MyFreeCams
Ahoj .Ja nevim ale cely MFC je takovy jiny...Nikdy mi to tam neslo,propadla jsem se s camscore,tipy ani group natoz pvt jsem skoro zadny nemela.Ten jsem flirt4free,DHL,IMLIVE a jasmine a nemuzu si stezovat a mam jeste par nemeckých. Tak zatim zeny a drte se!
Odpovědět
já myslím, že za zkoušku to stojí. Mně osobně je fakt příjemnější těch pět hodin, co vysílám, s někým pokecat, pobavit se, nasmát se- a fakt jen chatovat. Žádný kydy jak jsem vlhká a kdesi cosi, ale normální pokec.. semtam udělat striptýzek nebo jinou lechtivou show, jeden dva priváty nebo group a mám super prachy, než šudlat pipku tři hodiny v kuse a svlíkat se a oblíkat. Na němcích i na jasmíně jsem pracovala, takže vím, jaká je to otročina a že to není nic pro mě. A abych byla upřímná, mně to ani nebaví!!! Na jednu stranu jsem někdy ráda, že chytnu někde na "šukacích" serverech půlhodinový pvt kvůli penězům, ale na druhou stranu se vždycky modlím, ať už to skončí, protože mě toto fakt nebaví tam do sebe něco cpát a vzdychat tam a hekat jak na lesy, až mám vyschlý v puse... Big Grin Mně baví spíš to svádění, striptýzky, ukazování se, lehčí erotika.. a ne roztáhnout nohy a jet. Tím nechci říct, že jsem něco lepšího, že toto nemám zapotřebí, naopak, já obdivuju všechny holky, co dělaj na němcích nebo někde, kde nevyplácej ani dolar z minuty, protože já bych na to prostě neměla. Já mám už tak sexu doma dost, nepotřebuju ještě několik hodin honit frndu před kamerou, takže pro mě je MFC úplná spása. Možná to ti membři i vycítí, že jste nervózní a vystresované, že "dneska žádný privát, kurňa" a "dělejte, poďte už někdo"... ale co já mám zkušenost, tak nikdy nikoho nikam nelákám, a vždycky prachy mám. A převážně z toho, co mě baví Big Grin takže tanečky, flashe, stripy. A když už někdo na ten pvt jde, tak tam je dýl jak 5 minut, není mi to tak proti srsti, protože jsem si s tím člověkem třeba půl hodiny, hodinu povídala a tak ten privát je hned lepší, když toho člověka znáte a je vám třeba sympatický. Valná většina vás nikam nežene a netlačí a nezapomenou na konci poděkovat, jak si to užili a rozloučí se. To se prostě nedá srovnat s jinými servery, kde pvt trvají 4 minuty, hned chcou vše do minuty, melou, ať se taky uděláte a pak zdrhnou, dementi!!! Pak jen uvažuju, jestli se udělal, neudělal, líbilo, nelíbilo, bude vracet peníze, nebude nebo co jako.. akorát jsem z toho na nervy a pak mě tahle práce má bavit?... MFC bych vzdala, pokud by se fakt nikdo do měsíce dvou nechytl. Těch slečen, co maj camscore 100- 250 a jsou tam třeba i dva roky, je mi vážně líto. V těchto případech se MFC opravdu nevyplatí. Ale rozhodně bych neshazovala camscore kolem 500, 600... není to moc, ale znamená to, že tak tu pětistovku vždycky vyděláte. A na to, že se toho na MCF moc nedělá, je i ta pětistovka dobrá. Pokud holka nevydělá ani 100Kč za hodinu, pak už je to blbý...
Odpovědět
ano i mně to vůbec nebaví,mám už těch keců jestli jsem wet a show ass then pvt. plný zuby grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tohodle já si nevšímám NIKDE!!! už ne,protože kdo to píše stejně na pvt nepůjde a kdo chce tak tam prostě skočí,oni těch freeček akorát využívají k těmhle kecům,teda mimo MFC tak tohle píšou jen guesti,ale ne moc,ovšem s mým score mi tam ani nemá kdo psát,spíš píšou ty debilní PM's....včera jsem chtěla jít,ale večer vypadl v našem městě a okolí proud a nahodili ho až někdy v noci,chtěla jsem zkusit neděli,všechno je proti mně i elektrárna Big Grin nevěřím tomu,že se mi povede vydělat minimálně tolik kolik mám score,protože čím jsem níž tím je to horší Sad
Odpovědět
hehe, já to mám tak, že já se vůbec ani ve free nebavím, co dělám, nedělám na pvt. Free je free a pro mě i obsahem, co se týče povídání. Mám většinou v topicu napsaný za kolik jsou flashe a strip a "personal questions in pvt", takže když příjde nějaký šulda, co se mě začne vyptávat na něco, co ho nemá co zajímat, tak ho ignoruju, a když otravuje několikrát, tak napíšu jen automaticky "read topic" Big Grin To je aspoň tam, kde nefunguje třeba šeptání. Když je nějaký soukromý okno, no tak budiž. Protože jako co má co zajímat dalších 30, 40 lidí, co v místnosti jsou, kolik prstů si kam strčím apod. Nemám potřebu celému světu říkat, jak si to dělám. To je jen mezi mnou a člověkem, který jde na pvt... A upřímně, pokud se holka někomu líbí, tak si ju na ten pvt vezme bez keců. Však víme, jak to je Wink Já měla včera na MFC jeden jediný pvt (9 min pouze!!!! show s hračkou možná 3 minutky), 1 strip, pár flashů a 1200Kč vydělaných. Na němcích bych takovou částku musela vyšukávat několik hodin, byla bych po směně celá utahaná a bolela by mě pipka Big Grin Opravdu smekám všem, které na takových serverech děláte.
Odpovědět
Ty ses presne ten typ cloveka, kteremu staci nakukat, ze na Novym Zelandu zacla 3.svetova a budes tomu verit , proc ? protoze nemas vlastni nazor, nevis cemu verit, neveris ani sama sobe ...

nejdriv je to prawda, pak jeho pritelkyne, pak jsem to ja, kdo to bude dal ? nechte se prekvapit, treba vam to jednou admin rozkryje ...

admin: ja uz dam pokoj, ja jsem se jen bavila nad goodivou... rozesmala me jei veta, ze jsou tu same blbky, akorat ze ona si neuvedomuje, ze ona tem blbkam tady kraluje ...

at je tu cokoli o kuschelmaus (a ze nejsme kamosky Big Grin ), ale ona ma aspon mozek, kterej umi pouzit... na rozdil od janaxxx, kterej se tady celou dobu trasl na to, ktera holka mu kdy zase napise Big Grin

Nadia :blahopreji k uspechu na MFC, ale na nemecku 1200 nemusis sudlit xxxx hodin, staci hodka, ale je fakt ,ze sudlis v kuse Big Grin a to je nuda, a taky me to neba...
a jinak na nemeckych chatech je stejna provize jako na americkych, jelikoz provize dolaru je zalostna, to jen porad panuje ten mytus, ze na americe se vydelava vice, jj na MFC a F4f ale jinak tezko ...

bye bye
Odpovědět
Co se tu zase tímto napadáním sleduje?
Sandrito používáš dost silná a hrubá slova vůči lady goodiva ...Neznáš ji,nevíš nic a přesto tu urážíš.Hodně jsi se snížila.

Lady goodiva vypadá to tu že už si tu moc holky mezi sebou neporadí,páč se tu začíná urážet a to je škoda...No tak snad je admin zababuje.
Odpovědět
no ona to Sandrita trošku celé překroutila k obrazu svému...já tu píšu pravdivé věci,nevymýšlím si,že vydělávám miliony a jak jsem dopadla? Sad njn už to tak v životě bývá....člověk aby se tu bál napsat,že mu to tam a tam nejde,protože se dočká jedině urážek

překroutila to,že žereme hlínu....já jsem psala,že nebýt chatu tak žereme hlínu,že jste tady všichni blbky jsem nikdy nikde nenapsala,nadávala jsem pouze osobě,která se schovávala pod nickem prawda atd.

už toho mám vážně plné zuby,chodím si sem popovídat s ostatními,zanadávat si na membry,odreagovat se s lidma co mi rozumí,protože dělají to samé,přečíst si názory ostatních atd. ale vždycky se najde nějaká blbka co se baví cizím neštěstím či na úkor ostatních.....

děkuji Ti Lolo,že jsi se mě zastala Smile
Odpovědět
Nemáš zač..Sice jsem tu nová,ale celé forum jsem si precetla...Sandrita rika ze ma tolik a tolik,ale smazala vsechno...skoro vsechny rady,tipy..No nemá cenu se tím zabývat....Jak jde MFC?..Zkusila jsi to jeste?..Mně to docela jde,ale jeste je furt co zlepsovat:-)
Odpovědět
Hele, ty urazlive prispevky ted budu ignorovat. Tady si nekdo mysli, ze kdyz se podiva na jeden chat a nekdo se tam jmenuje kuschelmaus, tak to musim byt ja....ja te zklamu zlato, ale kdyby jsi umel nemecky a podival se na google.de tak zjistis, ze se tak jmenuje kde kdo.....troubo. Delam na tom chatu a porad si ke me chodi vyhonit jeden cech...nejsi to ty trotle?
K tem nemcum....ma Sandrita opravdu pravdu. Ze to tam nejde tobe Nadio neznamena, ze to tam nejde nikomu a blbejch 12 stovek dela celej den.....a to ti spousta holek ktery na nemcich delaj urcite potvrdi. Nevim sice jak dlouho si ty penize na MFC delala ty,pokud 1 hodinu....tak je to ok. Pokud vic hodin, tak na to, ze se tu snazis radit je to teda pekne malo.
Me je jedno kdo je kdo, ja uz tu stejne nicemu neverim.....
Odpovědět
Lola Napsal(a):Nemáš zač..Sice jsem tu nová,ale celé forum jsem si precetla...Sandrita rika ze ma tolik a tolik,ale smazala vsechno...skoro vsechny rady,tipy..No nemá cenu se tím zabývat....Jak jde MFC?..Zkusila jsi to jeste?..Mně to docela jde,ale jeste je furt co zlepsovat:-)

no já už tu radši nic psát nebudu,nemíním se nechat zase urážet Sad kdyby jsi chtěla můžeme si psát přes email Smile
Odpovědět
já se nesnažím radit, jen porovnávám, co mám za 9minutový privát a strip tady a co jsem měla na němcích. každá ať si dělá co chce a pracuje, kde chce, mně je to upřímně fakt jedno Big Grin já jsem spokojená se svou situací. Někomu vyhovují němci, někomu ameriky, však o tom to je, ne?
Odpovědět
lady goodiva-jo budu ráda když písneš...Teď jsem byla hodně vytížená tak píšu až teď:-)
Odpovědět
Ahoj holky,uz jsem registrovana na MFC,ale ted nevim jak poznam ze me zada nekdo o group show nebo tu group show navrhnu sama?..Jo a jakej cas je nejlepsi na vysilani na MFC?Moc diky za rady.
Odpovědět
adela Napsal(a):Ahoj holky,uz jsem registrovana na MFC,ale ted nevim jak poznam ze me zada nekdo o group show nebo tu group show navrhnu sama?..Jo a jakej cas je nejlepsi na vysilani na MFC?Moc diky za rady.

Group show nenavrhuješ sama, samozřejmě můžeš do topicu napsat, že akceptuješ group show nebo něco takového, protože hodně modelek group show nedělá. Do groupu se připojují membři sami, když třeba vidíš že dva čekají, tak třeba napíšeš 2 more for group show a skočí tam třetí a group může začít:-)
Odpovědět
A poznáš to jednoduše, pod svým videem (už si to teda přesně napamatuju) je napsané waiting for goup show a jsou tam jména membrů. Snadno uvidíš kolik jich tam je.
Odpovědět
Nejlepší doba na na chat obecně je asi v noci...To bývá nejvíc modelek online a chodí spousta američanů. Naopak nejhorší je snad po obědě, nevím, já chodím jen po sedmé večer max do půlnoci, protože jindy nemůžu. Možná i ráno nebo dopoledne je to prej dobrý.
Odpovědět
Oprava k tomu groupu-chtěla jsem napsat, že když dva čekají, napíšeš 1 more for group:-)
Odpovědět
Díky,pak jsem už na to přišla.Holky co myslíte můj první den byl takový-pvt-350 toks,group-230 toks,tip-150 toks a druhej den -pvt-1604 toks,voyeur-10 toks,tip-20 toks...Já nevím jestli je to ok nebo ne.Camscore mám 843 a 12 lidí co dalo stars..Možná vám přijdu uplne blba,ale proste ja nevim jak to tam chodi,co je dobrej vydelek a co ne...A hlavne tohle je moje prvni zkusenost s ameriky,delala jsem nemce...Dík moc
Odpovědět
@ adela: Vzhledem k obrovské konkurenci na mfc to nejsou vůbec špatné peníze pro začátek. Na mcf je ale hodně důležitý poměr stráveného času na chatu a vydělaných tokenů - od toho se odvíjí camcore. Když klesá camscore, tak se modela posunuje na homepage dolů a chodí k ní čím dál méně memberů. Poslední dobou je tam strašně moc američanek a vypadá to, že jsou pro amíky zajímavější.
Dřív mě to tam celkem šlo, teď je zázrak, když aspoň někdo slušně pozdraví a to mám camscore 3500, ale klesá, protože už fakt nevím, co mám dělat aby se se mnou aspoň bavili, natož aby platili.. Ať se daří líp než mě :-)
Odpovědět
Na MFC modelka když se chytne, je milionářka, protože vlastně má peníze jen za úsměv... ale to jsou jen "vyvolené"....

Holky nic ve zlém, je to jen můj názor, ale myslím že MFC je ztráta času...tam pokud nemluví holka prefektně anglicky na kameru, nedělá psí kusy a různé hry aby membry zaujala a "držela si jejich pozornost" tak nemá šanci...Je to tak, nejvíc tam jdou američanky, a ty bývalé top holky z Rumunska a Ruska jdou pomalu do háje, jejich sláva upadá...všimla jsem si, že už spousta holek, které tam vydělávaly opravdu dobře už nejsou.

Nevím, já myslím že existují mnohem zajímavější servery, kde jsou priváty jisté, a kde o pozornost membrů nemusíte vymýšlet zajímavé topicy a všelijaké hry, jen aby tipovaly (protože na privát za 5,99 jen tak někdo nevleze) a nemít stresy z klesajícího score.
Odpovědět
Ahoj MFC je katastrofa první dva dny super,ale pak hrůůůza..Chtěla jsem zkusit americke (delala jsem jen nemce,ale anglicky umim)....jenže už fakt nevim jakej server...Cinnamon jake bys doporucila americke servery?..Nebo kdokoliv z vas?
Odpovědět
Cinnamon má naprostou pravdu,poslední dobou se tam chytají hlavně američanky,je to pro membry asi zajímavější....

já to mám zaplé,protože tam pár lidí mám,ale moc si toho nevšímám,všímám si jiných serverů
Odpovědět
Tak podle mě bych doporučila určitě Livejasmin, mám to ale jako jediný chat, stačí mi zatím. Byla jsem i na DHL, zezačátku to bylo ok, ale jak mi stoupla cena za pvt na 5,99 nebylo to nic moc... taky jsem byla asi jednou na Imlive, nedokážu z prvního dojmu posoudit, já nezvládám víc chatů, Livejasmin mi zatím stačí. Na MFC jsem byla taky, zezačátku taky dobrý, ale pak děs, sice score jsem měla nenižší kolem 660, z toho jsem se vyhoupla na 900, pak zas klesla na 750 a pak to vzdalaBig Grin pro mě nejhorší server.
Odpovědět
A jinak Adel, nemysli si že se tu dočteš o těch nejlepších serverech... je tu zmíněných spousta serverů, tak zkus pročíst, ale o těch nej se nemluví....Holky se totiž bojí konkurence :-D :-D Já je sama neznám, mám LJ a ten mi stačí.
Odpovědět
Cinnamon: Říkáš jen Jasmín a stačí, jo? Já jsem tam dělala kdysi před několika lety ve studiu, sice traffic obrovský, ale z většiny socky a čumilové jako na MFC.. Třeba se to zlepšilo. Tam je nějaký systém jako na mfc - že když nějakou dobu nevyděláš, tak spadneš někam kde tě už nikdo nenajde? :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)