MyFreeCams
Lola: jojo, přesně tak, nikoho neodmítat. Nechat mluvit i ty, ze kterých nic není. Se šupáky z Jasmíny se to fakt nedá srovnat. Takže já fakt nevidím důvod, proč je tam mutovat. Ban můžeš dát kdykoliv.
Lady Goodiva: ze začátku si můžeš nastavit třeba flash za 50toks, strip tř. 200toks a postupně to zvyšovat, až se ti bude časem nabalovat klientela. Vždy je lepší mít třeba 5x strip za 200 než tam čekat několik hodin, kdo ti přihodí do 1000 Big Grin Oni když vidí, že ti chybí ještě hodně, tak moc nepřihazujou Smile Zatímco když po každém tipu přepíšeš čátku na aktuální zůstatek, tak je to aspoň motivuje, jak se to krátí Smile A neboj, i když děláš ze začátku za 200, tak ti ho tipama kolikrát i přeplatí, zatímco ten strip děláš Wink Já třeba dneska dělala v publiku stripy za 350, přeplatili mi ho v průběhu na 500 a to je hezká částka mít JEN za jeden striptýzek 25dolarů Wink A když to takhle máš třeba 4x tak máš krásných 100dolárků. Lepší než někde za stejnou sumu honit hodinu a půl na pvt frndu Big Grin Samozřejmě je to jen jako příklad. Pak až budeš mít vždycky plnější room, tak si to třeba zvýšíš na 400-500, třeba strip+ oil show nebo tak... to uvidíš podle toho, kolik máš membrů... Tady ti prostě poradím, že čím míň máš membrů v roomu, tím si dávej splnitelnější cíle. To uvidíš, až budeš vysílat. Každopádně třeba ten flash prsou vždycky udrží pozornost všech memberů a motivuje je to poslat větší částku, než aby každý poslal po deseti, dvaceti tokenech...
Jinak když máte show, ať už group nebo pvt, tak tam můžete vidět přibývání tokenů... Já si to takhle hlídám, abych třeba někomu v pvt. neukázala prsa, zatímco tam nemám aspoň 100 tokenů Big Grin Nebo abych nedělala někomu show s hračkou moc brzo, když tam zatím nemám dostatečnou sumu Big Grin A když tam jde nějaký chytrák a hned mele po příchodu na pvt "show pussy" a zatím naskočí jen 20 tokenů, tak ho těžce ignoruju a dělám si to podle sebe. Takový člověk by stejně odešel hned jak byste se mu nastavily, tak co Big Grin Takhle aspoň neuvidí nic a zůstane o minutku dýl v marné naději Big Grin A nikdy se mi nestalo, že by mi někdo takový pvt reklamoval. Asi by mu to support stejně neuznal. Protože jsou takoví vyčůránci, co vás radši vezmou na pvt a naháněj vás, ať se jim tam za 100tokenů rychle svlíknete, ukážete pipku a za dalších 100 uděláte rychlou show, než aby vás otipovali v publiku za strip za stejnou částku... Tak jako nové modelky bacha na ně!!! To nejsou lidi, co vám na MCF budou vydělávat peníze, tak nevidím důvod si zrovna tyhle rozmazlovat.
V group to samozřejmě dělám trošku rychleji, tř. ti 3 lidi by tam fakt nečekali 4min, než si sundám podprdu Big Grin ale pak zas brzdím show, aby se mi to vyplatilo. A oni opravdu ani nečekají v groupshow žádný hardcore... Někdy se mě někdo zeptá, jestli dělám to a to, tak třeba řeknu že jo, ale že jen v pvt Big Grin A nestěžujou si, jsou rádi i za klasiku Wink Za deset tokenů ještě aby si stěžovali. Někteří fakt chápou, že tam toho moc ukázat ani nemůžete, když tam není moc lidi Big Grin Samozřejmě když jich tam je hodně a sype mi z toho víc jak z pvt, tak dělám už kvalitní show, aby tam dlouho zůstali... Když už jen dva, tak jdu jen tak soft, hlazení...
Tolik tedy moje tipy a triky do začátku.
Odpovědět
Nadia, jak koukám tak MFC by nemuselo špatný ba naopak hodně dobrý.A teď to neříkám jen kvůli penězům,ale myslím že taková show by mě i hodně bavila a ne jako třeba na jasmine se svlikat,oblikat,rychle udelat show se vsim vsudy a jeste si nekdy stezujou. No za zkousku nic nedam asi taky MFC zkusim uz jen kvuli tomu ze si aspon pokecam a mohle bych delat takovou show,ktera by me i bavila v mem tempu.Děkuji za tipy Nadia.
Odpovědět
Ahoj Nadio,děkuji ti za cenné rady a tipy Smile už jsem dost v obraze tak snad to tam napoprvé nějak nezmrvím,bojím se prostě toho,že mi klesne score když udělám něco špatně a budu v ... nevíš jak je to s tím score?kdy klesá a jak moc a naopak?no ještě,že jsi mi to napsala s tím pvt.mě by to asi ze začátku nedošlo,že ukazuju něco za pár tokenů Big Grin jsem stále ještě zblblá z těch pitomců na LJ,co chtěj v pvt vidět vše a nejlépe do minuty a pokud ne tak budou chtít peníze zpět....včera mi totálně LJ zase zkazila náladu,už tam nechci chodit,ale visí mi tam peníze ach jo,dodělám to a mám celou krásnou jasmínu víte kde Big Grin

dneska jdu rovnou na MFC tak mi držte palce Smile
Odpovědět
lady goodiva držím ti palce...Přesně jasmína je otřesná a poslední dobou je to čím dál tím horší.Na jasmínu jsem šla více méně díky kamarádce a radám,že je to dobrej server..No a teď hledám další..Imlive mi vyhovuje a asi přiberu i MFC,přece jenom to už by mě mohlo bavit.Jasmína je teď dost na nic...
Odpovědět
děkuji ti Lolo,snad mi to pomůže Smile

na Imlive mi to šlo dobře s promo cenou,po té bída z nouzí,já tam,ale moc nechodila,visí mi tam nějaké dolary,tak snad někdy to dodělám Big Grin jinak s tou jasmínou máš pravdu,dřív to bylo lepší,teď tam furt někdo jen chce vykecávat a když mu neodpovídám tak se urazí,pošle velký hovno a co si myslí?já tam nejsem jen tak na vykecávání zadarmo,samej žebrák grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr postřílet do koulí všechny Big Grin

p.s. pardon,ale musela jsem si zanadávat Smile
Odpovědět
Tak snad to pomůže:-)
Teď fakt nevím čím to je,ale jasmína je čím dál tím horší,když sem začínala tak to bylo o hodně lepší a to jsem začátečník,ale teď prostě jen samí co chtěj všechno nejlépe zadarmo apod.
Ano chce to pořádnej chat,kde to bude jiné,tak snad MFC bude jiné.
Odpovědět
i já jsem začátečník,začala jsem přesně 1.1. tohoto roku Smile šlo to dobře na LJ,ale teď už je to fakt příšerné Sad no alespoň vidím,že to není jen u mně...nemít několik stáláků tak už bych se pásla na trávníku před barákem Sad nechápu co se všem stalo,ale štvou mě děsně,minule přišel jeden španěl a prý:"ukaž prdelku" a já:"ukaž tip" on:"dobře" a zmizel Big Grin prostě ukážu co budu chtít a až se mi bude chtít,stejně to už znám,kdo se ptá na kraviny na pvt. nikdy nejde většinou tam skočí někdo kdo mi vůbec nic nenapsal Smile prostě ty jejich výlevy ignoruju,ale kazí mi to náladu Sad

pokud mi nepůjde MFC mám už registraci na streamate tak to pak zkusím tam Smile
Odpovědět
Tak já jedu bezmála 1,5 měsíce...Ze začátku to na jasmíně šlo,ale teď?..Děs a hrůza!Možná to bylo tím,že jsem byla "nová"...Nevím...No a teď se snažím zkusit jiný chat nechci zusta u jasmíny ,kde mám za směnu ani ne 20-30 dolarů a to když je dobrej den,někdy to klesne i na 10...Nemít imlive tak to asi fakt vzdám..Takže zkusím DHL a MFC,tak uvidím..Na jasmínu se asi fakt vykašlu,no jen dodělám nějakej ten tejden aby mi ty peníze poslali..:-)
Odpovědět
ty jo tak to jsem na tom stejně Sad když vydělám 20-30 usd tak slavím,včera to bylo 6 usd,když si to uvědomím co jsem měla za debily na pár minut v pvt,fakt bych se na to vysr... na DHL jsem byla též,ale pěkně na prd,teda dokud jsem měla cenu 2,99 tak to šlo,ale jakmile mi to za měsíc zvedli na 4,99 konec absolutní,nikdo do pvt nešel,jediné co jsem měla,bylo pár drobných když jsem byla ve funkci fake pvt,že nakukovali bo to bylo pro ně levné,takže tam už nejdu,naštěstí mi tam žádné prachy nevisí Smile

dneska večer jdu na MFC tak zítra písnu jak jsem dopadla...
Odpovědět
Budu ráda když písneš jak to jde:-)..Já jasmínu vzdávám ještě nějakej ten tejden a kašlu na to..Opravdu je to fakt o nerv...No dneska jsem měla 15 dolarů...Takže docela dobrý,ale už mě to tam nebaví -konkrétně ty lidi -somráci mě tam nebaví...Už jsem se registrovala,tak čekám na schválení,takže taky uvidím:-)Takže budu fakt ráda ,když dáš vědět jak to na MFC jde.
Odpovědět
Lady Goodiva: hehe, přesně tak, já na jasmíně taky dělala rychloshow, protože oni vždycky udělej to a to, rychle... kolikrát jsem se pak podívala a show trvala jen 6 minut... hajzlíci Big Grin tady na MFC v podstatě až od té šesté minuty něco začínám dělat Big Grin Ale je to docela individuální, někdy mi někdo napíše PM že má jen 400tokenů, a co mu za to udělám v pvt tak se s ním vždycky snažím dohodnout na něčem... Tak každý pvt dobrý, že jo Big Grin
Co se týče camscore... jak říkám, jdou do toho tipy+pvt a ještě jak pro tebe kdo hlasuje (rate/admire). Nevím jak s tím hlasováním, ale v podstatě se dá tak od oka říct, že camscore= tipy+pvt... Takže se snaž tak těch 1000tokenů+ vydělat, jinak ti to klesne pak PRŮMĚROVĚ na 700, 500, 400 a tak dál... Já se snažím vždycky za směnu vydělat minimálně tolik, kolik mám aktuální camscore. Minimálně, aby mi to samozřejmě rostlo Smile
Poslední dobou už dělám v podstatě jen tady na MFC. Jsem asi už nějaká zlenivělá dělat show 1dolar za minutu a ještě rychle rychle, když tady nedělám skoro nic a ještě za víc peněz Big Grin
Odpovědět
1000 tokenů?no snad to dám Smile jsem zvědavá tak celkově jak to zvládnu,vůbec nevím jak přijímat PM nebo jestli je mám nechat zapnout jejich webku v public chatu atd. byla by škoda klesnout z těch 1000,protože jsem koukala,že new model které mají něco málo přes 1000 mají cca 40 lidí a ty co mají pod už mají třeba jen 10,asi to bude těžké když dnes budu mít málo peněz...je tam míň holek,snad je sobota v noci správný čas na to abych začala...
Odpovědět
je to v řiti,nemůžu nastavit kameru Sad jsem rozmazaná jako blázen,zostra jsem jen hodně zblízka,nevím čím to je Sad ach jo
Odpovědět
nakonec jsem to nastavila Smile lidí bylo dost,ale peníze nic moc Sad stalo se to čeho jsem se bála Sad kleslo mi camscore Sad celkem jsem udělala 527 tokenů Sad Sad camscore mi kleslo na 839 Sad měla jsem spoustu nabídek na show po skypu a placení přes western union nebo paypal ach jo...
Odpovědět
přibylo 14 rates a 8 admireno tak snad zítra se to zlepší Smile
Odpovědět
no na první směnu to ale není vůbec špatný!!! můžu potvrdit, že dneska sice lidi byli, ale moc si jim na MFC platit nechtělo. Nebuď smutná, furt lepší než ze začátku já, hehe Big Grin Vydělalas za 1 den víc než já za týden Big Grin Dneska mi zas jely spíš ostatní sítě. Třeba takový interclimax dneska 3 priváty (normálně je to tak jeden za 4 dny Big Grin nebo na nakedu jsem měla 30 dolarů jen z tipů... no to je jak kdy Smile) Na MFC jsem se moc nedostala. Furt jsem byla away a dělala show jinde.. jj, oni tam celkem hodně chcou skype a yahoo. Z těch lidí stejně nic není, tak se ani nemusíš namáhat s odpovědí Wink Já ty jejich webky nezapínám. Jim vždycky píšu, že nemám čas to sledovat, protože mi píše plno lidí PM a že jestli chcou, tak ať pošlou tip. Zapínám jen ty svoje stáláky, kteří ukážou obličej a nejsou nadržení perverzáci. Jako by nestačilo, že si s něma zdarma píšem, ještě abych měly zadara čumět na ptáky. A vůbec, koho ty jejich péra zajímaj Big Grin
Odpovědět
Lady goodiva,to vůbec není špatné...Myslím,že teď se ti to bude jen zlepšovat:-) Vydělala jsi víc jak já za včerejšek na jasmíně..:-)Tak ať se ti daří:-)
Odpovědět
máte pravdu holky Smile a já si ještě stěžuju,jsem hrozná fakt Big Grin a když to tak vemu tak těch 25 usd mám skoro za nic v porovnání s Jasmínou Big Grin byla to flákačka,dost jsem se pobavila,ty PM mi teda dali zabrat,ale už na ně prdím,napíšu jim,že PM pouze na důležité věci,jako mám tolik a tolik co za to můžu vidět apod. oni mi v PM psali hi,hru no to bych je nakopla Big Grin o tu kameru jsem je požádala sama,chtěla jsem vědět jak to funguje,naštěstí to byli moc pěkní kluci a ptáka neukazovali Big Grin díky bohu

jj a měla si pravdu s tím grupem Big Grin hned prej ukaž anál LOL já koukala jak skáčou tokeny a až pak jsem začala něco ukazovat,ale moc jsem to nezdržovala aby mi nezdrhli,že přeci jenom jsem tam nová,pak tam zůstal se mnou jeden a stím jsem si psali přes PM,občas někdou nakoukl,ale zase hned zmizel když neviděl akci Big Grin a kdybych to udělala jako ty,že bych odmítala grup tak bych měla prd,protože jen 400 tokenů jsem měla z grupu Smile

Snad to dnes bude ještě lepší ať nepadnu s tím score moc Sad bohužel nemůžu být na více chatech současně,pc mi to neutáhne,musím se spoléhat pouze na ten chat kde zrovna jsem,ale tak MFC vyplácí na payoneer od 20 usd takže mám jistotu,že minimálně 25 usd mi přijde Big Grin a koupím si větrák bo včera jsem chcípala vedrem blééééé
Odpovědět
tak teď jsem mrkla na score a už mám jen 759 Sad a večer tam bude 500 ne?kua proč mi strhli tolik?protože jsem měla málo tipů? šmejdi Sad bude to asi hodně těžký dostat se zpátky nahoru...škoda,že se tam nezapočítavají grup,takže dneska to už nebude takovej nával...očekávám max.5 lidí a to ještě ty zevčera Big Grin pokud mi to nepůjde budu to muset vzdát,nemůžu čekat...
Odpovědět
Lady goodiva,tak snad ne...Tak při nejhorší zkus stremate nebo nějakej jinej server,chce to holt vyzkoušet a pak uvidíš,kterej ti sedne:-).Já se chystám na MFC tak příští týden,chci dodělat jasmínu....Třeba se to ještě zlepší,nevěš hlavu:-)
Odpovědět
jj Lolo já vím,nejvíc mě trápí ten starej notebook,na jednom serveru si na něho nevydělám,kdybych měla lepší zapnu víc chatů a nazdar,takhle musím jen doufat,že ten či ten server bude ten správný Smile jsem zvědavá jak dneska,pak zase napíšu,alespoň ty holky které tam půjdou budou v obraze...
Odpovědět
No tak já mám dost slušné pc,ale zase mám blbý připojení,což se chystám zlepšit..Zatím s mým připojením můžu mít tak 2 chaty,ale zatím se to dá...Tak budu držet palce ať se ti to camscore zlepší:-)
Odpovědět
tak já to mám úplně naopak,blbý pc a super rychlé připojení Big Grin

děkuji a já doufám,že se Tobě první den na MFC povede ještě lépe Smile kdybych bývala skončila dřív než v 5 ráno tak by mi to tolik nekleslo,teď už to ponechám osudu Smile
Odpovědět
Lady Goodiva: camscore ti kleslo na 100% z toho důvodu, že ten report, který jsi prve viděla, nebyl ještě celý. Nikdy se ti neukáže aktuální částka hned, jak skončíš vysílání. Vždy se ukáže jen částka k nějakému času, kdy se ten report dělal. Třeba jen za první dvě hodiny, příklad... takže když se pak za půlden zas příhlásíš, tak vidíš jinou částku, což je logické, protože se to do toho započítal i zbytek tvého vysílání v poměru výdělek/ online čas. Kdybys třeba další den/ dva nevysílala, camscore by se už nehýbalo, protože to máš již spočítané komplet.
Jinak ten Group: tady se Group NIKDY nedá reklamovat!! Nikdy!!! Protože je jasné, že modelka nemůže uspokojit přání všech zákazníků, takže když chce někdo něco konkrétního, tipovat může vždycky, případně tím tu show uspíší Wink Navíc ani nikde nejsou pravidla, co má modelka v groupshow dělat. Tady seš prostě svým pánem ty. Samozřejmě v rámci možností, jde přece o spokojené membry Smile
To stejný tipy, to je prostě dýško a to se nedá reklamovat ani v restauraci. Co se dá, to se z účtu nevydá Big Grin
Jediné, co se reklamovat dá, jsou pvt, ale jen z technických důvodů (nestalo se mi ještě). Ne to, že se to někomu nelíbilo. Protože pokud se to někomu nelíbí, no tak má kliknout na end show, že jo. Ne čumět deset minut a pak si zpětně říct, ono to bylo nic moc, nechám si to vrátit Big Grin Jedinou povinností holky, pokud se v pvt nesvléká, je napsat NEJPOZDĚJI do 1min pvt, že nedělá nudeshow. Takže v případě těch 20tokenových show pussy já jen napíšu ok bb, aby bylo jasný, že se svléknout hodlám, a jestli on za minutu odejde, protože jsem to neudělala do 10 vteřin od udělení rozkazu, to už mě nezajímá... MFC je v tomhle na stranách modelek, proto tady nikdy neuspějí vychcaní zákazníci typu jasmína, co si nechávají vracet peníze za každou kravinu, kde holka nejlíp do půlminuty musí valit s dildem na plný výnon...
Odpovědět
děkuji za info Smile koukám ten MFC je opravdu jiný než ostatní chaty,doufám,že mi to tam půjde Smile já právě myslela,že když nebudu třeba dva dny online tak to score bude ještě víc klesat,no bojím se,že mi to klesne ještě víc,snad ne Smile dneska teda už online nejdu po včerejšku co jsem tam byla do 5 do rána a dcerka mi samozřejmě ráno vstává a neptá se mě co jsem dělala v noci Big Grin myslela jsem,že to zvládnu,ale kdepak Big Grin

jasmína je hroznáááááááááááááááá budu potřebovat silné nervy až se tam vrátím abych dodělala prachy Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)