Mám zájem pracovat na chatu !
#1
Mám dva roky zkusenosti s touto prací..Bohužel však nemám častý přístup na internet z domova ale ráda budu dojíždět':o) Jsem zrovna finančně vysátá tak za každou příležitost budu ráda..Díky
Odpovědět
#2
Ahojky,napiš odkud jsi.Zkusím ti poraditSmile
Odpovědět
#3
Mám zájem pracovat na chatu z domova.Jsem pohledná blondýnka štíhlé postavy.-Úplný začátečník.
Odpovědět
#4
Ahoj, hledám kamošku bi co hledá práci na chatu.Mám vše doma zřízené a chci pracovat ve dvojici.Nejlépe Břeclavsko,Hodonínsko. bisexualka@seznam.cz
Odpovědět
#5
ahojky, jsem tu nově a ráda bych dělala live chat pokud byste mi dali nějakou stránku nebo kontakt na někoho kdo pod sebe bere modelky budu vám moc vděčná. Jsem na MD a ráda bych si touto cestou přivydělala. A mám ještě pár otázek jestli musím uvést příjem z livechatu když jsem na mateřské dovolené a dělala bych teda pod někým jak to pak je s těma penězma? A kolik se dá vydělat? Mně by stačilo i těch 10-15 tisíc. A jaké jsou požadavky na postavu pro zařazení do livechatu? Musím mít míry modelky?
Odpovědět
#6
ahojky, ráda bych dělala live chat pokud byste mi dali nějakou stránku nebo kontakt na někoho kdo pod sebe bere modelky budu vám moc vděčná. Mam nejake zkušenosti , Hanka
Odpovědět
#7
nabizíme práci na livechatu.Pokud máte zájem ozvěte se na:livechatstudio@seznam.cz.práce z domova
Odpovědět
#8
Dobrý den,
a nebo se můžete zaregistrovat do projektu, kde můžete vydělávat více jak 80% z vašeho výdělku. V tom případě pište na mujlivechat@gmail.com
Odpovědět
#9
Ponúkam zariadené a technicky vybavené priestory pre vysielanie na live chate aj s možnosťou ubytovania (penzión v rekreačnej oblasti 10km od mesta Humenné) , maximálna diskrétnosť. Začínajúcim modelkám pomôžem s registráciou atd..
Odpovědět
#10
Ahojki jsem 38 leta žena a měla bych zájem pracovat z domu na live chatu.Zkušenost s livechatem mám.Upřednostnuji nudechaty.mohu pracovat asi 20-30m hodin týdně.Děkuji za nabídky JStanislava@seznam.cz
Odpovědět
#11
Nabízím ženám, párům ale i třeba jen mužům dobrou možnost výdělku.POdmínkou je mít počítač, internet a webkameru a pak se stačí mrknout na stránky http://livechat-nadoma.webnode.cz/ a tam se zaregistrovat, popřípadě i doporučit dále svým známým atd.. váš výdělek je garantovaný a kolik si vyděláte je pouze na vás.
Odpovědět
#12
Krása není vše, stačí troška půvabu a smyslnosti a můžeš začít vydělávat z domova. Každý má své kouzlo a i ty se s ním můžeš podělit a přitom si vydělat. Neboj se a mrkni na http://www.mujlivechat.cz?id=5172 za zkoušku nic nedáš. Pokud ti něco nebude jasné piš na fiorellarusso@seznam.cz
Odpovědět
#13
Hledáme dívky do našich 3 studií v Havířově, Karviné a Frýdku - Místku. Více na www.model-net.cz
za vedení společnosti Modelnet.......Martin
Odpovědět
#14
Studio Modelnet bohužel nemohu nikomu doporučit. Zažila jsem tam především velmi specifický, neprofesionální přístup Martina k modelkám, problémy s čistotou studia, problémy s výplatami. Modelky mají na výběr z mnoha jiných lepších studií.
Odpovědět
#15
Jo taky jsem se něco takového doslechla od pár holek co tam makaly :-)
Odpovědět
#16
Hledame nove modelky na Seventeen chat - Praha 5, blokovany pro CR - mladistvy vzhled, vek 18-28let, podminkou znalost Aj - dobre platove podminky, volitelna pracovni doba, moznost ubytovani pro dojizdejici. kontakt ***********
Odpovědět
#17
Ahoj,
ja jestli muzu holky doporucit,tak zkuste OrangeAgency,je to tam fajn,penize posilaj pravidelne,je to ve stredu mesta Brna..Zkuste se tam mrknout a uvidite.Ja osobne se tam po MD urcite budu vracet.M
Odpovědět
#18
ing.Modelka Napsal(a):Ahojky,napiš odkud jsi.Zkusím ti poraditSmile
Dobrý den , prosím Vás o zaslání vašeho emailu ohledně Vašich live chatů, měla bych o to zájem pro Vás pracovat můj email je jumalaj123@seznam.cz
Odpovědět
#19
vymel Napsal(a):
ing.Modelka Napsal(a):Ahojky,napiš odkud jsi.Zkusím ti poraditSmile
Dobrý den , prosím Vás o zaslání vašeho emailu ohledně Vašich live chatů, měla bych o to zájem pro Vás pracovat můj email je jumalaj123@seznam.cz

Ahoj, kdyby se ti neozvali, tak se ozvi mně (velasquez/a/centrum.cz)
Mám nově a nejlíp vybavený pokoj na livechat v republice a po Novém roce budu nabírat holky.
Nabídnu ty nejlepší podmínky spolupráce.
(Praha 2)
Odpovědět
#20
Ahoj dneska jsem Vám odeslala mail kde se ptám na pár informací email je: vymel@seznam.cz
Odpovědět
#21
Hledáme sympatické dívky, ženy do našeho livechatového studia v Berouně. Podmínkou věk min. 18 let, maximální hranice není stanovena, alespoň částečná znalost AJ nebo NJ, na vše ostatní zaučíme. Výdělek formou procent, směny nejsou fixně stanoveny. Těšíme se na vás
Více info na livebeauty-studio@seznam.cz
Odpovědět
#22
ing.Modelka Napsal(a):Ahojky,napiš odkud jsi.Zkusím ti poraditSmile
Ahoj já jsem z Ostravy mám 6 let praxi v tomto oboru dělala jsem pro němce a teď se doučuji angličtinu (sama doma)
Odpovědět
#23
LiveBeauty Napsal(a):Hledáme sympatické dívky, ženy do našeho livechatového studia v Berouně. Podmínkou věk min. 18 let, maximální hranice není stanovena, alespoň částečná znalost AJ nebo NJ, na vše ostatní zaučíme. Výdělek formou procent, směny nejsou fixně stanoveny. Těšíme se na vás
Více info na livebeauty-studio@seznam.cz

Ahoj, Já jsem z Ostravy. Něco poblíž Ostravy a nebo přímo v Ostravě nemáte? Mám praxi 6 let a dělala jsem na NJ chatu.
Odpovědět
#24
vymel Napsal(a):
LiveBeauty Napsal(a):Hledáme sympatické dívky, ženy do našeho livechatového studia v Berouně. Podmínkou věk min. 18 let, maximální hranice není stanovena, alespoň částečná znalost AJ nebo NJ, na vše ostatní zaučíme. Výdělek formou procent, směny nejsou fixně stanoveny. Těšíme se na vás
Více info na livebeauty-studio@seznam.cz

Ahoj, Já jsem z Ostravy. Něco poblíž Ostravy a nebo přímo v Ostravě nemáte? Mám praxi 6 let a dělala jsem na NJ chatu.

Bohužel poblíž Ostravy ne. Je to veliká škoda, němčinu dnes umí jen malé množství modelek.
Odpovědět
#25
Ahojky pořád máte zájem pracovat na livechatu? :-)
tak neváhejte a ozvěte se :-) nicolpraha@seznam.cz
Začátečnicím poradím.
Je zde možnost pracovat ze studia ale i z domova záleží jen na Vás :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)