MyFreeCams
#51
hezká má být holka, chlap má mít prachy. A jak to krásně funguje a jak ty pány rády obšťastňujete a vůbec vám ten humus nevadí, když platí :-D
Odpovědět
#52
To platí obecně, že když má chlap prachy, tak vůbec nevadí, že vypadá jako prase, pro ženu bude přitažlivější než sebenaleštěnější metrouš s holým zadkem. A vidíme to všude kolem sebe: plešatý vepř v obleku a vedle něho o 30 let mladší bárbína :-D a všichni jsou spokojení. Možná máte milion řečí na tlusťochy, ale ve finále s nima stejně jste :-D
Sebehnusnější chlap má proto nárok kecat holkám do vzhledu, když má prachy ;-) tak se o ty svoje prdelky koukejte řádně starat, protože to je to jediné, co můžete chlapům nabídnout :-D
Odpovědět
#53
neplati pro vsechny, kocoure ...ty seš zrejmě jeden z tech , kterej si musi kazdej zásun zaplatit, jelikoz by byl jeste ted panic , že ? Big Grin
Odpovědět
#54
Kdyz plati a ja se na nej nemusim koukat a on na me nesaha tak at plati...Vsak on to chce ne???On na ten pvt prisel,tak co..
Ale hochu,napriklad ja absolutne nejsem ten typ zenske,ktera by byla s tzv.homeless,protoze ver mi,ze to bych ze zblila,jen by na me sahl.
K Tve poznamcetak napriklad ja mam chlapa hezkeho,stihleho,ukazkoveho..
A k te praci-neni pravda,ze jen ty,ktere vypadaji jako barbiny,maji ksefty...Obcas se holka muzu snazit sebevic a nejde to a pak je den,kdy na to z vysoka sere a jde z jednoho pvt do druheho.
takze hochu neni vsechno o vzhledu
Odpovědět
#55
Tady ten pán očividně neví o čem mluví... a hlavně nechápu co tady vůbec dělá! Asi se nudí, tak se do nás naváží. A k čemu byste vůbec byli pánové, kdybyste neměli ani ty prachy??
Stejně si už vystačíme se vším sami! Mnoho žen vydělává mnohdy víc než chlap, tak k čemu vás a co z vás vlastně máme? Jen nervy v kýblu!! :-D
Tak holky já mám zase štěstí, že mi chodí celkem hezcí pánové, ten kdo není hezký, je aspoň soudný a neukazuje obličej a tělo na kameru vůbec, nebo když už, tak něco jiného...:-)
Ale někdy je to fakt prdel, čeho jsou vůbec shopní :-D někdy mám co dělat abych se nerozchechtala, to by byl konec :-)
Odpovědět
#56
Sandrita Napsal(a):neplati pro vsechny, kocoure ...ty seš zrejmě jeden z tech , kterej si musi kazdej zásun zaplatit, jelikoz by byl jeste ted panic , že ? Big Grin
:-D Souhlas :-D
Nejvíc keců mají přesně takoví :-D
Odpovědět
#57
Cinnamon Napsal(a):Ale někdy je to fakt prdel, čeho jsou vůbec shopní :-D někdy mám co dělat abych se nerozchechtala, to by byl konec :-)
chacha naprosty souhlas..
Odpovědět
#58
Cinnamon Napsal(a):Tady ten pán očividně neví o čem mluví... a hlavně nechápu co tady vůbec dělá! Asi se nudí, tak se do nás naváží. A k čemu byste vůbec byli pánové, kdybyste neměli ani ty prachy??
Stejně si už vystačíme se vším sami! Mnoho žen vydělává mnohdy víc než chlap, tak k čemu vás a co z vás vlastně máme? Jen nervy v kýblu!! :-D

To máš pravdu, že se chlap s ženou nepotřebují, když mají oba prachy. Na všechno se dá někdo zaplatit.

Sandrita Napsal(a):neplati pro vsechny, kocoure ...ty seš zrejmě jeden z tech , kterej si musi kazdej zásun zaplatit, jelikoz by byl jeste ted panic , že ? Big Grin

no vždyť jsem to napsal hned nazačátku, že to platí OBECNĚ (tzn. neplatí pro všechny).
Odpovědět
#59
Sonriente Napsal(a):Ahoj holky,

tak já dělám na MFC tři měsíce a můžu z vlastní zkušenosti říct že je to tam jak kdy...i když je pravda, že poslední dobou úplně o ničem....mám ho jako doplnkový chat nic víc. No a stěma privátama je to dost bída, pokud někdo nemá vysoké score tak nemá moc šanci vydělat dobré peníze. Já osobně se spostředuji na úplně jiné servery takže nějaký MFC mě moc nevytrhne......když vydělám, tak vydělám, a když ne, tak si z toho hlavu zrovna taky nelámu.....
Neviš,jestli se dá zjistit,jestli jsem fakt na strankách a v jakým pořadí?Nevidím se tam.Někdy mám 4 dny uplně prázdno a pak 1 den 3-4tis tokenů a pak zase nic,jen guesti.,
Odpovědět
#60
umístění máš podle skore na profilu .... ja to na mfc vzdávám, tohle freečko mě nebaví, je to free, ale kazda buchta je naha aniz by mela privat, tak jak si tam pak chcete vydelat, kdyz jste oblecena jdou jinam, kdyz jste naha, tak proc by platili, kdyz tam maji 100 dalsich nahych zadarmo ...jedine po cem jdou je piss, to mate na grupu plno :-D
Odpovědět
#61
Margarita Napsal(a):umístění máš podle skore na profilu .... ja to na mfc vzdávám, tohle freečko mě nebaví, je to free, ale kazda buchta je naha aniz by mela privat, tak jak si tam pak chcete vydelat, kdyz jste oblecena jdou jinam, kdyz jste naha, tak proc by platili, kdyz tam maji 100 dalsich nahych zadarmo ...jedine po cem jdou je piss, to mate na grupu plno :-D
Ale ony nejsou na free Nahé zadarmo! Ony to dělaj za tipy.Tam je to dovolený.Já měla za to okolo 1500tokenů,oni ti pošlou co si řekneš.Ale nemůžeš mít zaplý jiný free.Ty první vydělávaj takhle hodně,já si s tou jednou psala.Ale někdy vůbec nechoděj ani na to free a to jsem teda podle skore 4.řádek odzdola.Poslední nejsem
Odpovědět
#62
muze mi nekdo poradit jak prepnu na MFC do privatu, nebo jak to tam vubec funguje? Jestli to ma vubec cenu
Odpovědět
#63
No pro me to tam uz cenu nema, protote kazda druha holka tam je naha na freečku....myslím, že to tam bylo tak, že pokud budeš mít požadavek na privát, tak se ti to zobrazí, a ty to přijmeš...stejně jako na group chat....:-)....
Odpovědět
#64
Margarito, gratulujeme ti k tvým úspěchům při práci ve studiu ve kterém pracuješ. 4.12. na celostudiovém rautu to oslavíme.Vedení studia.
Odpovědět
#65
ahoj holky,mne osobne MFC nevyhovoval,ale jeden member mi poradil fígl.....pokud chce nekdo show za tipy a nemá prachy(spíše nechce dát...:-)), tak chodí do nějakého obývaku,kde vam udela reklamu.... a ti, co maji prachy, pak natahne k vám...

jinak chteli hodně slyšet hlas...smích ,grimasy,vtípky...

pouze malá troška do mlýna,ale třeba to nekteré z Vás pomůže
Odpovědět
#66
ahooj

poprvé dělám za tokeny Big Grin tak by mě zajímalo kolik je jeden tokeN??? dík moc
Odpovědět
#67
Ahoj. Za jeden token je 0,05 USD.
Odpovědět
#68
Ano, ale já jsem hovořil o funkcích, né o výdělku... Samozřejmě k čemu jsou mi funkce, když je výdělek na prd, pro dobrý pocit to neděláme.

Výdělkama jsou pro mě americké chaty naprosto zabité. Navíc žerou takové conectivity internetu, že kvůli jednomu USA chatu bude muset kdokoliv vypnout dva německé nude - a to bereme-li v úvahu pouze rozlišení 320x240pix.

Před nedávnem jsem hovořil s jednou ukrajinkou, co dělá na Cams.com, manažerka Cams.com je ruska a kdysi spolu hovořili. Potvrdila jí, že nejlepší holky na Cams.com zvládnou i 10 000USD za měsíc - ALE jsou tam prakticky od nevidim do nevidim. Ráno vylezou z postele. Před kamerou se líčí, před kamerou i žerou... Myslím si, že v takovém případě by onen výdělek zvládl prakticky kdokoliv, kdo umí alspoň trošku komunikovat s membry...

Ty doby kdy člověk mohl zvládnout vydělat 50 000Kč a stačilo se mu na 3 hodiny připojit jsou dávno pryč. Nevěřím tomu, že by nyní kdokoliv takový měsíční výdělek za 3h denně měl (nesmíme zapomínat na čas který věnujeme líčení, rozestavění světel, připojení kamery, zapnutí chatů - vše se počítá, protože je to čas, který věnujeme na přípravu)- sám o tom přesvědčuji když lítám za klentkama. Většinou dá každý ty 4 hodiny za den a má toho "plný kýbl" co si buzdeme povídat, tahle práce leze na mozek..

Patrik.
Odpovědět
#69
Druid01 Napsal(a):to shauni:

Ano, ale já jsem hovořil o funkcích, né o výdělku... Samozřejmě k čemu jsou mi funkce, když je výdělek na prd, pro dobrý pocit to neděláme.

Výdělkama jsou pro mě americké chaty naprosto zabité. Navíc žerou takové conectivity internetu, že kvůli jednomu USA chatu bude muset kdokoliv vypnout dva německé nude - a to bereme-li v úvahu pouze rozlišení 320x240pix.

Před nedávnem jsem hovořil s jednou ukrajinkou, co dělá na Cams.com, manažerka Cams.com je ruska a kdysi spolu hovořili. Potvrdila jí, že nejlepší holky na Cams.com zvládnou i 10 000USD za měsíc - ALE jsou tam prakticky od nevidim do nevidim. Ráno vylezou z postele. Před kamerou se líčí, před kamerou i žerou... Myslím si, že v takovém případě by onen výdělek zvládl prakticky kdokoliv, kdo umí alspoň trošku komunikovat s membry...

Ty doby kdy člověk mohl zvládnout vydělat 50 000Kč a stačilo se mu na 3 hodiny připojit jsou dávno pryč. Nevěřím tomu, že by nyní kdokoliv takový měsíční výdělek za 3h denně měl (nesmíme zapomínat na čas který věnujeme líčení, rozestavění světel, připojení kamery, zapnutí chatů - vše se počítá, protože je to čas, který věnujeme na přípravu)- sám o tom přesvědčuji když lítám za klentkama. Většinou dá každý ty 4 hodiny za den a má toho "plný kýbl" co si buzdeme povídat, tahle práce leze na mozek..

Patrik.
ja bych veril temto vydelkum na livechatu (treba..za 3 hod /2 tis. Kč) ale s touto vylozofii, ktere maji tyto servery asi ne.
Hodne je to o slozeni portfolia bonitnich klientu a ti chteji uz trochu neco jineho nez cumet na kontinuelne masturbujici modelky, nebo na modelky co zerou a huli. Fan club neni od veci, ale musi byt slozen z normalnich chlapu a ne loudilu. V podstate takovy Fanclub si modelka muze vybudovat na svoji vlastni platforme zadny livechat server nepotrebuje.
Odpovědět
#70
Druid01 Napsal(a):
Janaxxx Napsal(a):ja bych veril temto vydelkum na livechatu (treba..za 3 hod /2 tis. Kč) ale s touto vylozofii, ktere maji tyto servery asi ne.
Hodne je to o slozeni portfolia bonitnich klientu a ti chteji uz trochu neco jineho nez cumet na kontinuelne masturbujici modelky, nebo na modelky co zerou a huli. Fan club neni od veci, ale musi byt slozen z normalnich chlapu a ne loudilu. V podstate takovy Fanclub si modelka muze vybudovat na svoji vlastni platforme zadny livechat server nepotrebuje.

Je sice hezké kolik se dá vydělat. Ale sám moc dobře musíš vědět, že když se podaří 2000kč/3hod, tak je dobrej den. A kolikrát se tento dobrý den opakuje do měsíce? Zvláště v poslední době?

Tady se ale jedná o jinačí fanclub, než zřejmě zamýšlíš. Tady si membři za přihlášení do fanclubu platí - mají za to přístup k videím a fotkám + dalším nadstandardním věcím. Můžou se přihlásit třeba do 10 fanclubů. Počet členů ve fanclubu je pak jednou z hodnot, která se počítá do řazení modelky na serveru.

Patrik
tak to jo, to urcite ma logiku, ponevadz to poukazuje na aktivitu modelky..ze foti toci (nejen zere a lezi):-) a nadruhou stranu pokud member utratil byt par $ za clenstvi, je predpoklad ze se bude ucastnit show..proti fanclubu nic nemam, ale nabirat neustale nove modelky do free a podryvat ty stare je trochu kontraproduktivni, znehodnocuje to tu znacku konkretniho serveru a modelka s talentem se ztraci v mnozsvi barbinek bez talentu.
Odpovědět
#71
Ahoj potřebuji malou informaci. Pracuji na rúzných chatech a musela jsem si zdělat payoner. Měla jsem účet na Emc2 a stím už nespolupracujou. Mám jenom obavu zda payoner kartu dostanu Vím že MyFreeCams se payoner modelky používají. Já pracuji na
streamat.com. Jsem moc spokojena ale ta karta mě trochu děsí zda jí dostanu. Už jsem to řešila přes payoneer a řekli mi že 28 dní je dodání. 1.6. června mě jí udájně poslali a poslední termín dodání je až v červenci 11,7. To je docela doba.
Jsem četla starou diskuzi, že karty dorazili po 3 týdnech. Pevně doufám že jí dostanu. Tak pokud máte někdo kartun nebo
něaké informace. Ráda bych byla i za málo. Prizenka@seznam.cz
Odpovědět
#72
pomasta co to zase meleš,ty jsi fakt debil Big Grin

všem karta naprosto bez problémů dorazila,mně i mým kamarádkám,některým dokonce už po 2 týdnech
Odpovědět
#73
lady goodiva díky za informaci, tak doudam že mi dorazí. Mě jí poslalli 1,6 a zatím nedotazil, posílají to s USA.
Odpovědět
#74
no ne já jsem agentka....hmmmm a jak to,že o tom nic nevím.....

mně to poslali odněkud ze Skandinávie nejsem si teď jistá státem,ale neboj dorazí
Odpovědět
#75
mně může urazit jen inteligent a to ty nejsi ani zdaleka Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)