MyFreeCams
#26
Ahoj holky Smile

Před každým smajlíkem je dvojtečka a pak jeho jméno, takže napíšete např. :kiss7 - to je myslím ta velká pusa.

Mně se na ně nepovedlo podívat jinak než takhle - najedu na myfreecams.com, tam se přihlásím jako modelka do těch okýnek a hodí mě to do výběru modelek a tam vpravo je nabídka, že můžu psát přátelům a tak. Jsem vlastně přihlášená jako uživatel. V okýnku pro psaní přátelům se to rozklikne dole a tam je pak nabídka podle kategorií. Ty co se mi líbily jsem si zapamatovala. Složité, ale jinak mi to nešlo Smile

Některé jsou lehoučké... třeba ty pusy... :kiss2 :kiss3 atd... :hide2 :hide3, :angel_not - můj oblíbený Big Grin
Odpovědět
#27
Cinnamon Napsal(a):Tam byl i nude?? Prosím tě, jak ses registrovala na Jasmin? Normálně přes jejich stránky, nebo přes nějaké studio v čr? Jasmin bych taky chtěla zkusit, nebo spíš mít toho víc, na MFC nemá cenu ani chodit, páč poměr strávený čas:výdělek je opravdu hrozný!! A zamezuje Jasmin přístup z čr a sr? Díky moc!!

Myslím, že tak dva tři měsíce je na Jsminu novinka, že se v jedné zemi nezobrazuješ vůbec. Před tím to bylo tak, že se ukázala jenom tvoje profilová fotka, ale místnost už ne. Teď tě už nikdo nenajde Smile
Odpovědět
#28
Holky já třeba měla včera na Jasmině privat s čechem a to je mám bloknuté Smile
Odpovědět
#29
Galateia Napsal(a):Holky já třeba měla včera na Jasmině privat s čechem a to je mám bloknuté Smile
To vypadá, že byl třeba zrovna někde v zahraničí ne? Snad když máš Čechy bloknuté, nemělo by se to stát! Já budu taky na Jasminu.Nicméně nechápu ty holky, třeba i na MFC co jsou z ČR a ještě napíší třeba že jsou z Brna a i na chat píšou česky...že se nebojí, že ji někdo pozná, ČR je přece tak malá zem...
Odpovědět
#30
nemusel bejt v cizine , tyhle blokace jsou na nic , kdyz se vi , jak na to Smile
Odpovědět
#31
Holky, něco přes dva měsíce dělá na MFC, konečně se mi začíná dařit, ale pán, co mě má na starost ze studia (dělám doma) mi doteď neřekl, jak je to s těma tokenama, je správně, že 10 tokenů je 1 dolar? tudíž když vydělám např. za směnu 2000 tok=200 dolarů a z toho mám pak procenta. Je to tak správně?
Odpovědět
#32
ahojky ja delam ¨sama na sebe a mam za 2000 tokenu 100 dolaru nicol
Odpovědět
#33
Cinnamon Napsal(a):
Galateia Napsal(a):Holky já třeba měla včera na Jasmině privat s čechem a to je mám bloknuté Smile
To vypadá, že byl třeba zrovna někde v zahraničí ne? Snad když máš Čechy bloknuté, nemělo by se to stát! Já budu taky na Jasminu.Nicméně nechápu ty holky, třeba i na MFC co jsou z ČR a ještě napíší třeba že jsou z Brna a i na chat píšou česky...že se nebojí, že ji někdo pozná, ČR je přece tak malá zem...

tak tak..když ví, jak ten zákaz obejít, tak se tam dostat může.. prostě nic není stoprocentní...
Odpovědět
#34
s MyFreeCams mám problém se zapojit - nevím kde je chyba... naloguju se už na to malé okýnko, pak naskočí další, které už ale nereaguje na žádné "klikání" ... tak nevím...
Odpovědět
#35
Já dělám na MFC už pár měsíců a nemůžu si stěžovat. Sice to jde jak kdy, ale pořád to jde a dají se tam udělat hezké penízky.
Další smajlíci jsou:
:inclouds, :luvu2, :yipeewave, :nono2, :funnyface, Lappl5, :pb50, Confusedinulator, :loll, :think, :yipee, :rasp2 a další a další Smile
Odpovědět
#36
Ahoj, tak jsem to zapla a jsem z toho ňáká zmetená... Jak poznám, že je privát a kde se nastavuje cena? A poradíte někdo nějaké tipy, jak tam vydělat, díky moc.
Jinak je tam podle fotek fakt silná konkurence, samý sexy kočky :-(
Odpovědět
#37
A je tam nudáč nebo jen free chat? Vůbec to nechápu :-(
Odpovědět
#38
Taky ten jejich "systém" vůbec nechápu Sad..přijde mi to hrozně zmatený, oproti ostatním platformám:-ú
Odpovědět
#39
Ahoj holky,

tak já dělám na MFC tři měsíce a můžu z vlastní zkušenosti říct že je to tam jak kdy...i když je pravda, že poslední dobou úplně o ničem....mám ho jako doplnkový chat nic víc. No a stěma privátama je to dost bída, pokud někdo nemá vysoké score tak nemá moc šanci vydělat dobré peníze. Já osobně se spostředuji na úplně jiné servery takže nějaký MFC mě moc nevytrhne......když vydělám, tak vydělám, a když ne, tak si z toho hlavu zrovna taky nelámu.....
Odpovědět
#40
Přesně tak....šanci tam mají kočky se scorem od 5000 nahoru. A nemusí nic předvádět a pvt a vysoké tipy mají i tak. A hlavně rumunky vedou:-)
Odpovědět
#41
Sonriente Napsal(a):Ahoj holky,

tak já dělám na MFC tři měsíce a můžu z vlastní zkušenosti říct že je to tam jak kdy...i když je pravda, že poslední dobou úplně o ničem....mám ho jako doplnkový chat nic víc. No a stěma privátama je to dost bída, pokud někdo nemá vysoké score tak nemá moc šanci vydělat dobré peníze. Já osobně se spostředuji na úplně jiné servery takže nějaký MFC mě moc nevytrhne......když vydělám, tak vydělám, a když ne, tak si z toho hlavu zrovna taky nelámu.....

Ahoj, ty jsi tady asi nejzkušenejší, tak bych se chtěla zeptat, jak to mám udělat, aby mi platili za ty fotky? Koukala jsem , že tam holky mají hodně galerií za 300 tokenů atd. Ale za boha nemůžu přijít na to, jak tam nastavit tu cenu.
Odpovědět
#42
Cicmunda Napsal(a):
Sonriente Napsal(a):Ahoj holky,

tak já dělám na MFC tři měsíce a můžu z vlastní zkušenosti říct že je to tam jak kdy...i když je pravda, že poslední dobou úplně o ničem....mám ho jako doplnkový chat nic víc. No a stěma privátama je to dost bída, pokud někdo nemá vysoké score tak nemá moc šanci vydělat dobré peníze. Já osobně se spostředuji na úplně jiné servery takže nějaký MFC mě moc nevytrhne......když vydělám, tak vydělám, a když ne, tak si z toho hlavu zrovna taky nelámu.....

Ahoj, ty jsi tady asi nejzkušenejší, tak bych se chtěla zeptat, jak to mám udělat, aby mi platili za ty fotky? Koukala jsem , že tam holky mají hodně galerií za 300 tokenů atd. Ale za boha nemůžu přijít na to, jak tam nastavit tu cenu.
já bych řekla že tu cenu si jen napíšeš do "topic" nebo do profilu....
Odpovědět
#43
A tu cenu mají všechny holky stejnou? A je 3000 dobrý score nebo malo? Viděla jsem , že jedna má i přes 30000, tak asi málo ,že? :-(
Odpovědět
#44
Cicmunda Napsal(a):A tu cenu mají všechny holky stejnou? A je 3000 dobrý score nebo malo? Viděla jsem , že jedna má i přes 30000, tak asi málo ,že? :-(
Já bych řekla že 3000 je dobrý, spusta holek nemá ani to, dá se na tom velice dobře stavět. Holek, které mají 30000 je velmi pomálu, jsou to modelky na 1. místech, s tím bych to moc nesrovnávala :-)
Odpovědět
#45
Cinnamon Napsal(a):Holek, které mají 30000 je velmi pomálu, jsou to modelky na 1. místech, s tím bych to moc nesrovnávala :-)

To jsou zase kecy, proc byste na to nemohly mit? Nesmite jenom doma kvasit na zadcich a cpat se dortama, ale hybat se, at mate taky sexy postavicky. Vzdyt je to vas bussiness a investice!!! Big Grin
Odpovědět
#46
Ty budeš asi nějaký zakomplexovaný idiot co o tom asi moc neví co? :-)
Dej si pohov a vypadni se realizvat někam jinam
Odpovědět
#47
Všechno si můžeš ovlivnit sama (chování, vzhled), tak co je to za výmluvy, že se nemůžeš srovnávat s nejlepšíma? Big Grin Za celý svůj (ne)úspěch si můžeš od A do Z sama. Tak proč raději místo nadávek a naříkání na hezčí holky nezvedneš zadek a nejdeš běhat? Big Grin Věř tomu, že ty nejlepší holky na sobě pořádně makají, protože ví, že na sádelnice tam není nikdo zvědavý, to má každý z těch chlapů doma Big Grin
Odpovědět
#48
Jejda, já myslela že s těmi svými 100 kily, mastnými vlasy, žlutým zuby, velkým nosem , špatnou angličtinou a sepraným prádlem budu in! Vážně na chatech frčí pěkné holky?? Dík že jsi mi to řekl! Aspoň se nemusím namáhat a vím kde je chyba! No nic, jdu si tedy opět dřepnout k televizi s dortem a vanou zmrzliny
:-D:-D
Odpovědět
#49
Já jenom říkám, že každá mladá zdravá holka by mohla patřit mezi nejlepší a mít top výdělky, když na sobě bude po všech stránkách makat. Nemám rád řeči, že se někdo nemůže s někým srovnávat :-)
Odpovědět
#50
Ok, já to chápu, ale příště ne tak zvostra :-)
Hlavně vy všichni pánové velmi rádi kritizujete, všichni byste chtěli mít krásnou, štíhlou superkočku, ale sami vypadáte jak houmlesáci (myšleno obecně) Co vám taky jiného zbývá než slintat na monitory, pač na nic jiného byste se nezmohly :-**
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)