TOTAL spam
to by ti vysvětlil Patrik, jak je to s těma odrazama :-) já vidím obraz, který je skvělý. Oči to vůbec nedráždí jako dřív moje staré zářiče. Navíc ty staré mají mnohem menší svítivost a spousta energie se využije jako teplo, takže bylo ještě zbytečně horko.

S tím monitorem nevím, je to 24´, tak uvidíme. Já na 10 chatech ještě nikdy nevysílal, dělal jsem jen americká freečka (F4F, DHL, Jasmin). Když to nepůjde, tak tam dám svoji LCD TV s 81cm úhlopříčkou - stejně se na TV nedívám Big Grin

Co máš za světla?
Odpovědět
.
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
*
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Sandrita Napsal(a):to Old :

jj , máš krásnej room, líbí se mi Smile

megashow ? provádět orgie s cízím mužem v cízím pokoji a jeste pred kamerou na to jsem teda sakra stydlivá Big Grin a navíc bychom museli vydělávat minimálně 3000 za hodku ,aby se nam to vyplatilo a víš, jak bych byla po dvou hodinach znicena Big Grin si najdi nakou 18 letou na to Big Grin už nejsem nejmladší Big Grin


když už mluvíte o tech svetlech , já jsem od včera na kameře zelená ( jsem zase štelovala ) Sad, ale zřejmě jim to nevadí, držej Big Grin

S jednou mladou holkou (20) jsem v páru chvíli vysílal. Hezká drobná blondýnka, ne moc prsa, ale štíhlá a usměvavá, jinak sympatická, ale v sexu hrozná, neměla vůbec žádný cit. Tak už jsem to s ní pak dělat nechtěl, byla fakt poleno :/ Navíc ještě začala s někým chodit, tak ji nechávám dělat u sebe samotnou. Ale i tak se z jediného sexchatu.sk dalo ve dvou udělat 300-500czk/h a to bylo spíš jen o vyzkoušení si, dělali jsme jen pár hodin. Byl taky horší obraz, horší světla, horší připojení, 10 krát pomalejší comp a málo místa. A vysílalo se v podvečerních hodinách ve všedním dni, takže taky málo lidí.
Tak jsem právě počítal a vychází mi velmi zajímavá čísla. Kdyby byl atraktivní, šikovný a zkušený sehraný pár, měl nejlepší techniku a vysílal na 12 – 15 chatech v nejsilnější časy, které by šly alespoň tak jako mě dříve ten sexchat - i když spíš líp, vzhledem k lepší technice – tak to vidím i na 6 - 8000 za hoďku. A možná i víc, kdyby se šlo i na ameriky v noci. V praxi třeba dvě hodiny dopoledne, dvě v noci a dva dny po sobě takto na víkend, kdy je to nejsilnější. Nebo rovnou 4h v noci a 2h ve dne. To by bylo 12 hodin x 6000 = 72 000 / 2 = 36 000 pro každého ;-) za víkend! Big Grin Ale chce to fakt dva dobré zkušené modely, holka aby se nestyděla, uměla se na kameře tvářit, hýbat a byla šikovná na sex a výkonný samec, kterému pořád stojí Big Grin
Ve dvou se taky dá dělat mnohem víc věcí než sám. Sólově je to stereotyp a nuda, ale ve dvou je to naopak sranda Smile Hodně věcí se dá jen nahrát, předstírat a třeba orální sex je odpočinek Smile nebo různé roleplay, při tom si pár taky odpočine. Měli jsme privát, kdy se chtěl klient dívat jen na to, jak jí dávám výprask na zadek Big Grin někdy si vymýšleli fakt kde co a chvílema jsme se i dost dobře pobavili, hlavně když se nám ti lidi ještě zapínali na C2C, to jsme museli někdy i dát záběr mimo obličeje, aby neviděli, jak se jim smějeme Big Grin
Odpovědět
Druid01 Napsal(a):to Old:

Jinak podařilo se mi sehnat dodavatele speciálních elektronických předřadníků do zářivkových světel. Jsou přímo od Philips, mají o 25% menší spotřebu energie a 50% větší životnost, něž běžné elektromagnetické předřadníky.
Jedná se o speciální předřadníky např. pro polní nemocnice a extrémní podmínky. Pracovní teplota je od -25 až do +50 stupňů:-) Vydrží i hrubé zacházení, neustálé vypínání / zapínání a mají i mikroprocesor, který v případě poruchy do 5 vteřin odpojí zářivku a po odstranění závady se sám vyresetuje - fakt chytré to zařízení. Zítra je budu testovat na našich světlech, tak drž palce.-)

Když testy výjdou podle plánů, tak budeš mít oproti jakémukoliv studiu v ČR světla s Hi-tech technologií o několik generací výše, než jakákoliv světla z fabriky.

Patrik.

Super!!!! Tak jak to budeš mít, dej vědět, já to stopro vezmu. A vezmu i do zálohy aspoň dvě trubice.
Díky moc Smile Wink
Odpovědět
*
Odpovědět
hahaha Big Grin jasněže si rád užiju Big Grin ale užít si můžu i bez chatu, mě jde hlavně o ty prachy Big Grin
když dělám sám na amerikách, mám v průměru od 200-400 na hodinu. Většinou vždy, ale stalo se mi párkrát, že jsem měl stovku za dvě hodiny. Rekord mám 120 dolarů za dvě hodiny, ale to byla výjimka. Mám to jen jako přivýdělek, protože jsem ještě trenér a taky dostávám kapesné od stáláka Smile. Zapínám se někdy v noci na dvě hodiny a vydělám si pár stovek navíc. Takže i kdyby to byly 3000 za hodinu v páru a já nabídl holce 60% - což se mi třeba u tebe vzhledem k tvé knowhow vyplatí – tak si tím vydělám pořád 5 krát tolik Smile a zaručeně. A ještě bych se naučil na těch chatech, kde děláš ty, vše bych obkoukal. Pro mě je to dobrý kšeft, já bych si tě tu hýčkal Wink
Dalo by se teoreticky spojit těch tvých 5-6 silných chatů + sexchat.sk a webcamchat.sk (ty hodí stopro minimálně pětikilo za h.) + ameriky (DHL, Jasmin, Streamray, Needlive), které znám zase já. Výhoda by byla, že umíš německy, já zase anglicky Smile
Odpovědět
Musim souhlasit se Sandritou. Myslim, ze par si nikdy nevydela tolik jako samotna modelka. Proste jak je pred kamerou holka s klukem, tak vetsina zakazniku co by za tou holkou v normalni situaci sla, prestane mit zajem. Uz to neni tak osobni jako kdyz je tam ta holka sama. Ja bych se bala, ze bych prisla o spoustu stalaku. Spousta jich je zamilovanych, spousta si mysli, ze maji nejakou sanci i kdyz zadnou nemaj.
A udelat 6-8tis za hodinu, to by byl asi svetovej rekord. Kdyz mam dobrej den, tak 1400 za hodinu se udelat da, ale to se nezastavim a nemam moc velkej prehled kde se co deje, sleduju jen ty nejdrazsi chaty. Takze, 6-8tisic to by musel ten pocitac shoret a ne jen on, tam by horelo vic veci Wink .
Jsou to jen moje domnenky. Kdyby se ti to s partnerkou povedlo, tak je to vic nez dobry Big Grin . Zkuste to spolu a dejte nam vedet. Big Grin Kdyby to takhle 100% fungovalo , tak bych taky nekoho capla a sup s nim pred kameru Tongue .
Odpovědět
To je asi fakt, že by jí to mohlo nějaké stáláky odradit.
Ty výdělky počítám jen podle jasminu a sexchatu, co mám vyzkoušeno a pak podle sledování free chatů, kdy bylo párů oproti sólistům minimum a měli pořád privát. S němcema zkušenosti vůbec žádné nemám, krom pár chvilek na 777. Možná je lepší být v páru na nejdražších amerikách, kde je privátů míň, ale drahých, že to rychle skáče. Shauni tu psala o několika tisícových výdělcích z NK a MFC, a já vím, že na DHL se dá udělat taky hodně, navíc jde přepínat do nude. To samé Jasmin, tam stačí být v nude a lidi tam zůstávají a ani se s nima nemusí mluvit. A provize velmi slušné, na DHL má pár provizi za minutu 3USD + 1USD za semipvt.
Zkusil bych možná tři kvalitní drahé free chaty přepínatelné do nude. A do toho mít po celou dobu ještě slováky v pvt zóně. Těm fakt stačí jen koukat, zvlášť, když se jim nastaví sazba třeba jen 0,4euro, to tam jich je současně třeba i 5.
Výhodou free chatů je, že se nemusí pořád něco dít a pak se to dožene drahým privátem s dalšími semipriváty, které tam téměř vždy naskočí k privátu taky - spousta lidí na příležitost třetinové ceny za semiprivát čeká.
A na amerikách Sandrítku nikdo nezná Smile
Byla u mě doma kdysi Meggie z tohoto fóra a ta mi tvrdila, že měla s přítelem studio, dělali na němcích ze dvou compů, celkem 12 chatů a prý udělali 150 000 měsíčně. Bylo to ale prý dřív a makali každý den. Říkala teda, že se dost nadřeli.
Otázkou je, kolik se dá vydělat opravdu, jestli se to pro oba vyplatí a hlavně pro sólo modelku, která má běžně sama doma litr za hodinu Smile
Ale za vyzkoušení nikdo nic nedá, minimálně by to bylo zpestření Big Grin
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
*
Odpovědět
.
Odpovědět
150 za měsíc je málo? Big Grin Ty jo já tohle mít se svojí přítelkyní, tak utratíme 50, stovku odložím a do dvou let máme vlastní wellness studio Big Grin a pak tradá, můžeme do smrti pracovat jen kolem svého a pak to ještě předat dětem.
Myslím, že se to nedá s nimi srovnávat. Může to jít líp i hůř, to se nezjistí, dokud se to nezkusí Smile oni ale jeli na těch němcích, takže se sedřeli, protože jeli v kuse za menší sazbu. Těžko srovnávat, měli jinou výbavu, jinak vypadají, kdoví jaký měli obraz, jak měli udělaný profil, co všechno a jak uměli předvést Smile Já se snažil nešetřit vůbec na ničem a podle Patrika mám teď nejlíp vybavený pokoj na livechat v republice Smile Pokud by to nešlo u mě, tak to nepůjde nikomu nikde.
Strašně záleží na tom, jaké chaty se zvolí, ale to už je na dohodě, mě osobně je to úplně jedno, hlavně ať se sype co nejvíc peněz Big Grin A na amerikách to skáče fakt rychle.
-co máš proti slovákům? Big Grin Podle mě je to dobrá taktika. Nehleď jen na to, že je to 9 korun. Když jsme nastavili euro na minutu, tak tam nevlezl za hodinu skoro nikdo. A pak když jsme snížili na 0,4, tak tam pořád někdo skákal, bylo jich tam I několik současně a když se jich připojí 5, tak už máš 2 eura za minutu a to se jako doplňkový chat hodí, ne? Navíc to není vůbec náročné, prostě se to jen zapne do pvt sekce a po dvou hodinách se jen uvidí, kolik toho naskákalo. Ani se s nima bavit nikdo nemusí, oni za tak malou sazbu budou jen spokojeně sedět a honit. 15-20 euro jsme z toho za hodinu měli vždycky.
DHL je síť livechatových serverů, můžeš na to mrknout tady: http://models.inoveo.com/
to zkombinování jsem myslel tak, že by ameriky byly přepnuté v nude zóně a dělalo se společně s těmi 6 silnými chaty, které znáš ty. To je ta první varianta a to já si netroufám hodnotit, jak by šlo, neznám ty tvé chaty. A druhá varianta je mít 2-3 drahá americká freečka a třeba je klidně hodit do rozlišení 640*480 a tím za sebou nechat spoustu konkurence a dohnat vše drahou minutou. Vždy kdyby někde byl pvt, tak se zbylé 1-2 chaty přepnou do nude.
Freečka nefungují jen pro jednoho platícího, ale k němu se téměř pokaždé připojí dalších 1-5 klientů jako semipvt za třetinovou sazbu. Pak může být provize třeba až 120kč za minutu. Do toho naskakují ti slováci a třeba ještě klienti z jasminu, který by byl přepnutý v nude. Já myslím, že 2000 se dají udělat jen na samotném DHL – znamenalo by to být alespoň 20-30 minut z hodiny v pvt s nějakýma semipvt k tomu, což mi příjde pro nás úplně v pohodě. K tomu drobné za slováky a jasmin a bude tam stopro trojka za hodinu, to je můj názor.
A holka že je zedřená? Big Grin A co chudák kluk? Big Grin Pokud se nejede na koníčka, tak to všechno odmaká on Big Grin je to makačka pro oba, ale dá se taky hodně věcí jen nahrát a pokud se jede na free, tak je té akce míň – a o to třeba intenzivněji za víc peněz Smile Je to hlavně o tom se domluvit kde a jak vysílat, kdybys jezdila na víkendy, tak je ten chatový pokoj tvůj, já bydlím v pokoji vedle, takže bys měla soukromí a mohla se tam zapnout I sama, kdybychom zrovna neřádili spolu Wink já bych si žádné % nebral, pro mě je hlavní ta příležitost si v páru vydělat z mého pohledu balík, který sám nevydělám ani náhodou. A ta nabídka 60% pro tebe, 40% pro mě platí – aby to bylo zajímavé i pro tebe, když vyděláváš o tolik víc než já, tak abychom si přilepšili rovnoměrněji. Pro mě je to pořád super výdělek Smile
Odpovědět
to: Oldshatt
a co tak S/M ctyrka BSDM group ve slozeni 2 lesby a 2 kluci jako transkyTongue? Zkus to spocitat za hodku?
Odpovědět
Janaxxx Napsal(a):to: Oldshatt
a co tak S/M ctyrka BSDM group ve slozeni 2 lesby a 2 kluci jako transkyTongue? Zkus to spocitat za hodku?

no lesbicky by byly z chlapu asi nadsene Big Grin a navic minutova taxa /4... moc lidi na kamere ,spatna orientace atd


David :
napsal bys mi email? ja uz tu svuj nechci psat... kdyztak ma na me kontakt Patrik -)
Odpovědět
Janaxxx Napsal(a):to: Oldshatt
a co tak S/M ctyrka BSDM group ve slozeni 2 lesby a 2 kluci jako transkyTongue? Zkus to spocitat za hodku?

Tou transkou myslíš sebe? Big Grin
Odpovědět
Sandrítko,

velasquez/a/centrum.cz Wink
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Janaxxx Napsal(a):to: Oldshatt
a co tak S/M ctyrka BSDM group ve slozeni 2 lesby a 2 kluci jako transkyTongue? Zkus to spocitat za hodku?

ale byla by to vtipná slovní úloha do učebnic matematiky Big Grin
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Druid01 Napsal(a):
OldShatterhand Napsal(a):
Janaxxx Napsal(a):to: Oldshatt
a co tak S/M ctyrka BSDM group ve slozeni 2 lesby a 2 kluci jako transkyTongue? Zkus to spocitat za hodku?

ale byla by to vtipná slovní úloha do učebnic matematiky Big Grin

V posteli jsou 2 lesby a 2 gayove, kolik lidi je v posteli?

a) 0
b) 4
c) 36


vy mě bavíte Big Grin
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
a janaxxx nad tim bude masturbovat Big Grin


pojdme do toho Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)