TOP SECRET
#1
Kdo souhlasí s tím, že jsem debil at zde napíše jeden jakýkoliv příspěvěk.
Odpovědět
#2
A dělá tam i Meliska? Jestli jo, jdu tam.
Odpovědět
#3
druidik: a za kolik? Smile)
Odpovědět
#4
Druid01 Napsal(a):Ahoj.

Sice je to k nevíře, ale dostal jsem dnes další email, kde mě lákaj na další český videochat.

http://paycam.novajz.net/index.php

Videopřenos neprobíhá přímo přes tyto stránky, ale vesměs zprostředkovaně přes klienty Skype, Microsoft Live Messenger, ICQ, nebo free flash stránky jako Cam4.com nebo meebo.com



Jak to všechno tady vlastně probíhá ?
Kdokoliv se může zde zaregistrovat. Registrace je bezplatá a registrovaný uživatel je povinen vyplnit povinné údaje dle pravdy. Pokud chce, může si nechat svůj nick na tomto portálu ověřit a tímto získává možnost komentovat jednotlivé uživatele, jako třeba jestli se na webce opravdu ukáže, nebo je to podvod. Neověření uživatelé tak budou mít omezené možnosti tak, aby ověření byli v právu a mohli mít jistotu, že se nejedná o podvod.

Kamery jsou placené nebo zdarma?
To si každý uživatel určí sám. Každý si při registraci zvolí, jestli se ukazuje, nebo chce jen koukat, jestli za peníze, nebo pro radost, atd. Někdo se totiž rád ukazuje, někdo rád kouká. Někdo si za to rád i zaplatí, ale znám spoustu nicků z chatů, kteří naletěli, zaplatili a nic z toho nebylo. Tady když bude uživatel ověřený, bude mít koukající jistotu, že jeho peníze nepůjdou nějakému podvodníkovi. Pokud tomu tak bude, kontaktujete administratora, ten situaci prověří a pokud to byl opravdu podvodník bude mu zrušen vstup na tyto stránky a zablokován přístup z jeho veřejné IP adresy.

Nicméně tento portál je zatím ve fázi vývoje a není to komerční projekt, jako třeba Amateri.cz, ale podobné funkčnosti chceme dosáhnout.

Je jen a jen na Vás, jakým způsobem tyto stránky budou naprogramovány a jak to tu bude chodit a fungovat. Vaše názory poznatky a připomínky jsou pro nás cenné informace.

celkem dobry pocin, pro ty co delaji na sebe, zalezi jak se to adminovi podari zpropagovat pripadne i do zahranici...chtelo by to udelat neco s nazvem domeny
Odpovědět
#5
Jo a Patriku (sry že ti tykám, ale asi nebudeš o moc starší) tobě jsem myslím nabízel výměnu reklamy, vid?? Sice mi odpovídala žena ale servis to byl, tak pošli ten banner, já to tam hodím. Vzhledem k tomu, že stránky nejsou nikde propagovány (ani fulltextem) a je tu 314 přístupů za tři dny, tak to asi bude docela navštěvované, čili i reklama pro tebe a zadarmo ;-)
Odpovědět
#6
novajz Napsal(a):Jo a Patriku (sry že ti tykám, ale asi nebudeš o moc starší) tobě jsem myslím nabízel výměnu reklamy, vid?? Sice mi odpovídala žena ale servis to byl, tak pošli ten banner, já to tam hodím. Vzhledem k tomu, že stránky nejsou nikde propagovány (ani fulltextem) a je tu 314 přístupů za tři dny, tak to asi bude docela navštěvované, čili i reklama pro tebe a zadarmo ;-)
to bylo asi semnou, baner dodam, vydrz
Odpovědět
#7
Mas to tam, jo a posli mi ten druhy na ten servis, zkusim ho tam napasovat
Odpovědět
#8
novajz Napsal(a):
Druid01 Napsal(a):(.)(.)

Na přání admina daného serveru je můj text teď: TOP SECRET :-)


Hejky, to není prdel. Když to bude grátis, nebudete mít 40% - 60%, ale 100%, čímž si myslím, že převážná většina z Vás bude i u mě, čili provozovatelé přijdou o kšefty a to se jim nebude líbit. PS: Prozatím asi zakážu přístup ze zahraničí.

Jo, tutláte, ale že by jste chtěli pomoct?? ;-)
vypada to dobre, pokud se o to budes starat neni duvod aby z toho nejaka ta kacka nepristala, pokud nebudes hamizny jak z sex.cz:-) Jinak i tve znalosti php bychom mohli vyuzit za nejaky ten poplatek, pokud mas na to cas
Odpovědět
#9
to novajz:

Do dnešního dne jsem byl jen neregistrovaným čtenářem livechaty.cz, který si zdejší vlákna pravidelně rád procházel a četl, ale dneska vidím, že můžu předat část svých osobních zkušeností a předám je právě tobě, abych ti řekl důvody, proč tvůj projekt skončí.

Mám velké zkušenosti s provozováním internetových projektů zadarmo a dobře vím, proč je něco takového peklo pro provozovatele a radost snad jen pro některé uživatele.

Důvody, proč tvůj projekt skončí:

1. Děláš to zadarmo a na oplátku nedostaneš nic, ani poděkování od lidí. Do projektu budeš investovat svoje peníze (provoz domény, serveru atd.), svůj čas (mohl si jít raději hrát bowling z peněz, které dáš do provozu stránek), ale ve výsledku ti projekt bude brát jen tvůj čas, peníze a nervy, protože uživatelé jsou zvyklí, že lidi pro ně ,,rádi provozují weby zadarmo,, a nakonec tě budou jen kritizovat, říkat ti, kde je co špatně, že nemáš technickou podporu, že to a ono pořád nefunguje atd. a nikdy si neuvědomí, že to co pro ně děláš je přínosem pro ně, ne pro tebe!

Věř mi, že tohle tě zničí nejvíc. Nevděk lidí, který přijde s tím, když pro ně děláš něco zdarma a oni to berou jako samozřejmost. Dokud lidi za něco neplatí, neváží si toho. A sám si na to narazil už v tom, co sám píšeš, že holky tě s tím posílají do háje, když chceš, aby ti poradili a pomohly a sám si určitě přebereš, co by jim asi udělalo ti pomoct, samozřejmě, že vůbec nic.

2. Děláš to zadarmo, takže nebudeš mít na investice. Nikdy daným stránkám nebudeš moct zajistit adekvátní propagaci, provoz, rozšiřování, aktualizace, prostě bez peněz do hospody nelez, to je bohužel pravidlo, které platí a tady opět narazíš už na zmíněné uživatele. Ti si budou stěžovat, že na stránky chodí málo lidí, že se z nich nikdo neozývá, že už před měsícem ti říkali, že by si měl vylepšit to a to atd. atd. Opět se tedy setkáš s velkým vděkem ze strany uživatelů, kteří si neuvědomí, že bez peněz tohle prostě nelze zajistit.

3. Dejme tomu, že se dostaneš do nějaké provozuschopné fáze a projekt se ti začne rozvíjet, čím více se stránky rozvinou, tím více budou potřebovat tebe jako administrátora a tím více tě to bude přestávat bavit.

4. Konkurence si to nenechá líbit. Opět se odvolám na to, co si napsal ve svém příspěvku. Znám dost dobře, jak dnes funguje konkurence a bohužel, žijeme v době, kdy lidí zapomínají na dobré vychování a jsou agresivnější a agresivnější a lidem, co na svém live chatu vydělávají velké peníze se tvůj projekt líbit nebude a určitě proti němu nějak zakročí.

5. Tvůj projekt způsobí propad cen. Tento bod souvisí s bodem č. 4, kdy se to nebude líbit konkurenci, ale ve výsledku na tom prodělají i samotné dívky. Proč? Protože to, že odpadne provize livechatů bude mít jediný důsledek a to, že většina somráků, co se rádi dívají na holky, jak se svlékají si uvědomí, že odpadla provize live chatu a tím pádem začnou tlačit na holky, aby o částku, co tak ušetřily snížily své ceny a buď si jist, že výsledek bude ten, že ty ceny sníží, protože jinak je tvůj projekt bez velké konkurenční výhody.

6. Ceny tedy slezou dolů, holky budou vydělávat stejně jako prostřednictvím livechatů, ale ztratí to, co na livechatech mají a to je technická podpora, zázemí, stabilní partner a hlavně, své soukromí. Dosud se o výplaty stará livechat a ten jediný disponuje (pokud si je vůbec bere) osobními údaji dívky jako je například bankovní účet. Pomocí bankovního účtu se už dá dohledat osoba, jelikož se dozvíš jméno, tímto údajem dosud disponoval jedině livechat, takže dívka tím chrání své soukromí, jakmile ji ale bude moct kdokoliv poslat peníze na účet, dozví se její jméno, následně další údaje (ať žije google) a co se stane? Dívka je najedou zranitelná a vydíratelná. Ve výsledku bude jediný možný způsob jak zajistit platbu dobít dívce kreditní telefonní číslo, ale z toho se určitě nenají.

7. Samotní muži, co se rádi dívají na tomto všem vydělat mohou, ti ušetří peníze, které jinak platí jako provizi live chatu, ale budou zároveň také tratit. Díky ztrátě zázemí livechatu se budou množit podvody, kdy muži pošlou své peníze a nedostanou nic atd. atd.

Možná mě ještě napadne pár věcí, neber to jako moji škodolibost, zášť, závist atd., ale jen ti předávám můj pohled na věc a vidím dopad na všechny, kteří budou s tvým projektem ,,pracovat,, (ty, muži, dívky).
Odpovědět
#10
Stejně to tady v tomto státě ve finále dopadne tak, že všichni chlapi půjdou házet lopatou a holky šlapat nebo razítkovat na poštu. Nic nikomu neklapne, nic nikomu nevýjde.

Karty jsou rozdané, koryta obsazené.
Odpovědět
#11
sex-znam Napsal(a):to novajz:

.......Možná mě ještě napadne pár věcí, neber to jako moji škodolibost, zášť, závist atd., ale jen ti předávám můj pohled na věc a vidím dopad na všechny, kteří budou s tvým projektem ,,pracovat,, (ty, muži, dívky).

v mnohem mas pravdu..jak se rika: "nejsem tak bohaty abych chtel neco zadarmo.."ale to o co se N. snazi zaplnuje urcitou mezeru a je jen na nem jak se toho chopi. Samozrejmne se musi rozhodnout on, jestli mu z toho pujdou nejake finance nebo ne. Ja osobne si myslim ze nejakou cenu by si nastavit mel, uz kvuli balastu ktery se mu tam casem nanese. Kazdopadne by to mnel casem zlegalizovat, uz kvuli mravnostnimu..uchylaci se presunuji na Net a stat se muze lecos.
I Google zacinal jako projekt nadsencu a do komercni podoby je museli vylozene "nakopat". Ono proste neco napul se da delat chvili a pak se clovek musi rozhodnout jestli vpred nebo se na to vykaslat, protoze te to zacne zahlcovat a pokud z toho nic nemas zacnes byt otraveny. S tvym nazorem na propad cen nesouhlasim. Kdo nebude chtit jit pod cenu tak se tohoto projektu nebude ucastnit. Holky ktere se ukazuji zadarmo budou mit naval a kratkou zivotnost, takze na "profesionalky-amaterky" taky dojde a o kvalite vysilani nemluve. Jak rika jeden nejmenovany kuchar z Primy- lidi by nejradeji zraly zadarmo, ale na to my ser..zase na druhou stranu - ja osobne si myslim, ze odevzdavat livechatum 50 % obratu modelky je moc ( a zbytek jeste zdanit !!)...no nevim to at si kazdy posoudi sam.
Co se tyce tech. podpory, tak to ani N. nenabizi- myslenka jsou komunikatory a vlastni "kasirtaska". Jeho filozofie je vlastne takovy pevny ostrov v mori amaterskych vysilani z duvodu zneuzivani tohoto fenomenu.
bod 7. zde je presny opak proc projekt vznikl..jeste jednou si precti jeho uvod
Odpovědět
#12
Janaxxx Napsal(a):
sex-znam Napsal(a):to novajz:

.......Možná mě ještě napadne pár věcí, neber to jako moji škodolibost, zášť, závist atd., ale jen ti předávám můj pohled na věc a vidím dopad na všechny, kteří budou s tvým projektem ,,pracovat,, (ty, muži, dívky).

v mnohem mas pravdu..jak se rika: "nejsem tak bohaty abych chtel neco zadarmo.."ale to o co se N. snazi zaplnuje urcitou mezeru a je jen na nem jak se toho chopi. Samozrejmne se musi rozhodnout on, jestli mu z toho pujdou nejake finance nebo ne. Ja osobne si myslim ze nejakou cenu by si nastavit mel, uz kvuli balastu ktery se mu tam casem nanese. Kazdopadne by to mnel casem zlegalizovat, uz kvuli mravnostnimu..uchylaci se presunuji na Net a stat se muze lecos.
I Google zacinal jako projekt nadsencu a do komercni podoby je museli vylozene "nakopat". Ono proste neco napul se da delat chvili a pak se clovek musi rozhodnout jestli vpred nebo se na to vykaslat, protoze te to zacne zahlcovat a pokud z toho nic nemas zacnes byt otraveny. S tvym nazorem na propad cen nesouhlasim. Kdo nebude chtit jit pod cenu tak se tohoto projektu nebude ucastnit. Holky ktere se ukazuji zadarmo budou mit naval a kratkou zivotnost, takze na "profesionalky-amaterky" taky dojde a o kvalite vysilani nemluve. Jak rika jeden nejmenovany kuchar z Primy- lidi by nejradeji zraly zadarmo, ale na to my ser..zase na druhou stranu - ja osobne si myslim, ze odevzdavat livechatum 50 % obratu modelky je moc ( a zbytek jeste zdanit !!)...no nevim to at si kazdy posoudi sam.
Co se tyce tech. podpory, tak to ani N. nenabizi- myslenka jsou komunikatory a vlastni "kasirtaska". Jeho filozofie je vlastne takovy pevny ostrov v mori amaterskych vysilani z duvodu zneuzivani tohoto fenomenu.
bod 7. zde je presny opak proc projekt vznikl..jeste jednou si precti jeho uvod
---------------------------------------
Nesouhlasim....vy jako uzivatelka livechatu opet vidite jen svoji praci-svoji provizi a dudte se nad tim ze provozovatel a ten ktery se o vse stara ma 50% 1) naklady na vyrobu serveru-chatu (profi chat pod 200tis vytvorite jen stezi, tim myslim plneschopny chat na urovni ne amatersky viz toto ci podobny new chat v teto kategorii 2) stara a ze svého financuje rekamu-propagaci serveru 3) travi nad provozem, upravama, komunikaci veskery volny cas.
Proto jeho provize 50% ci vice ci mene procent. Mate jednostranny pohled na vec a to ačkoliv nejsem provozovatel podobneho serveru se mi nelibi. Nevidite do hloubky , vidite 50% provizi a tím to u vas konci:-) Nehlede na to ze provozovatel zmineneho serveru prijimy platby od zakazniku a ty platby dani ON, plnou castku,vam jako napr.neplatici zasila provizi a samozrejme mu ani nahodou ve finishi po odecteni nakladu(dane!!!, reklama!!!, čas s tim straveny) nezbyde ani +-15-20% to jen pro objasneni ze mu nezustane 50% svete div se , ano na jeho ucet chodi vklady uzivatelu, on tyto vklady dani v plné vysi...

Co se tyče portalu ktery se tu řesi, ackoliv je to zrejme testovaci nedodelana verze pusobi a tusim ze bude vzdy pusobit ryze amatersky, kazdy soudny clovek toto snad rozezna:-) jak bylo psano, drive nebo pozdeji stejně zanikne, pred tim vsak majitel tímto ztrati mnoho sveho casu a nakonec i nadeji....sorry, ale bude to bohuzel myslím tak.
Odpovědět
#13
to Janaxxx:

Že se snaží novajz zaplnit určitou mezeru na trhu, to je jasné, ale člověk se musí snažit zaplnit mezeru takovým způsobem, že i když je to zadarmo, musí k tomu přistupovat obchodně tj. jasně si položit pro a proti a udělat si plán. Je čistě na něm, jak to udělá, co udělá atd., my mu tady dáme jen naše názory, svobodné rozhodnutí je vždy jen na něm, takže je úplně jedno, jestli se mu nelíbí či líbí můj příspěvek, tvůj příspěvek, příspěvek kohokoliv, vždy může sám posoudit, jestli si z toho něco vezme nebo nevezme.

Já s tebou naprosto souhlasím s tím, že člověk má něco rozjet a pak se rozhodnout, jestli to dokope do konce nebo ne, ale už na začátku potřebuje nějakou životaschopnou koncepci.

Můj názor na propad cen si asi nepochopila úplně tak, jak jsem to myslel. Nejde o to, jestli bude či nebude souhlasit, většina dívek by na projekt novajze přešla, protože si bude myslet, že dostane 100 %, že nebude muset odvést 50 % provizi livechatu, ale ve výsledku vydělá stejně oněch 50 %, protože těch 50 % bude muset dát slevu, protože uživatele dívky přitlačí, aby snížily ceny, jaký jiný smysl by pro ně mělo, aby přestali užívat livechaty? Uživatelé (muži) prostě taky budou chtít z daného projektu získat svoji výhody.

K tvým 50 % procentům. Podle mě je to úplně adekvátní provize. Ve většině oborů se pracuje 50:50 a zejména, za vším jsou náklady, které lidi neradi vidí. Ty vidíš 50 % čistý zisk livechatu, ale to je blbost! Převedeno na podmínky v ČR, tak ze získaných 50 % zaplatí livechat DPH (pokud je plátce, a těch 20 % nezaplatí z jeho získaných 50 %, ale z nabitých 100 % od uživatele), takže teď má livechat už provizi jen 30 %. Z této provize 30 % zaplatí také daň, jako dívka sama a z toho, co mu zbude platí reklamu, provozní náklady, lidi, vývoj a údržbu stránek atd. atd. Prostě je třeba se dívat více do hloubky, když má někdo ve firmě obrat 1 000 000 Kč, tak to není jeho zisk! Provize 50:50 je prostě pro obě strany taky jen takový ,,obrat,, a ne čistý zisk!

K bodu č.7. Může mi někdo říct, jak si v rámci internetu představujete adekvátní ověření? V prostředí, kde je každý anonymní a rozhodně nebude chtít zveřejňovat jakékoliv údaje o sobě, pokud se svléká někomu před kamerou nebo si ho, promiňte mi za ten výraz, honí před kamerou a říká dívce své nejperverznější fantazie? To je prostě blbost, něco jako zaručené ověření neexistuje! V rámci internetu neexistuje ani něco jako 10 % ověření. Pokud něco nepodepíšeš elektronickým certifikátem, tak je to k ničemu a kdo z vás by něco takového udělal? A věř mi, že jsem tento problém x krát řešil i na svých vlastních stránkách, takže vycházím ze svých zkušeností.

A bez technické podpory tj. účinné kontroly co kdo na portále dělá, jak to dělá, zda-li nepodvádí něco takového fungovat prostě vůbec nemůže.
Odpovědět
#14
kdyby servery vyplacely zminenych 50 procent , byla by to parada, ale vetsina serveru vyplaci 25-35 procent , coz se mi nezda moc fer...

holky urcite nebudou ceny tlacit dolu , jelikoz holky tenhle projekt nepotrebuji... pokud by je nekdo nekam tlacil, tak zustanou na serverech , kde maji nadstandartni vydelky , mimochodem ony tam zustanou tak jako tak , pokud by tento projekt fungoval, tak by ho mely jako komunikatory jako privydelek k chatum ... pochybuju , ze holky odejdou ze serveru a budou se venovat ceskym klientum, kteri jsou zvykli platit mnohem mensi ceny ... a pokud bude nekdo snizovat, tak maximalne melisky a spol a ty uz vlastne nemaji ani kam snizovat :-)
navic vetsina profes.livechatovych modelek pro ceskou klientelu pracovat necche ... spise bych to videla, ze se na serveru uchyti amaterky, maminky od plotny , ktere si chteji privydelat ...ale livechatova studia a prof.modelky se svych vydelku ve prospech jednoho ceskeho projektu nevzdaji
Odpovědět
#15
Druid01 Napsal(a):to novajz:

Hlavně si zachovej svou hlavu a když máš myšlenku, realizuj ji:-) Když to dopadne špatně, tak to dopadne špatně... Peníze se dají vydělat i jinak, než od obyč uživatelů - vem si vzor z Facebooku:-)

Dovol abych oponoval příspěvku od sex-znam

1) Projekt děláš sice zdarma, ale díky obrovské návštěvnosti zde budešjistě moci vytvořit určité prvky, na základě kterých budeš moci vydělávat. Díky tomu, že je tvůj projekt unikátní, tak kdokoliv bude chybět, nebude prostě IN. Ba naopak, lidé ti budou lézt do zadku... Technickou podporu nepotřebuješ, protože neděláš livechat, ale pouze jakýsi seznam uživatelů.

---obrovske navstevnosti?? odkud? :-) Mizivé cilené zamereni, neni to jako facebook, navstevnost pokud se kdy bez reklamy prehoupne pres 1000 tak to bude zazrak, zatim to na unikatni projekt bohuzel nevypada, bez technicke podpory z toho bude balast ----

2) Bla bla bla. Ano, propagace je sice důležitá, ale vzhledem k tomu, že děláš nevýdělečný projekt, nemusíš zajišťovat reklamu na serverech s přístupem 10 000 lidí za den. Vzhledem k tomu, že projekt je tvým koníčkem, tak předpokládám, že na něm nebude záviset tvé živobytí... ---

--presne tak, bude to delat leta zadarmo, bez jakekoliv zpetne vazby :-) bude to delat s radosti a platit vzdy naklady ze sveho, bude to proste delat pro druhe :-)-----

3) Každý programátor je rád, když jeho projekt frčí. Jak vidím ani jsi nečekal takovej ohlas. Je jasné že jsi šlápl do vosího hnízda a spoustu lidí se ti to bude snažit znechutit.

--- ne znechutit jen objektivne okomentovat, to co vidim je zatim amateřina, sorry

4) Asi těžko ti zazvoní na dům Ivan s Voloďou a budou po tobě chtít, aby jsi ukončil projekt. Konkurence do tebe bude jebat nenápadně, např. tvrdit, že tvůj projekt je totálně na nic, že je zbytečný apod:-) Určitě víš, co tím chci říct:-)

---- opravdu dobry chat toto nikdy nebude brat jako konkurenci, proto si myslim ze nejaky majitel chatu se nad timto pousmeje a nebude ztracet cas komentovanim tohoto

5) Holky snížovat cenu nebudou. Prože komunikátory má vesměs každá jako přivýdělek. Když chce někdo snížit cenu, pošlu ho do hajzlu. Holky se bez české klientely obejdou. I kdyby došlo k takové situaci, holky se vrátí na chaty. To co se stane bude to, že studia budou zvyšovat provize modelkám. Aby se alespoň trošičku vyrovnaly poměry.

---- dalsi blbost, provize budou zvysovat ceny modelkam na zaklade tohoto webu :-) viz.odpoved 4.

6) Co se týče kreditu, kredit si nechávají dobíjet neplnoleté holky. Jakákoliv holka co dělá komunikátory, pokud tuto činnost dělá legálně, nebude mít problém udat své číslo účtu. Dohledávat jména v Googlu může opět jenom akorát tak konkurence, protože běžný user se na to vy... je to asi ten nejprimitivnější způsob vyhrožování. Ale argumenty jako technická podpora, dokanalej způsob vyplácení, soukromí. To může napsat jen studio, které v tobě vidí potencionální hrozbu v odchodu modelek.

--- samozrejme ze si to uchylaci aj.dohledaji, divka je zaujme a budou po ni pidit, bylo by blahove si myslet ze toto bude delat naopak konkurence. Opak je pravdou
Tento amtersky web opravdu podporu vlastne nepotrebuje, na co, regnout a delat si tam muze kazdy kdochce co chce, n co nejaky rad, na co podpora :-) , vlastne je to chat podobny zakulisi ci xchat jen zamereny ciste na webkamery-bez sance

7) Jak píšeš na svém webu, i když holce 100x někdo zaplatí, tak po 101 se může stát kdekoliv chyba. To je prostě normální. Podvodníka většinou odhalíš už při prvním kontaktu. On si to každý rozmyslí, kam své peníze pošle. No a když nabídneš lidem seznam ověřených uživatelů, u kterých je jistota. Tak to uživatelé ocení

verejne uvedene čislo uctu, mobil ? neverim ze by nekdo byl tak hloupej pri tom co provozuje:-)

PS: Pro začátech bych dal na stránky platební tlačítko PayPalu s volbou: Donate

PPS: Vydrž, měj svou hlavu a trpělivost ti jistě přinese ovoce. Každopádně počítej s tím, že toto fórum je ze strany českých a slovenských chatů silně monitorováno. Stejně tak ze strany studií. Neznamená to, že když zde nepíší, že zde nejsou:-)

------ presne tak, vydrz, silne monitorovani to nemyslim chodi tady do 200lidi den vesmes stejni lide a to uz toto forum bezi nejaky ten patek, rok a neco?, modelky ktere stejne vysilaji v zahranici, ty, ja, ostatni kt.jen nakouknou vesmes divky ktere uvazuji o teto praci atd.
Navic neznam zatim v ČR ci SK chat ktery by byl na urovni, jsou to vesmes splacane patvary, z neprijemnym uzivatelskym prostredim(zkousel jsem jen jeden), hroznou grafikou(jasne, u webu podobnych zamereni nemusi byt az tak dobra grafika) ale to co vidavam je zmatek nad zmatek, děs bes, amaterske zpracovani.

Pro me za mne, at si to cele prekope, problem neni ani tak ve strankach samotnych, otresnem vzhledu ajko v napadu a realizovatelnosti tak aby to nejakym zpusobem klapalo, divky nebyly ohrozene-meli diskretnost atd atd.

Patrik.
Odpovědět
#16
Druid01 Napsal(a):to 1David:

Já zase nesouhlasím s Váma. On jako uživatel chatu má možnost volby, zda bude pracovat pro livechat, kde má vše zajišteno. Pro něj je výhodnější se prezentovat sám, tak jak například pro mě.

O jakých 200 000 mluvíte? Myslíte 50 000Kč za zakoupení softwaru, 15 000kč za webouvou prezentaci? Server je v dnešní době výhodnější pronajmout + dále konektivita.

Ano ta samá konektivita na které PŘEDEVŠÍM české a slovenské chaty šetří. Koukněte se někdy na videa modelek, jak jsou zalagované, zvláště ve večerních hodinách.

Máte na mysli SOFTWARE, o kterém by se dalo říci, že je ve většině případů neoptimalizovaný, na který se vše se... a za celou dobu na něj nikdo ani nešáhne, aby opravil jeden bug?

Technická podpora která na nic neodpovídá.... A když už odpoví, tak jedině arogantně.

České profi holky na českých chatech nedělají a dělat nebudou. Alespoň né do doby, než české chaty nabídnou něco jinačího, než to co nabízí teď. Podívejte se kde české chaty jsou, vždyť tam ani nikdo nechodí:-) A když už příjde, tak rychle zjistí, že je něco lepšího.-)

A přisuzovat projektu novajz rychlý konec jen z toho důvodu, že má v betaverzi amatérský vzhled. To opravudu může říci jen ubohý závistivec, kterého někdo nasral.-)
-----------------------------------------

1) Ano to muzete, pokud to bude efektivni pro vas proc ne,
2) 15tis vam chat nikdo neudela, dobri programtori berou co vim 800-1100kč na hodinu, spatni chat ani nikdy neudelaji a za 15hodin toto nikdo nevytvori, jsou tam flash prvky, jine veci, je to prace na mesic a pul az 3mesice dle funkci aschopnosti programatora, myslim plnehodnotnoy chat z moznosti registrace modelek, uzivatelu,plat.systemem aj.aj, sorry ale do toho jakou cenu jste prasknul opravdu nevidite, nehlede ne kazdy progrmator toto zvladne. Znam ceny programatoru a slozitost systemu chatu. dle toho co vidim.
3) ano v ČR jsou amaterske chaty jak jsem jiz psal, vidno na prvni pohled
4)ú technicka podpora je od toho aby fungovala poud nekdo nabizi techpodporu jen naoko a nedela ji je to smaozrejme jeho minus, co jsem se dival chaty u nas ci slovensku nemaji ani pomalu vypsaneho provozovatele natoz nejakou online podporu:-)
5) nejsem zavistivec, toto se neda zavidet.
mozna jsem neco preskocil nevim, dorazila me cena chatu 15tis.:-)

Tak samo nemam nic ani na vas osobniho, ctu vase odpovedi zde a zatim byli vzdy velice profesionalni, mate evidentne v mnoha vecech zkusenosti dle odpovedi, dle rad atd. Jevite se jako zatim "nejaktivnejsi" prispivatel
Odpovědět
#17
to vsem:
jen technicka pozn. - nejsem zena...
..byla by skoda kdyby se tato debata zvrhla v parlamentni folklor nasich politiku

za mne rikam ze nejsem zastancem livechat portalu (minutovych)- jakychkoliv at zahr. nebo tuzemskych, ale Nowajz projekt se mi zda jako nejmensi "zlo".
Bez financi se v dnesni dobe nepohne k profesionalite nic..nejsme Marxisti..aspon doufam:-) Co se tyce DPH..no takhle rozsafne jste si nastavili system vy..vsak ono se o to modelka s klientem podeli..pres vas to jen protece..a najednou se objevi par modelek (ktere do 1 mil DPH neplati a zdani prijmy pausalem)... a uz je to spatne. Ano klient ma strop co je schopen dat za show, ale vasim system provizi a nakladu ji zustane 6 Kč/min no a na to vam Bily tesak.... vite co? Ale jinak nic ve zlem..je demokracie
Odpovědět
#18
Druid01 Napsal(a):to 1David:

To co tu píšete je zase jednostanný pohled pod myšlenkou studia nebo chatu...
Protože dle vaší logiky je všechno na nic, a prostě livechaty jsou The Best.

Uvědomte si, kolik holek v ČR livechat dělá? Je jich stovtva 2000? Já bych řekl že i méně, proto návštěvnost 200 lidí na tomto fóru se mi jeví jako veliká. I když se jistě nejedná o unikátní přístupy:-)

Novajz nedělá nějaký obrovský informační portál. On nepotřebuje návštěvnost 10 000 lidí za den.

Psal jsem 50 000Kč software - myšleno Flash prvek, který se do stránek implementuje. A 15 000Kč stránky. Což rozhodně není přemrštěná cena (mluvím o minimální ceně a výsledek jako sexchat.sk...apod). Takže webové stránky livechatu = 65 000Kč. Ano, je zde diskutabilní, jak by takový web vypadal, avšak svůj účel by splnil...

PS: Programátora, který by si bral 800Kč za hodinu bych poslal do kopřiv. Vzhledem k faktu,, že většinou se platí za celý hotový projekt, hodinovou práci si v dnešní době účtují leda ukrajinci na stavbě, kteří polovinu času prochlastaj:-)

Další fak tje i věc, že software by mi vytvořilo (s nadsázkou) pár studentů z ČVUT, když bych jim zaplatil pivo:-) Je jasné že zde jde o zabezpečení plateb apod, takže by to zřejmě nebylo použitelné...

Také proti Vám nic nemám, ale myslím si, že projekty jako novajz potřebují podpořit, né poslat do kopřiv:-) Sice si každej zde na fóru chrání svoje know-how. Ale ve skutečnosti to žádné know-how není, protože člověk znalý v oboru toto prostě zná.

Patrik
-------------------------------
Poslu vam svuj email at me prosim ten kdo udela chat s rozsahlym platebnim rozhranim, admistraci modelky+uzivatelu, s grafikou a pred tim vsim s projektovou dokunettaci jak pro grafika tak pro neho samotneho doda, spolu projekt.dokumentaci k webu proberem, dam mu zalohu 7500,- a zbytek hned po dokonceni webu. (jen projektovka mu zabere nekoli hodin ci dnu)
Dobri progrmtpri nikdy neslibuji cenu dopredu, navrhnou predbeznou cenu, jsou placeni ve vetsine pripade hodinove.
Rad vyuziji sluzeb vaseho cloveka, server mam svuj(kdo nema kapital muze pronajmout)+doemanu mam.
Budu se tesit na spolupraci.
Verim ze svych slov dostojite a kompletni web, plne schopny a funkcni budu mit tedy za 15tis hotov. Jen jeste jedna malickost, za jak dlouho toto zvadne, zeptejte se:-)
PS: Prominte ale pokud jste myslel cenu 15tis za portal tohoto typu tak jste pravdu ale oprAvdu naivni, pokud by to bylo takhle vznikne desitky portalu podobny styl jako porno videa, problem je ze vytvorit adult video web udela kazdy amater v tomto na kdejake sablone atd.
Pokud mi dodate cloveka ktery mi to za tuto cenu vyrobi, dostane on 15tis. vam dam 1tis za zprostredkovani a omluvim se vam verejne za to ze jsem napsal ze jste v tomto naivni.
Chci vsak schopneho programatora +grafika, zadne vymluvy jak je nekdy u programtoru zvykem a chci 100% nasazeni.
Odpovědět
#19
ted jeste ctu o sexchat.sk o teto strance je zbytecne se vyjadrovat kazdy soudny pochopi ze to delal nejaky amater a diletant v jednom, pokud jste myslel kvalitu tohoto chatu chapu ze s timto by jste se mozna do 20 vešel :-) toto vsak nepovazuji za plnohodonotny chat ale vytvor totalniho amatera jak po graficke tak po uzivatelske strance na tot netreba ani programatorske zkusenosti
Odpovědět
#20
sex-znam Napsal(a):to Janaxxx:

K bodu č.7. Může mi někdo říct, jak si v rámci internetu představujete adekvátní ověření? V prostředí, kde je každý anonymní a rozhodně nebude chtít zveřejňovat jakékoliv údaje o sobě, pokud se svléká někomu před kamerou nebo si ho, promiňte mi za ten výraz, honí před kamerou a říká dívce své nejperverznější fantazie? To je prostě blbost, něco jako zaručené ověření neexistuje! V rámci internetu neexistuje ani něco jako 10 %
---overeni
overenim modelky jsou prave ty reference..nick modelky... neco jako znacka
jdu na Seznam a najdu tam co neznam..a nepatram jestli Seznam ma nejlepsi algoritmus
----anonymita..ano tam je velky zadrhel..klient plati modelce..modelka ho muze "propalit"
pokud klinet zvolil overenou modelku..pravdepodobnost kompromitace se blizi nule
klient muze otravovat modelku..to muze i na Livechat portalu..sam jsi rikal ze 100 pro anonimita neexistuje

A bez technické podpory tj. účinné kontroly co kdo na portále dělá, jak to dělá, zda-li nepodvádí něco takového fungovat prostě vůbec nemůže.
----kazda modelka na komunikatorech ma svoje pravidla...blby co?
Odpovědět
#21
PetraParoubkova Napsal(a):Stejně to tady v tomto státě ve finále dopadne tak, že všichni chlapi půjdou házet lopatou a holky šlapat nebo razítkovat na poštu. Nic nikomu neklapne, nic nikomu nevýjde.

Karty jsou rozdané, koryta obsazené.
Petro ty se bat nemusis....ten tvuj strejc od kolotocu s uherakem v hube ti neda zahynout
a az hodi cvicky, tak budes hodne bohata vdova..ty na livechatech delat nemusis:-)
Odpovědět
#22
1David Napsal(a):
Druid01 Napsal(a):to 1David:

To co tu píšete je zase jednostanný pohled pod myšlenkou studia nebo chatu...
Protože dle vaší logiky je všechno na nic, a prostě livechaty jsou The Best.

Uvědomte si, kolik holek v ČR livechat dělá? Je jich stovtva 2000? Já bych řekl že i méně, proto návštěvnost 200 lidí na tomto fóru se mi jeví jako veliká. I když se jistě nejedná o unikátní přístupy:-)

Novajz nedělá nějaký obrovský informační portál. On nepotřebuje návštěvnost 10 000 lidí za den.

Psal jsem 50 000Kč software - myšleno Flash prvek, který se do stránek implementuje. A 15 000Kč stránky. Což rozhodně není přemrštěná cena (mluvím o minimální ceně a výsledek jako sexchat.sk...apod). Takže webové stránky livechatu = 65 000Kč. Ano, je zde diskutabilní, jak by takový web vypadal, avšak svůj účel by splnil...

PS: Programátora, který by si bral 800Kč za hodinu bych poslal do kopřiv. Vzhledem k faktu,, že většinou se platí za celý hotový projekt, hodinovou práci si v dnešní době účtují leda ukrajinci na stavbě, kteří polovinu času prochlastaj:-)

Další fak tje i věc, že software by mi vytvořilo (s nadsázkou) pár studentů z ČVUT, když bych jim zaplatil pivo:-) Je jasné že zde jde o zabezpečení plateb apod, takže by to zřejmě nebylo použitelné...

Také proti Vám nic nemám, ale myslím si, že projekty jako novajz potřebují podpořit, né poslat do kopřiv:-) Sice si každej zde na fóru chrání svoje know-how. Ale ve skutečnosti to žádné know-how není, protože člověk znalý v oboru toto prostě zná.

Patrik
-------------------------------
Poslu vam svuj email at me prosim ten kdo udela chat s rozsahlym platebnim rozhranim, admistraci modelky+uzivatelu, s grafikou a pred tim vsim s projektovou dokunettaci jak pro grafika tak pro neho samotneho doda, spolu projekt.dokumentaci k webu proberem, dam mu zalohu 7500,- a zbytek hned po dokonceni webu. (jen projektovka mu zabere nekoli hodin ci dnu)
Dobri progrmtpri nikdy neslibuji cenu dopredu, navrhnou predbeznou cenu, jsou placeni ve vetsine pripade hodinove.
Rad vyuziji sluzeb vaseho cloveka, server mam svuj(kdo nema kapital muze pronajmout)+doemanu mam.
Budu se tesit na spolupraci.
Verim ze svych slov dostojite a kompletni web, plne schopny a funkcni budu mit tedy za 15tis hotov. Jen jeste jedna malickost, za jak dlouho toto zvadne, zeptejte se:-)
PS: Prominte ale pokud jste myslel cenu 15tis za portal tohoto typu tak jste pravdu ale oprAvdu naivni, pokud by to bylo takhle vznikne desitky portalu podobny styl jako porno videa, problem je ze vytvorit adult video web udela kazdy amater v tomto na kdejake sablone atd.
Pokud mi dodate cloveka ktery mi to za tuto cenu vyrobi, dostane on 15tis. vam dam 1tis za zprostredkovani a omluvim se vam verejne za to ze jsem napsal ze jste v tomto naivni.
Chci vsak schopneho programatora +grafika, zadne vymluvy jak je nekdy u programtoru zvykem a chci 100% nasazeni.

web (projekt) neni nikdy hotov a plne funkcni, jestli chcete ale za kazdou cenu predrazeny team programatoru, obratte se na byvaleho ministra Mynare..neco bude urcite mit:-)
Odpovědět
#23
1David Napsal(a):ted jeste ctu o sexchat.sk o teto strance je zbytecne se vyjadrovat kazdy soudny pochopi ze to delal nejaky amater a diletant v jednom, pokud jste myslel kvalitu tohoto chatu chapu ze s timto by jste se mozna do 20 vešel :-) toto vsak nepovazuji za plnohodonotny chat ale vytvor totalniho amatera jak po graficke tak po uzivatelske strance na tot netreba ani programatorske zkusenosti

nejsem angazovan v sexchat.sk, ale zase posuzovat pouze dle grafiky???? Flash streva jsou vsude na jedno brdo a platby jsou dle standartu daneho poskytovtele ..Flesh servlet bych mozna udelal tak aby se dal jeste vice zvetsit (fullscreen je asi zbytecny).
Jinak setri se tam asi na konektivite..ale zije to..
Odpovědět
#24
sexchat - to je prehled nej ces-slov. modelek Big Grin
Odpovědět
#25
Janaxxx Napsal(a):
1David Napsal(a):ted jeste ctu o sexchat.sk o teto strance je zbytecne se vyjadrovat kazdy soudny pochopi ze to delal nejaky amater a diletant v jednom, pokud jste myslel kvalitu tohoto chatu chapu ze s timto by jste se mozna do 20 vešel :-) toto vsak nepovazuji za plnohodonotny chat ale vytvor totalniho amatera jak po graficke tak po uzivatelske strance na tot netreba ani programatorske zkusenosti

nejsem angazovan v sexchat.sk, ale zase posuzovat pouze dle grafiky???? Flash streva jsou vsude na jedno brdo a platby jsou dle standartu daneho poskytovtele ..Flesh servlet bych mozna udelal tak aby se dal jeste vice zvetsit (fullscreen je asi zbytecny).
Jinak setri se tam asi na konektivite..ale zije to..

nepsal jsem jen podle grafiky , ta je zoufala(vzhled rok 1998)

jak jsem psal: jak po graficke tak uzivatelske strance, vypis zlepseni by by tak na pul dne, je to na delete
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)