ExtasyCams
#1
Přidávám sem další stránku, která je docela známa ale zde stále není.

ExtasyCams má výhodu pro modelky, že zde není freechat ale klienti co vstoupí dívce do místnosti rovnou platí. Nevýhoda však je kolik platí a to jen 0.49/min a modelka z toho má jen 0,2 centů za minutu od jednoho klienta.

V místnosti můžete mít hned několik klientů, takže výdělek se mže násobit.

Pracuje nebo pracoval někdo na této stránce?
Odpovědět
#2
tím jako chcete říct,že bych si za 5 minut vydělala dolar??? no to snad ne Big Grin Big Grin Big Grin takhle jsem se dlouho nezasmála.....ale teď vážně.....není to jen nějaký trik pro membry? nedokážu si představit někoho kdo by pracoval za 0,20 centů za minutu.....stránka se docela podobá na xcams.com tam nevím jaká je cena,ale je tam zakázáno současně pracovat i jinde pokud zrovna vysíláte tam,což mi přijde pěkně pitomý
Odpovědět
#3
Bohužel není to trik pro membery, protože o ExtasyCams se opravdu traduje, že je to snad nejlevnější stránka co se týká webkamer. Skutečně má dívka provizi jen 0.2 USD avšak stránka je udajně plná platících klientů a v místnosti jich má dívka například 5 zaráz.

Je to dost podobné SecretFriends, kde provize pro dívky je taky poněkud nízká.
Odpovědět
#4
tak ale zase tato stránka může být dobrá pro modelky co mají potíže si vydělat jinde za vyšší cenu Smile jakmile bude nouze tak to tam zkusím Big Grin
Odpovědět
#5
Tento server znám, sice jsem tam nikdy nedělala ale vím, že na tom dělali v jednom studiu a priváty tam byly i když za tu jejich almužnu. Na té stránce dělají z 90% jen rumunky, kterým ta almužna stačí Smile
Odpovědět
#6
já bych řekla,že 90% rumunky jsou všude Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)