Naked
#26
Protože výhradní zastoupení má tedka Magiclife,musíš makat přez ně .Já si budu dělat doma občas,už tam nechodím.Jo sou milý .
Odpovědět
#27
Hmm tak to asi těžko Megie, magiclife rozhodně nemá výhradní zastoupení. LiveCzechModels tam má taky svoje studio konto. A rozhodně jde s etam zaregistrovat mimo magiclife!
Odpovědět
#28
Ahoj, soutěží někdo ve víkendových soutěžích?
Odpovědět
#29
muzu se na nacked regnout sama nebo pres nake studio ?|
dik
Odpovědět
#30
Sandrita Napsal(a):muzu se na nacked regnout sama nebo pres nake studio ?|
dik

mě to taky nešlo, musí se poslat supportovi žádost o registraci, který pak následně neodpoví. Urgoval jsem je třikrát.
Odpovědět
#31
shauni Napsal(a):nejsou to membři, celou dobu to říkám, jsou to jen hosti (GUESTI) bez účtu.
To dřív nebylo, to zavedli až teď. Dřív nemohli vůbec mluvit (mluvili jen s kreditkama) a kohokoliv jsi mohla vyhodit z roomu


hm, to je bomba
Odpovědět
#32
tak ty stranky znam,ale me se tam moc nelibi ta smlouva co clovek podepisuje..To vam nikomu nevadi,ze tam podepisujete,ze si provozovatel muze delat cokoliv s fotkama,videi Atd..rozsirovat,publikovat?
Odpovědět
#33
Ahojte.
Tak som sa tam regla, cez studio, inak to ani nejde, samozrejme.
Davaju 1$/ min. privatu, 0,5 spy a 0,25 tips.
Ale som si vsimla, ze tam privaty velmi neletia, robia sa tam šou na free, normalne s hračkou. Teraz neviem, či tam ma vobec vyznam začať robit.
Robite tam niekto? Ako to tam ide?
Odpovědět
#34
od doby co tam fungují tipy, tak to tam stojí s prominutím za hovno. Baby tam dělají free show, s hračkama, viděla jsem pár, co si to tam rozdával a žádné tipy. Můžu se zeptat, přes koho ses registrovala?
Odpovědět
#35
Ahoj,
je to HPT Studios,. oni sa mi sami ozvali, ked som sa tam regla.
No ked je to tak ako píšeš, asi sa na to asi vykaslem :-(
Odpovědět
#36
když máš 1dolar, tak to máš celé pro sebe a nebo si z toho berou ještě procenta? A nevíš nejde studio nějak obejít? Že by se dalo regnout sama na sebe.
Odpovědět
#37
dolár pre seba,... obísť sa to asi nedá, ja som sa skusala zaregistrovat priamo na stranke naked a oni moj mail poslali tomu studiu, ktoré sa mi následne ozvalo.
Odpovědět
#38
Ahoj holky, chtěla sem se zeptat, jak je to se strháváním peněz na nakedu? Dělám pro studio a zničeho nic nám bylo řečeno, že se začnou strhávat peníze, prý že když si zákazníci stěžují, tak jim naked vrátí prachy a nám je odečtou, co je na tom pravdy? Nerada bych se nechala okrádat studiem..
Odpovědět
#39
shauni Napsal(a):ty ale bydlíš na slovensku, že? Kdybych napsala já, tak by mi asi dali kontakt na studio, přes které pracovat nechci.

možem ti dať kontakt na to moje studio ak chces,..mozno by si mohla pracovať cez nich, ktovie....
Odpovědět
#40
Přemýšlím už delší dobu že ho zkusím ,je zde lehké přepínání do nude chatu nebo pvt???u některých je to přepínání šílené,opisování kodu z free do nude nebo pvt tak to nic pro mě...dík za radu
Odpovědět
#41
shauni Napsal(a):
Jessi Napsal(a):
shauni Napsal(a):ty ale bydlíš na slovensku, že? Kdybych napsala já, tak by mi asi dali kontakt na studio, přes které pracovat nechci.

možem ti dať kontakt na to moje studio ak chces,..mozno by si mohla pracovať cez nich, ktovie....

To bys byla moc hodná. Smile Děkuji


Taky jsem to od holek slyšela. Od studia ale nic, paráda, ne? Bojím se, že to je ale pravda s těma minutama.


Napíš mi, pošlem ti kontakt na to studio.
moj mail: Jessi9@azet.sk
Odpovědět
#42
posláno :-)
Odpovědět
#43
Ahoj, pracuju ve studiu. Na nakedu to ze začátku šlo docela parádně... pvt pohodička, hodně jsem vydělávala i na tipech... za 5-10tipů (z tipu 1tip= 1dol je 0.3) jsem dělala buď nějaký svůdný taneček nebo třeba flash prsou, s tím, že když membři tipovali a dospěli ke Goalu, který jsem měla nastavený, dělala jsem jim komplet striptýzek ve freečku. Automaticky pak někdo šel do pvt (1dol/min), a měla jsem i spoutu spyů. Nebyl problém si jen za tanečky (!!) vydělat pětistovku, takže úplně bez práce... Jenže konkurence je veliká (100-150 holek online) a spousta z nich dělá ve freečku show normálně s hračkama!!! A kolikrát ani nedostanou tipy a svlíkaj se a ukazujou všecko možný, jen aby nalákaly na pvt. Takže to tam stojí za víte co... Guesti se dají vypnout, takže píšou jen membři. Pvt se dají v případě potřeby deaktivovat. Když máte pvt jinde, lehce se to přepne jedním klikem do offlinu. Dá se nastavit topic, holky tam maj většinou co za kolik ukážou, takže se pak aspoň nemusí člověk furt s někým dohadovat. Design stránek je atraktivní, přirovnala bych to k needlivu. Dá se tam lehce a hned po pvt zjistit vydělaná částka, přidat fotky, nahrát videjko. Když jsem byla nová, nějací chytráci cca 5x poslali fake tip, což bylo k smíchu, protože šlo vidět, že to bylo zkopírované Big Grin Takže naletět tady může opravdu jen blbka. Pravý tip zacinkne a je růžový. 1x se mi stalo, že se mi 50tipů v systému nepřipsalo!!! A dokonce jednou i privát!!! Naked se velmi často seká. Nikdy nevím, jestli klient skončí show sám, nebo show ukončí server. Kolikrát mi member dojde do místnosti a ptá se, proč jsem přerušila show! Ti co to neoznámí musí být samozřejmě většina. Následkem toho naked ani nevyplácí peníze jak má. Member totiž údajně může show reklamovat, pokud se mu show sekne. Nebo dokonce když se mu show nelíbí!!!!!!! To tvrdí aspoň studio, ve kterém pracuju. Naked z reklamovaného privátu vyplácí pouze polovinu a ještě neváhá zdůrazňovat, že klientovi musejí vrátit celou zaplacenou částku a tak ta polovina jde z kapsy nakedu. Takže se po každém privátu, kdy member odejde bez rozloučení jen hrozím, jestli to zas bude reklamace nebo ne. Býval to můj top server, ale teď jsme na něm spíš jen doplňkově, semtam kouknu, jestli někdo seriózní něco nepíše a tak, ale jinak nic... nemíním se zadarmo ukazovat jako ostatní holky. Klasičtí free žebráci mě tam ani moc neotravujou, protože už mě znají a ví, že se tam jen tak pro nic za nic neukazuju. Co šel Naked do kytek, takový ty "kamarády" jsem si nahnala na jiný servery a na naked v podstatě reaguju, jen když mi zazvoní pvt nebo příchozí tip, semtam písnu s někým takovou tu klasiku "Hi, im fine, thx... bla bla", jinak už na Naked dlabu. Z těch lidí většinou nic nemám, tak co Big Grin Jinak pokud má nějaká slečna, která dělá sama na sebe také problémy s reklamovanými pvt, byla bych ráda za info, trošku mi to smrdí... Už tak tam člověk vydělá kulový a ještě aby mu stráhávali polovinu... no nevím!!
Odpovědět
#44
Mohl by mi někdo prosím napsat přesnou http:/ adresu na tyto stránky.ptacekcrew@seznam.cz
Odpovědět
#45
www.naked.com
Odpovědět
#46
Děkuju. Chtěl bych se eště zeptat jestli je možné se zaregistrovat na těchto stránkách "couple" v páru?Pracuji s přítelknyní na livechatu druhý rok a chtěl bych změnít některé chaty.Zatím jich jedem 8, ale vůbec nám nejede jasmina a camclient.Mohla byste mi poradit pár chatů na kterých se dá dobře vydělat.ProsímSmile)
Odpovědět
#47
Já tam nějaké páry zahlídla, takže na nakedu to určitě možné je- Ale protože se o livechat v párech nezajímám, tak netuším a jiné servery bohužel neporadím Sad
Odpovědět
#48
Holky jak vám to jde na Nakedu poslední dobou?

U mě je to celkem mrtvé od doby, kdy zavedli ty debilní tipy a spy mode. Všichni fur jen čumí na freečku protože jsou zvyklý, že rumunky a spol dělají show za pár tipů přímo ve free.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)