MyFreeCams
já jsem přímo pod MFC nedělám pro žádné studio

on totiž tenhle debílek neví co to znamená starat se o malé dítě celý den a v noci sedět na chatu,spát pár hodin denně,kdyby si to zkusil mluvil by jinak,jen doufám,že magor jako on je neplodnej,stejně je to nějaký nemakačenko Big Grin tady na fóru machruje,ale určitě taky honí jak divej Big Grin ale do očí by nám ty nadávky nikdy neřekl,zbabělec Big Grin

už jsi trapnej furt meleš dokola jen to samý a ještě jedna věc debile já jsem totiž raději zaopatřila svoje dítě než si pořídila nové vybavení,ale to sobci jako ty nikdy nepochopí!!!
Odpovědět
a s tímhle debílkem prawdou etc. jsem skončila!!!

piš si co chceš klidně nadávej i mému dítěti,ale tobě odpovídat to je urážka mé inteligence takže SBOHEM livechatová závistivá buzno Big Grin

P.S. větší ponížení než dělat ze sebe buznu pro prachy snad ani neexistuje Big Grin
Odpovědět
lady goodiva Napsal(a):a s tímhle debílkem prawdou etc. jsem skončila!!!

piš si co chceš klidně nadávej i mému dítěti,ale tobě odpovídat to je urážka mé inteligence takže SBOHEM livechatová závistivá buzno Big Grin

P.S. větší ponížení než dělat ze sebe buznu pro prachy snad ani neexistuje Big Grin

souhlasim.....hold na nic lepsiho nema, tak se pretvaruje, dela ze sebe na chatech buznu a nastavuje prdel no.
Odpovědět
Ahoj holky..Tak já jdu na MFC v pátek.Tak písnu jak to šlo...Jasmína se nezlepšila,tak doufám že MFC je jiné...
Odpovědět
Držím palce Lolo Smile
Odpovědět
Lady goodiva díky a jak to jde tobě?
Odpovědět
Jasmína dobrý,mnohem lepší,ale MFC ztracenej...snaž se udržet to skore ale hlavně tam neseď dlouho třeba jen 2 hodiny protože když moc nevyděláš tak by ti to hodně kleslo jako mně,neudělej stejnou chybu jako já Smile
Odpovědět
Díky moc za rady..A kolik jsi udělala tokenů,když jsi byla online?...Mám strach , že neudělám tolik aby mi skore neklesalo...Ale asi je to fakt o štěstí.Tak holt uvidím:-)
Odpovědět
no ten 1.den jsem měla těch 527 a pak už nic,ale kleslo mi to score protože jsem tam byla dlouho Sad kdybych to byla vypla dřív nemuselo to takhle dopadnout
Odpovědět
lady goodiva Napsal(a):nebo si později udělám na MFC nový profil znovu se score 1000,jestli to teda jde...

Panda Napsal(a):LAdy anoo jde to ,muzes smazat a udelat novej Smile

nejde to,napsali mi,že to není možné..................tak hold to ještě zkusím,dneska už to bylo lepší,ale ne moc....jsem moc dole
Odpovědět
Holky vybodněte se na celý MFC! Je to ztráta času....
Odpovědět
Cinnamon Napsal(a):Holky vybodněte se na celý MFC! Je to ztráta času....
No kdybych se na něj vybodla, tak příjdu o polovinu svých výdělků Big Grin Takže ono to je ztráta času jak pro koho...
Odpovědět
já bych řekla,že na MFC je to fakt o štěstí,ale hlavně o trpělivosti...
Odpovědět
Lady Goodiva: přesně tak, buď jedno nebo druhé, nebo oboje. Proto je MFC tak nenáviděný a chválený zároveň...
Odpovědět
Tak holky na MFC to fakt jde!...Camscore mi nekleslo a o neco se zvysilo...Jen mi vydelavaji vic tipy,ale i tak to jde ..Měla jsem pres 700 tokenu,takze je to fakt o stesti..No uvidime jak to pujde dal.
Odpovědět
Jeste oprava tech 700 bylo z patku a pak jsem sla vysilat znovu a mela jsem podobne:-)
Odpovědět
tak to gratuluji Lolo Smile

koukám,že já jediná mám smůlu Sad
Odpovědět
Lady goodiva ,děkuji..Doufám,že mi to pjde...Třeba na jasmíně mi to taky ze začátku šlo,ale pak hůř a hůř...Tak třeba zkus založit za nějakej čas znovu profil pokud to jde:-)
Odpovědět
no já nevím čím to je Sad kdybych mluvila špatně anglicky,měla 100 kg,mastné vlasy,žluté zuby a celkově bych byla nějaká příšera nedivím se....

mé štěstí asi spočívá v tom,že mám krásné,zdravé dítě Smile ..... ale asi budeme žrát hlínu za chvíli v tomto státě

p.s. nový profil udělat nejde už jsem to tu psala,asi jste to přehlédly,psala jsem přímo jim na MFC
Odpovědět
Promiň teď už to vidím...

No tenhle stát je fakt na palici,nejlepší je to danění,když mám málo a jeste budu muset danit příští rok,pac jsem presahla danej limit kolik si muzu privydelat...I kdyz mám payoneer ale zase danit budu i když se mi nechce

Já nejsem zase taky nějak krásná-spíš zaoblenější(ne tlustá),černý vlnitý vlasy,malá a vyraznej oblicej...Myslela jsem ze se nechytnu..No a moje anglictina?..Je dobra,ale ne perfektni...
Odpovědět
tak to já jsem úplnej tvůj opak až na tu barvu vlasů tu máme stejnou Smile asi jsem začala nějak špatně no,bo si to nedovedu vysvětlit proč mám nyní score 579 Sad no tak kleslo to,protože tam přijde pár lidí a nikdo nic nedá,po dnešku klesnu tak na 400 už to vidím Big Grin mrzí mě to no,ale to tak bývá,že ty které peníze nutně potřebují si je nevydělají,jediná věc ve které jsem zatím měla štěstí byla,že úplně nejvyšší částku kterou jsem vydělala byla na LJ a přišla mi pár dní před narozeninama mého dítěte a to jsem si paradoxně říkala,že 100 usd bude na narozky stačit Big Grin takže podobný výdělek očekávám zase za 10 měsíců Big Grin
Odpovědět
Lola Napsal(a):Myslela jsem ze se nechytnu..

no a to je přesně ono Big Grin já myslela,že se chytnu a prd Big Grin už to vidím,že to skončí jako na LJ,řekla jsem,že skončím periodu a novou už nezačnu,ale za 6 dní jsem vydělala tolik co jindy za celou periodu tak tam ještě zůstanu když mi MFC nejde...pak se rozhodnu z MFC odejít a paradoxně se mi zvedne score,takhle to mám furt a se vším a už mě ten zákon schválnosti pěkně sere Sad

to samé když mi přijdou dolary...v polovině periody kurz jako kráva,pak se blíží výplatní termín a já sleduju jak dolar vesele klesá Sad ráda bych se tomu zasmála,ale fakt mám vše jako naschvál i to co se netýká chatů...
Odpovědět
Asi je fakt MFC o štěstí....Ale nevěš hlavu je ještě hodně serverů :-)
Odpovědět
Lola Napsal(a):Asi je fakt MFC o štěstí....Ale nevěš hlavu je ještě hodně serverů :-)

jj a navíc nejsem jediná komu to tak kleslo,je tam ještě spousta holek pode mnou...asi fakt půjdu zkusit to streamate,třeba zrovna tam budu mít štěstí,ale moc tomu nevěřím...
Odpovědět
Tak já si řekla že vyzkouším snad všechny chaty,dokud se na nějakym prostě nechytnu..Tak uvidím jak to na MFC pujde...To jo to je zakon schvalnosti na jasmine jsem se vzdycky tesila,ze je dobrej den a ono nic....To fakt poprve co se mi neco povedlo,tak uvidim jak to pujde..Kdyz ne,tak zkusim jinej server:-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)