Brigáda přes internet
#51
Ja dělám 4 roky na Z.L mám i autorskou smlouvu ale po prvním přiznání po mě chtéli na další rok i sociální.Asi záleží i na tom kolik máš výdělky.Každopádně vám všem doporočuji připlácet si pojišténí na nemocenské dávky,ať už kvůli delšímu marodění nebo mateřské.Já se na ní chystám a penize navic se vždy hodí.Jinak makám pro Pražské studio,kdo má zájem,pošlete mě fotky a něco o sobé.Za provizi vás doporučím,jinak je mi líto.Zlomte vaz.Nikola
Odpovědět
#52
Nikole Napsal(a):Ja dělám 4 roky na Z.L mám i autorskou smlouvu ale po prvním přiznání po mě chtéli na další rok i sociální.Asi záleží i na tom kolik máš výdělky.Každopádně vám všem doporočuji připlácet si pojišténí na nemocenské dávky,ať už kvůli delšímu marodění nebo mateřské.Já se na ní chystám a penize navic se vždy hodí.Jinak makám pro Pražské studio,kdo má zájem,pošlete mě fotky a něco o sobé.Za provizi vás doporučím,jinak je mi líto.Zlomte vaz.Nikola

Ahoj..nerada bych zas vlezla někam kde se nedá vydělat .. makala bych tak 100 h/měsíc na ŽL a chtěla bych aspoň 45000.Je to ve studiu o kterém píšeš reálný?
Odpovědět
#53
Holky a jak je to,když mám normální práci a k tomu bych si vzala chat opravdu jako přivýdělek...Nevíte některá ?
Odpovědět
#54
Pošli fotku,napiš jakou děláš show a 5 vět o sobě anglicky a hned uvidime.Pošli do emailu.Já mám 40tis tak 60hodin.Žádná z holek ,co se s nima bavim,nemá pod 40měsíčně a rozhodně nemakají víc než 20směn
Odpovědět
#55
Nikole Napsal(a):Pošli fotku,napiš jakou děláš show a 5 vět o sobě anglicky a hned uvidime.Pošli do emailu.Já mám 40tis tak 60hodin.Žádná z holek ,co se s nima bavim,nemá pod 40měsíčně a rozhodně nemakají víc než 20směn

Páni to už je slušný, ty děláš v nějakym pražskym studiu?? Ja mam strach abych si za těch 20 směn vydělala min.20 000 Smile
Odpovědět
#56
Neměla jsem to hned,až tak po půl roce a to jsem předtím délala solo chaty a paušály.Podle mě se dá pořád slušně vydělat,ale musíš poslouchat učitelku a ne druhý modelky.Jejich "zaručený rady a hlašky" jako já jen ležim na free,nic nedělám,nepoužívám hračky,jen si povídám,mám hodinovy pvt jsou bláboly.Zkus se sama nékdy nalogovat jako member a uvidíš sama! Já si třeba nikdy s holkama moc nepovídala,je to ztráta času a říkají pořád to samé do kola a "honěj si triko" před novýma.Mě taky ze začátku zmagořily.Mě to zaučování délali snad 5x.Jak se říká "Opakování je matka moudrosti " a "Chybama se člověk učí" :-) Hlavní je fakt být happy a investovat do sebe.Cvičit,solárko nebo sluničko,kadeřník,manikůra,líčení,prádlo.Nic není zadarmo a když jsem upravená a vím,že vypadám dobře,tak se i cítím fakt sexy.Nemám problém lákat lidi na pvt.
Odpovědět
#57
A kolik jsi mela ze zacatku kdyz ses to ucila?? a to jsi delala taky tech 20 smen? ja budu zacinat na multichatech tak sem zvedava zatim mam zkusenost jen se solochatem z domova
Odpovědět
#58
Ze začátku 800,600,1400,1800 tak různě.První měsíc jsem měla tak 1200 na směnu.Po půl roce 4tisíce.Já i dnes délám dokud nemám tu čtyřku.Pár krát jsem udélala i osmičku.Podle mě se dají udělat penize každej měsíc,nedělám jen v září a červenci ale to kvůli tomu,že červenec trávím na chatě u Lipna a vétšinou celý září v Chorvatsku u kámošky v jejím rodinném hotýlku.
Odpovědět
#59
Zdravíčko slečny a dámy,
koukám, že tohle je především diskuze pro holky, ale jen mě zajímá jestli jsou i nějaká studia kde berou i kluky? Jak si to tady pročítám, tak máte možnost vydělat si pěkný peníze. Po velkém uvážení bych do toho možná taky šel, když by to šlo;-)
Děkuji moc za odpovědi a jinak hodně úspěchu Wink
Odpovědět
#60
A to by jsi chtel vysilat na gaye?Znamej dela na multakach,je gay.Vydela si tech 40tis mes,pouziva dilda atd.Ale kdyz delal jako kluk pro zensky,tak mel asi jen 3 mesicne.Kdyby si to chtel delat,tak me napis na lide.jsem natalkacat.
Odpovědět
#61
Ahoj,
chtela bych pracovat na umeleckou smlouvu, muzete mi prosim poradit jak v takovem pripade postupovat. Jedna se mi o dane. Jelikoz jeste pri tom jsem zamestana na hlavni pracovni pomer a tudiz za me zamestnavatel odvadi dan.
Holky, ktere mate podobnou zkusenost, napiste.
Odpovědět
#62
pražské studio u kterého jsem reg. dává smlouvu uměleckou,budu pracovat pod nima z domu,pokud chceš dám ti kontakt na pani,co ti dá bližší info
Nela PK Napsal(a):Ahoj,
chtela bych pracovat na umeleckou smlouvu, muzete mi prosim poradit jak v takovem pripade postupovat. Jedna se mi o dane. Jelikoz jeste pri tom jsem zamestana na hlavni pracovni pomer a tudiz za me zamestnavatel odvadi dan.
Holky, ktere mate podobnou zkusenost, napiste.
Odpovědět
#63
Natalka Napsal(a):Zivnosták se zpětně se nevydává,ale rádi ti dají pokutu 50tis když makáš třeba rok bez něj.Mojí kamošce pokuty dělaly víc než ty daně.Doklady nepotřebuješ,svý čislo účtu hlásiš na finančáku,když si tam jdeš pro danově čislo s hotovým živnostákem.Proto máš mit novej účet a tam ti chodit jen platby.Co ti tam přijde,tak musíš zdanit.F.u.se do toho učtu může i koukat,tak si tam nedávejte dary holky :-)nebo je zdaníte taky.

Ahojík-Taky dělám asi rok jen tak,chci si vyřídit ted živnosťák,akorát jsi mne zastrašila tím,že dávají pokuty.....Tak holky poraďte,která máte podobnou skušenost-jít či nejít ?
Odpovědět
#64
chacey Napsal(a):A tak to všechno začalo. Hledala jsem obyčejnou brigádu jako přivýdělek ke své práci servírky. Do vyhledavače jsem napsala "brigada pres internet", protože internet jsem měla doma a přišlo mi to docela pohodlný vydělávat u počítačeSmile Když jsem uviděla v nadpisu inzerátu "Vysoké výdělky přes internet" hned jsem na něj klikla a samozřejmě se jednalo o inzerát na práci na livechatu.

Dlouho jsem svoje rozhodnutí zvažovala ale nakonec jsem se rozhodla a do dnešního dne nelituji. Začátky byly těžké ale to je v každé nové práci. Kolektiv modelek mě přijal si myslím velice dobře, dokonce společně občas chodíme na kafčo si podrbatSmile Práce na livechatu mě maximálně naplňovala, byla to zábava komunikovat v cizím jazyce s muži ze zahraničí. Když to přeženu je to seznamka s muži, se kterými se nikdy nesetkáte a přitom všem jste za to ještě placená a to né zrovna špatně.

Jak jste se vy dostala k práci internetové modelky?


Proč si platíš i sociállní když to neni v podmínce??? zdravotní ok...ale socku nemusis
Odpovědět
#65
Citace: Proč si platíš i sociállní když to neni v podmínce??? zdravotní ok...ale socku nemusis

Sociální se platit nemusí? já si tím pořád nějak nejsem jistá, dělám teď druhý měsíc jen na smlouvu a platím si teda jen zdravotní, ale pořád nevím jestli by se nemelo platit i to socialniSad
Odpovědět
#66
ahojky,
já mám takový pocit, že od 1.1.2009 si sociální pojištění musí platit i umělci což jsou všichni ti, kteří vykonávají práci na livechatu a maji podepsanou uměleckou smlouvu.
Odpovědět
#67
ahoj,mely by.Hlavne je dobre si priplatit pojisteni na nemocenske davky,vysi si urcujes sama,max je asi 900 kc.Kdyz onemocnis nebo otehotnis,tak dostanes nemocenskou,materskou.Kdyz to nemas,tak nic,ani kdyby jsi mela socialni treba 5 tisic :-(
Odpovědět
#68
Kendy Napsal(a):
chacey Napsal(a):A tak to všechno začalo. Hledala jsem obyčejnou brigádu jako přivýdělek ke své práci servírky. Do vyhledavače jsem napsala "brigada pres internet", protože internet jsem měla doma a přišlo mi to docela pohodlný vydělávat u počítačeSmile Když jsem uviděla v nadpisu inzerátu "Vysoké výdělky přes internet" hned jsem na něj klikla a samozřejmě se jednalo o inzerát na práci na livechatu.

Dlouho jsem svoje rozhodnutí zvažovala ale nakonec jsem se rozhodla a do dnešního dne nelituji. Začátky byly těžké ale to je v každé nové práci. Kolektiv modelek mě přijal si myslím velice dobře, dokonce společně občas chodíme na kafčo si podrbatSmile Práce na livechatu mě maximálně naplňovala, byla to zábava komunikovat v cizím jazyce s muži ze zahraničí. Když to přeženu je to seznamka s muži, se kterými se nikdy nesetkáte a přitom všem jste za to ještě placená a to né zrovna špatně.

Jak jste se vy dostala k práci internetové modelky?


Proč si platíš i sociállní když to neni v podmínce??? zdravotní ok...ale socku nemusis



a to jsi cetla kde? 1.1.2009 se plati i socialni pojisteni kdyz mas umeleckou smlouvu. . bohuzel!!!
Odpovědět
#69
Viviane Napsal(a):pražské studio u kterého jsem reg. dává smlouvu uměleckou,budu pracovat pod nima z domu,pokud chceš dám ti kontakt na pani,co ti dá bližší info
Nela PK Napsal(a):Ahoj,
chtela bych pracovat na umeleckou smlouvu, muzete mi prosim poradit jak v takovem pripade postupovat. Jedna se mi o dane. Jelikoz jeste pri tom jsem zamestana na hlavni pracovni pomer a tudiz za me zamestnavatel odvadi dan.
Holky, ktere mate podobnou zkusenost, napiste.

Daně musíš platit i z vedlejší činnosti samozřejmě. Pokud si někdo myslí že je dostačující , že daně za ně platí zaměstnavatel, tak je na velkém omylu. To by pak každý druhý pracoval i na vedlejší činnost , že? Podrobně ti to vysvětlí buď každý účetní nebo existují i občanské poradny zdarma na internetu , v některých městech je mají i na obecních či městských úřadech.
Odpovědět
#70
A musim mit zivnostak kdyz se chci nahlasit jako osvč kvůli tomu pojištění??? dělám teprve druhý měsíc a ty výdělky na to zatím nemám abych si mohla dovolit vše zaplatit.....
Odpovědět
#71
ahoj nemusis mit zivnostensky list, pokud mas umel. smlouvu.
Odpovědět
#72
Nemusis mit z.l. kdyz mas autorskou nebo umeleckou smlouvu od studia.Zivnost ale musis mit pokud pracujes sama na sebe a tim padem platit jak socialni tak zdravotni,zalohy kazdy mesic a to je min neco pres 3 tisice. Takze podle meho pokud ti studio vyplaci alespon 75% pri praci doma,tak te to vyjde na stejno jako kdyz budes delat sama na sebe.Pocitala jsem si to pri nejakych 30tis mesicne,kdyz uz je mas tak jsou ty zalohy vyssi.A hlavne mas jistotu ze penize dostanes brzo a ne cekat min mesic nez ti neco prijde.Ja si muzu brat zalohu tydne ale neberu a vyplatu mam na ucte prvni tyden nasledujiciho mesice,takze bezkonkurencne rychle. Vetsina studii co jsem zkousela me posilaly penize za 2,az 3 tydny.
Odpovědět
#73
I kdyby se sociální platit nemuselo, tak je přece lepší si ho zaplatit, počítá se vám to pak do odpracovaných let, a pokud si ho platit nebudete, tak pak dostate asi hodně směšnej důchod, protože ho nebudou mít pořádně z čeho spočítat..
Odpovědět
#74
Nikole Napsal(a):Nemusis mit z.l. kdyz mas autorskou nebo umeleckou smlouvu od studia.Zivnost ale musis mit pokud pracujes sama na sebe a tim padem platit jak socialni tak zdravotni,zalohy kazdy mesic a to je min neco pres 3 tisice. Takze podle meho pokud ti studio vyplaci alespon 75% pri praci doma,tak te to vyjde na stejno jako kdyz budes delat sama na sebe.Pocitala jsem si to pri nejakych 30tis mesicne,kdyz uz je mas tak jsou ty zalohy vyssi.A hlavne mas jistotu ze penize dostanes brzo a ne cekat min mesic nez ti neco prijde.Ja si muzu brat zalohu tydne ale neberu a vyplatu mam na ucte prvni tyden nasledujiciho mesice,takze bezkonkurencne rychle. Vetsina studii co jsem zkousela me posilaly penize za 2,az 3 tydny.
Ale pokud delam pro studio na umeleckou smlouvu, tak to socialni musim platit nebo ne?? a hlasit se na urad jako osvč??nějak tomu nerozumim
Odpovědět
#75
Ahojky,
musím zde napsat svůj názor hlavně k příspěvku od Natty! Osobně si myslím, že důchod se vypočítává z 10ti posledních odpracovaných let takže ted je opravdu dost předčasné si platit sociální pojištění když nemusíte kvůli důchodům Smile

Nehledě na to, že českou republiku v nejbližších pár letech čeká důchodová reforma, která všem lidem v naší malé zemi nařídí založit si penzijní pojištění na zajištění důchodu, protože stát moc dobře ví, že až nás potkají důchody tak nebude mít na vyplácení!

Co se týká umělců, tak skutečně od 1.1.2009 si každý umělec kromě zdravotního pojištění musí platit i pojištění sociální!!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)