Imlive
#26
Big Grin

When you are online, but not in a show, make sure that you stay in front of your camera, ready to accept Members into your Video Chat Room upon their request. Do not let Guests wait a long time to be accepted! A speedy reply will ensure your profile get good placement in your category. If you need to step away from your computer, even if it's for a few minutes, it's best to set your status to private or offline, so that your response time statistics aren't influenced.
Odpovědět
#27
Cathy Napsal(a):Big Grin

When you are online, but not in a show, make sure that you stay in front of your camera, ready to accept Members into your Video Chat Room upon their request. Do not let Guests wait a long time to be accepted! A speedy reply will ensure your profile get good placement in your category. If you need to step away from your computer, even if it's for a few minutes, it's best to set your status to private or offline, so that your response time statistics aren't influenced.



nj, mas pravdu :O

jsem si myslela, že ohledně livechatu , už mě jen tak něco nepřekvapí ,ale ted ˇ jsi mě dostala Big Grin
no každopádně netradiční způsob jak řadit holky na stránkách Big Grin díky :-)
ty děláš na Imlive ? :-)
Odpovědět
#28
Jo... ale non-adult. Friends and Romance nebo jak se to tam jmenuje Smile
Odpovědět
#29
Cathy Napsal(a):Jo... ale non-adult. Friends and Romance nebo jak se to tam jmenuje Smile

jo tááák, takže jenom flirtujete a lehtivě konverzujete , jo? Smile
Odpovědět
#30
No to právě né Smile tam je zakázáno i naznačovat Big Grin
Odpovědět
#31
Cathy Napsal(a):No to právě né Smile tam je zakázáno i naznačovat Big Grin


a co děláte ? Big Grin

a vynáší to ? Smile
Odpovědět
#32
Tak já je vyhazuju, když přijdou s nějakou historkou, že všechny ukazujou a já teda taky můžu. To mě fakt nasrává nejvíc - když všechny, tak já taky? Se vzpamatuj blbečku Big Grin Jinak jeden z deseti je kecálek a mele a mele Smile My tam máme top 25 - když tam jsi tak to dělá 1000-1500 dolarů za pp, takže max je asi 3000 dolarů za měsíc, když jsi online skoro non-stop. Já dělám z domu, takže jsem online tak pět minut za měsíc a vydělám si prd Big Grin
Odpovědět
#33
Cathy: na Imlive je top 25 ? mohla bys mi prosím hodit odkaz ? nikde jsem tam nic takového neviděla -)
a za co vlastně klient platí na private, pokud je holka v sekci romance atd ? libovolná konverzace , která se ale nesmí týkat sexu ?
Odpovědět
#34
Moment... vyfénuju si vlasy, než mi to uschne samo Big Grin a vrátím se Smile
Odpovědět
#35
Když jsi na Imlive.com tak vpravo je Mingle with charming singles, to rozklikneš, pak je Find Girls - když mají vedle sebe ten růžový flek s číslem, tak jsou v top 25 - Half of Fame. Když vysílám, tak tam jsou dvě sekce (nevím jak to vypadá u jiné kategorie) free a video, když jde member na ten video (private) tak jedině tam mě vidí na kameře, na free ne. Konverzace je teda libovolná, nic co by naznačovalo něco k sexu, erotice... Nesmí se ani nic předvádět, žádný výstřih, ani nahá ramena, když to porušíš můžou ti zabavit Big Grin dolary a vykopnout tě Smile

Jednou to blblo a šlo vidět holky na kameře... tak tam byly nahé, co dělaly show apod. takže to brát s rezervou... ale vím, že některé holky smazali.

Ještě když jsi no.1 dostaneš nějaký dárek. Minule to byly hodinky Big Grin teď je tam foťák.
Odpovědět
#36
prosím vás nemohl by mi někdo poradit kde na imlivu najdu výdělky? nemůžu to tam najít nebo jsem uplně slepá...děkuju
Odpovědět
#37
Host Page > My Account > Track Your Earnings
Odpovědět
#38
aha děkuju, tak už to chápu , mám tu něco jinak.....dělám pod studiem, jestli to není tím.....v host page mám totiž jen:

Manage Your Profile
Your Recorded Live Sessions
Fees and Discounts
Change Password

a nic o výdělcích ale nalevo nahoře je okýnko kde je dole napsáno Track your earnings help, ale když na to kliknu tak mě to hodí jen do FAQ...kuwa nevím si rady proč tomu tak je :// protože se přes můj profil do toho asi nedostanu :///
Odpovědět
#39
zřejmě studio nechce, abys měla přehled o svých výdělcích ... jsem netušila, že se tohle ještě dneska dělá :O
Odpovědět
#40
nic nenormalniho, takhle se aspon nedozvis kolik jsi jim opravdu vydelala. Na nekom by to mohlo zanechat i vazne nasledky, kdyby zjistil pravdu.
Odpovědět
#41
kuschelmaus Napsal(a):nic nenormalniho, takhle se aspon nedozvis kolik jsi jim opravdu vydelala. Na nekom by to mohlo zanechat i vazne nasledky, kdyby zjistil pravdu.

omlouvam se za dotaz trochu mimo tema, ale jako jedina si kompetentene odpovidala na problematiku
strihova karta + VHS camcoder a nikdo jiny na muj dotaz neodpovedel.
Dotaz tedy zni co nastavit ve zdroji videa v chat klientovi? Jestli ovladac capture card
nebo je nutne mit jeste Win ovladac samotneho camcoderu. Pokud nastavim ovladac napr. moji Hauppage card
tak se video nezobrazi (hlasi neco jako spatny format videa). Ovladac camcoderu (JVC) nebyl dodan, ale nevim prave zda-li je nutny.
diky za odpoved
Odpovědět
#42
Tedinka:
Tak to je síla, aby sis nemohla kontrolovat výdělky. Já i když pracovala pod několika studii, tak jsem výdělky vždycky viděla. Tohle bych si nenechala jen tak líbit.
Odpovědět
#43
Normalne se pouziva ovladac hauppauge. Co mas za kartu, kameru a windows?
Odpovědět
#44
OS -winxp,
karta - Hauppauge WinTV PVR350,
kamera- JVC GR-SX22
Odpovědět
#45
Mas kompletne nainstalovany software, (tv aplikace a ovladac)? V normalnim pripade by jsi mel tvuj kamera obraz videt v tv aplikaci (win tv). Muzes zkusit splitcam nebo camsplitter. Musis pouzit hauppauge jako kameru (source).
Nejdulezitejsi je, abys videl kameru ve win tv.
Odpovědět
#46
kuschelmaus Napsal(a):Mas kompletne nainstalovany software, (tv aplikace a ovladac)? V normalnim pripade by jsi mel tvuj kamera obraz videt v tv aplikaci (win tv). Muzes zkusit splitcam nebo camsplitter. Musis pouzit hauppauge jako kameru (source).
Nejdulezitejsi je, abys videl kameru ve win tv.
ano obraz v TV aplikaci vidim, mam nastaveny PAL, ale source video v jakekoli externi aplikaci(spltcam) to nezere,
mozna mam zrovna nejakou exotickou Hauppauge:-)
Mas jeste zkusenost s jinou TV kartou treba ATI wonder? Jinak diky za odpoved
Odpovědět
#47
Mozno out of topic ale ja odporucam tuto kartu

http://www.alza.sk/video-in-karta-leadte...d70368.htm

na tej frcime v studiu a je to za malo penazi primerana muzika Wink
Odpovědět
#48
smazáno
Odpovědět
#49
shauni Napsal(a):Tedinka:
Tak to je síla, aby sis nemohla kontrolovat výdělky. Já i když pracovala pod několika studii, tak jsem výdělky vždycky viděla. Tohle bych si nenechala jen tak líbit.

....
tak už je to dobrý, už se mi tam ta kolonka objevila, teda nechápu proč tam ty prvnáí dva dny nebyla..jinak jsem pod serioznim studiem, kde nemám strach, že by mě nějak okrádali, zažila jsem mnohem horší kde se to tak dělalo běžně...a tehdy jsem tam právě taky měla imlive a na výdělky se vůbec nebylo možný dostat...no naštěstí, že už je to v poho, jinak bych si to už znova líbit nedala :///
Odpovědět
#50
StudioTrinity Napsal(a):Mozno out of topic ale ja odporucam tuto kartu

http://www.alza.sk/video-in-karta-leadte...d70368.htm

na tej frcime v studiu a je to za malo penazi primerana muzika Wink

diky, mrknu na to

-tak jsem zkusil WinFast 3100H a tu splitcam "sezere", tak je tam asi nejaka ta alchimie s kodeky a filtry:-)
-jeste jsem se chtel zeptat jak u camcoderu resite samocinne vypinani po urcitych minutach, kdy je vlastne kamera v rezimu stand by, u me kamery JVC se to neda nikde vypnout..
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)