Rozdíly mezi pracovním prostředím a úhlu záběru kamery!
#1
Tak nějak jsem brouzdal po netu a hledal nějaké novinky, keré bych Vás sdělil a nějak jsem si všiml, že některé dívky se snaží odlišit od té obrovské konkurence třeba změnou úhlu záběru kamery.

Například: dívka leží na břichu počítač má před sebou a kameru za sebou viz. fotka v příloze č.2


To, že některé dívky pracují v kuchyni, v kanceláři a v podobných specifických místnosech jsem si už zvykl ale, že by někdo snímal sám sebe zezadu nebo z boku je i pro mě trošku nevšední. Ale je fakt, že dívek s klasickou polohou a kamerou v předu je na netu tisíce.

Jako potencionálnímu klientovi mi to přijde hodně vzrušující narazit na něco tak nevšedního. Opravdu pozitivní rozdíl oproti tisícům dívek vysílacích v klasické poloze na boku a s kamerou před sebou.

Mě osobně se líbí nejvíce příloha č.1 Smile



Jak se na to dívate holky z toho profesionálního hlediska?

Zkoušeli jste změnu pohledu kamery a vedlo to k vyšším výdělkům?

Vysílaly jste někdy z kuchyně a vydělaly tak více?
Odpovědět
#2
Přijde mi nejhorší obrázek č.2, dívka si nazoomuje zadek nebo rozkrok a myslí si, že když bude líně ležet,m že vydělá. Právě takové, jak na obr. č. 2 nemají v roomu moc membrů. Já osobně mám sedačku, kde můžu i vstat a zatancovat, projít se, membrům se to líbí. Potřebuju mít co nejvíce variabilní prostor a z toho taky těžím, že nemusím v kuse dělat erot. show. Pokaždé když ukážu celé tělo, mám dost pvt a to jen stripdance, kde hračky vůbec nepoužívám a to dokáží koukat hodně dlouho. Jeden čas jsem byla i na posteli, přišlo mi to jako všechny ostatní, ale spíš jde o to, že mám stolní pc, monitor mám před sebou na stole. Pokud bych měla nazoomovaný jen zadek (což asi nikdy) bála bych se toho, že bych musela jen dělat show s hračkami a to fakt nemusímBig Grin Poslední dobou je to hodně strip a tanec a taky dlouhé povídací pvt. Samozřejmě že show s hračkami je stejně nějvíc, ale za to když je povídací pvt, bývá hodně hodně dlouho. Většina jich teda domlouvá rande...to dělají skoro všichni, ale když jsou blbí a myslí si, že jsou na seznamce a že s nimi budu zadarmo vykecávat na skypu-jejich problém, hlavně že jsou penízky. A holka z kuchyně na LJ třeba je, kde stojí, ale přijde mi zvláštní, kde dělá show? Na zemi? nebo na židli? To musí být dost nepohodlné....Ale každému vyhovuje něco jiného.
Odpovědět
#3
souhlasím se Cinnamon foto č.2 je příšerná....toto dělají hodně jihoameričanky na Livejasmin a jsou stále ve free........jednou jsem to taky zkusila jaký že to má efekt,nazoomovala jsem si to tam "dole" a měla průsvitné kalhotky,měla jsem plno lidí,ale všichni jen čuměli,opravdu se mi to nezdá jako dobrý nápad a stejně hodně psali show face takže člověk si nevybere Big Grin jinak já podle nálady vysílám různě,někdy jsem v pyžamu a nenamalovaná a pvt mám víc než dost,jim se to hodně líbí,píšou natur beauty (samozřejmě slečna která ví,že bez namalování na kameře nevypadá dobře by to zkoušet neměla Smile )já mám to štěstí na takový obličej a i s make-upem mi hádají o 10 let míň a to nejen na chatu-----neberte to jako vytahování pouze píšu své postřehy------už jsem vysílala i v ručníku či v županu a s turbanem na hlavě Big Grin po té co jsem si pořídila wifi jsem vysílala z koupelny z vany a též jsem zaznamenala úspěch,z kuchyně mohu vysílat do vteřiny i online stačí otočit kameru o 180°C někdy je výhoda mít malý byt,ale musela bych tu bydlet sama Big Grin jinak nejčastěji vysílám na gauči,ležím na boku a kameru mám někde v úrovni pasu přede mnou,neležím jen tak nečinně,hodně si klekám a předvádím tělo,ale to taky proto abych nalákala membry a pak jim hned píšu ať mně hodnotí aby mi přibývaly hvězdy Smile když tedy zrovna jen ležím na boku,hodně hýbám bokama do rytmu hudby (ano jde to i vleže Smile ) a to se jim též líbí....o usmívání a mrkání a posílání vzdušných polibků ani nemluvím to by mělo být jasné......jinak souhlasím s adminem poloha na fotce č.1 se mi zdá nejlepší
Odpovědět
#4
takže mně to nedalo a vyzkoušela jsem ve freečku polohu na fotce č.1 a mohu jen a jen doporučit Smile byli jak urvaní ze řetězu,moc se jim to líbilo Smile určitě vyzkoušejte Smile
Odpovědět
#5
za mě č1 taky zkusím ... momentálně vysílám v na křesle.. v kuchyni můžu být taky během vteřiny Big Grin Pvt jsem v kuchyni měla jedno a to jsem ho poslala někam - chtěl po mě, at si dám na hlavu hrnec a podobně..prostě debil no Big Grin takže tak... ráda bych zkusila i vysílat z koupelny, v lednu nás čeká rekonstrukce tak snad pak... Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)