MyFreeCams
na Jasmínu hlavně záleží na ratingu,čím víc máš hodnocení tím si výš na stránkách a pokud tam delší dobu nevyděláš nic se neděje,nikam nespadneš
Odpovědět
Přesně tak, hlavně musíš nasbírat co nejvíc hodnocení, o tom to je, nebo spíš je to hodně důležité pro zajištění si pořadí na předních stránkách. Na LJ jsem, si zvykla hned, doufám, že půjde, jiný chat nechci. Sice mě serou ti guesti, kdyby se dali mutovat , otravují mi život Big Grin nestíhá se pak věnovat membrům. Zkus LJ, třeba ti ted s odstupem času bude vyhovovat. Hlavně to nevzdávej zezačátku, musíš vydržet a přinese ti to ovoce. taky mám spoustu socek a čumilů, ale nikde jinde jsem neměla třeba i 2 hodinové povídací priváty. Získej si stálé klienty, kteří se budou vracet a bude to ok. Hlavně na LJ chodí stále noví a noví lidi, takže neboj se, že po zaběhnutí budeš mít 5 membrů a 20 guestů v roomu jak já na MFC kdysiBig Grin
Odpovědět
Takže hodnocení se sbírá od memberů podle toho jak jsi oblíbená a sympatická, ne podle vydělaných peněz, tak tím líp, díky za tip. Pořád má Jasmín to debilně malé chatovací okýnko s mini písmem a se supportem co odpovídá jenom "yes please" a "no please"? :-)
Odpovědět
jj membři ti dávají hodnocení,ale je to tam celé nějaké divné,od free membrů (tím nemyslím guesty) se hodnocení nepřipíše a mám takový dojem,že se připíše jen od toho kdo má zrovna nabitý kredit,ale to nevím určitě.........pořád dokola jim píšu jako debil když tam jen čumí a ani nic nepíšou "at least rate me pls" a pak bych je nakopala do prdele když hned píšou a co za to? grrrrrrrrrrrrrrrrrr rating je snad gratis ne tak porč bych něco ukazovala gratis

to pidi chatovací okno se supportem tam je,ale kolikrát mi i dobře poradili když jsem nevěděla co a jak,ovšem složitější problémy to už je nad jejich síly Big Grin
Odpovědět
jo ještě bych k tomu ratingu dodala,že latinské slečny a černošky ukazují za rating docela dost jak jsem viděla takže co se divím když to po mně ty chcípáci chudý chtějí taky Sad
Odpovědět
lady goodiva Napsal(a):jj membři ti dávají hodnocení,ale je to tam celé nějaké divné,od free membrů (tím nemyslím guesty) se hodnocení nepřipíše a mám takový dojem,že se připíše jen od toho kdo má zrovna nabitý kredit,ale to nevím určitě.........pořád dokola jim píšu jako debil když tam jen čumí a ani nic nepíšou "at least rate me pls" a pak bych je nakopala do prdele když hned píšou a co za to? grrrrrrrrrrrrrrrrrr rating je snad gratis ne tak porč bych něco ukazovala gratis

to pidi chatovací okno se supportem tam je,ale kolikrát mi i dobře poradili když jsem nevěděla co a jak,ovšem složitější problémy to už je nad jejich síly Big Grin

Hlavně ze začátku jim to pořád piš "rate me" pač oni ani neví někteří kde mají hodnotitBig Grin Mně přijde náhled celkem dostačující, nepotřebuju mega okno, aspoň se nevidím tak zblízka,ale oni tebe ano, oni si tě můžou zvětšit i přes celou obrazovku.
Jinak support se celkem činí, vždy byly ochotní pomoct, někdy jim to nešlo, ale mně většinou pomohli s problémem i tak, že se napojili na můj pc a spravili mi co jsem potřebovala. Oceňuju, že ten support je online, což u většiny serverů není.
Odpovědět
Takže "rate me", chápu :-) Asi se ptám blbě, vím že je to jak - kdy, ale kolik si tam tak vyděláte v přepočtu na hodinu práce?
Odpovědět
Ahoj, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenost s novou registrací na MFC. Spadla jsem na camscore kolem 500 (jsem zde téměř 1,5 roku) a chtěla byh to zkusit znovu. Jednoduše jsem tak nějak ze začátku špatně pochopila, jak tento chat funguje a potom to jde dolů už lehce:-( Pracuji ve studiu a tam mně je tvrzeno, že nová registrace není možná.
Odpovědět
Dík holky za rady.No já zkusila livejasmin a tam mi to nejde už vůbec.Tak se snažím na MFC vyhrabat se nahoru,dokonce je tam i jeden member co mi poradil jak a co ,tak uvidíme...Na MFC mám kolem 600 camscore,takže mám co dělat.Ale snažím se to nevzdávat...Ale co mi nejde už vůbec je jasmin,to je opravdu záhada,fakt nevim.
Odpovědět
Kkarrol Napsal(a):Ahoj, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenost s novou registrací na MFC. Spadla jsem na camscore kolem 500 (jsem zde téměř 1,5 roku) a chtěla byh to zkusit znovu. Jednoduše jsem tak nějak ze začátku špatně pochopila, jak tento chat funguje a potom to jde dolů už lehce:-( Pracuji ve studiu a tam mně je tvrzeno, že nová registrace není možná.
Opravdu nová registrace nejde. Kamarádka se chtěla taky znovu registrovat a napsali jí, že to nejde. Co jde, tak můžeš jen změnit nick. To je vše.
Odpovědět
adela Napsal(a):Dík holky za rady.No já zkusila livejasmin a tam mi to nejde už vůbec.Tak se snažím na MFC vyhrabat se nahoru,dokonce je tam i jeden member co mi poradil jak a co ,tak uvidíme...Na MFC mám kolem 600 camscore,takže mám co dělat.Ale snažím se to nevzdávat...Ale co mi nejde už vůbec je jasmin,to je opravdu záhada,fakt nevim.
Zkusila jsi LJ jako nová a nejde ti to? Pokud ano, vydržela bych , aspoň měsíc a uvidíš, že se to rozjede.
na začátku to asi opravdu moc nejde, ale jak budeš chodívat pravidelně, zvyknou si na tebe a půjde to.
Odpovědět
No jsem tam nová.Za první 3 hodinovou směnu jsem mela 30 usd a pak asi 20.Ale jak rikam nejsem na free zvykla a chtela jsem to zkusit,tak prave nevim co tam muzu ukazat a co uz ne.Jsou tam sami guesti co by chteli vsechno zadarmo atak..Delala jsem na nemcich a chtela jsem zkusit americky,mám MFC a Jasmin víc zatím ne.
Odpovědět
Vždyť to je super 30 usd za první směnu...
Zkus si pročíst pravidla na LJ, nesmíš se ukazovat nahá, ale třeba když za tip v rychlovce ukážeš něco, nic se neděje. Hračky taky můžeš ukazovat. po první směně to chceš vzdávat? Guestů si nevšímej, ani jejich žebráckých řečí, ale když je nějaký guest milý, tak jim někdy odepíšu, že poděkuji nebo něco podobného. Hlavně se soustřeď na membry. Já měla jednou nude chat a to čekání na pvt byla nuda, mně nešel zas nude. Ve free to jde rychle, aspoň to i rychle uteče.
Odpovědět
Po první směně ne,ale prostě jsem se asi pak třetí den přihlásila a 2 usd a víc ani ťuk.Pročetla jsem pravidla,ale to free je prostě na mě jiné.No budu se snažit,ale nevím teda.
Odpovědět
holky né každé sedne freečko,já jsem na LJ už od ledna,ale pořád jsem na tom bledě,protože mi support zablokoval profil kvůli blbosti které si všimli oni až po 3 měsících Sad jedu od znova a zase jako debil sbírám hvězdy,ale opravdu čím víc hodnocení mám tím víc chodí i lidí a každý den se objevuje někdo jiný....Cinnamon může potvrdit,že jsem to kolikrát už vzdávala a nadávala,že asi skončím někde u prospěšných prací po mateřský,ale prostě to NESMÍME vzdát a musíme vydržet,též mě odradí když jeden den vydělám 10 usd,ale zase se mi zvedne nálada když den na to vydělám za poloviční šichtu 60 usd,je to prostě jako na houpačce.........HLAVNĚ!!! je třeba chodit pravidelně....já byla nemocná,pak mě bolel zub,pak chytli záda,do toho ještě anemie což je dost velká únava kvůli tomu a ještě mám dítě,které vstává v 7 ráno,prostě nesmím se divit,že nevydělám a mám málo hodnocení když jsem online 5x do měsíce Sad

na MFC jsem taky a též jsem to dokurvila první den,že jsem sice vydělala,ale byla jsem tam dlouho a kleslo mi score,teď mám nějak 336 score a neřeším to,spíše jedu skype show s placením přes paypal na to oni slyší a mně je to jedno jestli mám tokeny nebo usd hned na účtě

jinak jak psala Cinnamon tak nový účet na MFC nejde,zamítli mi to,jíná modelka nový účet na MFC má,ale proto,že se jí rušilo studio což je asi vyjímečná situace....jinak 600 score je ještě dobrý,já čekám kdy klesnu na score 0 Big Grin
Odpovědět
adela Napsal(a):Dík holky za rady.No já zkusila livejasmin a tam mi to nejde už vůbec.Tak se snažím na MFC vyhrabat se nahoru,dokonce je tam i jeden member co mi poradil jak a co ,tak uvidíme...Na MFC mám kolem 600 camscore,takže mám co dělat.Ale snažím se to nevzdávat...Ale co mi nejde už vůbec je jasmin,to je opravdu záhada,fakt nevim.

no mně na MFC stačilo když jeden member šel do nějaké místnosti kde jsou jen membři a baví se tam mezi sebou o modelkách tam napsal můj nick,oni se ke mně nahrnuli a hned začali sypat tokeny za cum show ve free apod.

u mně je problém ten,že nemůžu chodit moc pravidelně a oni si mezitím už prostě vyhlídnou někoho jiného Sad
Odpovědět
No na MFC je to hlavne o tipech ikdyz pvt byly hned kazdej den jeden,ale moje chyba byla ze jsem tam byla online dyl a pak nikdo nechodil.Cas mam tak 4 hodky vecer jinak nestiham ,no snazim se vyhrabat a dostat camscore aspon do 1000:-)Tak uvidim
Odpovědět
tak to já pvt na MFC neměla ještě ani jeden,tipy mi moc nedávají,spíš je chytám na skype show,na to oni slyší,včera skype show,dneska též Smile na LJ se mi začíná zvedat rating a peníze se lepší Smile kde mi to vůbec nejde je Imlive,nevím jestli je to tím,že mi ten chat je nesympatickej anebo tím,že jsem tam naposledy byla někdy v únoru,teď jsem se vrátila a ani ťuk........samý žebrálisti a nebo chtějí real,to se mi na LJ nestává.....a navíc je Imlive nějakej divnej,mám nový nadupaný notebook,ale jakmile zapnu Imlive začne se mi sekat music a chrčet v reprácích,nechápu to,takže Imlive asi vzdám a ty nedodělané peníze tam hold zůstanou Sad
Odpovědět
Skype show to už jsem slyšela jako dost tam...A dají ti přes skype víc nebo míň než na MFC,vím že na MFC jeto 50:50...Dík za odpověď.
Odpovědět
Ahoj holky prosím vás a jak je to s paypal neco jako elektronicka peněženka ?A dá se to pak převést na účet nebo tak?.Dík moc.
Odpovědět
adela Napsal(a):Skype show to už jsem slyšela jako dost tam...A dají ti přes skype víc nebo míň než na MFC,vím že na MFC jeto 50:50...Dík za odpověď.

cenu si určíš sama,já jelikož mám nízké score tak mám cenu nižší než je pvt,kolik to říkat nebudu to si musí určit každá sama.....každopádně je to cena výhodná jak pro mně tak pro ně
Odpovědět
adela Napsal(a):Ahoj holky prosím vás a jak je to s paypal neco jako elektronicka peněženka ?A dá se to pak převést na účet nebo tak?.Dík moc.

paypal je elekronická platba na email,tomu kdo ti chce poslat peníze dáš email,který tam máš registrovaný a až ti pošle peníze tak ti přijde email,přes něj půjdeš do paypal a tam se tě to zeptá co chceš s tou platbou dělat,jestli jí chceš přijmout a hned převézt na kč nebo odmítnout.........poté se dají ty peníze poslat do tvojí banky,mám to odzkoušené jde to a to mám banku která nepřijímá platby ze zahraničí
Odpovědět
Jo to chápu.Právě hodně lidí se ptalo na skype show ,tak jsem furt odmítalo a to se jich ptalo fakt dost.Dík za odpověď.

cenu si určíš sama,já jelikož mám nízké score tak mám cenu nižší než je pvt,kolik to říkat nebudu to si musí určit každá sama.....každopádně je to cena výhodná jak pro mně tak pro ně
Odpovědět
Jo a dík za radu na ten paypal už to chápu.
Odpovědět
adela Napsal(a):Jo to chápu.Právě hodně lidí se ptalo na skype show ,tak jsem furt odmítalo a to se jich ptalo fakt dost.Dík za odpověď.

cenu si určíš sama,já jelikož mám nízké score tak mám cenu nižší než je pvt,kolik to říkat nebudu to si musí určit každá sama.....každopádně je to cena výhodná jak pro mně tak pro ně

já si to píšu přímo do topicu,že mám výhodnou skype show tak se jich ptá fakt dost,někteří zaplatí i tokenama,ale tím pádem to mají jednou tolik dražší než ti co platí přes paypal.......já jsem si prostě určila jakou částku chci v čistém pro sebe za minutu a to mi musí poslat a na skypu je super i to,že vidím jak dlouho telefonát trvá a hlídám čas

ještě jedna věc,pokud ti vadí,že oni budou vědět tvé pravé jméno tak si paypal ani nepořizuj...samozřejmě ty jejich jméno uvidíš taky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)