Mám zájem pracovat na chatu !
#26
Ahoj,prosím prosím je nějaké studio v Olomouci kromě liveczechmodels, falešného velvet a zkrachlého chatoncam???
Odpovědět
#27
Ano existuje a je to STUDIO PRIMA
Odpovědět
#28
A nebo zkus Studio Nova
Odpovědět
#29
Pokud nechete dojíždět a chete pracovat na livechatu v Praze, nabízíme ubytování zdarma, výplaty každých 14dní, dobrý kolektiv a seriózní jednání. Podrobnosti zašlu emailem. Napište mi na ++++++. Fungujeme už několik let, nemusíte se tedy bát, jakýchkoliv problémů s placením či jednání, které není fairplay.
Odpovědět
#30
Ahoj holky
Úvodem Vás chci krátce varovat před camstudiem. Toto studio je již v krachu.
Ráda bych Vás ale všechny, které sháníte práci pozvala k nám do studia, ve kterém pracuji. V plánu je přestěhování do větších prostor, aspoň je vidět, jak studio prosperuje. Momentálně rozšiřujeme náš tým, který je naprosto skvělý a rády přivítáme mezi sebe další holky, které práce bude bavit, jako nás. Musím říct, že za dobu, kdy sama tuto práci provádím jsem se nesetkala se studiem, které je tak pohodové, má nejlepší techniku a je luxusně a efektivně zařízené, používající ty nejlepší a osvědčené metody pro co nejvyšší výdělky holek! Sama za sebe mohu říci to samé, co mé kolegyně, že o vyšších výdělcích a lepším studiu v Praze nevím. Výplaty včas a VYŠŠÍ, než si samy spočítáme dopředu. Řekněte sami, jaké studio Vás překvapí výplatou včas a navíc i milými ciframi na kontě? Já osobně jsem v minulých studiích byla ráda za to, že jsem peníze vůbec dostala a pokud ano, stejně jsem byla okradena. Nechci házet všechna studia do stejného pytle, ale právem si studio CHAT-ONLINE může říkat, že je nejlepší! Ostatně to bylo jedno z prvních studiích v Praze a je zavedené již 12 let! O studiích ve kterých jsem byla předtím mohu vyprávět telenovely, ale to své nejlepší jsme s holkama již našly. Lepší vedení, které nám poskytuje naprostou podporu, lidské i profesionální jednání, včetně bonusů a premií, super a spolehlivé vyplácené provizí jinde nenajdete. K dispozici permanentky do solárií a mnohem více! Navíc to, co dnes jiná studia prezentují jako novinky, s tím CHAT-ONLINE přišel jako první! Až v tomto studiu jsem skutečně přišla na kloub tomu, co jsem dříve při této práci dělala špatně. Nikdo mě už totiž neposadil před kameru, neukázal mi pouze, jak se pracuje s multichaty a ,,plav a vydělávej nám prachy." Tohle studio je zárukou nejvyšších výdělků, za to sama dám ruku do ohně, mám to vyzkoušené. Proto všem holkám, které chtějí rozšířit náš tým chci nabídnout práci v tomto studiu. Dělám v něm modelku i pomáhám našemu úžasnému vedení s náborem nových dívek. Ozvěte se buď přes naše stránky, na které se určitě podívejte: www.chat-online.cz
nebo přímo mě na tento mail: tereza@chat-online.cz nebo na toto telefonní číslo 605 016 778 a pozveme vás na pohovor, ať se můžete podívat, do čeho jdete. Ale za sebe mohu říct, pokud vás tato práce baví, nebo ji chcete zkusit, nebudete litovat. Studio se nachází pár metrů od stanice Náměstí Míru, takže nejlepší dostupnost. Neváhejte proto a pokud máte minimálně základy AJ, NJ, rády vás přijmeme mezi sebe. Tak už holky nevěřte tomu, čemu dříve já - opravdu existují i studia, kde s vámi budou jednat fér a nebudou vás o nic okrádat a taky se budete cítit jako doma v našem útulném prostředí a díky super atmosféře mezi přátelskym kolektivem.
Tak všem holkám zdar
Odpovědět
#31
Ahoj, nabízím práci z domova na zahraničním live chatu, platíme 2x do měsíce 80% z Vašich výdělků, které začínají na 2,49 dolarů/ min a mohou dosahovat 7,99/min dolarů. Hledáme i muže, páry, travestiti nebo shemale. Není problém pracovat i na jiných live chatech zároveň. Nejsou žádné limity týkající se věku, vzhledu ani odpracovaných hodin.

Registrovat se můžete zde
https://www.webcamadmin.com/signup.php?s=7279

Registraci Vám aktivujeme max do dvou dnů, tj. můžete začít pracovat skoro hned.
Odpovědět
#32
(2013-06-21, 22:13:23)Linda9 Napsal(a): Ahoj, nabízím práci z domova na zahraničním live chatu, platíme 2x do měsíce 80% z Vašich výdělků, které začínají na 2,49 dolarů/ min a mohou dosahovat 7,99/min dolarů. Hledáme i muže, páry, travestiti nebo shemale. Není problém pracovat i na jiných live chatech zároveň. Nejsou žádné limity týkající se věku, vzhledu ani odpracovaných hodin.

Registrovat se můžete zde
https://www.webcamadmin.com/signup.php?s=7279

Registraci Vám aktivujeme max do dvou dnů, tj. můžete začít pracovat skoro hned.

našla jsem celkem zajímavou stránku kde jsou informace o tom co dělat a nedělat správně na webce, jaký nick si zvolit, odkud vysílat, jak zvýšit výdělky atd, pokud by to někoho zajímalo: https://webcasting.cz
hodně štěstí
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)