovolenou : platba Průvodce
V VX- TOOL Můžete provést platby v rámci Account Setup Wizard, v požadovaném intervalu a pro určité transakce , vyplácení automaticky požadované pro vás.

Můžete také zaplatit můžete nastavit průvodce, který vás pravidelně (týdně platit , měsíční) se automaticky po určitém obratu. Samozřejmě můžete nastavit jej tak často, jako nové , nebo zakázat . Pokud jste nastavili , například týdenní platbu 60 € a za pár týdnů vzniknou, je platba pouze v týdnu , že jste dosáhli minimálního sázkové .
¨
Opravdu tomu nerozumim.Vysílám chvilku a zatim mi to tam ani moc nefrčí mám tam asi 90E tak doufám že až budu mít 100 e že se teda někdo ozve
Odpovědět
#23
nebo je to snad tady?:-) Poznámka: Od roku 2010, potřebujeme tohoto formuláře od Vás platit můžete.

Prosím, vytisknout , vyplnit a poslat nám podepsané dokumenty nahrát zpět . Pokud nemáte skenery , takže si můžete i fax nás (+49 (0) 1805 / 10 12 30) . +49 (0) 1805 / 10 12 30) .

Vaše UserID je: xxxxxxxxxxxxx

Stáhnout UST_EU_DE.pdf
Odpovědět
#24
To pdf... to je určo ono ;-) Tak to vyplň pošli na adresu uvedenou na tom papiře a potom oni ti to povoli jak jimto dojde a mužeš si tam určit platbu . . . No jako mě se ozvaly samy a napsaly a dala jsem tam snad 100e, ale ochotni a ptaly se jestli to už chci vyplatit i když tam mam méně . . . hnedka prvni měsic se staraly a psaly . . . :-) až jsem koukala jak jsou mily . . . poradi ti i když jim pisneš pokud si s něčim neviš rady . . .
Odpovědět
#25
SANDRITO ASI SI TO NEPOCHOPILA ALE JE TO JEJICH OZNÁMENÍ A JEN PŘELOŽENO PŘEKLADAČEM A TO OPRAVDU UPLNĚ SPRÁVNĚ NEZVLÁDNE !!

Reb super díky.Já to koumala celou noc a nemám tedy stažený nějaký program takže to neotevřu,ale večer se to pokusim stáhnout.Děkuji moc moc
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)