LiveStrip
#26
Aha,tak to je dobry,mne nekdo rikal 0.20 nekdo 0.10,tak to je fajn,ze to nikdo nevi.Kdyby nahodou jsi to zjistila,tak me prosimte posli nejakej odkaz kde to je.Moc dekuji a hezkou sobotu
Odpovědět
#27
ahoj 1 coins je 0,11 euro a to je 100 procent, takze pokud je nekdo ve studiu musi si spocitat kolik z tech 0,11 euro dostane.
Odpovědět
#28
ahoj a kde je to napsane?Na kazdem chatu je to napsane kolik holka dostava.Me totiz jedna modelka tvrdila ze ma 0.20 za coins ,jina 0.10 coz je dost velky rozdil kdyz udelas za mesic 5000 coinsu.Jen chci vedet jak na tom jsem ale nikdo neni schopny mi to ukazat napsane na chatu.
Odpovědět
#29
ty jo,ty uděláš za měsíc 5000c,wow,tak to jsi dobrá,já měla první měsíc za nějakých 40 hodin přes 400c a teď tam mám za červenec 551c,ale nevím kolik hodin jsem tam byla
cicmunda1 Napsal(a):ahoj a kde je to napsane?Na kazdem chatu je to napsane kolik holka dostava.Me totiz jedna modelka tvrdila ze ma 0.20 za coins ,jina 0.10 coz je dost velky rozdil kdyz udelas za mesic 5000 coinsu.Jen chci vedet jak na tom jsem ale nikdo neni schopny mi to ukazat napsane na chatu.
Odpovědět
#30
ahoj,uplne v pohode,delala jsem 12krat 4 hodiny.To mas teda dost malo,to by me nebavilo delat
Odpovědět
#31
cicmunda1 Napsal(a):ahoj a kde je to napsane?Na kazdem chatu je to napsane kolik holka dostava.Me totiz jedna modelka tvrdila ze ma 0.20 za coins ,jina 0.10 coz je dost velky rozdil kdyz udelas za mesic 5000 coinsu.Jen chci vedet jak na tom jsem ale nikdo neni schopny mi to ukazat napsane na chatu.

Taky tam dělám a jde to v pohodě, udělat 5000 coinsů i více. Stačí si nahrát nějaký video zadara a skáčou tam jak blázen.
Odpovědět
#32
njn je to oproti tobě málo,ale nějak začít musím Smile
Odpovědět
#33
Zdravím všechny. Ráda bych se zaregistovala na nějakých dobrých německých chatech,ale absoltně si s tím nevím rady.Mohl by mi někdo podat pomocnou ruku??
Janiecka@seznam.cz
Odpovědět
#34
pokud chceš pracovat sama za sebe tak to ti bohužel neporadím,nevím jak se tam registrovat,já pracuji pod jednou pani a ta mi vše zařídila,jen jsem poslala fotky,videa,dokumenty,vyplácí 70%,kdyby si to chtěla takhle,tak mi písni,dám ti kontakt
Paryss Napsal(a):Zdravím všechny. Ráda bych se zaregistovala na nějakých dobrých německých chatech,ale absoltně si s tím nevím rady.Mohl by mi někdo podat pomocnou ruku??
Janiecka@seznam.cz
Odpovědět
#35
Zaregistruju te na 8 chatu ale ne zadarmo.kdyby jsi mela zajem tak napis na promoczech@centrum.cz.odkud jsi?
Odpovědět
#36
psala jsem ti mail,ale přišel mi zpět,že je neplatná tvoje adresa,tak se ozvi,u nás je registrace zdarma Smile
Paryss Napsal(a):Zdravím všechny. Ráda bych se zaregistovala na nějakých dobrých německých chatech,ale absoltně si s tím nevím rady.Mohl by mi někdo podat pomocnou ruku??
Janiecka@seznam.cz
Odpovědět
#37
Omlouvám se napsala jsem špatný meil..je to Janiecka21@seznam.cz.Ráda bych se zaregistrovala na nějakých dobrých německých chatech.Doposud jsem pracovala pod studiem, ale bohužel mám jen špatné zkušenosti.ted bych ráda pracovala sama na sebe.Potřebuji začít co nejdřív,je to opravdu nutné.Moc děkuju s pozdravem Janička.
Odpovědět
#38
jdu ti zkusit napasat Smile
Paryss Napsal(a):Omlouvám se napsala jsem špatný meil..je to Janiecka21@seznam.cz.Ráda bych se zaregistrovala na nějakých dobrých německých chatech.Doposud jsem pracovala pod studiem, ale bohužel mám jen špatné zkušenosti.ted bych ráda pracovala sama na sebe.Potřebuji začít co nejdřív,je to opravdu nutné.Moc děkuju s pozdravem Janička.
Odpovědět
#39
Mo Napsal(a):Na livestripu jsem pracovala docela dlouho. Vyhoda je v tom, ze tenhle chat uz bezi dlouho.V Nemecku si delaji dobrou reklamu uz tim, ze kazdy rok jsou na Venus messe a proto maji spoustu klientu. Taky se mi libi, ze si divka muze sama urcit cenu samotneho chatu za minutu 1,2 nebo 3 coins , nebo pokud klient zapne jeho kameru nebo ton zaplati za kazdou vec jeste 1 coinc navic. Za 1 vydelanej coins livestrip plati 12 centu a to se mi zda strasne malo.
Takze jsem mela plnej chat lidi, hodne prace,a nakonec vydelek z livestripu nic moc.......takze jsem presedlala na jeden holandskej chat dost podobnej livestripu, jen stim rozdilem,ze z jedny minuty chatu mam skoro 30 centu.

Ahojky, taky dělám na německých chatech už pár let doma, ale je fakt, že v poslední době je to trošku slabší než bývalo, chtěla bych taky zkusit nějaký holandský chaty, ale všichni s tím dělají celkem tajnosti a nechtějí moc prozradit, Livestrip už taky nechci. Mohla by jsi mi prosím poslat nějaký nejlepší holandský chaty? Moc moc prosím.(valsima@seznam.cz). Děkuji Simča
Odpovědět
#40
Ahoj, ja s tim taky budu delat tajnosti. Dlouho jsem hledala nez jsem ten chat nasla a zatim to jde dobre. Je tam strasne malo ceskych holek, je lepsi kdyz to tak zustane. A uz vubec to nebudu psat sem, protoze kdybych se druhy den podivala na stranku tohodle chatu... nasla bych tam cela studia z Cech a Slovenska. Sama jsem delala v ruznych studiich a proto vim, ze hodne holek (urcite ne vsechny) tuhle praci nedela tak jak by melo. Prosedej 6-8 hodin a chtej s minimem pohybu vydelat velky penize. To se nelibi zakaznikum a cela uroven chatu jde dolu. Tohle neni muj styl ,proto nemam zajem nekomu zdelovat nazev chatu. Google je tvuj kamarad....takze kdo hleda najde. Smile
Odpovědět
#41
Chatů je plno,téch holandských asi 5.Také ale nepatří k nejdražším.Češek je tam dost,slovenek taky.Je tam jen složitéjši vyplácení .Livestrip je dobrej,dá se tam vydělat,kdy ti ale zaplatí,tak jisté není.Mě dluží za 3 měsíce a k placení se nemají.Mají údajně krachovat.Takže se osobně drźím odzkoušenej chatů,které platí.
Odpovědět
#42
Tak tolik holandskych chatu sice neznam,ale asi nebude rec o tom na kterem pracuji ja. Vyplaceni probiha uplne normalne a jednoduse jako na ostatnich nemeckych chatech. Je pravda,ze nepatri k nejdrazsim, ale prave proto si drzi klientelu.Maji zakazniky z cele Evropy. A za tu dobu co tam pracuji jsem postrehla jen par ceskych divek, neda se to srovnat se strankami jako je Livestrip,777 atd. tam je vic jak polovina online divek z Cech,Slovenska, Polska ,Ukrainy a Ruska.
Na Livestripu jsem delala driv a nikdy nebyl problem s placenim. Tenhle chat funguje peknou radku let. Nemyslim si ,ze maji zapotrebi nevyplatit jedne modelce za tri mesice par eur. Nevim kolik si tam za ty tri mesice udelala penez,ale proti tomu co za tri mesice ma Livestrip je to porad jen par euro. Takze je zbytecne nekoho strasit.
Odpovědět
#43
400euro me neprijde tak malo a vim to od dalšich 8 ti modelek,že jim taky nezaplatili.Nikoho nestraším,jen říkám co se mé stalo.Dva roky žádný problém nebyl ale teď ano.
Odpovědět
#44
Momo Napsal(a):400euro me neprijde tak malo a vim to od dalšich 8 ti modelek,že jim taky nezaplatili.Nikoho nestraším,jen říkám co se mé stalo.Dva roky žádný problém nebyl ale teď ano.

Já tam sice nepracuju, ale o problémech s placením na tomhle chatu už jsem se taky doslechla.
Odpovědět
#45
Ahoj, vubec nerozumim tomu co pises.
1. Znam minimalne 10 divek ktere pracuji u Livestripu a zadna z nich nikdy nemela problem s placenim.
2. Nechapu jak si prisla na to,ze ma Livestrip krachovat. O tom neexistuje zadna oficialni zprava. Myslim, ze tenhle server
nezkrachuje. A pokud maji nejaky problemy,tak je spis koupi nejakej vetsi server. A vsechno bezi dal!
Znas vubec nejakej velkej server kterej zkrachoval?
3. Nechapu proc si tam pracovala dalsi 2 mesice kdyz ti ani za ten prvni mesic nezaplatili.Kontaktovala jsi support a
rozumela si jim?
Proc si se napriklad tady na livechaty.cz nekoho nepozadala o pomoc?
4. 400 euro je dost ale za tri mesice na livestripu je to opravdu malo. Nebo si byla jen par hodin online? Protoze 133 euro
za mesic u livestripu neni dobry vydelek.

Myslim, ze nehrajeme ve stejne lige.
Odpovědět
#46
Ve stejné LIZE nejsme,to máš pravdu.Ano se supportem jsem jednala stejně jako dva roky předtím a informace o finančních problémech mám přímo od nich.
Odpovědět
#47
Dobrý večer,
chtěla bych upřesnit pár informací o LiveStripu. Částka, kterou LiveStrip vyplácí je 0,11coins pro české modelky a studia. Pokud chcete více a to 0,128 musíte prokázat, že bydlíte v německu a to bud neměckým inkasem nebo třeba nájemní smlouvou k bytu v německu.

To, že LiveStrip není spolehlivý server a že nevyplácí peníze je bohužel pravda a osobně známe tolik lidí, kteří nedostali platbu, že bych je nespočítala na rukách. Děje se to hlavně když jste zaregistrovaná jako jednotlivá modelka.

Naše studio LiveCzechModels, pracovalo na LiveStripu asi před rokem a půl. Několik plateb došlo v pořádku ale když už jsme tam měli zaregistrovaných asi 20 dívek tak najednou platba nedošla a bylo to několikanásobně více než 400euro. Najali jsme si německého právníka, který s livestripem začal komunikovat a tesně před soudním sporem platbu poslali. Zařekli jsme se, že s livestripem již nikdy nebudeme spolupracovat.

Na přání našich dívek jsme to však ještě zkusili, ted na něm pracujeme jak v Brně tak Olomouci a zatím platby chodí takže snad budou chodit i nadále.


pro Mo:
je mnoho serveru, které za posledních 10 let zkrachovalo a to uplně, samozřejmě nebyly velké jako např. livejasmin nebo livestrip ale byly dost známý. Většina serverů nevydává v případě problému, žádné oficiální zprávy pouze například obešle větší studia ale jednotlivé modelky se to kolikrát ani nedozví a zjistí to až se nemůžou přihlásit a pracovat.

Jako studio komunikujeme pouze s majiteli serverů a všechny důležité informace máme ve velké předstihu než jednotlivé modelky.Mezi jednotlivou modelkou a studiem je totiž velkej rozdíl, protože když to řeknu tak jak to je, tak modelka musí bojovat o místo na serverech takže i když se dívka zaregistruje na server může se stát, že bude odmítnuta ale v případě studia je to naopak, protože to servery musí bojovat o místo u nás. Každou chívlu nám píšou servery jestli by jsme u nich mohli pracovat naposledy to byl SecretFriends a nebo PrivateFeedsSmile
Odpovědět
#48
Pro LiveCzechModels

Jsem v teto branzi dost dlouho a opravdu od Vas nepotrebuji zadne poucovani, nebo instrukce. Chci jen upresnit,ze cas kdy jsem pracovala ve studiu je uz dlouho za mnou.

K platbam a Livestripu: Platba v castce 1coins 0,11 euro.Platba je stejna pro vsechny modelky-bez ohledu na to, odkud pocházeji (Nemecko, Ceska republika, Slovensko, Holandsko, ... ..). Rozdil spociva pouze v tom, zda nekdo v Nemecku plati dan z obratu nebo ne. Ne vsechny nemecke modelky obdrzi 19% vyplacené dane. Totez plati i pro platby v ramci Evropske unie.

Muze to tak byt,ze v poslednich letech nejaky server zkrachoval, ale zadny z tech velkych serveru o kterych jsem se zminovala .

To ,ze krachuje Livestrip 100% nemuze odpovedet nekdo ze supportu. Takove obchodni tajemstvi nikomu neprozradi. Je nepravdepodobne, ze nekdo kdo patri k Livestripu prohlasi,ze by to mohla byt pravda. Vím, že nemecke modelky a studia, ktere spolupracuji s Livestripem nejsou schopni tyto zpravy potvrdit. Takze pokud Livestrip krachuje nebo ne..... je jedno jestli studio, nebo samotna modelka-kazdy se to dozvi az na konci.

Možná jste s Livestripem meli par problemu s platbou. To se muže stat kdekoli. Ale zas tak spatne to byt nemohlo kdyz tam Vase modelky opet pracuji. Pro me by po techto problemech tema Livestrip bylo uzavrene a nikdy vic bych u nich nezacala pracovat.
Neumim si predstavit,ze s Vami Livestrip neukoncil smlouvu.Ten kdo na ne poslal pravnika, chtel je poslat k soudu a dal spolu spolupracuji....to mi pripada docela zvlastni a nepravdepodobne......ale kdyz to pisete nemohu jinak nez Vam verit.

Jak jsem psala muj cas straveny ve studiu je davno za mnou. Zadne studio nepostradam a hlavne nepotrebuji a jeste k tomu vydelam mnohem vic penez.
Take je nesmysl, ze musim bojovat o misto na serverech. Je logicke a uplne normalni ze servry chteji aby se u nich zaregistrovali cela studia. Pro server je jednodussi dostat jedno studio a s nim rovnou 20 modelek , nez si po celem svete hledat kazdou modelku zvlast.

Ja jako samotna modelka ziskam uplne stejne informace jako studio pokud jsou dulezite pro praci.
Ve studiu tyto informace jako prvni ziska sef...take logicke.
Ale to ,ze by studio komunikovalo s vlastnikem serveru proste neni pravda. To vim jiste jeste z doby meho pusobeni ve studiu......

Vy musite byt opravdu zvlastni studio......
Odpovědět
#49
Bohužel Vás musím zklamat ale nemáte pravdu ty sazby jsou skutečně tak jak píšu, máme s tím zkušenosti snažili jsme se o vyšší sazbu ale nešlo prokázat, že jsme němci, když nás znají. Na LiveStripu jsme se rozhodli opět pracovat na přání našich dívek a taky z toho důvodu, že se nám omluvil přímo majitel LiveStripu a to jednatel firmy Artagos p. Bender, se kterým jsem komunikovali od samého začátku.

Asi jsme skutečně zvláštní studio protože opravdu komunikujeme přímo s majiteli at je to LiveStrip nebo Naked, InterClimax je to prostě tak. Informace, které máme my se většinou dozvídají modelky 14 dní po nás.

Prosím Vás pokud s něčím nesouhlasíte napište klidně Váš názor ale nemůžete napsat, že to tak není a že si tím jste jistá. Nejsem bůh a ani Vy nejste bůh aby jsme věděli všechno! Pouze Vám říkám naše zkušenosti, nejsem zvědavá na nějakou přestřelku protože Vy si jste jistá.
Odpovědět
#50
Tak to, že někdo komunikuje přímo s majitelem není nic neobviklého, taky u nás ve studiu se baví napřímo s majiteli serverů a co se týká livestripu, je všeobecně známo, že německé holky jsou vypláceny jinak než české. Je to asi tím rozdílem mezi modelkou a studiem, taky Mo záleží v jakým studiu jsi pracovala pokud to vaše studio mělo pár holek je potom jasné, že se s ním nikdo nebavil a taky záleží na šikovnosti šéfů je to hodně individuální věc. Těžko soudit osobně si myslím, že je reálné komunikovat s mnoha majiteli pokud pro něj máte skutečný přínos například že zaregistrujete 30 dívekSmile ale asi ne na serverech jako LiveJasmin nebo StreamRay tak si myslím, že se každej dostane na stejnou podporu jako jednotlivé modelky.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)