Imlive
#51
chacey Napsal(a):Jedna z nejstarších amerických serverů, kde je obrovská konkurece, tisíce dívek online každý den a mnoho kategorií. Na stránce se mi moc líbí že každá dívka má svůj FanClub, kde si může nahrávat fotky, videa a psát do svého deníčku. Mnoho klientů platí za tuto možnost. Priváty na stránce nejsou příliš drahé a platících klientů je také dost a vzhledem k počtu dívek které na stránce pracují není privátů až tak moc. Každý týden se na stránce dělají akce, kdy se modelka převléka třeba za letušku, servírku a podobně, je to docela zábavaSmile. Rozhodně mohu server doporučit má opravdu mnoho možností a je přehledný.

Jak se Vám pracuje na serveru Imlive?

Ahoj Chacey,
chtěla bych začít s Imlive, ale nevím kde se tam přihlásit a jakým způsobem mi posílají penízky Sad pomůžeš?
Děkuji Jana
Odpovědět
#52
Prosím vás nevít kočky, kde se dá mrknout na určitého guesta, kolik a kdy za mě utratil?
Odpovědět
#53
ahoj Shauni,zkus to v power tools---guest files/online messages
Odpovědět
#54
cau muzete mi nekdo poradit co delam spatne pri registraci,ze mi to furt hlasi to debilni
We could not process your registration.
Please complete the fields highlighted in red.
i kdyz mam VSE vyplneno????
Maji tam trochu zmatek v tom country,protoze tam je jak czech republic tak czechoslovakia a tam bude asi ten problem protoze jak vyplnim jedno z toho tak mi to hodi tu hlasku a pod zemi je state coz vyplnit nemuzu protoze nejsem z usa a kvuli tomu mi to nejde..
sakra pripadam si jak blbec a pritom jsem nikdy s vyplnovanim zadne problemy nemela.

TAK DODATEK:uz me to pustilo,ale musela jsem zakliknout,ze chci vyplaceni sekem a je tam dodatek,ze u payoneer je to mozne az po registraci...da se to tedy zmenit??
Odpovědět
#55
ano,po schválené registraci si můžeš změnit výplatu na payoneer
Odpovědět
#56
slečny můžete mi pomoci? chci si na imlive změnit kategorii na tu romance, ted jsem v té hambaté. dá se to? nebo si můžu udelat nový profil? protože na tomhle chatu to proste nejde si vydelat Sad díky
Odpovědět
#57
tak pokud si nevydelas erotikou, tak romance uz asi tuplem ne Big Grin
Odpovědět
#58
tak zase na jiných chatech v pohode, není žádný problém, vydělám si dost. ale to imlivko vůbec Sad
Odpovědět
#59
dixy Napsal(a):slečny můžete mi pomoci? chci si na imlive změnit kategorii na tu romance, ted jsem v té hambaté. dá se to? nebo si můžu udelat nový profil? protože na tomhle chatu to proste nejde si vydelat Sad díky

pokud není na imlive support,tak se zkus zeptat na tom jejich fóru oni ti odpoví Smile jestli jdou 2 profily nevím,ale na sexieru což je to samé jako imlive mi druhý profil zmrazili takže myslím,že ani na imlive to nepůjde
Odpovědět
#60
Holky pokouším se registrovat na Imlive, ale nevím jak zadat platební metodu payoneer. Nejde to tam zašktnout, je tam napsasné tohle: Note: You must complete your ImLive.com registration before selecting this payment option. To vím, že se musím nejdřív zaregistrovat, ale jak to mám udělat, když mě to nepustí dál bez zvolené té metody platby? (ztroskotala jsem u toho 2. kroku a nevím jak dál. Proč tam nejde zadat payoneer, když to jako metodu tam mají?
Odpovědět
#61
Cinnamon Napsal(a):Holky pokouším se registrovat na Imlive, ale nevím jak zadat platební metodu payoneer. Nejde to tam zašktnout, je tam napsasné tohle: Note: You must complete your ImLive.com registration before selecting this payment option. To vím, že se musím nejdřív zaregistrovat, ale jak to mám udělat, když mě to nepustí dál bez zvolené té metody platby? (ztroskotala jsem u toho 2. kroku a nevím jak dál. Proč tam nejde zadat payoneer, když to jako metodu tam mají?

zadej tam zatím jinou výplatní metodu a až tě schválí tak si to změníš na payoneer Smile jde to jsem tam registrovaná také
Odpovědět
#62
Moc děkuji! A to nim pak napíšu na support? nebo jak to u nich funguje?
Odpovědět
#63
Ještě se chci zeptat-co je to Video chat Host nickname a Your Host alias?? To tam mám zadat nějaké jiné přezdívky? Co znamená ten Video chat Host?
Odpovědět
#64
Holky ještě dotaz , jak si blokuju ty země, to jde dát k Čr jen město? Třeba dám Prahu, ale třeba s jiného města kolem Prahy se ke mně hosté už dostanou? :-(?
Odpovědět
#65
Cinnamon Napsal(a):Moc děkuji! A to nim pak napíšu na support? nebo jak to u nich funguje?

nemáš zač Smile

ne,až tě schválí tam se ti tam objeví možnost propojení na payoneer,support tam nemají jen fórum kde admini odpovídají
Odpovědět
#66
Cinnamon Napsal(a):Ještě se chci zeptat-co je to Video chat Host nickname a Your Host alias?? To tam mám zadat nějaké jiné přezdívky? Co znamená ten Video chat Host?

já mám taky dvě přezdívky,jednou se přihlašuju na imlive a tu druhou mám v profilu dám příklad. přihlašuji se nickem hotbitch a v profilu mám hotbitch11 proto ty dva nicky

p.s. lepší nicky mě nenapadli po ránu mi to nemyslí Big Grin
Odpovědět
#67
Cinnamon Napsal(a):Holky ještě dotaz , jak si blokuju ty země, to jde dát k Čr jen město? Třeba dám Prahu, ale třeba s jiného města kolem Prahy se ke mně hosté už dostanou? :-(?

měla jsem naprosto stejný problém Big Grin celou ČR zablokuješ tak,že tam vybereš ČR a žádné město nebudeš vyplňovat Smile
Odpovědět
#68
Holky jak dlouho se čeká na schválení všeh kroků při registraci?

Jak jsem si přečetla, že když máte pvt na jiném chatu, tak tady nejde jít do nude? To se musím vypnout úplně? To je ale hloupé. Je teda dobré mít Imlive s kombinací několika chatů? nebudu kvůli neustálemu vypínání někde na konci seznamu?
Odpovědět
#69
Prosím vás kde na Payoneer si můžu zadat ten účet Imlive? jak to propojím?

Už jsem to našla, ještě otázka-jaké heslo tam mám zadat? ten účet co mám na Imlive? a heslotaky co mám na Imlive? Nechce mě to pustit, když tam zadávám tyto údaje :-(
Odpovědět
#70
Cinnamon Napsal(a):Holky jak dlouho se čeká na schválení všeh kroků při registraci?

Jak jsem si přečetla, že když máte pvt na jiném chatu, tak tady nejde jít do nude? To se musím vypnout úplně? To je ale hloupé. Je teda dobré mít Imlive s kombinací několika chatů? nebudu kvůli neustálemu vypínání někde na konci seznamu?

nečeká se dlouho,většinou je to docela rychle,mně to schválili během několika hodin Smile

na ImLive by mělo jít normálně se přepnout do nude,kde to bohužel nejde je sexier a ten se musí vypínat Sad

já na ImLive moc nechodím,štvou mě ty dvě chatovací okýnka a celkově mi to přijde nepřehledný
Odpovědět
#71
Cinnamon Napsal(a):Prosím vás kde na Payoneer si můžu zadat ten účet Imlive? jak to propojím?

Už jsem to našla, ještě otázka-jaké heslo tam mám zadat? ten účet co mám na Imlive? a heslotaky co mám na Imlive? Nechce mě to pustit, když tam zadávám tyto údaje :-(

musíš tam zadat údaje kterýma se přihlašuješ do payoneer účtu,to jest email,heslo,pak to chce datum narození a číslo kreditní karty payoneer a opsat vygenerované kódy,pokud tam zadáváš heslo kterým se přihlašuješ na ImLive a je jiné než co máš v účtu payoneer tak tě to logicky nepustí Smile
Odpovědět
#72
lady goodiva Napsal(a):
Cinnamon Napsal(a):Prosím vás kde na Payoneer si můžu zadat ten účet Imlive? jak to propojím?

Už jsem to našla, ještě otázka-jaké heslo tam mám zadat? ten účet co mám na Imlive? a heslotaky co mám na Imlive? Nechce mě to pustit, když tam zadávám tyto údaje :-(

musíš tam zadat údaje kterýma se přihlašuješ do payoneer účtu,to jest email,heslo,pak to chce datum narození a číslo kreditní karty payoneer a opsat vygenerované kódy,pokud tam zadáváš heslo kterým se přihlašuješ na ImLive a je jiné než co máš v účtu payoneer tak tě to logicky nepustí Smile
To jsem právě dělala, zkoušela jsem všechno, ale nejde se mi tam příhlásit, pořád mi to píše nesprávné údaje, přitom kartu mám aktivovanou, všechno, vše zadám stejně a stejně mě to nechce pustit:-( nevím co dělám špatně
Odpovědět
#73
Cinnamon Napsal(a):
lady goodiva Napsal(a):
Cinnamon Napsal(a):Prosím vás kde na Payoneer si můžu zadat ten účet Imlive? jak to propojím?

Už jsem to našla, ještě otázka-jaké heslo tam mám zadat? ten účet co mám na Imlive? a heslotaky co mám na Imlive? Nechce mě to pustit, když tam zadávám tyto údaje :-(

musíš tam zadat údaje kterýma se přihlašuješ do payoneer účtu,to jest email,heslo,pak to chce datum narození a číslo kreditní karty payoneer a opsat vygenerované kódy,pokud tam zadáváš heslo kterým se přihlašuješ na ImLive a je jiné než co máš v účtu payoneer tak tě to logicky nepustí Smile
To jsem právě dělala, zkoušela jsem všechno, ale nejde se mi tam příhlásit, pořád mi to píše nesprávné údaje, přitom kartu mám aktivovanou, všechno, vše zadám stejně a stejně mě to nechce pustit:-( nevím co dělám špatně

asi tam hold zadáváš špatné údaje,zrovna včera jsem pomáhala kamarádce propojovat jeden chat s payoneerem a šlo to naprosto bez problémů Smile jestli chceš písni mi email na lady.goodiva@seznam.cz zkusím ti poradit nějak podrobněji
Odpovědět
#74
Tenhle chat stále nějak nechápuSmileuž je to docela delší dobu co mě zde blokli kvůli tomu že ve free ukazuji robertky,pak jsem se na něho na chvíli vykašlala ,pak zapla znovu a robertky normálně ukazovala ve free par měsícu a nic ,ted mě blokli na týden kvůli stejné chybě,a pak mě prý možná bloknou po třetí na pořád,pojedu na něm třeba dalších pár měsícu robertky ukazovat budu a když mě bloknou tak vyměním za jiný chat,už mě poslední dobou štvou i ty jejich vracečky na jiných chatech se mi to nestává možná sem tam na livejasminu jinak snad vůbec..Pokud zde človek nemůže ukázat robertka ve free tak mi absolutně nesedí k ostatním free chatum, jim prostě i vadí že jsou vedle mě položeny,až mě bloknou tak přidám jiný freechat,a za tu nízkou cenu taky už nedělám zde se mi vyplatilo zvednout cenu u jiných zas třeba na opak,ted zapínám 4 až 5 chatu 200 usd mám za směnu už pár měsíců tak se mi to nějak ustálilo,říkám si vypnuto až budu mít 200 tak jdu spát můj limit,chtěla bych víc ale už jsem za ty roky zlenivěla a někdy mě fakt serou,někdy tech 200 mám za 4 hodiny někdy až za 8,jak kdy ...a jak se vám zde daří??
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)