EroticLiveChat.eu
#1
Novy live chat server pro CZ klientelu.
http://eroticlivechat.eu
50% pro individualni modelky
60% pro studia

1 mesic akcni podminki, blizsi info emailem.
Kontaktujte prosim: podpora(zavinac)eroticlivechat.eu

Dekuji za pozornost Wink
Odpovědět
#2
No myslim si,že je celkem odvážný rozjíždět svůj chat,když se i ty z ciziny spojují.Mě psal klient,že mě viděl na nějakym visitu,tak jsem myslela,že mě zase někdo ukradl fotky ale on se visit a 777 spojili v jednu sit.Tenhle měsic zapínám i ty 777 a byla jsem překvapená,že je tam taková návštevnost a kecaci pvt.Docela fajn chat.
Odpovědět
#3
Nikole Napsal(a):No myslim si,že je celkem odvážný rozjíždět svůj chat,když se i ty z ciziny spojují.Mě psal klient,že mě viděl na nějakym visitu,tak jsem myslela,že mě zase někdo ukradl fotky ale on se visit a 777 spojili v jednu sit.Tenhle měsic zapínám i ty 777 a byla jsem překvapená,že je tam taková návštevnost a kecaci pvt.Docela fajn chat.


no uz to tak byva,ze se to spoji,ale je tam dost klientu. to mi ver :-))
Odpovědět
#4
no pro ceskou klientelu bych teda opravdu pracovat nesla.za prvni me tam muze kdokoliv videt,navic neverim tomu,ze se tam da vydelat,...
Odpovědět
#5
nikol co je to za server ten 777?to máš od studia,nebo ses tam regla sama?
Nikole Napsal(a):No myslim si,že je celkem odvážný rozjíždět svůj chat,když se i ty z ciziny spojují.Mě psal klient,že mě viděl na nějakym visitu,tak jsem myslela,že mě zase někdo ukradl fotky ale on se visit a 777 spojili v jednu sit.Tenhle měsic zapínám i ty 777 a byla jsem překvapená,že je tam taková návštevnost a kecaci pvt.Docela fajn chat.
Odpovědět
#6
tak jsem koukala taky na ten server,je to tam hezký,ale taky bych nešla dělat pro čechy Smile
Odpovědět
#7
Pro modelky ktery rozhodli skusit spoluprace z eroticlivechat.eu
muzeme nabidnout platbu predem nebo pousalne, kdyz bojite ze tady nejsou prachy Wink
Kdyz mate zajem kontaktujte podpora(zavinac)eroticlivechat.eu
Odpovědět
#8
No tak vám povím, že tam už děláme taky. Zatím nevím, jak to celé skončí, ale dám tomu šanci. Ale je dobře, že do toho nejde každý .-) Aspoň máme větší možnost si vydělat a i když je to pro čechy, tak tam chodí i cizina .-)
Odpovědět
#9
Viviane Napsal(a):tak jsem koukala taky na ten server,je to tam hezký,ale taky bych nešla dělat pro čechy Smile

Ahoj Viv, tak jak válčíš na chatech ? Koukala jsem jak jsi sem dřív psala několikrát denně a ted ticho po pěšině... Už na chatech neděláš? Nebo jak jsi dopadla a co to tvoje studio, jak jsi s ním byla spokojená? Mají dobré chaty?
Odpovědět
#10
Koukám se na ten chat špatně, nebo tam není pořád nikdo online? Vysíláte tam někdo?
Odpovědět
#11
No ja si taky myslim, ze je to nesmysl. To spis chodi cesi na tu jasminu, tam je to stojí na minutu do 40kc a mají tam obrovský výběr.
Odpovědět
#12
No na tu jasminu me ted nejak chodej, většinou ale zbohatlíci co bydlí v cizině.
Odpovědět
#13
Jo to ja jsem taky blokovana, ale asi tim, ze se nehlasi z Cech, tak je to pusti. Moc lidi sem už nepíše co? Hezký den D.
Odpovědět
#14
jj, já to chápu...no, je to tu nějký mrtvý. jsem off topic, ale dá se na jasníně vydělat v takové konkurenci?
Odpovědět
#15
Jo když dělám za tu nejmenší cenu, tak jo, ale musíš dělat všecko a rychle. Oni si tam docela stěžujou na modelky. Pořád posílají mejly, jak si někdo nechal vrátit třeba 0,80 centů. Jsou trapný a ještě za to strhnou 5 dolarů a přijde ti admin vynadat na privát. Je to jak na tom imlive, tak jsou taky trapný, pořád mě chodí stížnosti, třeba i na to, že si neodpovídám na freečku lidem..Už ho ani nezapínám. Tam je to fakt mrtvýl Vydělala jsem jen jako nová a pak už nic. Ale znám holku, co tam dělá fakt hodně, ale je tam už roky, má tu cenu veteran host.
Odpovědět
#16
OMG, tak na to bych se vy****! Nejsem zvyklá, aby mě někdo poroučel byť na privátech.
Odpovědět
#17
Já to nepochopila s tim offtopic, promiň. Nám to celkem jde stejně, ale musíme všechny dělat za míň. Ty co jsme si snížily ceny, tak máme stejně. Ale holky co jsou na jasmině na 2,99 tak mají tak 5 dolarů denně.
Odpovědět
#18
Tak to máš štěstí, protože ty admini to jsou fakt mongolové. Když chceš s něčím poradit, že nejde sít enbo něco, tak pořád melou dokola to samý, jak když čtou nějakou příručku. Ale když mu řekneš, že jsi si ani nestačila sundat podrpdu za tu chvilku, tak ti vynadá, dá chargeback a sebere 5 dolarů. Nechápu to, akorát holky stresujou.
Odpovědět
#19
off topic znamená, že se nebavíme o tématu, ve kterém jsme. Jen abychom nenaštvaly adminku Smile Bych za míň dělat nechtěla. Moc velká konkurence je na prd...abych seděla na freečku třeba 6 hodin a odcházela s 5 dolarama nebo v lepším za 500Kč.
Odpovědět
#20
Aha, no já si udělám za směnu od těch 1500 stovek víc , víkendy i 2500 ale makám tak 5 hodin . Dělám na hodně chatech. Ale než začali mlít o tý krizi a všichni lidi z toho zblbli, tak jsem to udělala víc pohodovějc. Za větší sazby a víc povídání. Teď mám menší cenu, aby se mnou vůbec mluvili protože holky co mají tu 2,99, tak jen sundavaj a nandavaj pradlo, nikdo je ani nezdraví. Mě je to jedno že jsem tam za menší cenu, pro mě je důležitý kolik mám po směně vyděláno.
Odpovědět
#21
A to mas na tom nakedu?
Odpovědět
#22
delam taky na nakedu,je to muj hlavni server.obcas si zapnu i druhy,ale to jenom kdyz to fakt "nejde".za 6 hodin mam 100-160 minut,takze se tam vydelat da.
Odpovědět
#23
Ahojky jsem senderin darlin18 pracuju zde na chatu a jak pisete o chatech 777 a jinych nechodi tam ani zdaleka tolik zakazniku jako tady tento chat je super penizky admin rychle a spolehlive posila na jakykoliv problem a dotaz ihned reaguje.
vydelat se tu da a kdo ma strach ze ho pozna soused tak si vyfoti fotku kde ma jen prsa a na cam ukaze zaber tak aby nesla hlava videt a podle podrsenky te nikdo nepozna hihi
nemecke chaty pro ceste webcamgirls jsou nevyhodne mrtve malo tam chodi zde fakt chodi doporucuju vsem
ps a vsem zakaznikum stavte se za darlin18 pa
Odpovědět
#24
darlini18

cau a kolik sis vydelala za jednu smenu? a kolik mas za minutu?
Odpovědět
#25
ahojky holky dneska mam za 300 minut 500 korun to jde ne hihi
chci dalsi mesic udelat 35 000 pokud to dam bude party chichi chci vsem dokazat ze nemecke chaty umiraji
ps admin je fajn zdravim
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)