TOP SECRET
#26
1David napsal:
Co se tyče portalu ktery se tu řesi, ackoliv je to zrejme testovaci nedodelana verze pusobi a tusim ze bude vzdy pusobit ryze amatersky, ....

BINGO - amatersky je a vždy bude. Jsem totiž amatér a nestydím se za to. Ale zase na druhou stranu, který amatér má 22U Rack s 8kw rack záložním zdrojem APC a servery HP proliant a SuperMicro s konektivitou 200Mbit FD??? Hold koníček něco stojí.


Sandrita napsala
- pokud by tento projekt fungoval, tak by ho mely jako komunikatory jako privydelek k chatum ... pochybuju , ze holky odejdou ze serveru
- prof.modelky se svych vydelku ve prospech jednoho ceskeho projektu nevzdaji

BINGO - to ani nebylo, není a ani nebude mým zámyslem
Odpovědět
#27
Druid01 Napsal(a):to 1David:

Ja vam pomoct nemohu, protoze podle vas solidni programator pod 800Kc nedela. Vsechny ceske a slovenske chaty delal nejakej webamater... Na zaklade tohoto tvrzeni se obavam, ze i kdyby jste takovy chat dostal vypracovany, byl by stale na urovni webamatera - byt by byl sebevice propracovanejsi - a to jen z duvodu, ze ho nedelal clovek co bere 800kc na hodinu.

V takovem pripade vam mohu jenom doporucit, aby jste si tento web napsal sam, protoze ten bude jiste nejkvalitnejsi...

To mate jako bych ja po modelkach zadal za zapojeni zarivky 800Kc, jen z duvodu, ze bych byl dobrej a nad posteli by mi visely rizne certifikaty. Otazkou je, zda by nekdo tu zarivku nezapojil za 200Kc uplne stejne jako ja:-)
Rad platim pouze za to, co je skutecne potreba + abych ocenil toho cloveka. A neb bylo by potreba aby nekdo mel 150Kc za skutecnou praci a 650Kc jen za to, ze je dobrej?

Toz tak:-) Opravdu uz na to vice rici nemohu...

Jste k smichu pokud si myslite ze programator vam bude delat za 150kč na hodinu tolik bere remeslnik pomahač:-) evidentne neznate ceny programatorskych praci.
Nepsal jsme nikde ze programator za 800kč na hodinu musi byt zakonite dobry, umyslne prekrucujete.
To ze kvalitni programatori berou okolo 800 a vice na hodinu je normalni bezna vec.
Samozrejme se najde nejaky laik ktery vam nabidne cenu 400kč na hodinu ale vysledek je vetsinou zalostny, kod spatny, a cele se vam to drive nebo pozdeji "rozsype".
Zkuste napsat napr.na www.webtrh.cz za kolik odhadem vam nekdo vytvori chat, placenete tam vas rozpocet 15tis a uvidite jak vas pozenou :-) a to tam jsou nekdy vesmes i levni programatori.
Opakuji neznam programatora ktery by chat udelal z 15tis. a to jich znam okolo 10.
Bezna prace programatora a nemusi byt ani z web studia je v prumeru 650kč na hodinu. Jsou taci co pod 800nejdu nicmene jsou vetsinou vytizeni prave proto ze jsou kvalitni. Ti nejlepsi berou 850-1000kč na hodinu.

A pekne jste se z toho vykroutil, jak ma dojit na dohoz programatora ktery web udela dle vas za 15tis tak najednou obratite, budte chlap, dodržte slovo a dejte sem kontakt na cloveka co mi udela komplet chat za 15tis. v opacnem pripade vas pozaduji za lhare balamuntnika:-)
Je lehke napsat 15tis. a programatora za 800na hodinu bych nakopal do zadku aj.nesmysly ale kdyz dojde na lamani chleba tak skutek utek,vidte.
Odpovědět
#28
1David Napsal(a):
Janaxxx Napsal(a):
1David Napsal(a):ted jeste ctu o sexchat.sk o teto strance je zbytecne se vyjadrovat kazdy soudny pochopi ze to delal nejaky amater a diletant v jednom, pokud jste myslel kvalitu tohoto chatu chapu ze s timto by jste se mozna do 20 vešel :-) toto vsak nepovazuji za plnohodonotny chat ale vytvor totalniho amatera jak po graficke tak po uzivatelske strance na tot netreba ani programatorske zkusenosti

nejsem angazovan v sexchat.sk, ale zase posuzovat pouze dle grafiky???? Flash streva jsou vsude na jedno brdo a platby jsou dle standartu daneho poskytovtele ..Flesh servlet bych mozna udelal tak aby se dal jeste vice zvetsit (fullscreen je asi zbytecny).
Jinak setri se tam asi na konektivite..ale zije to..

nepsal jsem jen podle grafiky , ta je zoufala(vzhled rok 1998)

jak jsem psal: jak po graficke tak uzivatelske strance, vypis zlepseni by by tak na pul dne, je to na delete
znam jednoho borce co "obchoduje" v milionech, posledne mi nabizel elektrarnu, na zaver
debaty si vzdycky necha zaplatit utratu a jeste si pujci stovku..treba nam sem hodite aspon demo nejakeho Vaseho projektu
Odpovědět
#29
novajz Napsal(a):1David napsal:
Co se tyče portalu ktery se tu řesi, ackoliv je to zrejme testovaci nedodelana verze pusobi a tusim ze bude vzdy pusobit ryze amatersky, ....

BINGO - amatersky je a vždy bude. Jsem totiž amatér a nestydím se za to. Ale zase na druhou stranu, který amatér má 22U Rack s 8kw rack záložním zdrojem APC a servery HP proliant a SuperMicro s konektivitou 200Mbit FD??? Hold koníček něco stojí.


Sandrita napsala
- pokud by tento projekt fungoval, tak by ho mely jako komunikatory jako privydelek k chatum ... pochybuju , ze holky odejdou ze serveru
- prof.modelky se svych vydelku ve prospech jednoho ceskeho projektu nevzdaji

BINGO - to ani nebylo, není a ani nebude mým zámyslem


Odradit mě nemůžete, na to nemáte argumenty. Peníze (výdělek) pro mě nejsou důležité a navíc kazí charakter. Provozuju tři domény, které platím já a visí tam stránky firem a organizací, které to mají ode mne grátis. Nicméně, nečekal jsem, že někdo rozvede diskuzi o mém projektu na stránkách jako je tato. Ne že by mi to vadilo, to ne, ale zbytečně se tady hádáte a zasíráte si databázi. Zámysl je držet se nápadu, ale zároveň uvádět na stránkách návody a varování před podvodníky, na co si dát pozor, jak aspon částečně chránit své soukromí atd. Osobně znám holku, co to dělá z domu a už několikrát naletěla. Taky mi o tom řekla a na těch stránkách chci ony typy podvodů rozepsat a tím varovat ostatní. Má to být něco jako sami sobě, a mělo by to fungovat tak, že když někdo narazí na nový typ podvodu bude varovat ostatní. Ale to je celkem jedno, prostě kdo tam chce být, bude tam, kdo nechce, nikdo nenutí. Je to na vlastní riziko a dle toho se může každý zařídit. Nicméně si myslím, že tam bude míň podvodníků než na chatu. Profesionalita není můj záměr a ani nebude. Plně chápu zakladatele Googlu, že je do toho museli dokopat.

jen tak pro zajímavost, pracuji u ISP, kde se taky co chvila konkurence napadá, ale zajímavé je, že my s nikým problém nemáme. A je to proto, že nekrademe klientelu konkurenci a ani nemusíme. Když sem tam uděláte něco zákazníkovi grátis nebo něco navíc, tak má radost a zůstane u nás. Já nemusím mermomocí na všem vydělávat a ani nechci, stačí mi to, co mi dává zaměstnavatel. Když potřebuju peníze, tak jdu makat na fušku a jsem spokojený.

Nicméně nechci, aby jste se tady kvůli nějakému amatérovi, jako jsem já hádali, máte určitě svých problémů dost. A jelikož tu stále visí link, tak jsem stránky přesunul na jinou subdoménu. Registrované, budu informovat emailem, tak doufám, že mě neprásknete, pokud někdo máte registraci :-)

Toš GOOD LUCK a díky za názory

odradit???to vubec, ono se stači podívat na stranku, slova jsou zbytečna :-) Jaka konkurence??? Komu s tímto prosím konkurujete??? Napiste. Vubec nechapu o cem pisete, jako sexchat je amatersky to je jasny ale to co mate vy se ani s tim amat.sexchatem neda rovnat.
J ejasny ze to nedelas pro penize, delas to z nudy, nebo pro radost bliznimu, nebo proto aby sis neco dokazal co ja vim :-) ale nepis prosim s tim co jsi vytvoril ze by jsi mohl nekomu konkurovat, to vazne nejde...pokud se na tvuj web podiva nejaky programtor chatu mohl byse mylsím citit dotcem ze se "srovnavas s chatem"
Odpovědět
#30
Janaxxx Napsal(a):
1David Napsal(a):
Janaxxx Napsal(a):nejsem angazovan v sexchat.sk, ale zase posuzovat pouze dle grafiky???? Flash streva jsou vsude na jedno brdo a platby jsou dle standartu daneho poskytovtele ..Flesh servlet bych mozna udelal tak aby se dal jeste vice zvetsit (fullscreen je asi zbytecny).
Jinak setri se tam asi na konektivite..ale zije to..

nepsal jsem jen podle grafiky , ta je zoufala(vzhled rok 1998)

jak jsem psal: jak po graficke tak uzivatelske strance, vypis zlepseni by by tak na pul dne, je to na delete
znam jednoho borce co "obchoduje" v milionech, posledne mi nabizel elektrarnu, na zaver
debaty si vzdycky necha zaplatit utratu a jeste si pujci stovku..treba nam sem hodite aspon demo nejakeho Vaseho projektu
co na to rict, pokud utratu hradite vy a jeste mu pujcite tak je to s prominutim vase blbost :-) ne moje starost
Odpovědět
#31
Co se tyce programatoru, ja mam zkusenost trosku jinou. Kamarad dela externě pro několik firem včetně České spořitelny nebo České pojišťovny a platí ho za hotovku a nikoho nezajímá, kolik na tom strávil hodin. Uzavřou dohodu, objednávku, pokud dodá do termínu, má taxu, na které se domluvili, pokud má zpoždění, má sankce.
Odpovědět
#32
To 1David: Já jsem někde napsal, že tím chci někde někomu konkurovat?? Nebo že budu??
Odpovědět
#33
novajz Napsal(a):Co se tyce programatoru, ja mam zkusenost trosku jinou. Kamarad dela externě pro několik firem včetně České spořitelny nebo České pojišťovny a platí ho za hotovku a nikoho nezajímá, kolik na tom strávil hodin. Uzavřou dohodu, objednávku, pokud dodá do termínu, má taxu, na které se domluvili, pokud má zpoždění, má sankce.

samozrejme to je na individualni dohode, vesmes behem prace se ale dodelavaji ruzne doplneni, vylepseni tam cena se navysuje, klient si dodatecne uvedomi ze to ci to chce jinak, lepe atd
Jsou hodinove sazby a jsou predem urcene sazby co na tom.
Pred tim vsak musi byt uzavrena smlouva o dohodnute praci +projek.dokumentace, zadny progrmator nerekne cenu bez toho aby vedel kolik nad webem ztravi casu, jak je slozity atd, Predem se s projetem"seznami" a nasledne navrhne cenu.
V prip.programatoru od mistra vyse kteri delaji za 150kč verim ze ti neco podobneho neresi, proste placnou cenu a je to :-) vsak ono z toho nejaky web vznikne a zakaznik musi byt spokojen co by taky chtel za tak malo penez ze:-)
Odpovědět
#34
jeste posledni nazor to :1David
ale on prece klient nechodi na livechat, kvuli tomu jakou ma ten ci onen grafiku a jestli ma udelatko vic vpravo nebo vlevo, nebo ma tri nahledy, ci pet nahledu. Klient chce hlavne kvalitni prenos a seriozni pristup(vyhoveni) v jeho pozadavcich ze strany modelky za prijatelnou cenu. Modelka chce hlavne penize (prehled a rychlou vyplatu) kvuli nicemu jinemu to nedela. Cili v soucasnosti modelka, ktera ma 3 tridy a tanecni kurz zadne programatory, adminy atd nepotrebuje a v podstate ani klient nepotrebuje livechat portaly..proste konec livechatu (vodniku) v Cechach:-) Modelka, ktera je bez penez a neni technicky zdatna muze jit do studia a ti ji muzou zpropagovat a zobchodovat, ale na to nepotrebuji livechat portal, muzou mit svoji vlastni znacku a platformu a broadcast si ukociruji efektivneji.
Odpovědět
#35
to Druid: ono zase na druhou stranu, pokud vylozene s nekym neclouma krize proc se "zinyrovat"? Jsem jen tak chudy jak chudy je muj chlebodarce:-) a byt podezrele levny taky neni hrdinstvi. Nedavno jsem cetl clanek o vlaku, kterym jezdil Franz Josef I. a jeho masinfira musel byt povysen do slechtickeho stavu (cili bral i vice penez), pritom to byl puvodne stejny kolotuk jako jeden nejmenovany kristalovy politik:-) -to jen tak pro odlehceni tematu
Odpovědět
#36
můj expritel je tež programator a neuctuje si xxx kc na hodinu , ale domlouva se cena za cely projekt...

novajz: ac neplanuji účast na Vašm projektu , nenechte se odradit a jděte si za svym .. hodne stesti :-)
Odpovědět
#37
Druid01 Napsal(a):to 1David:

Žádnej chat jste nikdy nezakládal, české a slovenské chaty vidíte poprvé, přesto Vám nechybí plná pusa řečí o tom, jak vysoké jsou nároky na pořízení takového livechatu. Být Váma, doporučuji si vzít oněch 200 000Kč a zaplatit si nějakého programátora, co si říká 800Kč na hodinu, ať máte klid na duši.

V tomto tématu od Vás nevidím ani jeden příspěvěk, kde by jste nepourážel Novajze. Což mi svědčí jenom o jedné věci a to že mu pane "dokonalý" závidíte. Případně v něm vidíte kokurenční hrozbu.

Už zde podruhé píši. Že oněch 15 000Kč je pouze za web jako takový (myslím tim pouze strukrturu, bez logotypu apod.), né za software, který je v něm implementován. Bóóóže ja už nevim jak to mám jinak napsat.

Mě osobně je jedno na kolik takový livechat výjde. S tímto tématem to totiž nemá nic společného. Pokud bych si chtěl založit livechat, koupím si flashovou aplikaci jako takovou, zvednu telefón a zavolám kolegům, kteři mi nenáročný sajt vytvoři zcela zdarma:-)

Pokud je vám jedno, že vás někdo okrádá, opět je to vaše věc.

Kontakty vám dávat žádné nebudu. Poptávku si jistě umíte zadat sám. Nemám v žádném případě si něco dokazovat. Je mi zcela fuk, co jsem pro vás. Vůbec mě to nezajímá.-)
Pokud chcete diskutovat o ceně webu, běžte na jiná fóra. Váš názor jste zde napsal, my s ním nesouhlasíme. Netřeba to psát vícekrát:-)

V dnešní době bych každého člověka, co by po mě chtěl platbu za hodinu hnal klackem:-) Nikdy nevíš zda nad tím opravdu tolik hodin trávil... NE! Samozřejmě je vždy normální, že se stanoví rozpočet a když se přesáhne, musí se to sakra obhajovat,aby ti klient platbu nad rámec vyplatil...

Pro váš klid si prosím myslete, že jsem se zde omluvil a že cenu 800Kč přiznávám. I když mých očích jste hlupák, když někomu tuto sazbu nabídnete.
VŽDY PLATÍ PRAVIDLO: Pokud programátor neděla jako zaměstnanec, tak je VŽDY placen za CELKOVÝ projekt na živnostenský list, formou zakázky.

Jak již psal Janaxxx: Klient nechodí na chat za účelem, jak stránka vypadá. Jemu jde o pohodlí, funkce, cenu a modelky. Většina chatů vypadá otřesně. Podívejte se třeba na livejasmin.com a jak je to světoznámý server, přitom má jednoduchou grafiku... Stejnou jako třeba xlovecam.com.
K čemu je, že server bude vypadat pěkně, bude mít validní kód, ale na serveru nebudou modelky nebo klienti, případně obojí:-) Budou vám ty finance, které jste vložil místo do reklamy, tak šikovnému programátorovi k něčemu?


Patrik.

PS: Tímto definitivně končím účast v tomto téma. Proto si zde 1David může psát co chce... Sice nevydělávám 800Kč na hodinu, ale i tak už jsem času pro tuto nekončící hádku obětoval dost:-)


Opet si protiřečite, puvodne jste psal server 50tis + 15tis vyroba. najednou se objevil logotyp aj.veci.:-) Server mam svuj chtel jsem od vas vyrobu za 15tis což jste obkecal když jste źjistil ze je to nearalne.
Ceske ani slovenske chaty ani zahranicni jsem nezakladal ale vidim jak jsou stavene.
Me nikdo neokrada nevim proc stale prekrucujete? Na moji odpoved ze prumerna cena programatora neni 150kč ale od 650kc vyse takto odpovite? :-)
Samozrejme ze lide na chat nechodi kvuli grafice ale je to jedna z veci kter by mela nebo mohla byt pro nasvtevnika prijemna.Nicmene prace grafika je to na webu reknu pomalu to nejmensi(a prakticky i nejlevnejsi)
???
V dnešní době bych každého člověka, co by po mě chtěl platbu za hodinu hnal klackem:-) Nikdy nevíš zda nad tím opravdu tolik hodin trávil...
To ze je vzdy placen za cely projekt neni pravda. Jak jsme psal je to na individualni dle dohody v celku je uplne jedno zda si programator vezme za 40hodin prace 4O tisic nebo si rekne za projekt 40tis . a pritom ho udela za 20hodin coz vy ani nepoznate ta asi tak mistře
Abych to zhrnul.
Nemel jste pravdu v hodinové cene programatora a "trosku" jste se sekl i v cene za cenu celeho projektu ale budete presto utocit a vec otocite ze nekdo okrada mne, jste opravdu podareny kousek:-)
Odpovědět
#38
Sandrita Napsal(a):můj expritel je tež programator a neuctuje si xxx kc na hodinu , ale domlouva se cena za cely projekt...

novajz: ac neplanuji účast na Vašm projektu , nenechte se odradit a jděte si za svym .. hodne stesti :-)
ano to je mozne, odhaduji 80-90% si uctuje za cely projekt, nicmene vas pritel si cenu muze navysit stejne jako kdyby byl placen hodinove, zadavatel to pozna jen malokdy

Jaky je rozdil kdyz nekdo rekne 20 tis za cely projekt a jaky je rozdil kdyz rekne tento projekt mbudu delat 20hod cisteho casu a chci 20tis. je to jedno...
hodinova sazba je lepsi v tom ze zadavatel casem pri dlouhodobejsi spolupraci jiz pozna co a jak douho muze programator cca delat, vi ze tu a tu zmenu, upravu bude delat 30minut a nenauctuje si 2000,-ale pul hod.prace t.j. treba 500kč
Odpovědět
#39
Janaxxx Napsal(a):jeste posledni nazor to :1David
ale on prece klient nechodi na livechat, kvuli tomu jakou ma ten ci onen grafiku a jestli ma udelatko vic vpravo nebo vlevo, nebo ma tri nahledy, ci pet nahledu. Klient chce hlavne kvalitni prenos a seriozni pristup(vyhoveni) v jeho pozadavcich ze strany modelky za prijatelnou cenu. Modelka chce hlavne penize (prehled a rychlou vyplatu) kvuli nicemu jinemu to nedela. Cili v soucasnosti modelka, ktera ma 3 tridy a tanecni kurz zadne programatory, adminy atd nepotrebuje a v podstate ani klient nepotrebuje livechat portaly..proste konec livechatu (vodniku) v Cechach:-) Modelka, ktera je bez penez a neni technicky zdatna muze jit do studia a ti ji muzou zpropagovat a zobchodovat, ale na to nepotrebuji livechat portal, muzou mit svoji vlastni znacku a platformu a broadcast si ukociruji efektivneji.
--------------------------------------------
a kde je asi ty studia budou propagovat?, na tv nova???
modelka nepotrebuje chat, klient nepotrebuj chat, nikdo nepotrebuje byt na chatu. Vodniku v cechach? Neznam v ČR chat ktery by byl navstevovany a uspesny, neni takovy.
Kdyby to bylo tak snadne a pro ne efektivni jak pisete tak chat studia maji svoje znacky, platformu atd.jak píšete. Znate takovy chat??? Ne. Protoze to neni tak snadne jak si to predstvujete. Neni to jen vyrobit nejaky portal ale umet ho i zpropagovat, byt odpovedny vuci klientum navstevnikum.
To jaksi dle reakci na česke studia tady na foru casto majtelum chybí jak to tady procitam, kdyz nezvladnou ukočirovat svoje studio o par zamestnancich jak by asi zvladli takto narocny portal? :-)
Samozrejme ze livechat nepotrebuje nejak extra grafiku ale mel by byt na prvni pohled pekny, prehledny a pro navstevnika prijemny, zadne ostre barvy, splyvave pozadi atd...jak jsem psal neresim grafiku ale celkovy projekt.
Odpovědět
#40
Sandrita Napsal(a):můj expritel je tež programator a neuctuje si xxx kc na hodinu , ale domlouva se cena za cely projekt...

novajz: ac neplanuji účast na Vašm projektu , nenechte se odradit a jděte si za svym .. hodne stesti :-)

-----
ale jo , kluk se aspon vyblbne, porad lepsi nez by se nekde flakal, trosku ho to casove semele ale aspon nasbira pozitivni ci negativni zkusenosti s touto praci, toto je k nezaplaceni a jinak to stejne neziska...
Odpovědět
#41
1David Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):můj expritel je tež programator a neuctuje si xxx kc na hodinu , ale domlouva se cena za cely projekt...

novajz: ac neplanuji účast na Vašm projektu , nenechte se odradit a jděte si za svym .. hodne stesti :-)

-----
ale jo , kluk se aspon vyblbne, porad lepsi nez by se nekde flakal, trosku ho to casove semele ale aspon nasbira pozitivni ci negativni zkusenosti s touto praci, toto je k nezaplaceni a jinak to stejne neziska...


kluk se nema potrebu nekde vyblbnout , muj expritel neni jiz zadny kluk ,ale velmi zkuseny muz ,co se oboru IT tyka , ktery ma zkusenosti vice nez dost a sve misto jiste -)
Odpovědět
#42
Muj kamarad je taky programator a rikal, ze kazdy projek se kalkuluje jinak. U mensich projektu prevazne s html je skoro vzdy pausalni cena za zakazku.
U velkych projektu s rozsahlejsim programovanim (html, javascript, php, mysql, flash, flex, actionscript, python....atd.), planovani projektu, server setup....atd. je vetsinou kalkulovano podle narocnosti a hodiny nebo se udela smisena kalkulace.
Odpovědět
#43
Sandrita Napsal(a):
1David Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):můj expritel je tež programator a neuctuje si xxx kc na hodinu , ale domlouva se cena za cely projekt...

novajz: ac neplanuji účast na Vašm projektu , nenechte se odradit a jděte si za svym .. hodne stesti :-)

-----
ale jo , kluk se aspon vyblbne, porad lepsi nez by se nekde flakal, trosku ho to casove semele ale aspon nasbira pozitivni ci negativni zkusenosti s touto praci, toto je k nezaplaceni a jinak to stejne neziska...


kluk se nema potrebu nekde vyblbnout , muj expritel neni jiz zadny kluk ,ale velmi zkuseny muz ,co se oboru IT tyka , ktery ma zkusenosti vice nez dost a sve misto jiste -)

nemyslel jsem vaseho byvaleho pritele ale novajz, reagoval jsem na vasi posledni vetu.
Taky bere vas pritel v prepoctu 150kč na hodinu? Vim psala jste ze si uctuje za hotovy projekt. Zkuste se ho vsak poptat kolik nad urcitym projektem stravi casu a kolik si za nej nasledne zauctuje, vyjde nejaka hodinova sazba.
Pokud je zkuseny, zkuste se ho poptat na cenu vyroby chatu, zda by zvladl chat napr.kde pracujete vy vyrobit za 15tis.kč jak tady tvrdil mistr :-) porovname nazory odbornika s rádoby odbornikem.
Odpovědět
#44
kuschelmaus Napsal(a):Muj kamarad je taky programator a rikal, ze kazdy projek se kalkuluje jinak. U mensich projektu prevazne s html je skoro vzdy pausalni cena za zakazku.
U velkych projektu s rozsahlejsim programovanim (html, javascript, php, mysql, flash, flex, actionscript, python....atd.), planovani projektu, server setup....atd. je vetsinou kalkulovano podle narocnosti a hodiny nebo se udela smisena kalkulace.

asi tak, vcelku to sedi přesně, jak jsem psal od začátku, bohuzel pokud si vas kolega vezme vice jak 150kč v prepoctu na hodinu, jeden mistr odtud by ho nakopal do prdele :-) pac jsou to pro nej jako neprogramotra hrozne velke penize za hodinu prace a neoceni kvalitni praci.
Odpovědět
#45
od expritele informace jiz zjistovat nebudu -) a s vyrobou chatu zkusenosti nemel , takze by mi jiste nerekl z hlavy, kolik by to stalo , musel by predem vedet, co vsechno takovy projekt obsahuje ...

kazdopadne vzdycky si bral penize za cely projekt, a urcite mu to nevychazelo na 800/hod... kdyby si mel vzit penize hodinove, tak je milionar Big Grin ne vse se dela automaticky, jak vy predpokladate ...

ted jsem se ptala kamarada, ktery je reditelem jedne prog. firmy a tez ceny urcuji dle zakazky ... kdyz se to rozpocita na hodiny , nejde to pod 500 kc , tvrdi on
Odpovědět
#46
1David Napsal(a):
Janaxxx Napsal(a):jeste posledni nazor to :1David
ale on prece klient nechodi na livechat, kvuli tomu jakou ma ten ci onen grafiku a jestli ma udelatko vic vpravo nebo vlevo, nebo ma tri nahledy, ci pet nahledu. Klient chce hlavne kvalitni prenos a seriozni pristup(vyhoveni) v jeho pozadavcich ze strany modelky za prijatelnou cenu. Modelka chce hlavne penize (prehled a rychlou vyplatu) kvuli nicemu jinemu to nedela. Cili v soucasnosti modelka, ktera ma 3 tridy a tanecni kurz zadne programatory, adminy atd nepotrebuje a v podstate ani klient nepotrebuje livechat portaly..proste konec livechatu (vodniku) v Cechach:-) Modelka, ktera je bez penez a neni technicky zdatna muze jit do studia a ti ji muzou zpropagovat a zobchodovat, ale na to nepotrebuji livechat portal, muzou mit svoji vlastni znacku a platformu a broadcast si ukociruji efektivneji.
--------------------------------------------
a kde je asi ty studia budou propagovat?, na tv nova???
modelka nepotrebuje chat, klient nepotrebuj chat, nikdo nepotrebuje byt na chatu. Vodniku v cechach? Neznam v ČR chat ktery by byl navstevovany a uspesny, neni takovy.
Kdyby to bylo tak snadne a pro ne efektivni jak pisete tak chat studia maji svoje znacky, platformu atd.jak píšete. Znate takovy chat??? Ne. Protoze to neni tak snadne jak si to predstvujete. Neni to jen vyrobit nejaky portal ale umet ho i zpropagovat, byt odpovedny vuci klientum navstevnikum.
To jaksi dle reakci na česke studia tady na foru casto majtelum chybí jak to tady procitam, kdyz nezvladnou ukočirovat svoje studio o par zamestnancich jak by asi zvladli takto narocny portal? :-)
Samozrejme ze livechat nepotrebuje nejak extra grafiku ale mel by byt na prvni pohled pekny, prehledny a pro navstevnika prijemny, zadne ostre barvy, splyvave pozadi atd...jak jsem psal neresim grafiku ale celkovy projekt.

ale nektera zavedena studia maji sve znacky a reklamu na Netu si take umi zajistit, co vy jako portal muzete udelat vic pro reklamu nez studio nebo nejak fyz. osoba...je to jen o financich. Jak myslite zodpovedny vuci klientum, vzdyt se muze zaregistrovat kdejaka carodejnice a tahat pres portal z klientu kredity. Bavi me se zde o dvou ruznych vecech, ale Vy jste byl prvni kdo smahem odsoudil k nezdaru vse ostatni nez je Livechat portal. Nez bych Vam daval 50 % vydelku, ktery Vy formou dani nacpete do chrtanu statu, tak si radsi zaplatim reklamu sam. Napr za 30 000,- mam 30 000 prokliku, to jsou pro mne smysluplneji vynalozene finance nez nejake posrane DPH
Odpovědět
#47
Janaxxx Napsal(a):
1David Napsal(a):
Janaxxx Napsal(a):jeste posledni nazor to :1David
ale on prece klient nechodi na livechat, kvuli tomu jakou ma ten ci onen grafiku a jestli ma udelatko vic vpravo nebo vlevo, nebo ma tri nahledy, ci pet nahledu. Klient chce hlavne kvalitni prenos a seriozni pristup(vyhoveni) v jeho pozadavcich ze strany modelky za prijatelnou cenu. Modelka chce hlavne penize (prehled a rychlou vyplatu) kvuli nicemu jinemu to nedela. Cili v soucasnosti modelka, ktera ma 3 tridy a tanecni kurz zadne programatory, adminy atd nepotrebuje a v podstate ani klient nepotrebuje livechat portaly..proste konec livechatu (vodniku) v Cechach:-) Modelka, ktera je bez penez a neni technicky zdatna muze jit do studia a ti ji muzou zpropagovat a zobchodovat, ale na to nepotrebuji livechat portal, muzou mit svoji vlastni znacku a platformu a broadcast si ukociruji efektivneji.
--------------------------------------------
a kde je asi ty studia budou propagovat?, na tv nova???
modelka nepotrebuje chat, klient nepotrebuj chat, nikdo nepotrebuje byt na chatu. Vodniku v cechach? Neznam v ČR chat ktery by byl navstevovany a uspesny, neni takovy.
Kdyby to bylo tak snadne a pro ne efektivni jak pisete tak chat studia maji svoje znacky, platformu atd.jak píšete. Znate takovy chat??? Ne. Protoze to neni tak snadne jak si to predstvujete. Neni to jen vyrobit nejaky portal ale umet ho i zpropagovat, byt odpovedny vuci klientum navstevnikum.
To jaksi dle reakci na česke studia tady na foru casto majtelum chybí jak to tady procitam, kdyz nezvladnou ukočirovat svoje studio o par zamestnancich jak by asi zvladli takto narocny portal? :-)
Samozrejme ze livechat nepotrebuje nejak extra grafiku ale mel by byt na prvni pohled pekny, prehledny a pro navstevnika prijemny, zadne ostre barvy, splyvave pozadi atd...jak jsem psal neresim grafiku ale celkovy projekt.

ale nektera zavedena studia maji sve znacky a reklamu na Netu si take umi zajistit, co vy jako portal muzete udelat vic pro reklamu nez studio nebo nejak fyz. osoba...je to jen o financich. Jak myslite zodpovedny vuci klientum, vzdyt se muze zaregistrovat kdejaka carodejnice a tahat pres portal z klientu kredity. Bavi me se zde o dvou ruznych vecech, ale Vy jste byl prvni kdo smahem odsoudil k nezdaru vse ostatni nez je Livechat portal. Nez bych Vam daval 50 % vydelku, ktery Vy formou dani nacpete do chrtanu statu, tak si radsi zaplatim reklamu sam. Napr za 30 000,- mam 30 000 prokliku, to jsou pro mne smysluplneji vynalozene finance nez nejake posrane DPH

ty uprednostnis komunikatory pred livechatem a vysledek je , ze tva holka sedi 10 hodin nad skypem a ma 2000 za den , pri cemz holka pracujici na livechat portalech u toho sdi tak 4-5 hodin a ma 5 litru , casto i vic ... hlavne ze nechces serveru zaplatit tech 50 procent ,ale furt si neuvedomujes, ze vydelky tech , ktere se neobavaji dat serveru 50 a vice procent , jsou 2 krat vyssi Big Grin nechapu, co ty tu furt propagujes , propagujes to jen z toho duvodu , ze tva holka neumi zadnej jazyk a je neschopna delat na serverech Big Grin
Odpovědět
#48
Lidi, nechte toho, uz se nehadejte. Za ten cas to nestoji.
Odpovědět
#49
1David Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):
1David Napsal(a):-----
ale jo , kluk se aspon vyblbne, porad lepsi nez by se nekde flakal, trosku ho to casove semele ale aspon nasbira pozitivni ci negativni zkusenosti s touto praci, toto je k nezaplaceni a jinak to stejne neziska...


kluk se nema potrebu nekde vyblbnout , muj expritel neni jiz zadny kluk ,ale velmi zkuseny muz ,co se oboru IT tyka , ktery ma zkusenosti vice nez dost a sve misto jiste -)

nemyslel jsem vaseho byvaleho pritele ale novajz, reagoval jsem na vasi posledni vetu.
Taky bere vas pritel v prepoctu 150kč na hodinu? Vim psala jste ze si uctuje za hotovy projekt. Zkuste se ho vsak poptat kolik nad urcitym projektem stravi casu a kolik si za nej nasledne zauctuje, vyjde nejaka hodinova sazba.
Pokud je zkuseny, zkuste se ho poptat na cenu vyroby chatu, zda by zvladl chat napr.kde pracujete vy vyrobit za 15tis.kč jak tady tvrdil mistr :-) porovname nazory odbornika s rádoby odbornikem.
Patrik ale nikde nepsal, ze prumerny vydelek programatora je 150 kc ,ale ze skutecna hodnota prace je 150 kc a zbytek je oceneni a to ze je moc ... navic zde se hovori o zakazkach od firem .... Kdyz si firma rekne 800kc na hodinu - musi z toho zaplatit zamestnace + socku, zdravku, dane a jeste musi profitovat. tak jaka je tedy skutecna hodnota prace? Onech 800kc nebo mene?

neodvazovala bych se Druida nazyvat amaterem ci neprogramatorem , ve svem oboru je velmi zdatny , az tady jisty muz pod nickem Janaxxx na jeho schopnostech , zkusenostech a znalostech hnusne parazituje ...Big Grin
Odpovědět
#50
Sandrita Napsal(a):
1David Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):kluk se nema potrebu nekde vyblbnout , muj expritel neni jiz zadny kluk ,ale velmi zkuseny muz ,co se oboru IT tyka , ktery ma zkusenosti vice nez dost a sve misto jiste -)

nemyslel jsem vaseho byvaleho pritele ale novajz, reagoval jsem na vasi posledni vetu.
Taky bere vas pritel v prepoctu 150kč na hodinu? Vim psala jste ze si uctuje za hotovy projekt. Zkuste se ho vsak poptat kolik nad urcitym projektem stravi casu a kolik si za nej nasledne zauctuje, vyjde nejaka hodinova sazba.
Pokud je zkuseny, zkuste se ho poptat na cenu vyroby chatu, zda by zvladl chat napr.kde pracujete vy vyrobit za 15tis.kč jak tady tvrdil mistr :-) porovname nazory odbornika s rádoby odbornikem.
Patrik ale nikde nepsal, ze prumerny vydelek programatora je 150 kc ,ale ze skutecna hodnota prace je 150 kc a zbytek je oceneni a to ze je moc ... navic zde se hovori o zakazkach od firem .... Kdyz si firma rekne 800kc na hodinu - musi z toho zaplatit zamestnace + socku, zdravku, dane a jeste musi profitovat. tak jaka je tedy skutecna hodnota prace? Onech 800kc nebo mene?

neodvazovala bych se Druida nazyvat amaterem ci neprogramatorem , ve svem oboru je velmi zdatny , az tady jisty muz pod nickem Janaxxx na jeho schopnostech , zkusenostech a znalostech hnusne parazituje ...Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)