LiveStrip
#51
Vyplaceni je presne jak jsem psala ja. Rozdil je jen v DPH.
Kdo chce vedet vic...podivejte se na google na DPH a Umsatzsteuer.
Na Livestripu dostane kazda modelka 0,11 Euro za 1 coin.
Tady na teto strane pise jedna nemecka kolegyne kolik na Livestripu vydelava a co dostane za 1 coin
http://www.nachtfalter10-geld.de/cam.htm

Kazda modelka se muze zeptat Artagos supportu jestli vyplaceji ceske modelky hur nez ty ostatni!
Link: http://www.artagos.de/impressum.html

Majitel Livestripu.com neni Artagos. Majitel Livestripu je CAM-CONTENT S.L. z Javea Spanien.
Link majitele Livestripu: http://www.branchen-domain.de/eintrag/89...-l-javea/2

Artagos media agentur je dcerina spolecnost.Tato spolecnost dela support pro studia a modelky.Dalsi cinnosti
teto firmy zjistite na jejich hlavni strane.
Odpovědět
#52
Když jsme s livestripem začínali před několika lety spolupracovat p. Bender s námi začal komunikovat jako majitel společnosti Artagos, která podle něj vlastní LiveStrip, určitě v tom hraje roli firma Cam-Content pravděpodobně jsou úzce propojené. Pro nás je však podstatné s kým máme podepsanou smlouvu a kdo nás vyplácí a to je firma Artagos.

Co se týká sazby pro německé a české holky tak sám p. Bender nám na samém začátku řekl, že pokud jsme z německa dostaneme 0,128euro za 1coins. Dokonce mám jeden příklad z praxe, protože jedna naše modelka pracovala na livestripu a trvalé bydliště měla v německu protože se tam provdala a měla 0,128euro za 1coins jakmile se vrátila do čr a začala pracovat v našem studiu dostávala 0,11euro za 1coins.

Tohle jsou příklady z praxe.
Odpovědět
#53
Já pracuji také na livestripu a mám 0,11euro za 1coins ale také jsem slyšela o tech 0,128 a to ne jen od jedné kamošky, které mě zaškolovali. Smlouvu mám podepsanou s firmou artagos nevím, kdo je zastupuje to bych asi lhala ale na smlouvě je jejich razítko podpis jsem nerozluštilaSmile Když se podívám do internet bankingu tak se mi tam objeví, že jsem obdržela platbu od Artagos. Už jsem i přemýšlela, že bych zkusila sehnat nějakej doklad z německa prý jim stačí bud doklad od telefonu nebo nájemní smlouva k trvalému bydlišti v německu.
Odpovědět
#54
Kdo je majitel Livestripu jsem pred tim psala a ten kdo se o to zajima se muze podivat na IMPRESSUM.
V Nemecku ma kazda firma IMPRESSUM a tam stoji majitel firmy,kontakt, Steuernummer....

Vyplaceni: kazda modelka dostane 0,11 Euro za 1 coin.
0,128 Euro za 1 coin jsou 0,11 Euro + 16% Umsatzsteuer(Matematik:0,11x1,16=0,1276 -> 0,128).
Tohle platilo pred 1.1. 2007
Od 1.ledna 2007 je v nemecku 19% Umsatzsteuer. Techto 16% nebo 19% nehraji v Cechach zanou roli.
Take to nehraje zadnou roli pro nemecke modelky pokud neplati dan z obratu.
Takze 0,11 Euro za 1coin je baze pro vyplaceni vsech modelek uplne vsude.

Takze kdo rozumi nemecky: http://www.nachtfalter10-geld.de/cam.htm
Tady jedna nemecka kolegyne pise,ze dostane 11 centu za 1 coin.
Za 2000 coins dostala 220 Euro.
Odpovědět
#55
To je jasné, že pro české modelky to nemá vliv ale my se bavíme hlavně o německých modelkách. Je možné, že ta modelka která píše kolik vydělává není plátce daně. Pokud je německá modelka nebo studio plátce daně dostane tech 0,11euro za 1 coins + 19% a to je to o čem je tady celou dobu řeč přece =). Je to v podstatě to samé jak u nás kde jsou plátci a neplátci daně.
Odpovědět
#56
Nevim co na tom neni jasne......11 centu je uplne pro vsechny modelky. To co je navic je dan z obratu.
Do 31.12.2006 to bylo 16% a od 1.1.2007 19%. Na 0,11 Euro se nic nezmenilo.
(Matematik:0,11x1,16=0,1276 -> 0,128; 0,11x1,19=0,1309 -> 0,131) Dan z obratu neni dan z prijmu.
Tech 16% nebo 19% dane z obratu patri k nemeckemu statu (Umsatzsteuer).
Brutto 0,128 Euro nebo 0,131 Euro je s DPH. Netto zustane 0,11 Euro.
Brutto dostanou jen modelky a studia ktere sami plati dan z obratu statu.

To znamena, ze nemecka modelka ktera ma 0,128(0,131) Euro a plati dan z obratu
kterou odevzda nemeckemu statu 0,018(0,021) Euro
Zustane ji stejne jen 0,11 Euro. A z tech o,11 Euro musi jeste zaplatit dan z prijmu jako vsichni lidi.
Takze nechapu o co jde kdyz i te nemecke modelce ktera dostane 0,128
zustane to same 0,11 jako vsem ostatnim modelkam.
Odpovědět
#57
Nevíš co na tom není jasné, tak já ti to řeknu. Přesně jak jsi napsala Brutto je vlastně částka s DPH když to trošku počeštím. Nevím jestli jsi plátce DPH a jestli máš zkušenost s daňovou optimalizací ale pokud zůstaneš s firmou (daňovým přiznáním) v mínusu tak ti stát DPH vrátí a podle mých informací to stejně funguje v německu a o to jde, že šikovná modelka, která v tom umí chodit prostě může dosáhnout na tech 0,131euro. Je jasně že kdyby to dělala každý rok tak se kontrole z finančního úřadu nevyhne ale v pohodě to jde udělat první rok podnikání.
Odpovědět
#58
Je uplne jedno co tady pises 0,11 Euro za 1 coin je vydelek a ten zbytek je DPH.
Ceske modelky nebo studia nemaji narok na Umsatzsteuer.
Kdyby si bydlela v Nemecku, mela nemecky zivnostensky list a prihlasila jsi se na financnim urade na Umsatzsteuer(DPH)
pak dostanes o,11 Euro + 19% Umsatzsteuer(DPH) od serveru. DPH je DPH a to nejsou tvoje penize.
Ceske modelky dostanou uplne stejne penize jako Nemky a ten kdo rika neco jineho lze.
Odpovědět
#59
Prosímtě ty se fakt tváříš jak kdyby jsi měla 100% pravdu ale je vidět, že asi nejsi plátcem DPH protože kdyby jsi byla víš o čem mluvím! Nikdo se tady nebaví o tom, že česká modelka může nárokovat německé DPH. Bavím se o tom, že i když státu DPH odevzdáš může ti ho stát za určitých okolností vrátit to je běžná věc ale musíš v tom umět chodit. Takže asi lžu když ti řeknu, že německé modelky mohou mít za určitých okolností více než české prostě v tom musí umět chodit.
Odpovědět
#60
Ty jsi napsala:Já pracuji také na livestripu a mám 0,11euro za 1coins ale také jsem slyšela o tech 0,128
a to ne jen od jedné kamošky

Presne na to jsem ti odpovedela ....nic vic,nic min
Kdyz nekdo dostane 0,11 Euro + DPH tak je to pak jeho problem jak to vysvetli financaku.
Vim presne jak to delam ja,jak to delaji ostatni to je pak jejich vec.
Fakt je 0,11 za 1 coin.
Jak jsem psala....kazdy ma moznost se Artagos-supportu zeptat.
Odpovědět
#61
DPH: jestli jsi teda tak dobra a umis v tom chodit zaloz tady nove tema: Jak nejlip podelat financni urad!
S timhle tematem budes mit urcite velkou navstevnost....to neni nic pro me.
Odpovědět
#62
ahojky,kazdy se pta na vydelek u livestripu ten je myslim uz nejakych par let stejny 0.11centu za 1 coinsjak pro cesky tak pro nemky...me by spis zajimalo zda-li je mozne na live-stripu zaregistrovat bez zivnostnaku?vim,ze jeste asi tak pred 3lety ho vyzadovali to se registrovali kamaradky ted jedu pod nima na nick co meli volny.jelikoz jedu z domova sama na sebe chtela bych mi registraci na sebe u livestripu.bylo mi receno,ze zivnostnak na zaregrovani u livestripu neni jiz nutny je to pravda ?diky
Odpovědět
#63
ahoj chatela jsem se vas zeptat , jsem nova na livestripu a mamjiz ucet schvalenej .ale chtela jsem se vas zeptat kdy se vyplaceji vyplaty vim ze jeto jednou mesicne ale nevim ktery den .dekuji prosim pro odpoved nicola.
Odpovědět
#64
Záleží jestli ti schválili účet i na proplácení peněz, výplata už byla...
Odpovědět
#65
chacey Napsal(a):Jeden z mnoha německých serverů, kde vstupující klient do vaší místnosti rovnou platí v podobě tzv. coinsů. Stránka je přehledná a velice oblíbená u klientů. Největší výhodou je, že klienti chodící na stránku jsou převážně evropané (německo, rakousko, švýcarsko) a proto se dívky nemusí přizpůsobovat časovému posunu jako na amerických stránkách. Každá modelka má svůj profil, kde má možnost nahrát si svoje nejlepší fotky a i videa k tomu aby nalákala klienty. Další možností přivýdělku na stránce je prodej použitého spodního prádla, což je velice jednoduché jakmile dostanete zprávu s adresou klienta stačí už jen spodní prádlo poslat a penízky se vám připíší do statistik, které jsou velice přehledné. Nevýhodou je, že českým studiím a dívkám nedává server LiveStrip stejné provize jako německým dívkám.

Podařilo se Vám už také prodat své spodní prádlo na tomto serveru? Líbí se Vám LiveStrip?




Ahoj. Mnoho německých stránkách? Můžete mi poslat seznam německých stránkách? ivanasuper1@seznam.cz
Odpovědět
#66
ahoj chtela jsem se vas zeptat nevite kdy zasilaji vyplaty .za leden .diky nicol.
Odpovědět
#67
Ahoj-jsem na LS nová, zajímalo by mne, ke kterému datu zasílají peníze a jak poznám,že je vše OK.Stále se mi připočítávájí Coinsy, ale nemění se na Eura.Díky za odpověd
Odpovědět
#68
ahoj take by me to docela zajimalo kdyjsou vyplaty take se mi to porad objevuje stejne a ne v eurech .prosim poradte musime jeste neco udelat aby nam normalne prisly vyplaty .dekuji nicol.
Odpovědět
#69
Penize za leden už mám 14 dní.Na eura se to změní prvního.Pokud se ti nezměnilo a vidíš jen coinsy tak děláš pod někým a ten má dávno tvý prachy
Odpovědět
#70
Dančo...začala sem ted v únoru, zatim mám stále Coinsy a tak jestli to dobře chápu až 1.3.010 se to změní na Eura???A pokud ne, kdo by měl mít mé peníze?A koukám, že docela je asi rychlost ve vyplácení dle toho, co píšeš, že je do cca 14dnů máš doma.Děkuji
Odpovědět
#71
sakal Napsal(a):Dančo...začala sem ted v únoru, zatim mám stále Coinsy a tak jestli to dobře chápu až 1.3.010 se to změní na Eura???A pokud ne, kdo by měl mít mé peníze?A koukám, že docela je asi rychlost ve vyplácení dle toho, co píšeš, že je do cca 14dnů máš doma.Děkuji
No vzhledem k tomu,že nevíš kdy se to mění na eura ani že je tam bleskové proplácení,tak to chápu,že jsi si tu registraci nedělala sama...Jinak by jsi to věděla,je to tam napsané.Já nevím odkud jsi ale zažila jsem chlápka ,co registroval holky za 5tis,jakože na ně...Ale protože to dělal on, tak si díky přístupu ponechal možnost změnit si pak vyplácení za sebe.Moc holek co znám to obrečelo ale neměly žádnou smlouvu nic,tak se jim jen přísl.orgány vysmáli a vynadali jim,že někomu jen tak daly skeny dokladů,které pak mohl použít i na přesměrování karty z jasminy :-)
Odpovědět
#72
Danča Napsal(a):
sakal Napsal(a):Dančo...začala sem ted v únoru, zatim mám stále Coinsy a tak jestli to dobře chápu až 1.3.010 se to změní na Eura???A pokud ne, kdo by měl mít mé peníze?A koukám, že docela je asi rychlost ve vyplácení dle toho, co píšeš, že je do cca 14dnů máš doma.Děkuji
No vzhledem k tomu,že nevíš kdy se to mění na eura ani že je tam bleskové proplácení,tak to chápu,že jsi si tu registraci nedělala sama...Jinak by jsi to věděla,je to tam napsané.Já nevím odkud jsi ale zažila jsem chlápka ,co registroval holky za 5tis,jakože na ně...Ale protože to dělal on, tak si díky přístupu ponechal možnost změnit si pak vyplácení za sebe.Moc holek co znám to obrečelo ale neměly žádnou smlouvu nic,tak se jim jen přísl.orgány vysmáli a vynadali jim,že někomu jen tak daly skeny dokladů,které pak mohl použít i na přesměrování karty z jasminy :-)
Odpovědět
#73
Dančo..registraci sme si dělali sami.Tudíž doufáme, že vše bude OK.Nechci zde psát více, šlo by se prosim Tě s tebou nějako spojit soukromě e-mail, skype, icq?Děkuji moc
Odpovědět
#74
ahoj tak presne tak my to taky napsaly pokud nemam zivnostak tak mi take zadne penizky neposlou .tak fakt nevim co delat .penizky jsou docela slusne a myslim si ze se opravdu vydelat da ale ted ten zivnostak .a holky nevite jaky druch zivnostaku bych si potrebovala zajistit ja totizz pobiram rodicak tak nevim zdali by vtom nebyl nejaky problem .byla bych moc rada za nejakou radu ahoj nicol.
Odpovědět
#75
poradte prosim budeme vam moc vdecni dekuji nicol
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)