Konzumace
#1
Dobrý den,
nedávno jsem se o tancování v zahraničí zajímala u jedné agentury, kterou zde nechci jmenovat raději ale bylo mi sděleno, že je tam fixní plat každý den a k tomu ještě konzumace. Z jejich vysvětlení jsem pochopila, že jde o konzumaci nápojů s klienty ale kolik z čeho mám já mi neřekli a ani jak to celé vlastně probíhá. Vůbec můj celkový dojem z této agentury nebyl zrovna nejlepší proto by mě i zajímalo podle čeho si agenturu vybrat.

Prosím pokud někdo víte co přesně jsou ty konzumace a jak to probíhá napište to zde budu vám vděčná.

Díky, Barča
Odpovědět
#2
Konzumace se dělají v každé zemi jinak.V Itálii fungují konzumace na principu 15 až 20 min. nejedná se o to kolik vypijete drinků ale o tento strávený čas s klientem provázený přijemnou konverzací a společenským tancem. Klient by si na dívku neměl dovolit sahat a provádět sní jiné věci (sex apod.) než je konverzace a tanec.Po uplynutí těchto 15 až 20 minut má dívka splněnou jednu kozumaci.Samozřejmě dívka se snaží s klientem trávit co nejdelší dobu aby měla splněno co nejvíce těchto konzumací.Proto se snaží klienta dobře bavit aby jeho návštěva v podniku byla co nejdelší a velice příjemná.V některých podnicí dívky dostavají danný fix plus za konzumace se platí kolem od 0,50centu do 2€ za jednu.V jiných podnicích se platí od odpracovaného počtu kozumací.PŘÍKLAD - 40konzumací za týden, fix 50€ denně, 50konzumací za týden 60€ fix denně, 60konzumací týdně fix je 70€ denně at takto se to zvyšuje stále.Většinou se stává, že po nějaké době dává podnik dívku na procenta tzn. že dívka má 50% z konzumace.Jedna konzumace stojí přibližně 15€ takže dívka ma 7,50€ za jednu.

Doufáme, že jsme Vám dostatečně vysvětlili princip konzumací a také doufáme, že zmíněná agentura nebyla naše.
Další info. Vám radi zodpovíme Barčo
Zabýváme se oblastí kultury a umění.Práci v zahraničí pro tanečnice a hostesky.Pro s kvalitnění služeb, jsme přesídlili do Itálie.Dívkám při problémech pomáháme.Zajištujeme dopravu po celé EU a nové prověřené podniky.
Odpovědět
#3
Ahojík Baru, co píše Nataliagency je pravda. Podle mých zkušeností to není ani tak klub od klubu ale stát od státu. V Řecku je to ona 2 eura za drink (a tak 4 za velký pokud ho podnik vede) což je tak asi 25 minut posedění. Podniky v Lucembursku vedou krom toho i celou lahev a to znamená hodina (která už se ale stopuje většinou). Jinak v Lucembursku co jsem zažila platí oněch 50% z ceny drinku což je tak 10euro malý a 20 velký. A v italii...tam mi to přišlo jako fixní plat plus,,od oka"Big Grin Jinak fixní plat ...záhlad jsem zažila všude, konzumací se jen navišuje. Fix taky závisí od toho jestli člověk jede jako tanečnice nebo jen jako hosteska. Varianta tanečnice je v mnoha ohledech výhodnější...má víc konzumací a nepožadují se nějaké náročné taneční výkony, většinou jen odložení vrchního dílu nazávěr. A idea že zákazník bysi neměl dovolovat je sice roztomilá ale s realitou nemá co dělat...jak se říká slečna si musí zákazníka umět sama zkorigovat. U některých to jde u některých je to na útěkBig Grin good luck
Odpovědět
#4
Ahoj Baro,
ttkote to napsala dobre. Ja ti napisu jeste jak jsem to zazila ja vsude kde jsem byla jako tanecnicka. Ty dostavas honorar na den-to je vsude jine-dokonce v nejlepsich klubech v Rakouskych alpach nedostavas zadnou,ale tebe stejne zajima vic kolik si vydelas celkove a to i bez gaze je velice vyhodne. Plus mas procenta z piti-to je take klub od klubu jine. Vetsinou je to 20% z jakehokoliv drinku co ti zaplati host, s tim ze nejlevnejsi je 20 eur a nejdrazsi az 1500 eur. Dale mas privatni tanecky-coz se samozrejme taky lisi,ale nejmin mas 20eur za 1 pisnicku az 30. A pak jeste bonus dollary za kalhotky to je vetsinou 0,50 centu z jednoho.
Ty se ptas konkretne na konzumaci, no cim vic vypijes,tim vic mas penizku. Existujou i nealkoholicke drinky-vetsinou o tom ale host nevi i flasky muzou byt nealko. Zalezi na klubu. Jsou kluby kde se da vylejvat,ale jsou i kluby kde nesmis vylit ani kapicku. Nejlepsi je pit jeste s kamaradkou,to ho pak jedna zabavi a druha vylejva. Je plno figlu. Nemusis si nicit jatra,ale musis byt opatrna. V zadnym pripade te nesmi videt host.
Odpovědět
#5
Ahojky. jedu na sardinii tancovat+ konzumace a úprivat dance. Jak se to dělá abyuch měla přehled co všechno mi koupěj za pití a ty ptv tance? Zapisuje se to někam a dá se to kontrolovat?
Odpovědět
#6
Nataliagency doporučuji Smile
Odpovědět
#7
barunka Napsal(a):Dobrý den,
nedávno jsem se o tancování v zahraničí zajímala u jedné agentury, kterou zde nechci jmenovat raději ale bylo mi sděleno, že je tam fixní plat každý den a k tomu ještě konzumace. Z jejich vysvětlení jsem pochopila, že jde o konzumaci nápojů s klienty ale kolik z čeho mám já mi neřekli a ani jak to celé vlastně probíhá. Vůbec můj celkový dojem z této agentury nebyl zrovna nejlepší proto by mě i zajímalo podle čeho si agenturu vybrat.

Prosím pokud někdo víte co přesně jsou ty konzumace a jak to probíhá napište to zde budu vám vděčná.

Díky, Barča
Barčo Konzumace znamená to že ti host obědná láhev, v rozmezi 50až třeba 1000e a ty snim sediš a klábosiš.Z každe te lahve máš jak v kterem klubu od 15procent až 40.Jestli maš zájem tancovat,mužeš unás.Jsme agentura z Kadaně a rádi tě uvitáme.Jezdime jen po Německu.tel-606398113
Odpovědět
#8
VACLAV KNOP Napsal(a):
barunka Napsal(a):Dobrý den,
nedávno jsem se o tancování v zahraničí zajímala u jedné agentury, kterou zde nechci jmenovat raději ale bylo mi sděleno, že je tam fixní plat každý den a k tomu ještě konzumace. Z jejich vysvětlení jsem pochopila, že jde o konzumaci nápojů s klienty ale kolik z čeho mám já mi neřekli a ani jak to celé vlastně probíhá. Vůbec můj celkový dojem z této agentury nebyl zrovna nejlepší proto by mě i zajímalo podle čeho si agenturu vybrat.

Prosím pokud někdo víte co přesně jsou ty konzumace a jak to probíhá napište to zde budu vám vděčná.

Díky, Barča
Barčo Konzumace znamená to že ti host obědná láhev, v rozmezi 50až třeba 1000e a ty snim sediš a klábosiš.Z každe te lahve máš jak v kterem klubu od 15procent až 40.Jestli maš zájem tancovat,mužeš unás.Jsme agentura z Kadaně a rádi tě uvitáme.Jezdime jen po Německu.tel-606398113
1000 E za lahev?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)