Prace na nemeckych chatech
Vubec nevím kdo jsi?? Asi jsi si mě z někým spletla jediný s kým si píšu je afrodité studio a určitě né, že jsem nováček nebo že neumím německy,ale o uplně jiných věcech bože co tady holky řádíte:-)) Mazec:-))) hulucinace?
Jsi mi něco slíbila když se vubec neznáme?? jsi normální?? Já myslela ze je to diskuse sotva co sem člověk vleze tak jako by pichl do vosího hnízda. Doufám, že se krasavice omluvíš splest se může každy,ale prvně se přeci zeptám! a Nevyletím jako trouba. Achhh jo. měj se a hezky den a čistou hlavinku:-))
Odpovědět
No jo, jen nam nekoho pripominas. Opravdu jak kopie sesy.
Odpovědět
jo jo na telefonu je tak malo holek protoze to neni pro kazdeho. Kdo neumi hodne dobre nemecky, nebo nedela show tak tam moc sanci nema. Precejen telefonsex je trochu neco jinyho a zaklady z nemciny rozhodne nestaci. A malokdy se hodi k ostatnim chatum. Jinak si myslim, ze tak 3 cesky jsou tam opravdu dobry....jiny nevidim skoro vubec obsazeny.
Odpovědět
Jsem moc ráda že se to vyřešilo. Nevím kdo je Sesy takže na to reagovat nemužu. Každopadně žadnou neznám.

Bimaus je dle mě nejlepší chat jelikož kdo tam umí ten umí - neboj já mězi ně nepatřím,ale moje kamarádka ano má 2000min a víc ani nemrkne za cca 120hod. A to není jedna z nejlepších! v soutěži se umístila,ale né první mista. Nesleduju kolik tam je češek takže opravdu nevím,ale já i ona jsme černovlásky a ještě znám jednu a ta je také černovláska- fetisch.
Jinak můžeš na mé přispěvky reagovat :-)

příspěvky umažu už tak stačí , že ty první jsme musela smazat jelikož jsem špatně odpověděla a vypadalo to jako že je píšu. A bylo dusno moje chyba kdo neumí ten pak čumí:-))
Odpovědět
:-)) dobře:-))
Jako hotcams24 ho vubec neznám.
Jo je šikovná to mě se 2000tis minut nepovede nikdy:-( :-)
taky at se daří
a děkuji
Dobrou noc
Odpovědět
holky,

ja jsem ta, kdo si zalozil toto tema - Nicole Fischer.


Administratori mi tady zablokovali pristup z me IP adresy, protoze sami vedou studio a nechteji, aby nekdo psal o lepsich vydelcich.

Takze prosim, holky, co stale mate zajem, napiste mi na krava@seznam.cz


Protoze oni me tady hned zase zablokujou, takze nebudu moct psat. Napisu veskere informace po emailu, tady to bohuzel nejde.

Ahoj,

Nikola
Odpovědět
Navic se mi tady do tohoto tematu naboural nejaky uzivtal, ktery si rika Pajinka, vypujcil si nick od tady jiz existujici uzivatelky a zacal psat totalni bludy.

Takze ja jsem Nikola Fischer, kdo si toto tema zalozil, dlouho jsem sem nemela pristup, musela jsem si zmenit IP adresu, ted uz to jde, ale zase me rychle zablokuji.

Pode mnou si holciny vydelaji 40 000 - 50 000 mesicne, kdyz delaji kazdy den, jsou prijemne a vypadaji dobre. Mam pod sebou hodne i maminky na materske dovolene a ty si vydelaji tak tech 30 000 cisteho, protoze nepracuji kazdy den, venuji se detem.

Jinak narozdil od studii, penize neposilam na ucet, ale cennym psanim, aby to nebylo v systemu a na cloveka neprisel financni urad.

Pokud mate zajem, napiste mi.

Takze piste na krava@seznam.cz nebo na krava@yahoo.de


Diky,

Nikol
Odpovědět
nikolinka Napsal(a):Navic se mi tady do tohoto tematu naboural nejaky uzivtal, ktery si rika Pajinka, vypujcil si nick od tady jiz existujici uzivatelky a zacal psat totalni bludy.

Takze ja jsem Nikola Fischer, kdo si toto tema zalozil, dlouho jsem sem nemela pristup, musela jsem si zmenit IP adresu, ted uz to jde, ale zase me rychle zablokuji.

Pode mnou si holciny vydelaji 40 000 - 50 000 mesicne, kdyz delaji kazdy den, jsou prijemne a vypadaji dobre. Mam pod sebou hodne i maminky na materske dovolene a ty si vydelaji tak tech 30 000 cisteho, protoze nepracuji kazdy den, venuji se detem.

Jinak narozdil od studii, penize neposilam na ucet, ale cennym psanim, aby to nebylo v systemu a na cloveka neprisel financni urad.

Pokud mate zajem, napiste mi.

Takze piste na krava@seznam.cz nebo na krava@yahoo.de


Diky,

Nikol


JAK NEPŘIŠEL FINANČNI UŘAD CO TO JEEEE? :-) Snad každý výdělek musi člověk zdanit, se nedivim že tě blokly, taky bych tě blokla nabizet práci " NA ČERNO " to se teda neděla nedělaji to ani studia, na některé studia si posvitil finanční uřad . . . a ty tady chceš nabizet holkám práci na černo.

Teda to bych teda robit rozhodně nešla na černo !!! holka dej si raděj bacha ať na tebe nepřijdou, když to tady ještě veřejně pišeš . . . :-)
Odpovědět
no pozor, ja sem studovala vysokou skolu - ekonomii, takze o tom neco vim, slecinko.

Jestlize se penize poslou cennym psanim, nikdo na tebe neprijde, protoze existuje postovni tajemstvi. Holky si nechavaj penize posilat bud cennym psanim, nebo na svuj bankovni ucet, ktery ale maji v jine zemi - treba do sve londynske banky.

Jakmile ti penize prichazeji na cesky ucet, tak samozrejme se o tom financni urad dozvi. Je pode mnou hodne maminek, co jsou na materske dovolene, proto nemuzou priznavat prijem z chatu, aby dostavaly jeste penize od statu.

A stat, jakmile by zjistil, ze holkam chodi penize na ucet, prestaly by jim davat materskou. Holcina samozrejme muze rict, ze ji prisly penize od kamaradky darem, ale neni to uplne to pravy.

Takze samozrejme, kdo chce, muzu mu to posilat na ucet, mam asi 2 holky, co jim to posilam na ucet, ale vetsina holcin jsou maminky, co berou materskou, proto jim to posilam cennym psanim.

Vysvetleno??? Nebo chces jeste ode me hodiny ekonomie pripadne? Smile
Odpovědět
kdyz posles holkam cenne psani, posta nevi, co v tom cennem psani je. Mohou tam byt sperky, nebo dokumenty, listiny. Ale ja v nich posilam eura. Je to pojistene, ze kdyby nahodou posta to psani ztratila (coz se mi jeste nestalo), musi vyplatit pojistenou castku a ja to pojistuji jeste o tak 50 euro vic, nez tam holce posilam.

A postaci se do psani nedivaji, protoze tady funguje postovni tajemstvi. Tato psani taky dorucuji uplne jini postaci, nez ti, co dorucuji baliky a doporucene dopisy.

To psani jde uplne jinou cestou totiz.

Ale pokud ma s tim nekdo problem a never tomu, muzu to klidne posilat na ucet, neni problem. Ja se jen snazim, aby na tom holciny a maminky s detmi byly co nejlip.
Odpovědět
C o to je za blbost s tou mateřskou a penězma?
Hle já beru mateřskou už 4 roky.Peníze mi chodí na učet a nikdy po mě nikdo nepátral atd
Odpovědět
A ještě by mě zajímalo jak nám bzaručíš že když pujdu dělat k tobě že mi ty peníze pošleš?Co když se za měsíc vypaříš a já přijdu o 50 000 a už tě nikdy ani nedohledám když nemáš ičo dičo atd
Odpovědět
nikolinka Napsal(a):Navic se mi tady do tohoto tematu naboural nejaky uzivtal, ktery si rika Pajinka, vypujcil si nick od tady jiz existujici uzivatelky a zacal psat totalni bludy.

Takze ja jsem Nikola Fischer, kdo si toto tema zalozil, dlouho jsem sem nemela pristup, musela jsem si zmenit IP adresu, ted uz to jde, ale zase me rychle zablokuji.

Pode mnou si holciny vydelaji 40 000 - 50 000 mesicne, kdyz delaji kazdy den, jsou prijemne a vypadaji dobre. Mam pod sebou hodne i maminky na materske dovolene a ty si vydelaji tak tech 30 000 cisteho, protoze nepracuji kazdy den, venuji se detem.

Jinak narozdil od studii, penize neposilam na ucet, ale cennym psanim, aby to nebylo v systemu a na cloveka neprisel financni urad.

Pokud mate zajem, napiste mi.

Takze piste na krava@seznam.cz nebo na krava@yahoo.de


Diky,

Nikol


VIDIM ŽE NABIZIŠ PRACI VŠUDE NA NETU ASI U TEBE NIKDO NECHCE MAKAT COO MAŠ TO VŠUDE NA FORECH . . . a nedoporučuješ praci ve studiu hmmmm

ZA to já bych začátečnicím doporučila práci JEDINĚ VE STUDIU pokud chcete mit penize jiste a ne
začit u nějake nezname osoby ktera nabizi praci dokonce i na seznamce . . .

Nema ani snad žádné své www. stránky . . . .

A na jedne inzerci nabiziš 40-50 tisic , na druhé zase 30-40 tisic no parádaaaaaaaaaaa Big Grin


nicole19bb@yahoo.de, nicole.fischer@seznam.cz
- slečinka tady prvně uvedla tento email joo, co jsem ji na to napsala své tak to tady vše změnila na kravu haha Big Grin no dost divna baba no jo nejprve tu uvede svuj email a potom ho maže haha
Odpovědět
Milá Nikole,
ještě než tě zablokuji rád bych se tě zeptal zda si opravdu myslíš, že by z tohoto fóra mohl pod tebou někdo pracovat. Myslím si, že sem chodí rozumné dívky se zkušenostmi ale také dívky bez zkušeností, pro které zde toto fórum je, aby se nespálili právě s takovými jako jsi ty!


To, že jsem mužského pohlaví asi všichni víte ale kdybych byla dívka hledající práci na livechatu určitě bych šel do velkého studia, kde pracuje minimálně 20 dívek, protože tam kde jsou dívky je záruka kvalitních služeb. Rozhodně bych nepracoval pod nějakou osobou jako jsi ty, která ještě nabádá ostatní k nekalostem.


Osobně si myslím, že neděláš moc dobrou práci s tím jak tady popisuješ své praktiky aby na někoho nepřišel finanční úřad. Jestli si myslíš, že je to pro maminky dobré, že nemusí nic danit tak jsi na velkém omylu ty ekonomkoSmile

Myslím si, že tímto maminky držíš pěkně v šachu a že jakmile u tebe budou chtít z jakého koliv důvodu skončit použiješ ještě horší praktiky.

Například:
Chceš skončit? OK, není problém ale připrav se na to, že budeš vracet mateřskou!


Takže maminky pozor takových ekonomek už byloSmile


Mimochodem reklama na tomto serveru stojí 2000kč a vzhledem k tomu kolik máš dívek pod sebou tak mi přijde divné, že na to nemáš Smile
Odpovědět
Já samozřejmě hned popíchla kamarádku aby od slečny Nikol zjistila udaje.
Sice nevysílám nějak závratně dlouho ale už myslim vim co a jak a tyto podmínky mě šokujou.Už vidim jak moje videa kolují všude a pak mi ještě slečna Nikol která asi nevydělává a hledá koně kteří jí budou posílat koruny vyhrožuje že moje fotky a občanku někde vystaví a nebo si veme uvěr.
Pozor pozor
Kopíruji
My mame nemecke, mame jich 7. Muzu vam rict nazev treba jednoho, ten je 777, posilam odkaz: http://777livechat.com/realdate/index.html

Tech chatu je celkem 7 a dva z nich, ktere jsou nejvydelecnejsi, potrebuji krome profilovych fotek jeste kratka videjka. Takze ja vam napisu, co vsechno od vas budu potrebovat, abychom mohli udelat registrace.

Ty nemecke chaty jsou o moc lepsi, nez americke, protoze na tech nemeckych to funguje tak, ze jakmile prijde zakaznik do mistnosti, tak plati.

S nemeckymi si vydelam tak 40 000 cisteho mesicne, ale na americkych jsem mela si tak 5 000 mesicne, takze opravdu rozdil.

Takze potrebuji par veci, ktere jsou nutne k zalozeni profilu, at muzete zacit pracovat co
nejdriv. Bez techto veci nepujdou udelat profily.

1. Potrebuji fotku nebo sken vasi obcanky z obou stran

2. Fotka, kde je vas oblicej a vedle nej obcanka z predni strany

3. Vemte si papir A4, napiste na nej fixou napis "MDH", dejte si ho na prsa, obcanku vedle obliceje a vyfotte se tak

4. Opet se vyfotte s obcankou z predni strany a papirem, ale tentokrat na tom papire bude napsano "PA"

5. Potrebuji, abyste mi poslala 10 hezkych sexy fotek, ktere budete mit jako profilove fotky.
Nesmi byt uplne nahe, maximalne topless. Mohou to byt fotky i v plavkach, nebo spodnim pradle. )
Musi byt sexy a ma vam to na nich sluset, budete se temito fotkami prezentovat.

6. Pak potrebuji dalsich 10 fotek, ktere budou ostrejsi, budete na nich naha, muzou tam byt i
eroticke pozy a nemusi na nich byt videt oblicej.

7. Zalozte si ucet na skype, jestli jeste nemate a pridej si do skype uzivatele "manuelaausleipzig",
to je v podstate moje "sefova", se kterou tu firmu mam a ona obstarava dulezitou administrativu,
takze je potreba, abyste s ni byla v kontaktu.

8. Potrebuju, abyste udelala 5 kratkych videi vasi osoby. Videa by mela trvat tak 5 minut, ulozte je do
formatu "avi". Tyhle videa jsou nutne na otevreni dvou hodne vydelecnych chatu a zakaznici si je
budou kupovat. Na videich muze byt treba masturbace, dalsi video muze byt, jak se treba prevlikate,
pak dalsi muze byt, ze si lakujete nehty, dalsi, zelizete lizatko, dalsi, ze se malujete, pak se muzete
sprchovat, mazat se kremem. Proste co te napadne. Vsech 5 videi muze byt i jenom masturbace v ruznych
pozach a ruznych oblecenich.

Takze to je vsechno, co potrebuju, tyhle vsechny veci jsou potreba na zalozeni chatu,
cim driv mi to dodate, tim driv muzete pracovat. Pak mi taky dodejte svoje cele jmeno
a adresu, abych vam tam mohla posilat penize tim cennym psanim.
Odpovědět
Tak co tomu říkáte?
Odpovědět
na bianca-cams zadna statistika top 10 taky neni
Odpovědět
:-))) S nikolinka tady koukám sranda.-) nikdo normální by pod ní nepracoval. Už podle toho co tady píše. Jak si někdo muže vypujčit nick ? Už jsme to řešily vím je zde ještě jiná pájinka má o malinko jiný nick=Pájina. - když jsou dva podobné nicky to nezmanemá jednoho člověka,ale dalšího se stejným jménem to vím teda i bez ekonomky:-))

Sandrita: livecams Top 10 vpravo dole.
asi to máš moc zvětšené podrž ctrl a klikni k tomu pár krát na minus(-) zmenší se stránka máš asi větší rozlišení.
Taky mi to dělalo ikonky vpravo:
Kontakt
Newsletter

Seite speichern
Fragen/Antworten

Online Spielen
Livecam Top 10
Suche
RSS-Feed
Odpovědět
[*
Odpovědět
ahojky ja se zaregistrovala na livechat+++++++
muzete mi rict ktery z techto chatu je nemecky?
Odpovědět
Ahoj holky,chtěla bych zkusit němce,ale jak je to s vyplácením peněz?Na payoneer to asi nejde,že ne?
Odpovědět
ahoj,němci vyplácí většinou na účet nebo šekem........777cams a visit-x na účet nebo šek a livestrip má možnost payoneeru
Odpovědět
Te tu někde nějaký seznam německých free chatů? Nemůžu tu najít vyhledávání. Tak se tedy ptám.

Díky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)